Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 "Старата котва"

Go down 
+2
Кейтлин Паркър
Vlad
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Сузуме Мия

Сузуме Мия


Брой мнения : 159
Join date : 03.08.2009

Данни на персонажа
Име: Сузуме Мия
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue0/0"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyСря 19 Авг - 2:31

-Предпочитам аз да ти направя.. - казах го тихо и гальовно. Продължавах да си играя с косата му нежно и бавно. Исках да му е приятно и щях да се постарая да е така. Предупредих го
-Когато си готов, само кажи.. - после обаче забелязах, че дори на мен започва да ми става приятно в компанията му..
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue105/105"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyСря 19 Авг - 3:18

- Мм, сега звучи добре. - каза й той и леко се измести от скута й и легна, като за начало, по гръб и съблече горната си дреха, като остана гол до кръста. Оказа се, че от носенето на килими и всекидневна търговска работа, Джон беше оформил неголеми, но доста релефни мускули по гърба, а сигурно имаше й плосък корем с плочки, въпреки че сега не се виждаше. (xD) Той измести малко раменете си и те изпукаха. Момчето нямаше търпение да усети масажа на красивото момие, което му правеше много приятна компания до момента, а имаше наченки нещата да се развият даже още по-хубаво.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Сузуме Мия

Сузуме Мия


Брой мнения : 159
Join date : 03.08.2009

Данни на персонажа
Име: Сузуме Мия
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue0/0"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyСря 19 Авг - 3:30

Прокарах пръсти по линията на гърбът му и усетих мускулите му. Прехвърлих единия си крак от другата стана и се озовах върху него. Ръцете ми се спускаха по раменете му и леко и нежно го стискаха, така че му беше приятно. Наведох се съвсем малко и той усети топлият ми дъх по тялото си и леко настръхна. Започнах да минавам от раменете до кръста надолу и обратно, което действаше много отпускащо.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue105/105"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyСря 19 Авг - 3:49

Джон издаде няколко доволни гърлени звука и каза:
- Адски умела си. Някой обучавал ли ти е?
Връхчетата на косата й го докосваха леко по кожата, той усещаше и топлия й дъх, който го подлуждаше и действаше възбуждащо. Ръцете на момичето се движеха уверено и ловко по схванатите му мускули.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Сузуме Мия

Сузуме Мия


Брой мнения : 159
Join date : 03.08.2009

Данни на персонажа
Име: Сузуме Мия
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue0/0"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyСря 19 Авг - 11:01

Усмихнах се самодоволно и казах истината
-Не, никой не ме е учил.. - продължавах с лекия масаж и с времето започнах да натискам много малко повече. Той мъркаше под нежните ми раце, които почти го галеха..
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue105/105"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyСря 19 Авг - 18:05

- Значи си роден талант. - каза й той весело, измежду мърканията(xD). - Много е приятно, но ръцете ти сигурно вече са уморени. Не се тормози, ако искаш спри. Даже...нека аз ти покажа какво умея в тази насока. - предложи Джон.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Сузуме Мия

Сузуме Мия


Брой мнения : 159
Join date : 03.08.2009

Данни на персонажа
Име: Сузуме Мия
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue0/0"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyСря 19 Авг - 21:29

Замислих се и наистина скоро усетих умора в ръцете си. Реших да го уставя, да ми направи бърз масаж, а и това щеше да го отпусне допълнително. Преместих крака си, както в началото и му казах
-Добре, заповядай! - логнах по гръб, дори още преди той да е станал и лицата ни се засякоха. Имаше идеални черти и изражението му изписваше удоволствие. Явно му бях подействала положително..
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue105/105"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyЧет 20 Авг - 0:49

Джон замалко да подейства инстинктивно и да я целуне, но реши първо да я помасажира(xD). Той се поизправи и внимателно прокара пръсти по нежните извивки на гърба й. Масажа му се състоеше предимно в малко по-силно галене от страна пръстите му, но беше направено много умело.
- Баща ми казва, че имам талант за Маршъл Майстор. Те умеели да правят прекрасни еротични масажи. - засмя се леко той и започна да гали и бедрата й с отмерен и бавен ритъм.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Сузуме Мия

Сузуме Мия


Брой мнения : 159
Join date : 03.08.2009

Данни на персонажа
Име: Сузуме Мия
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue0/0"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyЧет 20 Авг - 1:08

Лека усмивка се плъзна по устните ми след шегата му. Чувствах се.. великолепно.. Беше толкова приятно и отпускащо, беше като в рая. Май сега аз се превърнах в послушното котенце и започнах да мъркам под нежните галения от негова страна. Мислех, че всеки момент ще потъна в сън от удоволствието, което изпитвах в момента. Без да искам казах това, което трябваше да си помисля
-Баща ти май е бил прав.. - после се усазнах и прехапах устни
-На глас ли го казах?
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue105/105"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyЧет 20 Авг - 2:30

Ами думите й само амбицираха Джон и той направо даде всичко от себе си да я прати на седмото небе. Никога не беше отдавал толкова внимание на нещо. Накрая не се сдържа и я целуна по вратлето с усмивка. Вдиша от приятния й парфюм за пореден път и главата му се врътна. xD
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Сузуме Мия

Сузуме Мия


Брой мнения : 159
Join date : 03.08.2009

Данни на персонажа
Име: Сузуме Мия
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue0/0"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyЧет 20 Авг - 2:43

Усетих топлите му устни по вратът си.. Леко настръхнах и затворих очи. Наистина се почувствах като на седмото небе, също и лека като облак. Той наистина знаеше какво и къде да докосне за да направи удоволствие на едно момиче, въпреки че не си признаваше открито. След като пиина малко на бара доста се отпусна и чак сего забелязвах колко добре би могъл да се държи с едно момиче.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue105/105"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyПет 21 Авг - 1:05

Джон продължи целувката още малко, като влагаше нежност и старание в нея. Когато най-сетне се отдръпна, той изчака да види дали на Анджелина й е допаднало това негово действие.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue0/0"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyСъб 5 Сеп - 22:22

Дойдох пред заведението.Отворих вратата и влязох в шумната кръчма.Тръгнах към гримьорната.Нагримирах се,тъмният грим подчертаваше кристалните ми сини очи.Блед гланц за устни,колкото да блести нещо по тях.Сложих си перуката §русата§.Облякох се с това,вадейки го от богатия гардероб в гримьорната.Лунната светлина проникваща от завесите караше тялото ми да изпъкне в дрешките,покриващи малка част от него."Старата котва" - Page 6 Adrianalima
И тръгнах към Пер...Бях що годе готова да се кача на подиума,обаче желание-нямах.





ПП:Ср за забавянето,обаче вече съм си в СФ и ще си пиша редовнооо....

Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue105/105"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyПон 7 Сеп - 21:49

Пер погледна я погледна доволно и кимна няколко пъти, докато алчната му душа се радваше на парите, които това момиче щеше да му донесе само с присъствието си на подиума.
- Ако си готова се качвай. - каза и той ухилено.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue0/0"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyПон 7 Сеп - 22:03

-Добре.-усмихнах се насилено аз.С грация присъща само на мен,на високите черни токчета се качих на подиума.Отметнах коси настрани и започнах с плавни движения да вървя към средата на дансинга.Чудех се,какво ново да измисля и се сетих доста бързо.Взех един дървен стол,с облегалка.Докосвайки го с пръсти по нея,съвсем внимателно направих една окръжност.Гледах да не е обикновенно ходене.Хвърлях по някой мръснишки поглед,вдигах по високо бедрата,така че токчетата да изпъкват.Русата коса се стелеше до пъпчето ми.Започнах да движа тялото си в такт с музиката,допирах го до стола.Ту качвах единия крак на него,въртях се и го ползвах за разнообразиаването на този танц.Леко започнах да свалям ръкавите над сутиена ми и не ми костваше много усилие,спусна се зад мен и падна с мек звук на земята.Приближавах се до края на малкия си подиум,главно за да зарадвам хората около края му.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue105/105"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyЧет 10 Сеп - 16:38

А те се зарадваха и не можеха да си поместят очите от нея. Шумотевицата и доволните възгласи бяга достатъчни да заглушат отчасти музиката...
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue0/0"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyСря 23 Сеп - 9:42

След като свърших с работата си слязох от подиума с грациозна походка,тръгнах към гримьорната си,свалих перуката и оскъдното облекло.Вързах красивата си черна коса на плитка,облякох се така:
"Старата котва" - Page 6 Tryjjtv6m
Излязох от гримьорната и затворих внимателно вратата зад мен.Отидох до Пер с тиха походка и попитах:
-Е,добре ли беше?-като се усмихнах чаровно и въртях кичурче от високата си опашка на пръста..
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue105/105"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyСря 23 Сеп - 13:31

Очите на Пер светеха с още по-дива алчност и от преди и докато подаваше кесията с месечната заплата на Кейтлин дори за миг не се натъжи за загубата на 800 жълтици. Все пак клиентелата беше направила много повече оборот докато гледаше танцуващото момиче.


/+800 злато/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue0/0"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyСря 23 Сеп - 19:55

Прибрах златото в джоба си,усмихнах се мило и излязох от заведението,трябваше да се прибера у дома..
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue0/0"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyНед 28 Мар - 18:36

Кейт влезе в "Старата котва" и както обикновенно бе препълнена с пияни моряци,които събаряха шишетата от масите си и се наливаха с поредната халба бира.Ароматът бе такъв,че я замая.Бе отвикнала на това.Трябваше да намери Пер и да го попита,коя смяна трябваше да поеме занапред.В същиятмомент в краката й падна някакъв пиян доков работник,явно се беше разразило леко сбиване.Кейт мина над него подритвайки тялото му и влезе в кръчмата.Както очакваше,Пер доволно броеше пачките си и потъркваше една чаша лъсната достатъчно добре и без да се налага повече търкане.
-Добър вечер..-каза Кейт с кадифен,но достатъчно силен глас,за да я чуе в цялата тази шумотевица.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue35/35"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (35/35)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyНед 28 Мар - 19:52

- Добър вечер, Кейт! - Каза й Пер с усмивка като остави парите си в една кожена кесия. Прибра я в пазвата си след което погледна Кейтлин. - Ще работиш ли или... - Този избор той остави на Кейт която както винаги събра погледите на мъжете в кръчмата, а ако имаше жени те коментираха от ревност или от завист.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue0/0"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyНед 28 Мар - 20:03

Кейт въздъхна,нищо не се бе променило.Отговори му кратко и ясно,като се опря на бара и повдигна единият си крак,докато му отговаряше.Трябваше да е максимално близо,за да я чува.
-Да,точно за това идвам да те попитам,кое дежурство искаш да поема...тази вечер или утре?
-попита го тя и се отдръпна леко.Сините й очи се впиха в мъжете по масите,които жадно и настървено бяха впили поглед в нея.Отпусна кракът си отново и токчето й докосна земята.Трябваше да измисли и как да зарадва "публиката си" тази вечер...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue105/105"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyНед 28 Мар - 20:27

Пер не му мисли дълго. Колкото и клиентела да имаше, той бе едно жадно за пари копеле, а Кейтлин бе една от златните му находки. Можеше да избие парите за месечният наем още тази вечер.
- Какво ще кажеш още тази вечер? - усмихна се той подкупно. - Направо се чудех дали ще се върнеш. Но явно си разбрала, че тук е най-изгодното място за работа.

/Явно ще се работи още тази вечер. Наясно си с процедурата./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue0/0"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyНед 28 Мар - 21:01

"Старата котва" - Page 6 Meganfoxmag2
Кимна и се запъти към гримьорната.Щеше да е с естествената си коса този път.Облече оскъдния черен топ и черни бикини с красиви жартиери,подчертаващи дългите й крака,идеалното й тяло.. Изправи косата си и подчерта очите си с черен цвят..Обу високите си черни токчета и се запъти към подиума с бавна и умерена крачка.Беше свикнала със сценария.Още при излизането си настана смут и едновременно моряците започнаха да й подсвиркват и да наливат още, и още бира.Момичето се изкачи по стъпалата с дяволски перверзна усмивка,която попринцип бе толкова фалшива,колкото и самата нея в момента.
Зазвуча по-бавна музика,подходяща за стриптийз,светлината бе мъждива й намалена,обливаща почти изцяло нея...Момичето реши,че няма да съблича нищо друго от себе си,което не й пречеше да потанцува в ритъма.С бавни и съблазнителни движения опипваше краката си надолу и нагоре по плоското й коремче.Кристална чаша с текила и две ледчета,както и цигари и кибрит бяха в края на подиума.Момичето се приближи с внушителна походка и отпи глътка от текилата,която се разля по устните,вратът и деколтето й.С език попи течността по горната си устна и се завъртя с гръб,размятвайки коса в такт със стъпките си,стигаща до средата на сцената отново.Крещенето се усилваше и не заглъхваше нито за секунда...Кейт продължи да демонстрира предимствата си,прокарвайки палаво пръстчето по устните си.Движеше се така,сякаш бе правила стриптийз милиони пъти...Всъщност не беше.Всички движения,поведение и прочие й идваха от вътре.Запали си и цигара.Изпускайки дима през сочните си устни вдигна кракът си,завъртайки се.Дори,когато ходеше фурорът бе неописуем..Аквамаринените й очи лъщяха в тъмнината и обсипващите я погледи отвсякъде се впиваха във всяка част от тялото й.Банкнотите отново захвърчаха...

Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Старата котва" - Page 6 Left_bar_bleue105/105"Старата котва" - Page 6 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 EmptyНед 28 Мар - 21:31

В бара на "Старата котва" настъпи хаос, в добрият смисъл на думата. Освен силните овации на постоянно увеличаващата се публика и промишлените количества алкохол, побоищата бяха спряли, защото вниманието на клиентите бе привлечено другаде.
След известно време дойде ред на кратката и почивка, през която другите момичета трябваше да танцуват, а тя бе събрала стабилен бакшиш.
Очите на Пер буквално бяха станали жълти като цвета на златото, което щеше да натрупа тази вечер. Дори прояви нетипчна за него черта - щедрост. Даде и цяла месечна заплата, въпреки че не се бе мяркала в заведението от бая време.

Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Sponsored content





"Старата котва" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Старата котва"   "Старата котва" - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
"Старата котва"
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» "Каляската на Бялата лейди"
» Кръчма "Трите Плъха"
» "Трапезата на Императора"
» "Стълбата на величието"
» "Цигулката на Мая"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Лорион-
Идете на: