Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Разказвачески умения-тренировка на Кейт

Go down 
АвторСъобщение
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач

Gemini Брой мнения : 764

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Разказвачески умения-тренировка на Кейт   Вто 13 Окт - 10:31

Пояснение:
Влад,ти си шестнадесет годишен.Учиш в магическата академия с клас Асасин.Имаш красиви черни очи,къса коса,с русоляви оттенъци.Мусколест и висок младеж,със суров характер.Името ти е Джейсън..
Случка:
Момче,облечено в тъмни дрехи,се открояваше в гъстата мъгла,в сутрешните часове,преди изгрев на един скалист бряг,с галерийни гори по протежението му.Бе замислен за нещо,задълбоченият му поглед го издаваше,така и не усети,когато зад него се промъкна друга сянка,с бял силует.В горите преди изгрев можеше да е или някое изгубено девойче,или самодива.Кожата й беше нежна,косата дълга до колената,гарваново черна.Рокличката й къса,копринено бяла.Присъствието й се усещаше,дали момчето знаеше поверието,как щеше да постъпи с нея?Щеше ли да свърши както всички други?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://bobaton.forumotion.com/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач

Libra Брой мнения : 4725
Местожителство : София / Червен бряг

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
105/105  (105/105)

ПисанеЗаглавие: Re: Разказвачески умения-тренировка на Кейт   Вто 13 Окт - 17:23

Усетих чуждото присъствие твърде късно. Който и да беше това, вече се намираше зад мен. "Колко ли пъти съм си повтарял, че не трябва да потъвам толкова дълбоко в мислите си." - укорих се.
А сега какво?
Реших да импровизирам. Размръдах широките си рамене и усетих хладният допир на скритите из дрехите ми ками. Знаех, че отстрани изглеждам все едно разтягам схванатите си мускули. След това свое действие, се обърнах и спокойно погледнах прокрадналия се зад мен човек. Очаквах да е вражески асасин, да е демонично същество, да е какво ли не...Но не очаквах това. Изглежда беше просто невинно момиче, което не бях чул заради разсейванато си. Изглеждаше странно...като привидение, като мираж. Странна асоциация. Ядосах се на глупостта си и първоначалния си страх. Опитах се да срещна очите й, без да кажа нищо. Очите бяха отражение на човешката душа. Все пак не свалях гарда си. Човек никога незнае какво може да очаква.
Вижте профила на потребителя http://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач

Gemini Брой мнения : 764

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Разказвачески умения-тренировка на Кейт   Пет 16 Окт - 20:38

Явно момчето не бе подготвено и щеше да падне право в капана й.Самодивите пленяваха младите момчета и изпиваха душата им,убивайки ги бавно и мъчително с погледа си.Точно това щеше да направи и това момиче.Щеше да го омае,да го обладае и Джейсън щеше да загине.Привидението на момчето седеше на скалата зад него,а той дори да бе усетил присъствието й,нямаше как да усети лекотата й.Вълните яростно започнаха да се разбиват и бризът галеше кожата й,развяваше косите й,а слънчевите очи на изгряващата прелест на хоризонта,бледнееше пред нейната красота..Босите й крачета размяткваше над водата,а красивата усмивка чаровно грееше на лицето й.Гласът й бе по-хубав от песента на птиците,а очите й дяволски се стрелнаха към погледа на момчето,какво щеше да направи той сега?
Вижте профила на потребителя http://bobaton.forumotion.com/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач

Libra Брой мнения : 4725
Местожителство : София / Червен бряг

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
105/105  (105/105)

ПисанеЗаглавие: Re: Разказвачески умения-тренировка на Кейт   Съб 17 Окт - 3:26

"Странно" - помислих си аз, опиянен от красотата й. - "Това не е възможно. Аз слагам разума на първо място винаги. Както и задълженията си на асасин. Никога не...се потдавам на подобни изкушения."
Но сега щях и го осъзнавах пределно ясно, като факта, че слънцето щеше да изгрее всеки миг.
"Магия е. Трябва да е магия!" - започнах да се убеждавам на ум, неспособен да отклоня поглед от момичето.
Впрегнах цялата си воля, извадих една кама от ръкава си и направих плитка деруга на лявата си длан, надявайки се болката да ми помогне да мисля трезво. Знаех, че нещо не е наред с това красиво момиче, но не осъзнавах какво по точно. Изглеждаше ми невинна като кошута...Дали болката щеше да се окаже спасението?
Вижте профила на потребителя http://worldofvile.bulgarianforum.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Разказвачески умения-тренировка на Кейт   

Разказвачески умения-тренировка на Кейт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Правилата :: Обща дискусия-
Идете на: