Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 3. Главна зала

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Karibdus
Разказвач
Разказвач
Karibdus


Virgo Брой мнения : 324
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : Metaland

Данни на персонажа
Име: DIO
Жизнени точки:
3. Главна зала Left_bar_bleue0/03. Главна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

3. Главна зала Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Главна зала   3. Главна зала EmptyПон 6 Юли - 1:53

На това място лежи ковчега на DIO. До сега никой не е успявал да стигне до там... но дори и да успе някък си ... никога никой не е излизал от там....

Който победи DIO има шанс за получаване на подобна сила, и членуване в гилдията му.


Залата на DIO, тъмна, зловеща, свещи горящи по стените, голями секций от много стари книги и разбира се ковчег по средата с инциялите на DIO върху него. При навлизане в тази зала и най-смелите войни са потръпвали, но поблазнени от съкровищата, откраднати от близките села, те преглъщат страховете си и влизат в нея... и никога не излизат... отстрани на огромната зала има коридор водещ до екзотична спалня, в която DIO водел красиви женски девици от близките села... понякога от там излизали невредими... понякога не... Жителите на съседното село давали всичко от себе си, за да задоволят желанията на лорд DIO (DIO-sama). Никой не смеел да се оплаче на власта, защото мигновенно ще бъдат избити като хлебарки. Така DIO си живеел живота, щасливо, богато и винаги сит...

3. Главна зала DIOBRANDOWallcopy
3. Главна зала 014-015


Последната промяна е направена от Karibdus на Съб 31 Окт - 16:44; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
3. Главна зала Left_bar_bleue35/353. Главна зала Empty_bar_bleue  (35/35)

3. Главна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Главна зала   3. Главна зала EmptyСъб 31 Окт - 15:48

Влезнах в залата като видях всичко в нея. Прибрах меча си за да не помисли ДИО - сама, че искам да го убия или нещо подобно. От обикновенния си поглед го смених с някак си мил и нежен с който гледах всеки приятел. Прикрачих навътре и зачаках легендарният лорд да се появи от някъде. Пазех си гърба, защото знаех, че е характерно за лордовете да се появяват в гръб на новодошлия. Очаквах го и чаках нещо велико.
Върнете се в началото Go down
Karibdus
Разказвач
Разказвач
Karibdus


Virgo Брой мнения : 324
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : Metaland

Данни на персонажа
Име: DIO
Жизнени точки:
3. Главна зала Left_bar_bleue0/03. Главна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

3. Главна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Главна зала   3. Главна зала EmptyСъб 31 Окт - 15:59

- Хах.... смъртен е дошъл на посещение... - чу се гласът на DIO от ляво на Лесли. - Не очаквах, че се е родил човека, който ще успее да победи Sakuya в нейните игрички. - този път гласът се чу от дясната страна на Лесли - Защо си тук човеко ? За да ме убиеш ? - DIO се появи точно пред Лесли и погледите им се срещнаха. Червените очи на DIO светеха и Лесли се притесни. Какпки пот започнаха да се стичат от челото му... DIO въпреки, че не изглеждаше толкова опасен, погледът му предизвикваше ужас и паника у смъртните....


Последната промяна е направена от Karibdus на Съб 31 Окт - 16:26; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
3. Главна зала Left_bar_bleue35/353. Главна зала Empty_bar_bleue  (35/35)

3. Главна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Главна зала   3. Главна зала EmptyСъб 31 Окт - 16:02

- Милорд! Дошъл съм само за да ме обучите ако е възможно това!? - Казах аз с тих тон като в него се забелязваше сериозна нотка. - Дошъл съм с чисти намерения и целта ми е само да стана Ваш ученик.
Върнете се в началото Go down
Karibdus
Разказвач
Разказвач
Karibdus


Virgo Брой мнения : 324
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : Metaland

Данни на персонажа
Име: DIO
Жизнени точки:
3. Главна зала Left_bar_bleue0/03. Главна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

3. Главна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Главна зала   3. Главна зала EmptyСъб 31 Окт - 16:12

- Хмм.... странно... повечето смъртни идват с мисълта, че ще успеят да ме победят в битка и да ме ограбят, но ти не си такъв...- изведнъж както DIO стоеше пред Лесли, той вече стоеше и гледаше през прозореца - В очите ти се чете, че искаш да бъдеш силен... много силен... но ще ти кажа едно нещо... колкото и да си силен... винаги ще има някой по-силен от теб! - DIO погледна към земята отнасяйки се в миналото... - Така... казваш, че искаш да бъдеш силен... би ли пожертвал живота си за това, малки човеко ? - DIO вече стоеше пред една красива маса със златни орнаменти и си сипваше вино...


Последната промяна е направена от Karibdus на Съб 31 Окт - 16:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
3. Главна зала Left_bar_bleue35/353. Главна зала Empty_bar_bleue  (35/35)

3. Главна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Главна зала   3. Главна зала EmptyСъб 31 Окт - 16:14

- Зависи какво имате впредвид! Как мога да бъда силен ако съм умрял? - Попитах го като не променях тона на гласа си.
Върнете се в началото Go down
Karibdus
Разказвач
Разказвач
Karibdus


Virgo Брой мнения : 324
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : Metaland

Данни на персонажа
Име: DIO
Жизнени точки:
3. Главна зала Left_bar_bleue0/03. Главна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

3. Главна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Главна зала   3. Главна зала EmptyСъб 31 Окт - 16:21

- Ако умреш... значи не си достоен да бъдеш силен и да властваш. Смърта в битка е проява на слабост, победата е сила. - DIO говореше филосовски, а Лесли тъй като е само войн не разбираше много от тези неща... - Така че да се върнем на темата... готов ли си да покажеш че си силен и да докажеш че си способен да владееш и да вдъхваш страх у враговете ти ?
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
3. Главна зала Left_bar_bleue35/353. Главна зала Empty_bar_bleue  (35/35)

3. Главна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Главна зала   3. Главна зала EmptyСъб 31 Окт - 16:25

- Да, но ако предлагате битка ще откажа поне засега.
Върнете се в началото Go down
Karibdus
Разказвач
Разказвач
Karibdus


Virgo Брой мнения : 324
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : Metaland

Данни на персонажа
Име: DIO
Жизнени точки:
3. Главна зала Left_bar_bleue0/03. Главна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

3. Главна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Главна зала   3. Главна зала EmptyСъб 31 Окт - 16:32

- Битка ? Хах... ако исках да се бия с теб... вече да си мъртав... за да получил силата, която искаш трябва сам да набавил материала. Трябва да отидеш до Планината на Силата от там да намериш черен камък, в на който пукнатините тече лава... спокойно няма да те нарани! След това трябва да купиш злато да го претопиш и да направиш срела с него, на чиято острието трябва да е камъкат обвит със злато. След това ми я носиш тази стрела и аз ще те даря със силата за която си дошъл, а именно СТАНД силата. После ще те науча как да я ползваш... - след което DIO изчезнал от погледа на Лесли. - А сега изчезни от тука, преди да съм размислил ! - чу се гласът на DIO от всякъде...

Така... тази планина ще трябва да я създадем с Влад ;D и да сложим гадинките в нея аз ще ти напиша когато е готова Smile


Последната промяна е направена от Karibdus на Съб 31 Окт - 16:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
3. Главна зала Left_bar_bleue35/353. Главна зала Empty_bar_bleue  (35/35)

3. Главна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Главна зала   3. Главна зала EmptyСъб 31 Окт - 16:35

Така значи. Слезнах по стълбите надолу и тръгнах към тази планина като взех Селехин и Драго с мен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3. Главна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Главна зала   3. Главна зала Empty

Върнете се в началото Go down
 
3. Главна зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Главна порта
» Главна(Северна) порта
» Тронна зала
» Главната Зала
» Телепортната зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Замъка на Дио-
Идете на: