Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Малката зала

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Малката зала Left_bar_bleue105/105Малката зала Empty_bar_bleue  (105/105)

Малката зала Empty
ПисанеЗаглавие: Малката зала   Малката зала EmptyЧет 20 Авг - 1:14

Малката зала не беше съвсем малка...Но в сравнение с Тронната, наистина беше тясна. Тя беше много богато обзаведена. Имаше три дълги маси, със столове около тях на пода, който беше застлан с килим. От тавана висяха множество полюлеи, а стените бяха окрасени с голям брой картини, изобразяващи предимно битки...При това спечелени от Императора. На един висок подиум имаше още една маса, този път кръгла, заобградена от тапицирани столове. Мебелите бяха от първкокласен дървен материал и бяха много удобни. Тук се провеждаха предимно преговори и други подобни мероприятия.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Малката зала Left_bar_bleue105/105Малката зала Empty_bar_bleue  (105/105)

Малката зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката зала   Малката зала EmptyЧет 20 Авг - 1:30

- Поискаха аудиенция с мен. Сигурно ще искат да предам трона или нещо от сорта. - отговори й Вайл, докато влизаха в малката зала. Пратеника на султана все още не беше дошъл. Вайл и Елиа се изкачиха на по-високия подиум и седнаха един до друг на голямата кръгла маса. Пред тях имаше бокали с много хубаво червено вино и пресни плодове. Найт също влезе в залата и като срещна погледа на Вайл просто кимна. Той дойде и седна от другата страна на Императора. Скоро щеше да дойде и делагацията на пустинния народ.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Малката зала Left_bar_bleue60/60Малката зала Empty_bar_bleue  (60/60)

Малката зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката зала   Малката зала EmptyЧет 20 Авг - 1:42

Погледът ми мина през цялата зала.Започнах да разглеждам картините ..бяха красиви явно бяха от победите на Вайл..Кимнах му като ми обясни.Усмивката ми осветяваше лицето . Погледнах Найт леко мрачно . което продължи няколко секунди след което усмивка ми отново се разпиля по ннежното ми лице..Онези явно не бяха от точните и знаех че господарят ми не обичаше този тип хора..Бях притеснена но това не си ли4еше външноо.След няколко минутки погледнах Вайл.. След това погледнах през него и се радвах на луната
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Малката зала Left_bar_bleue105/105Малката зала Empty_bar_bleue  (105/105)

Малката зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката зала   Малката зала EmptyПет 21 Авг - 1:01

Найт не обърна абсолютно никакво внимание на Елиа, а просто седна до Вайл и каза:
- Може ли да се говори пред нея, Ваше Височество?
Вайл кимна разсеяно и каза:
- Мда, направих й една...обвързваща магия. Ще разбера, ако се опита да ме предаде или нещо от сорта.
Найт на свой ред кимна и каза с по-фамилиарен тон.
- Всеки момент ще дойде пратеника. - каза втория бодигард и после допълни. - Край успешно се е внедрил в лагера на султан Мах'Атал. Докладите му са...смущаващи. Изглежда безумния султан мисли да призова бога си Гоал'Хал в плът и кръв на Шелтър.
Вайл не реагира, но една съвсем лека усмивка кривна устните му за миг, после изчезна.
Вратата се отвори и вътре влезна делегацията на пустинния народ. Представителя им беше облечен в безвкусни и обсипани със скъпоценности роби, а след него ходеха двама стражи с копия и странни каски от плат...Пратеника се самопокани на един стол срещу Вайл, а бодигардите му застанаха зад него без да сядат.
- Милорд... - каза той на Императора и склони леко глава в поклон между равни. - ... нося условията на всемогъщия султан Мах'Атал, който скоро ще управлява всички вземи на Шелтър...Приканваме ви да се предадете и да станете негов васал, по този начин ще запазите най-важното - живота си.
Усмивката на Вайл отново се появи. Изглеждаше истински зарадван. Найт го погледна въпросително и след лекото кимване стана от стола си и тръгна с бавни крачки към делегацията на пустнния народ.

Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Малката зала Left_bar_bleue60/60Малката зала Empty_bar_bleue  (60/60)

Малката зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката зала   Малката зала EmptyПет 21 Авг - 1:16

Стоях на стола . Пратениците пристигнах.Изглеждаха ужасно. Никъф стил-пълна катастрофа .хД.. Поогледах ги нестига че бяха демоде ,но и нахални ..Не знаех какво да направя стоях и гледах сериозно като се бях усмихнала леко. Изглеждах сериозна !!..Погледът ми се пресече с един от гостите . Продължи секунди след което се прехвърли на Вайл.С погледа си исках да го попитам "Сега какво"...След което го прехвърлих над Найт и ми идваше да стана и да му прекърша вратъ, защото ме изнервяше !!! Но изгледждах се така спокойна !!
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Малката зала Left_bar_bleue105/105Малката зала Empty_bar_bleue  (105/105)

Малката зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката зала   Малката зала EmptyПет 21 Авг - 1:39

Найт продължи да се приближава към пратеника и двамата бодигарди му се изпречиха на пътя. Последвалите действия бяха твърде бързи за неопитно око, но резултата от тях беше, че двамата стражи лежаха на парчета на земята, а Найт спокойно изтриваше кръвта от меча си в наметалото на единия. После втория от гвардията на Вайл се върна на стола си и седна все едно нищо не е станало. Пратеника на султана беше пребледнял и започна да се извинява несвързано. Императорът го прекъсна с простото:
- Успокойте се. Пийнете малко вино и ще продължим преговорите.
Мъжа изпи бокала си на екс и всякаш леко се поуспокои.
- Това момиче до мен е Елиа. - представи я Вайл на пратеника. - Тя ще се погрижи да ви разпита. Както виждаш, тя е малко сладко момиче, така че няма от какво да се притеснявате. Но ще ви помоля да отговорите на всичко, което тя ви зададе искрено.
Императорът погледна Елиа и й кимна. Това беше нужно за да се спечели малко спокойствието на пратеника, който сега не можеше да говори от страх.

/Елиа, опитай се да понамалиш стреса на нещастника и да извлечеш полезна информация от него. После ще го убием. xD/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Малката зала Left_bar_bleue60/60Малката зала Empty_bar_bleue  (60/60)

Малката зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката зала   Малката зала EmptyПет 21 Авг - 1:50

Явно Вайл искаше да се справя с него .. Станах от мястото си и тръгнах към пратеника..Само някой части от тялото ми се осветляваха,заради облаците които скриваха луната. Подухна вятър,който освежи обстановката..Вече бях до него .. Като се поклоних и отново се представих.Защото той едва ли беше чул Вайл..Минах зад него и започнах да му масажирам раменете . Беше ми гадно но заради Господаря трябваше да го направя
-И така защо султана иска да призове бога си Гоал'Хал в плът и кръв . И защо си мисли че моят господар ще се съгласи с тези усмивия..
Гласът ми се леешее като мед
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Малката зала Left_bar_bleue105/105Малката зала Empty_bar_bleue  (105/105)

Малката зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката зала   Малката зала EmptyПет 21 Авг - 2:17

Мъжът явно си помисли, че ще живее щом се държат така добре с него и каза:
- За да гарантира успеха си в похода, султана има нужда от помощта на бога ни. Но каква по-добра помощ от това да го призовем на Шелтър. Така със сигурност ще спечелим войната. А Императора ви трябва да ни признае за всемогъща сила...
Мъжа изпи и съдържанието на съседния бокал. Погледа му ставаше по-мътен с всяка изминала секунда.
- Това е достатъчно, Елиа. Убий го. Нямаме нужда от повече информация.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Малката зала Left_bar_bleue60/60Малката зала Empty_bar_bleue  (60/60)

Малката зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката зала   Малката зала EmptyПет 21 Авг - 2:22

Стъписах се за секунда ,но бързо се осиферих..Извадих най-големия си меч.Вдигнах го и замахнах.Погледнах пияния чоевек и ми стана гадно но трябвапе да бъда твърда и просто му одрязох главата.Бях се отдалечила от тялото му и имаше малко кръф по по моето .Погледнах Вайл и казах
-Доволен ли сте...като бях на няколко метра от тях ..А докато вървях си изчистих меча и го прибрах
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Малката зала Left_bar_bleue105/105Малката зала Empty_bar_bleue  (105/105)

Малката зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката зала   Малката зала EmptyПет 21 Авг - 2:29

- Да. Изпита ли нещо, докато го убиваше? - попита я Вайл, докато я гледаше въпросително и в същото време сериозно. Изглеждаше същевременно наистина доволен от кръвта по пода и масата. xD
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Малката зала Left_bar_bleue60/60Малката зала Empty_bar_bleue  (60/60)

Малката зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката зала   Малката зала EmptyПет 21 Авг - 2:49

Чистех кръвта му с от тялото си с еда салфетка и каза
-Оссвен удоволетворение, съжаления към него и неговите демоде дрехи..Не ..
След което се протегна и взех няколко зрънца грозде и ги изядох бавно хД Като бях седнала на масата и ги наблюдавах
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Малката зала Left_bar_bleue105/105Малката зала Empty_bar_bleue  (105/105)

Малката зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката зала   Малката зала EmptyПет 21 Авг - 3:44

- Ок, дотук с първи урок. - остана много доволен Вайл и стана. Найт също се изправи и каза на Елиа:
- Добре си служиш с този меч, момиче. Мога да ти помогна да се осъвършенстваш някой път, въпреки че едва ли мечемайсторството ти е специалност.
Вайл кимна, всякаш одобрява идеята и тръгна бавно към изхода и после към покоите си, като каза на Елиа:
- Хайде да се връщаме, освен ако не искаш да почистиш тук?
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Малката зала Left_bar_bleue60/60Малката зала Empty_bar_bleue  (60/60)

Малката зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката зала   Малката зала EmptyПет 21 Авг - 3:48

-Идвам,мразя да чиста и всъшност аз съм маршъл , и наистина трябва да наблегна над тренировките с меча..
След което изтичах до Вайл като вървях от дясната му страна..минавахме цялата зала и стигнахме до портите
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Малката зала Left_bar_bleue60/60Малката зала Empty_bar_bleue  (60/60)

Малката зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката зала   Малката зала EmptyВто 29 Дек - 21:48

Докато вървях по коридора си мислех ..кфо щя правя ся..тук едва ли имаше маршали , които да ми помаагат..Вайл сега явно избощо няма да иска да се занимава с мен..Но не обичам да се подчинявам ..Не е чак толкова трудно да го проумеш....Накрая стигнах залата..Вратите се отвориха,..А аз бавно навлязох вътре..Започнах да разглеждам картинте които не бях виждала от доста дълго време..Последния път тук убих , човек..Спомените се връщаха..БЯх толкова малка, не знаех нищо за смърта, а просто убих човека..Разтърсих глава..Явно отдавна не бяха идвали да почистях..Масата имаше около пръст прах..Обиколих залата ..след което предърпах един от столовете като го прекрачих..След което сложих глава на облегалката и затворих очи ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малката зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката зала   Малката зала Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малката зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Главната Зала
» Телепортната зала
» Тронната зала
» Балната зала
» 3. Главна зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Черната цитадела-
Идете на: