Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 2. Стълбище към залата на ДИО

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Karibdus
Разказвач
Разказвач
Karibdus


Virgo Брой мнения : 324
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : Metaland

Данни на персонажа
Име: DIO
Жизнени точки:
2. Стълбище към залата на ДИО Left_bar_bleue0/02. Стълбище към залата на ДИО Empty_bar_bleue  (0/0)

2. Стълбище към залата на ДИО Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Стълбище към залата на ДИО   2. Стълбище към залата на ДИО EmptyЧет 30 Юли - 13:59

Това е едно от най-опасните места. В сянките се крият безброй опасности. Малко хора са успявали да преминат през него, много смели войни, поблазнени от съкровищата на DIO, губели живота си, а тези които оцелявали, полудявали...

По пътя към стаята на DIO хората ще се изправят срещу "ученичката" на DIO.
Името и е Sakuya, тя се среща за 1-ви път с DIO когато била на 14 години. Изоставена от родителите си и борейки се за живота си, тя един ден решава да ограби един красив, златокос минувач, който разбира се я възпрял веднага, но очарован от смелоста и да го нападне, DIO решава да я вземе със себе си и да я обучи. С времето Sakuya се образова, научава как да се държи с по-висшите от нея (DIO), също така и да уважава противниците си.
След като DIO вижда потенцяла в нея, той решава да я дари с безсмъртие, и станд. По учуда станда и изглеждал като станда на DIO, може би защото тя попила почти всичко което DIO знае....
Войните, които се изправят срещу нея не трябва да се съобразяват с това, че е жена... защото мигновенно губели живота си...
Само тя може да реши кой е достоен да премина нататека...


2. Стълбище към залата на ДИО SakuyaBrando
2. Стълбище към залата на ДИО 3
2. Стълбище към залата на ДИО 4
2. Стълбище към залата на ДИО 1

Ако случайно я победите ... преминте към : https://worldofvile.bulgarianforum.net/forum-f34/topic-t131.htm


Последната промяна е направена от Karibdus на Съб 31 Окт - 16:56; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
2. Стълбище към залата на ДИО Left_bar_bleue35/352. Стълбище към залата на ДИО Empty_bar_bleue  (35/35)

2. Стълбище към залата на ДИО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Стълбище към залата на ДИО   2. Стълбище към залата на ДИО EmptyСъб 31 Окт - 13:42

Изненадах се, че нищо не се появи. Продължихме напред и влезнахме в замъка. Отвътре замъка изглеждаше още по-великолепен. Чудех се колко ли голям късмет имаме щом нищо не излезе и как въобще при две сравнително силни аури никое същество не ни забеляза. Сега забелязах, че за да успея трябва да мисля само за битките и за това което ми предстои.
Върнете се в началото Go down
Karibdus
Разказвач
Разказвач
Karibdus


Virgo Брой мнения : 324
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : Metaland

Данни на персонажа
Име: DIO
Жизнени точки:
2. Стълбище към залата на ДИО Left_bar_bleue0/02. Стълбище към залата на ДИО Empty_bar_bleue  (0/0)

2. Стълбище към залата на ДИО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Стълбище към залата на ДИО   2. Стълбище към залата на ДИО EmptyСъб 31 Окт - 13:53

- Чудех се кога ще видя отново хора тука... - чу се женски глас, който би възбудил и най-коравия мъж на света - ахх чудя се какво ли искате този път.... злато... ? Слава ? Сила ? Или сте дошли да разознавате... ако сте дошли да търсите съкровища... давам ви 5 секунди да изчезнете, ако търсите слава... няма да я намерите, моят господар не е известен сред другите кралства.... а ако търсите сила... първо трябва да ви тествам дали сте достойни да преминете нататека...- след което една красива женска фигура изникна от тъмнината, това беше Sakuya, пазителката на замъка...
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
2. Стълбище към залата на ДИО Left_bar_bleue35/352. Стълбище към залата на ДИО Empty_bar_bleue  (35/35)

2. Стълбище към залата на ДИО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Стълбище към залата на ДИО   2. Стълбище към залата на ДИО EmptyСъб 31 Окт - 13:57

- Аз съм Лесли Пиерон! Не съм дошъл за нищо друго освен за знание. Може би и за сила, но предимно съм дошъл тук за знание. Така и не разбрах Вашето име госпожице... Е, ако ще се бием да започваме, но първо кажете правилата на битката. - Плеснах с ръце и Драго отиде до Селехин за да я пази. Аз вярвах, че момичето е честно и няма да нападне Селехин за това го оставих малко по-далеч от нея.
Върнете се в началото Go down
Karibdus
Разказвач
Разказвач
Karibdus


Virgo Брой мнения : 324
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : Metaland

Данни на персонажа
Име: DIO
Жизнени точки:
2. Стълбище към залата на ДИО Left_bar_bleue0/02. Стълбище към залата на ДИО Empty_bar_bleue  (0/0)

2. Стълбище към залата на ДИО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Стълбище към залата на ДИО   2. Стълбище към залата на ДИО EmptyСъб 31 Окт - 14:07

-Добър отговор момче.... мойто име е Sakuya, Sakuya Brando. Правила на битката ? Добре... тъй като аз съм по-силна... ще оставя на теб да решиш какви да са. - момичето се усмихна и му намигна...
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
2. Стълбище към залата на ДИО Left_bar_bleue35/352. Стълбище към залата на ДИО Empty_bar_bleue  (35/35)

2. Стълбище към залата на ДИО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Стълбище към залата на ДИО   2. Стълбище към залата на ДИО EmptyСъб 31 Окт - 14:17

- Един на един! Без помощ от любимци или стандове. Само магия и бойни умения. Предпочитам битката да не е на живот и смърт. Има два начина за победа. Да свалиш меча от противниковата ръка или той да се предаде. При отнемане на меча ще имаш право да го задържиш. Ти започни. - Казах аз като подготвих елегантното острие на меча си. То притежаваше всичките мои умения. Сега оставаше да разбера дали тя има някакви специални способности.
Върнете се в началото Go down
Karibdus
Разказвач
Разказвач
Karibdus


Virgo Брой мнения : 324
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : Metaland

Данни на персонажа
Име: DIO
Жизнени точки:
2. Стълбище към залата на ДИО Left_bar_bleue0/02. Стълбище към залата на ДИО Empty_bar_bleue  (0/0)

2. Стълбище към залата на ДИО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Стълбище към залата на ДИО   2. Стълбище към залата на ДИО EmptyСъб 31 Окт - 14:25

- Меч ?- зачуди се момичето - Аз не ползвам такива неща... Тъй като мога още сега да отскубна меча ти съсе ръцете ти ще ти кажа друга игра... опитай се да ме порежеш дори и леко... аз няма да отвръщам на атаките ти. Ако успееш да ме порежеш в рамките на 10 минути те пускам при господаря ми... ако ли не... ще те изхвърля от замъка, както DIO-sama* ме научи!

*DIO-sama - Лорд ДИО
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
2. Стълбище към залата на ДИО Left_bar_bleue105/1052. Стълбище към залата на ДИО Empty_bar_bleue  (105/105)

2. Стълбище към залата на ДИО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Стълбище към залата на ДИО   2. Стълбище към залата на ДИО EmptyСъб 31 Окт - 14:30

Отг на Селехин :

Момичето гледаше намръщено тази Sakuya. Как смееше тази жена да намига така на любимия й?! Селехин реши да замълчи обаче, не искаше да разконцентрира Лесли. Вярваше в него и знаеше, че щеше да успее да се справи, колкото и силна да беше тази странна противничка. Поне така се надяваше, а ако загубеше...Ако загубеше живота си, тя също щеше да загуби своя, щеше да се опита да отмъсти и щеше да умре опитвайки се или щеше да успее и после да "прибере меча в ножницата"(вид Сепуко).
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
2. Стълбище към залата на ДИО Left_bar_bleue35/352. Стълбище към залата на ДИО Empty_bar_bleue  (35/35)

2. Стълбище към залата на ДИО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Стълбище към залата на ДИО   2. Стълбище към залата на ДИО EmptyСъб 31 Окт - 14:41

- Съгласен съм! - Започнах да концентрирам аурата си и около мен всичко се затопли. Разпознаваше се Огнената аура с която попринцип се бия аз. В този миг се постарах да изхвърля всичките си спомени и всички картини от главата си за да мисля само за битката. Около мен се появиха няколко пламъчета които свързани начертаваха една окръжност. Тоова беше само за да мога по-добре да преценя силите й и слабите й места. Ако имаше и едно слабо място щях да го открия. За жалост тази техника още не беше усъвършенствана затова не можех да преценя точната слаба точка. Но все пак реших да нападна. За да бъдем честни аз щях да използвам само острието без другите умения, а аурата беше колкото за подсилване. Изключих я и нападнах. Приближавах се към нея. С всеки сантиметър аз се чувствах по-уверен в себе си което бе добре. Това подсилваше уменията допълнително. В острието на меча се криеше Пречистващ плам за да може да наранявам без да убивам. На практика това острие можеше само да рани и да лекува без да убива. Този меч наистина стана едно оръжие типично за източните бойци. Нямаше никакви допълнения. Сега то беше чиста и проста катана. Метър след метър аз я доближавах и щом бях на 2 метра от нея я огледах. Скочих и замахнах към гърба и, но това беше заблуда тъй като аз исках да раня крака й.
Върнете се в началото Go down
Karibdus
Разказвач
Разказвач
Karibdus


Virgo Брой мнения : 324
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : Metaland

Данни на персонажа
Име: DIO
Жизнени точки:
2. Стълбище към залата на ДИО Left_bar_bleue0/02. Стълбище към залата на ДИО Empty_bar_bleue  (0/0)

2. Стълбище към залата на ДИО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Стълбище към залата на ДИО   2. Стълбище към залата на ДИО EmptyСъб 31 Окт - 15:19

- Впечатляващо... използваш магия...- въпреки че не очакваше отговор Sakuya вдигна гарда, а няколко см пред нея, невидим за очите на Лески станда `и преличащ на този на DIO също видгна своя гард. Sakuya беше готова да се отбранява.

Така... сега мяташ зарче
Трябва да уцелиш 2 или 4 за да успееш да раниш Sakuya. При 1 губиш 1 минута от определените 10 при 3 губиш 2 при 5 губиш 2 минути при 6, 1 минута. При всяко хвърляне ще ти казвам колко минути ти остават Smile късмет
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
2. Стълбище към залата на ДИО Left_bar_bleue35/352. Стълбище към залата на ДИО Empty_bar_bleue  (35/35)

2. Стълбище към залата на ДИО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Стълбище към залата на ДИО   2. Стълбище към залата на ДИО EmptyСъб 31 Окт - 15:30

Имам само десет минути така че да не се мотам и да карам направо.
- Алфанка! - Около катаната започнаха да бушуват пламъци на смърт които умеех да използвам. Както се знаеше моя клан бе известен с това че всеки е бил лорд на малка част от владенията на Вайл или Кариен, но аз исках самостоятелна територия с населението й. Можех да се бия като за начало. Сега обаче не бе времето да мисля за тези неща. Концентрирах се и скоро пламъците обградиха и мен. Усещах, че има нещо друго освен Драго и тримата души на стълбището. Имаше друго същество. Неможех да определя какво е и какви сили притежава. Удължих острието си като се надявах след цялата тази концентрация да успея да я раня. Ако успея щеше да ме пусне при Дио. Сега вече предстоеше нещо велико. Решителния миг за мен. Ако успеех да победя това момиче щях да започна обучението си при Дио. Исках това да бъде по-скоро и то щеше да се случи. Знаех, че мога, знаех, че искам, но все още не можех да разбера какво беше това същество на стълбището. В този миг замахнах с все сила към гърба като дори не се обърнах назад. Исках само да успея и щях да дам сърце и душа за тази цел която си бях поставил. Нищо нямаше да ми попречи така, че спокойно можех да продължа да атакувам.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
2. Стълбище към залата на ДИО Left_bar_bleue105/1052. Стълбище към залата на ДИО Empty_bar_bleue  (105/105)

2. Стълбище към залата на ДИО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Стълбище към залата на ДИО   2. Стълбище към залата на ДИО EmptyСъб 31 Окт - 15:30

The member 'Лесли' has done the following action : Зарче

'Въпрос на късмет' :
2. Стълбище към залата на ДИО De2
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Karibdus
Разказвач
Разказвач
Karibdus


Virgo Брой мнения : 324
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : Metaland

Данни на персонажа
Име: DIO
Жизнени точки:
2. Стълбище към залата на ДИО Left_bar_bleue0/02. Стълбище към залата на ДИО Empty_bar_bleue  (0/0)

2. Стълбище към залата на ДИО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Стълбище към залата на ДИО   2. Стълбище към залата на ДИО EmptyСъб 31 Окт - 15:41

Финтът на Лесли беше успешен... Sakuya се заблуди и предпази гърбът си, обаче в този момент лески насочи всичката си сила към кракът на момичето... внезапно 1 женски крак резнат през прасеца хвръкна във въздуха, а Sakuya гледаше много учудено, все още не осъзнавайки какво е станало... след секунда тя се осъзна:
- GOOD ! - извика тя - Не очаквах да си толкова умен момче... - точно преди да е изрекла тези думи кракът и беше на мястото и беше вече заздравен - имаш позволението ми да отидеш при Господаря DIO... хех... обаче момичето и твоят любимец остават тука, защото DIO може да помисли че идвате за нещо друго. Също така говори с него учтиво и не повишавай тон, защото както седиш и гледаш господаря ще изхвърчиш от кулата и дори няма да разбереш какво става... Успех ! - Sakuya отново му намигна, знаеки че това ще накра събеседничката му да го ревнува.


Ходи да пускаш тото пич... хах... браво Smile прочети внимателно какво ти казва Sakuya Smile
Продължаваш към залата на DIO
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





2. Стълбище към залата на ДИО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Стълбище към залата на ДИО   2. Стълбище към залата на ДИО Empty

Върнете се в началото Go down
 
2. Стълбище към залата на ДИО
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Залата на Провала
» Залата на Преминаването
» Залата за разпити
» Залата За Обучения
» Залата На Савета

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Замъка на Дио-
Идете на: