Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Евент за Разказвачи.

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Евент за Разказвачи. - Page 2 Left_bar_bleue105/105Евент за Разказвачи. - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Евент за Разказвачи. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евент за Разказвачи.   Евент за Разказвачи. - Page 2 EmptyЧет 15 Окт - 17:28

Добре, няма да заключвам темата, за да може ако някой иска да напише коментари по евента да е свободен да го направи.

Нека аз съм пръв.
Започвам с плюсовете.
Знаеш как да потдържаш интереса на играча -> мистерията с изгубените спомени беше много добро попадение. А това, че от време на време Влад си спомня нещп допълнително подклажда интереса.
Не забутваш играча и не забавяш РПГ-то, а го оставяш динамично и постоянно подлежащо на промени. Аз, например, често забавям нещата.
Вкарваш много обрати в историята и това също допринася за качеството.

А сега и малко критика.

Така и неразбрах пълната история на Влад, незнаех дали е просто безжалостен убиец, или и преди са го управлявали чрез чип. Това донякъде ме разочарова, искаше ми се да разбера още много неща и донякъде нещата ми се сториха незавършени.
Краят дойде някак си твърде бързо и изненадващо, неоставайки шанс на главния герой да оправи нещата. Да, в това има огромна доза реализъм, но не винаги се харесва на пишещия.

И с това се изчерпват критиките. Като цяло евента ми хареса много и останах доволен, че участвах. Не мисля, че времето, през което съм писал в темата, е загубено напразно.
Много повече преобладават плюсовете. Wink
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
 
Евент за Разказвачи.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» РП Упражнение за разказвачи
» Евент
» Коледен Евент
» Следващият Евент
» Търсенето на мистичните войни[Евент на Данте]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Правилата :: Обща дискусия-
Идете на: