Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво мислиш за човека над тебе

Go down 
+28
(Ae)Maeth
Мистгън
Redwine
Venomancer
Tommy
Alix Duval
Aoi
Блейз
Райън Паркър
Mean girl
Кай
...
Chibi Demon
fuck_you
F1reF1stAc3
RрOоGгLл
Сузуме Мия
C.C.
MikePowell95
Корагг
FireNaruto
dArk_aNgeL
Кейтлин Паркър
The moon shadow
Mike Shinoda
Vlad
Алън Уолкър
Karibdus
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue1026/1026Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 0:09

в близко бъдеще - изнасиления от Аликс (:
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue60/60Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (60/60)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 0:14

Mean girl написа:
мм яка пичка
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue105/105Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (105/105)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 0:15

неко-чан
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue60/60Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (60/60)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 0:19

нии-чан..^^ (..мечка)
Върнете се в началото Go down
Venomancer

Venomancer


Aries Брой мнения : 129
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : Плевен

Данни на персонажа
Име: Цветослав Цветанов
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue0/0Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 2:12

Хммм като гледам профила... Леко перверзно момиче Very Happy Very Happy Superboy Подписа и аватара също го доказват. Very Happy
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue114/117Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (114/117)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 5:43

някаф си демон хънтер
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue120/120Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (120/120)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 17:03

Човекът с прекрасния радио глас. Може да ми казва лека нощ от тука до края на света Sleep Charmed
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue114/117Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (114/117)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 18:54

Redwine написа:
Човекът с прекрасния радио глас. Може да ми казва лека нощ от тука до края на света Sleep Charmed


Поласкан съм . Колешката която много уважавам и ужасно много ми помага ^^
Върнете се в началото Go down
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue0/0Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 19:01

Изобщо не мисля за него ... ( имам си причина Wink )
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue120/120Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (120/120)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 19:10

Големи претенции, малко основание за тях
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue0/0Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 21:48

Може да бъде приятен човек , но само ако ти е приятел ... иначе забрави . Като приятел е добра иначе е ужасна !
Ще се въздържа да кажа лошите неща ...
Айде най - накрая вземи направи фелацио на Португас та , да ти се запуши устата и да млъкнеш ...
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue114/117Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (114/117)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 22:05

хм.... едно малко хлапенце което ще си намери майстора и ще изглежда ей така скоро време Bloody
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue60/60Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (60/60)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 22:06

пПС Ай ся се изяште неска изкарах 6 по биология ххахха

НЯкой път ме нерви иначе биваа
Върнете се в началото Go down
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue0/0Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 22:09

Португас : Един "педал"( това не е псувня ) , който вика хора да му лапат патлака Wink и да го защитават понеже сам неможе ...
Айде ве смел искам да изглеждам така викни ако щеш десет човека с тебе искам , да ме надерите на живо понеже през компа всички са газари Wink . Само , да знаеш викат ми бесния Wink приятно ми е ... !

Изинцето : Еми де да знам ... страстно момиче Wink
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue114/117Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (114/117)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 22:15

Блейз написа:
Португас : Един "педал"( това не е псувня ) , който вика хора да му лапат патлака Wink и да го защитават понеже сам неможе ...
Айде ве смел искам да изглеждам така викни ако щеш десет човека с тебе искам , да ме надерите на живо понеже през компа всички са газари Wink . Само , да знаеш викат ми бесния Wink приятно ми е ... !

Изинцето : Еми де да знам ... страстно момиче Wink


бесния месния селянин ......

аз несам казал че ще те бия на живо и несам викал никой да те бие ..... просто казах че ще ти отрежа канчето на героя ама ако си толкова отворем "бесното селянче" ела на Червен Бряг да се видим .
Върнете се в началото Go down
Alix Duval

Alix Duval


Aries Брой мнения : 116
Join date : 28.12.2009
Age : 36
Местожителство : Бургас

Данни на персонажа
Име: Аликс Дувал
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue0/0Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 22:26

Моето момче.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue114/117Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (114/117)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 22:28

Alix Duval написа:
Моето момче.

поласкан съм Smile момиче на моите мечти
Върнете се в началото Go down
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue0/0Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 22:56

Много ясно , че ще е на твоите мечти ти кат немоеш се уредиш на живо с момиче дай да мечтаеме Wink хД
Няма да е в момента първо щото не си заслужава да си харча парите само за да наритам някой второ , да си толкова важен , че па чак и да дойда ... и трето разбирасе няма да бия сума път заради некав изрод дето е на 1 шамар ...
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue35/35Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (35/35)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 23:04

Хаха! Кирето мангал! На'еш ли на кой викаме Кире в моя роден град София. На мангалите човек! Тъй че ходи си търси муклясал хляб и некоя играчка. Не съм руснак, но имам руска кръв тъ че некой път ще си пийна Руская водка и ще ям сельотка.
Върнете се в началото Go down
Мистгън

Мистгън


Брой мнения : 102
Join date : 18.10.2009

Данни на персонажа
Име: Мистгън
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue30/30Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (30/30)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyПон 4 Яну - 23:09

Вода на руски е Водка, пий си водата и стига ми дигали кръвното Smile я се развеселете щот ща ви изнеса с моя герой, и без тва неедвам екс-пи, изрично е подчертано да се уважаваме в форума...
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue114/117Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (114/117)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyВто 5 Яну - 6:47

Мечемайстор
Върнете се в началото Go down
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue0/0Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyВто 5 Яну - 13:58

Пиро маг
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue114/117Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (114/117)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyВто 5 Яну - 14:10

Блейз написа:
Пиро маг

пътник
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue105/105Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (105/105)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyВто 5 Яну - 14:57

Death metal, кобинки loving maniac.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Left_bar_bleue114/117Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty_bar_bleue  (114/117)

Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 EmptyВто 5 Яну - 15:01

Влад .... Админа ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за човека над тебе   Какво мислиш за човека над тебе - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво мислиш за човека над тебе
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Какво слушате в момента?
» Какво друго играем или сме играли.
» Какво си мисли предишният аватар?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Лафче-
Идете на: