Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Телепортната сграда

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Рейкадо Сансоу
Разказвач
Разказвач
Рейкадо Сансоу


Брой мнения : 170
Join date : 04.06.2009

Данни на персонажа
Име: Рейкадо Сансоу
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyНед 7 Юни - 19:59

Тя се намира в центъра на Ридем и представлява средно голяма къща, с червени керемиди и само един прозорец. Вътре имаше няколко стаи и една от тях играеше ролята на "Телепортна зала" и служеше за пряк път към по-важните местности в Шелтър. Пред тази стая стояха двама елитни стражи и един майстор магьосник за да предотвратят злоупотреба с телепорта.

ЗАБЕЛЕЖКА:Телепортната връзка до Владенията на Кариен е блокирана.

Върнете се в началото Go down
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyВто 7 Юли - 11:15

Телепортирана от Магическата Академия аз пристъпих крачка от вратата и излязох от кръгът по средата на стаята.С плавна походка се приближих до мага.Пооправяйки косата си казах тихо:
-Добър вечер,на мисия съм от Академията...-чакайки разрешение да продължа по пътя си,аз започнах да разглеждам помещението и стражите.Беше ми страшно скучно,скоро трябваше да дойде и забавната част,но докато стигна до нея имаше голяма опастност да умра от отегчение...Също и това "Свърталище"...Къде щях да го търся да му се незнае...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyВто 7 Юли - 11:22

- Мм...Добре, прав ти път. - каза разсеяйно и леко пияно Мага, въпреки, че се опитваше да прикрива, че е пил на поста си.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyНед 9 Авг - 8:38

Приближих се до керемидената сграда.Нежните контури по лицето ми се открояваха на мъждивата светлина вътре.Лекият аромат на мента по кожата ми,допринесе за свежестта на мястото.Очите ми бяха небесно сини,биеха на сиви.Отметнах дългите къдрици назад и само от едната страна се спускаха до талията ми.Стражата примляскваше и бе заспала дълбоко,пък и Мага хъркаше.Реших да не ги будя.Застанах по средата на кръга,помислих си за Илиос и изчезнах...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Dan7e

Dan7e


Брой мнения : 158
Join date : 29.07.2009
Местожителство : Тетевен xD - Проблемче?

Данни на персонажа
Име: Данте
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyЧет 13 Авг - 23:18

Данте влезе в телепортната зала и се огледа...За пръв път влизаше в такава зала (лол) Той погледна към заспалият Маг и Дух и си помисли:
"-Явно сънчо отдавна е минал тук..." (рофл) - след което влезе в телепорта и изчезна
Върнете се в началото Go down
http://emo.homo.com/
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue35/35Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (35/35)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСъб 7 Ное - 16:48

Дойдох тук и започнах да търся имението. Осъзнах се че съм в Телепортната сграда и бързо изхвърчах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда Empty

Върнете се в началото Go down
 
Телепортната сграда
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Телепортната сграда
» Телепортната сграда
» Телепортната сграда
» Жилищна Сграда
» Телепортната зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Ридем-
Идете на: