Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Улиците

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue0/0Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyСъб 1 Авг - 22:04

Още щом го зърнах знаех,че той е човекът.Походката му...странно спокойна,хладнокръвен и спокоен.Идеално-и аз можех да съм такава.Подхода бе ясен.Всички средства щяха да са ми полезни,както и парфюма-с неговите камъни,по неговата глава.Щеше да е изненада за него,както парфюма,така и самата атака.В последствие щях да преценя,кое да използвам и как да задвижа нещата.Стига всичко да вървеше по вода и да не събудя подозрение,то другото бе въпрос на време.Както се казва "Да си изиграеш картите добре..."Имах доста предимства за сега,като се започнеше,че е мъж,а до сега никой мъж не е останал студен към мен,камо ли пък да се е позовал на това да не ме забележи.Стигнах до извода,че губя ценно време и за секунда изчезнах от тъмната страна на паметника.Косата ми остави приятен аромат след като се разпръсна от бързината,но щом вече с плавни стъпки вървях непринудено с малка дистанция зад него...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue105/105Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyНед 2 Авг - 17:59

Мъжът изобщо не усещаше, че някой го преследва. Дали блъфираше? Ако беше и наполовина толкова добър, колкото слуховете говореха, би трябвало вече да е наясно, че някой е зад него. Но вместо да спре и да каже нещо, той просто продължи, оглеждайки се спокойно наоколо. Статуята вече беше зад тях и мъжа спря при една чешмичка наблизо за да пийне вода, напълно оголвайки гърба си на Кейтлин.

/Кейт, можеш да:
1. Го атакуваш докато пие.
2. Изчакаш да си пийне и да се приближиш до него, с цел да му разкриеш присъствието си и да видиш реакцията му.
3. Продължиш да го следиш тайно, като се надяваш да разкриеш още малко за него, преди да вкараш в действие някой план./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue0/0Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyПет 7 Авг - 14:43

Глупава,безрасъдна или просто кристално наивна тя избра да го атакува в гръб.Планът бе да направи огнен затвот около него,като защитна атака,но не да го задържи дълго в него,колкото да го прониже с някое от хладните оръжия,които й бяха под ръка.Надяваше се,че късмета този път ще е на нейна страна и вярваше в това.Въпреки това вдиша малко противоотрова от шишенцето,което вървеше с отровата.Не изгаряше от желание да използват интересното нещо срещу нея..
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue105/105Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyПет 7 Авг - 17:05

Заклинанието беше напълно успешно, мъжа се стресна и извика нещо на друг език. Обърна се, погледна към Кейт и пак й извика нещо, което не се разра. Всичко изглежда се развиваше по план.

/Кейт имаш възможност да го убиеш. Ако решиш да направиш така го опиши./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue0/0Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyПет 7 Авг - 17:30

Целта на мисията ми бе точно такава-екзекуция.Движенията ми трябваше да са бързи и точни,но това което извика мен ме стресна и замалко да изтърва затвора си.Имах предимство,беше в моя капан,нямаше да ползвам и оръжия,имаше начин просто да смаля затвора си и да го изгоря жив.Не мислих дълго започнах бързо да ръководя огнените решетки с ръце,каращи затвора ми да се смалява и смалява.Излъчвах спокойствие,в сенките на нощта,но от вътре се разяждах.Как можеше да съм станала толкова студена,така хладнокръвно да убивах човек...?Посегнах с една ръка към колието проблясващо на гърлото ми.Докоснах го за секунда с палеца си,отметнах леко коси и се съсредоточих върху мисията си.Не знаех дали ще подейства,като по-лесна смърт за него,но освен,че стеснявах затвора,извадих тънък нож,служеше за отваряне на писма,но острието му бе изключително остро.На дръжката имаше златни нишки,които носеха усещането,че са преплетени дръжки на рози.Чаках просто да свърши всичко,а ако нещо се обържаше с огъня,май нямаше да се замисля и да забода острието в сърцето му...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue105/105Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyПет 7 Авг - 21:57

Но човека просто запищя и скоро се изпържи в пламъците. Всичко свърши толкова внезапно, че чак не беше за вярване. Нима мисията на Кейт този път нямаше да има усложнения? Така изглеждаше на първи поглед. От мъже беше останала само прах и един почернял амулет.

/Кейт, имаш възможност да се върнеш в Свърталището за наградата или пък да разучиш още малко като започнеш с медальона./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Dan7e

Dan7e


Брой мнения : 158
Join date : 29.07.2009
Местожителство : Тетевен xD - Проблемче?

Данни на персонажа
Име: Данте
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue0/0Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyПет 7 Авг - 22:46

Данте се появи на улиците и започна да се разкарва. Беше тъмно, а по улиците нямаше и жив човек, пълна тишина.... Той започна да се лута, като си каза на ум "По дяволите, забравих да си взема остатъка от парите, когато си взех това наметало...". Ходейки си из главната улица, Данте рязко зави и пое по една тясна уличка. Естествено, нямаше и на идея на къде отива. Просто предчувстваше, че ще се случи нещо лошо.
Върнете се в началото Go down
http://emo.homo.com/
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue0/0Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyПет 7 Авг - 22:47

Не ми се вярваше да е свършило толкова лесно,но въпреки това взех амулета и го прибрах в кожена кесийка,която хванах в ръка.Тръгнах към свърталището с нещо като доказателство...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue105/105Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyСъб 8 Авг - 16:14

Dan7e написа:
Данте се появи на улиците и започна да се разкарва. Беше тъмно, а по улиците нямаше и жив човек, пълна тишина.... Той започна да се лута, като си каза на ум "По дяволите, забравих да си взема остатъка от парите, когато си взех това наметало...". Ходейки си из главната улица, Данте рязко зави и пое по една тясна уличка. Естествено, нямаше и на идея на къде отива. Просто предчувстваше, че ще се случи нещо лошо.

Предчувствията на Данте се оказа грешни. Пред него просто имаше един човечец, който продаваше пица. Когато продавача видя белокосия млад мъж, той се ухили и попита:
- Искаш ли да пробваш пицата ми? Първото парче е безплатно?
Продавача беше нисък и около петдесет годишен. Носеше стари дрехи, но парчетата пиците пред него ухаеше много приятно.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Dan7e

Dan7e


Брой мнения : 158
Join date : 29.07.2009
Местожителство : Тетевен xD - Проблемче?

Данни на персонажа
Име: Данте
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue0/0Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyСъб 8 Авг - 16:33

Данте погледна продавача и си помисли "Защо не? И без това отдавна не бях похаптал...", след което каза:
-Да, може да я опитам...
Върнете се в началото Go down
http://emo.homo.com/
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue105/105Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyНед 9 Авг - 0:09

Продавача се захили отново и му подаде едно парче. Пицата ухаеше наистина супер.
- Пробвай, пробвай. - подкани го мъжа. - И кажи как е после.

/Данте можеш да:
1. Изядеш безплатната храна, все пак рядко ти се отдава подобна възможност.
2. Да дадеш на продавача част от парчето. Просто хей така, да видим какво ще направи.
3. Да откажеш да изядеш парчето пица./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Dan7e

Dan7e


Брой мнения : 158
Join date : 29.07.2009
Местожителство : Тетевен xD - Проблемче?

Данни на персонажа
Име: Данте
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue0/0Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyНед 9 Авг - 0:16

Данте взе парчето и го погледна, след което каза:
-Хм... - след което откъсна едно парченце и го подаде на продавача: -Защо първо ти не опиташ?
Върнете се в началото Go down
http://emo.homo.com/
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue105/105Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyНед 9 Авг - 0:48

Мъжа всякаш се притесни за миг, после пак се ухили.
- Така де, аз я правя тази пица. Чак ми се е втръснала от ядене. Това парче е изцяло твое. Изяж го.
Продавача беше започнал да се изпотява поради някаква причина.

/Данте реши какво да правиш. В парчето, както вече осъзна, най-вероятно има нещо гнилоxD Дали този продавач няма нещо общо с някои от твоите врагове-демони?/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Dan7e

Dan7e


Брой мнения : 158
Join date : 29.07.2009
Местожителство : Тетевен xD - Проблемче?

Данни на персонажа
Име: Данте
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue0/0Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyНед 9 Авг - 2:18

-Хм... - поклати глава неприемливо, след което изтърва пицата и грабна Ребелион в с ръката си, като го извади от гърбът си и замахна набързо към продавача. Меча мина точно пред него и се заби във земята, като направи лека пукнатина хД, след което каза:
-Добре...изплюй камъчето. Кой те накара да ме отровиш с тая пица?
Върнете се в началото Go down
http://emo.homo.com/
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue105/105Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyНед 9 Авг - 17:48

Мъжа се депресира, но после се ухили злобно и показа доста остри зъбки.
- По дяволите, провалих си. Но като говорим за дяволи...
Мъжа се трансформира бързо в демон и замахна към Данте с ноктите на ръката си.
От другите близки улички също наизлизаха негови колеги. Бяха избрали този късен час, когато нямаше хора по улиците и сега правеха засада на Данте.

/Данте опиши действията си. Избивай на воля, но не казвай, че си убил всички. Smile/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Dan7e

Dan7e


Брой мнения : 158
Join date : 29.07.2009
Местожителство : Тетевен xD - Проблемче?

Данни на персонажа
Име: Данте
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue0/0Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyНед 9 Авг - 20:42

Данте се усмихна и каза:
-Ето за това става на въпрос! - като през това време дигна меча си от земята и замахна 3 пъти към старчето, след което му наби един ъперкът с меча си и го издигна във въздуха и докато той падаше, Данте скочи също във въздуха и с меча си го разсече, след което го блъсна и запрати към един контейнер xD. През това време два демона бяха достигнали Данте отзад, той прибра набързо Ребелион на гърбът си и извади Ebony & Ivory, като започна автоматично да ги обстрелва, като ги избута назад от него, после прибра оръжията и извади отново Ребелион, като се затича към демоните и замахна на две страни към тях, като им направи лек разрез с меча, на единият от лявата страна му наби пак ъперкът с меча и докато беше във въздуха, Данте завъртя меча около ръката си с огромна скорост и скочи, правейки задно сауто. Така насече и този дето беше от лявата му страна и беше във въздуха и този от дясно. През това време му дойдоха още 6 демона от все страни, които го обградиха, Данте постави меча си земята и каза:
-Да потанцуваме! - след което настъпи дръжката на меча с крака си и го ритна, като меча се завъртя по земята около него и спъна демоните xD, след което меча се върна към ръката му, въртейки се във въздуха и той хвана меча си в ръката, след което демоните се изправиха отново и той метна меча си във въздуха, като меча с е въртеше пак във въздуха около всички страни на Данте и накълца още демоните, но това не ги спря. Данте се затича към един демон пред него и с три силни замаха го разряза, след което му наби ъперкът с меча, като го издигна във въздуха...през това време двама колеги xD които бяха зад Данте тръгнаха към него и замахнаха с оръжията си. Данте използва Trickster Style и изчезна от погледа им, а опита да го разрежат на две се оказа неуспешен. Изведнъж след секунда Данте се появи във въздуха и замахна към демона, дето беше издигнал с ъперкъта, като го разряза и го прати на далеч. Докато падаше, той стъпи на двете оръжия на другите двама (бяха кръстосали оръжията си), дето бяха зад него, обърна се към тях и им намигна xD. През това време един демон се затича пред Данте, като се опита да замахне с оръжието си към него и да го насече на две, само че Данте скочи и направи задно сауто, а демона се наръга на оръжията на приятелчетата си, а Данте се приземи между 3мата и замахна с меча си със силен замах, като така ги огъта. После пред Данте тръгна да ходи един демон-камикадзе O.o (главите им са нещо като бомби и като ги убиеш избухват, за това ги наричам така рофл), Данте скочи високо назад във въздуха, колкото демона да не избухне в него и метна меча си право към тиквата му. Когато демона избухна, меча отскочи от взрива и въртейки се във въздуха се върна на Данте в ръката. Той завъртя меча си около ръката, колкото да разгрее, след което се огледа за други демончета... от тези шестимата обаче беше останал един, който се затича зад Данте и замахна с оръжието си към него. Данте обаче успя да усети демона, и бързо се обърна към него, като замахна с юмрука си, удрари демона в главата и го запраща назад във въздуха. Докато демона се усети, сенчестия Данте беше изчезнал и истинския се обърна към него, замахвайки с меча и с три бързи замаха го разкълца и демона се удари у стената и падна в един контейнер рофл. След, като очисти тези шестимата, Данте прибра меча си на гърбът и се огледа за още прииждащи.

п.с. ако може да ми кажеш бройката им та да знам колко демона трябва да убивам ^^
Върнете се в началото Go down
http://emo.homo.com/
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue105/105Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyПон 10 Авг - 3:14

Данте беше направил хубава кървава пихтия от съществата. Повечето от останалите бая се бяха депресирали, но нещо ги подтикваше да продължат напред. Бяха точно петнадесет останали. 3 камикадзета и 12 обикновени.

/Данте опиши как ги довършваш и тея и остави на мен да продължа. Предишния ти пост ми хареса адски много xD така че ще има босс след тези 15. Smile Само ми кажи по скайп дали да е от играта или аз да го измисля./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Dan7e

Dan7e


Брой мнения : 158
Join date : 29.07.2009
Местожителство : Тетевен xD - Проблемче?

Данни на персонажа
Име: Данте
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue0/0Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyПон 10 Авг - 17:14

Данте скръсти ръце, като огледа около него настъпваштите приятели, които го заобградиха. Той се прозя и каза отегчено: -Да ми беше поръчал нещо по-добро за ядене...тези същества са безполезни. - един демон се затича към Данте, като се опита да го разсече с оръжието си, но той просто се отмести леко встрани и демона не успя да го уцели. През това време още един от лявата му страна тръгна да го сече. Но беше прекалено бавен, Данте просто извади Ребелион от гърбът си и набързо го насочи срещу демона, като демона сам се набучи на меча, след което още един демон се затича зад него, опитайки се да го набоде. Данте се отмести встрани и демона го подмина xD и още двама се затичаха от двете страни на данте (от дясната и лявата). Той скочи високо във въздуха, като вече извади меча си от демона, дето беше наръгал и той падна на земята, а двамцата, които се опитаха да наръгат Данте от двете страни, се наръгаха взаимно и се сблъскаха. Докато Данте беше във въздуха, той се завъртя на всички страни и замахна няколко пъти към двата демона, като ги накълца и те паднаха на земята, а той се приземи на земята. През това време един демон-камикадзе и още двама обикновенни зад него тръгнаха към Данте. Той се изстрелка към камикадзето с ослепителна бързина и замахна с меча си също така бързо, като го разсече и когато камикадзето гръмна, той отбегна взрива със същата бързина, като заби меча си в един демон от тези двамата, които бяха зад камикадзето, след което извади меча си и наби ъперкът на демона, като през това време освен този демон, който беше зад него, дойдоха и още 2ма от лявата му страна. Той се издигна във въздуха, за да довърши комбото си и разсече демона на две, след което го запрани на далеч от себе си и когато стъпи на земята, той се обърна към другите 3 демона, като замахна с меча си към всичките 3ма и ги повали назад с едно мощно комбо от 5 замаха, но това не ги спря и те пак се издигнаха, ходейки към Данте. Той погледна към демоните, очаквайки техният ход. През това време другите 2 камикадзета почнаха да ходят зад него, а пред него започнаха да пристъпват 3мата демона, които беше огътал по-рано на земята. Той се огледа и се обърна назад, като отново се изстрелка с огромна бързина и замахна силно към камикадзето, като го накара да избухне. Когато избухна, Данте се отмести назад със същата бързина и се появи пред един от тримата, които бяха зад него и го насече с 3 замаха на меча, след което скочи във въздуха и го разсече на две, след което го изрита с крака си и го запрати на далеч. Когато го ритна, Данте също се и отблъсна назад и се завъртя на няколко страни, като се приземи между другите два демона, като наби ъперкът с меча на единия от дясната му страна, след което завъртя меча си около ръката с огромна скорост и скочи във въздуха, правейки задно сауто.Така наряза не само този дето беше във въздуха, но и този дето беше от дясната му страна. През това време камикадзето за малко да достигне Данте и да избухне в него, но той насочи меча си към камикадзето и камикадзето се набоде в меча му и докато се взриви, Данте извади меча си от него и скочи във въздуха, като се изстрелка назад с ослепителна бързина, избегвайки взрива от камикадзето. Докато беше във въздуха, той хвана дръжката на меча си и със другата ръка, като го издигна високо във въздуха и приземявайки се, той замахна мощно със меча, като насече един демон пред него, после замахна още два пъти към него и му наби ъперкът, след което скочи във въздуха и го насече на две и се приземи на земята, а демона падна насечен. Данте се изправи и погледна към другите демони. Остана му да избие още 4ма: -Прекалено лесно… – каза той, като се затича към 4мата демона, а меча го беше насочил към дясната му страна. Демоните също тръгнаха към него и докато го настигнаха се опитаха да го насечат, но Данте използва Trickster Style и докато демоните замахнаха с оръжията си, той изчезна от погледа им и се появи във въздуха, като направи предно сауто и ги псезкочи. Докато правеше сауто-то, той се завъртя във въздуха така, че като се приземи да е със лице към тях и точно преди да се приземи, той замахна към гърбът на един демон и го насече...след, като демона падна на земята, Данте завъртя меча си около ръката и го забучи в демона. Другите 3ма се обърнаха към Данте и двамата от тях, които се намираха от двете страни на Данте замахнаха с оръжията си към него. Той извади меча си от демона, който беше наръгал и направи задно сауто, избягвайки атаката на демоните. Докато беше във въздуха, той съсредотучи магическа енергия в краката си и направи двоен скок, като се приземи на покрива на една сграда и седна на него, след което остави меча си на гърбът си и погледна към демоните, като ги чакаше да му се наредят както той иска. Демоните се обърнаха и тръгнаха да ходят към него, като двама отпред бяха от лявата и от дясната страна, а езин беше зад тях по средата. Данте точно това и очакваше да направят. Той скочи от въздуха и се приземи между двата демона, като замахна към този, дето беше зад тях и го наръга с меча си. Другите двама естествено замахнаха към Данте, но той се наведе и не успяха да го уцелят, след което издигна меча си със все демона, дето беше наръгал с него и започна да го размахва на всички страни, като демона огъта другите двама на земята, след което пак замахна с меча си и го насочи към стената, като демона дето се беше набучил се изстреля и заби в стената...обаче тези двамата, които Данте беше учистил още не бяха повалени. Те се изправеха и единия от тях замахна към него. Той мина встрани и оръжието на демона мина покрай него, след което Данте се завъртя към демона и отсече главата му с Ребелион, след което завъртя меча около ръката си и го сложи на гърбът си...останал беше само един демон, който беше зад Данте...демонът се затича към него и насочи копието си към гърбът му, нотой се отмести встрани и хвана дръжката на копието на демона, след което издърпа оръжието от ръката на демона и го одари с дръжката на копието така, че демона се издигна във въздуха и изстреля към една стена. Още преди да се удари в стената, Данте обърна копието с острието към демона и го метна към него, като копието набучи демона в стената. След, като вече беше учистил демоните, Данте си продължи да си ходи по пътя съвсем спокойно, като този път очакваше да му дойде нещо по-големо O.o.
Върнете се в началото Go down
http://emo.homo.com/
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue105/105Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyВто 11 Авг - 21:16

/Данте получаваш 5 Атака, 20 Слава и 2 Защита от двете мелета преди малко./

Докато си ходеше, Данте стъпи на една шахта, която взе, че потдаде и той падна надоло към канализацията. Но нямаше вода. Данте се призими леко на земята и се огледа. Намираше се в един огромен коридор, както на ширина, така и на дължина, а срещу него стоеше едно нереално същество. Имаше фигурата на жребец, но беше мнооого по-голямо, а вместо грива имаше синкави пламъци, които също така обгръщаха и копитата му. Очите му светеха нереално, а зад гърба си влачеше голяма колесница, със шипове на колелетата. Съществото изцвили шумно и ръшна към Данте.

/Данте, опиши какво правиш и хвърли зарче. Трябва ти четно за да избегнеш атаката успешно./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Dan7e

Dan7e


Брой мнения : 158
Join date : 29.07.2009
Местожителство : Тетевен xD - Проблемче?

Данни на персонажа
Име: Данте
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue0/0Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyВто 11 Авг - 22:10

Данте погледна съществото, приличащо на кон, което влачеше каруцата след себе си и каза:
-Като говорим за конски сили... xD - след което скочи високо във въздуха и направи задно сауто, опитайки се да избегне атаката на съществото, след което стъпи на земята, а жребеца де обърна към Данте и той каза:
-Пилешко надбягване с кон, а? Доста справедливо... - и го предизвика на пилешко надбягване хД
Върнете се в началото Go down
http://emo.homo.com/
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue105/105Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyВто 11 Авг - 22:10

The member 'Dan7e' has done the following action : Зарче

'Въпрос на късмет' :
Улиците - Page 2 De3
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue105/105Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyСря 12 Авг - 1:44

Коня се изнерви и издиша пара през носа си. После се втурна след Данте и изобщо не беше само с една конска сила. Хвърчеше като светкавица. Данте отскочи, но все пак съществото успя да го блъсне с муцуна и той полетя към едната стена на коридора като се блъсна със сила в нея и изкърти една плочка с глава. Демонския кон спря, обърна се и пак тръгна към Данте.

/Пак зарчето. Пак четно. Smile/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Dan7e

Dan7e


Брой мнения : 158
Join date : 29.07.2009
Местожителство : Тетевен xD - Проблемче?

Данни на персонажа
Име: Данте
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue0/0Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyСря 12 Авг - 11:21

Данте се изправи и се хвана леко за главата, след което погледна към съществото и каза:
-Искаш да си играем грубо, а? - след което извади Agni & Rudra и започна да върти двата меча около ръцете си, като бързо замахна два птъти с двата меча към коня и изпрати една огнена и една въздушна вълна към него и докато коня го настигна, той отново скочи във въздуха, като се обърна към него преди да му е дошъл от другата страна и пак изпрати три огнени и три въздушни вълни към коня.
Върнете се в началото Go down
http://emo.homo.com/
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue105/105Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyСря 12 Авг - 11:21

The member 'Dan7e' has done the following action : Зарче

'Въпрос на късмет' :
Улиците - Page 2 De1
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Улиците - Page 2 Left_bar_bleue105/105Улиците - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 EmptyСря 12 Авг - 17:22

Те удариха коня и той изцвили, но продължи да ръшка. Беше безумен и побеснял адски кон(xD). Данте избегна с лекота щурма му, но не прецени, че идва и каручката зад него(xD) и тя го удари силно и запрати във въздуха. Когато падна отново на пода, той се срина и двамата с коня паднаха във второто подземие, което приличаше по-скоро на огромна кръгла зала. Коня не изчака Данте да я огледа, а пак се втурна към него. Изглеждаше ядосан. xD

/Данте още веднъж четния зар, този път дано го уцелиш. Very Happy/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Sponsored content





Улиците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците   Улиците - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Улиците
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Улиците
» Улиците
» Улиците
» Улиците
» Улиците

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Ридем-
Идете на: