Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Fan write : )

Go down 
+5
Mean girl
Кай
Блейз
Karibdus
fuck_you
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Rodgey.

Rodgey.


Брой мнения : 71
Join date : 27.10.2009

Данни на персонажа
Име: Роуджоу Ирасос
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue0/0Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyПон 2 Ное - 17:15

Супер е. Направо.. много ми харесва.. всичко!
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue60/60Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyСря 4 Ное - 15:00

Есента е дошла, даже вече заминава.
Зимата идва, и тепърва застоява.
Студът отново през нас преминава,
ето, че надеждата пак ни подминава.
Надеждата за топло лято
за лекия и нежен вятър..
Минаха ли светлите дни?
Минаха ли миговете мили?
Минаха, даже не само за мен,
и остана само вятърът студен.
Всяко същество сега седи във самота,
и очаква надеждата за пролетта.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 27
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue60/60Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyПет 13 Ное - 2:55

Like a Star @ heaven


Последната промяна е направена от Mean girl на Сря 27 Яну - 10:17; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue60/60Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyСря 20 Яну - 16:57

Алис О’Хара

Преди около петнадесет години, Бен О’Хара се оженил за Елизабет. Чистокръвен ирландец, събран със американка, с много трудности и любов. Първоначално родителите на Елиз не били съгласни, но след като станали свидетели на любовта на двамата млади, и след дълго убеждаване от страна на Бен, те склонили да ги оставят на мира, да живеят своят собствен живот.
Имението “О’Хара” беше изградено от ръцете на собственика си, с усилена работа и пот. Преди няколко години, той спечелил земята на игра на покер, и я направил свой дом, като с течение на времето го разширявал и обогатявал.
След като най-на края Елизабет приела фамилията на Бен, и станала Елизабет Милър О’Хара, двамата се преместили във вече напълно готовото имение, и заживели, както си живеят обикновените двойки, понякога напълно щастливи, друг път с малки или големи спорове.
След една година от женитбата, от силната любов на младите се родило едно прекрасно същество – тяхната дъщеря.
След четиринадесет години и единадесет месеца от тези събития, оставаше още един месец до рожденият ден на Алис О’Хара. Така се казваше прелестната дъщеря на Бен и Елизабет. Датата беше двадесет и седми март, и точно на двадесет и седми април беше големият ден.
Алис гореше от нетърпение, тъй като родителите и, бяха обещали да организират бал в нейна чест, като поканят само най-знатните семейства в околността. Същият ден, момичето трябваше да остане с майка си вкъщи, за да изберат плат за роклята и да и вземат мерки.
След като Бен отиде в съседното имение, за да свърши някаква работа, двете останаха сами в имението, заедно с прислугата естествено. Алис и майка и започнаха да обсъждат платове, форми и цветове, като накрая, след много спорове и компромиси, се спряха на червена коприна, със черен сатен за подплата.
След много караници, деня мина неусетно и бързо. Дойде време за вечеря, и Бен, Елиз и Алис се събраха във трапезарията, като започнаха неизбежния разговор за рождения ден.
-Скъпа, съжалявам, но мисля че балът няма да се състои. Единственото семейство, което мое би ще дойде е Лолъс, но и за тях не е сигурна.
-Но татко! – изпищя Алис и се нацупи – Та аз го чаках с нетърение!
След този така наречен “разговор” Алис беше станала от масата и си беше отишла в стаята.
И най-на края, след цял месец от този спор, дойде и големият ден. Двадесет и седми април. Елиз тихо влезе в стаята на спящата си дъщеря и седна внимателно на леглото.
Тя прокара пръсти през косата на Алис и каза
-Мила, ставай! Днес е твоят ден, след около три часа всички ще са долу и ще чакат само теб, трябва да се приготвиш!
Алис всъщност се беше събудила отдавна, но не искаше да става.
-Нали тате каза, че никой няма да дойде? – попита тя, а по гласът и си личеше, че е плакала.
-Мисля, че си сънувала! – каза насмешливо майка и, и я отви – Единствените, които няма да дойдат тук са Бетани и Джей Паркър, всички други ще са тук. А те няма да успеят да дойдат, защото са се разболали!
Очите на момичето се уголемиха от ярост и тя започна да вика на майка си
-Не е вярно, помня онази вечер, тате каза, че никой освен семейство Паркър няма да дойдат! Защо не ми каза по-рано, сега няма да успея да се приготвя навреме!
-Напротив скъпа! – каза тихо винаги спокойната Елиз – Има много време, и ако беше станала по-рано щеше да ти остане много свободно време, и после щеше да умираш от нетърпение докато гостите дойдат. Повярвай ми, претърпявала съм го.
След тези думи, Алис бързо стана, рязко и изплашено
-Но роклята ми! – каза тя к треперещ глас. Тогава майка и бавно стана и отвори дрешника, като от там извади прелестен тоалет от червена коприна и сатен.
-За тази ли говориш? – попита Елиз с усмивка, а когато самата Алис видя дрехата очите и също светнаха, а на лицето и грейна неземно красива усмивка.
След около един час момичето седеше пред огледалото и извика майка си
-Мамо, шнолата ми я няма! – а когато Елизабет дойде при нея и отвори чекмеджето точно до огледалото, от него извади една фиба и каза
-Заповядай, мила!
-Благодаря мамо! – беше щастливият отговор на Алис.
Гостите вече се бяха събрали във всекидневната и си говореха за какви ли не неща.
-Колко ли още ще се бави? – попита майка си Кейтлин Лолъс, първа братовчедка на Алис и нейната най-добра приятелка.
Ето, че всички очи се отправиха към стълбите за вторият етаж. От там като че ли беше слезнал ангел в червено. Косата и се спускаше по раменете, червена като кървавата зора, хваната само с няколко фибички. Роклята и, с дълбоко деколте и прилепнала по нея, от кръста надолу се разстилаше свободна и се плъзгаше след краката и. Очите и, сини като морето, обхождаха тълпата, която се беше събрала в нейна чест. Това беше Алис, по-прекрасна от тропическо цвете, по-мила от дете, по-красива от всички.
След като слезе при гостите, тя зърна Тейлър Паркър, който единствен от трите деца в семейството, беше успял да дойде заедно с родителите си.
Всеки един от присъстващите се беше изредил да пожелае на момичето всичко най-хубаво и много щастие. Най-на края дойде ред и на Тейлър.
-Здрасти, Али. – каза той и на лицето му светна усмивка. Показаха се чисто белите му зъби, и устните му оформиха трапчинки от страни. Единствено той от всичките и приятели и казваше Али, а не Алис. Беше го измислил като малък, когато не успяваше да казва добре буквата “с”, и за по-лесно изчисли Али.
-Честит рожден ден! – каза момчето и я прегърна внимателно, за да не си помислят нещо присъстващите.
-Скучно ти е нали? – попита Алис със усмивка на лице.
Двамата се познаваха от малки, всичко споделяха и бяха все заедно. От около година Алис беше осъзнала, че винаги го е обичала, но не е била достатъчно голяма, че да го разбере. Тя не знаеше какво изпитва Тейлър към нея, затова не се и беше осмелила да му сподели мислите си.
-Определено да. Тук има прекалено малко интересни хора, за да е забавно. – беше честният отговор на момчето. – Искаш ли да се разходим в градината? – попита я той и я хвана под ръка, знаейки че тя няма да му откаже.
Градината, грижливо подържана от Елиз О’Хара и от прислугата, беше покрита от бели и червени рози, и тук-там някои хризантеми.
Алис и Тейръл започнаха да се разхождат сред стотиците цветя. Напрежението между двамата се усещаше. Всеки можеше да забележи, че Тейлър има да казва нещо.
-Как си напоследък, не сме се виждали скоро? – каза момчето, като начало на разговор.
-Ами, всъщност съм много добре, цял месец само чаках да дойде днешният ден, и правех подготовката – отговори тя местно и се замисли.
-Знаеш ли, мисля че днес е подходящ ден, за да ти кажа нещо.. – каза след няколко секунди Алис, но Тейлър прекъсна.
-Преди това искам да те попитам друго! – вмъкна той, развълнуван и леко зачервен от притеснение. Седемнадесет годишният младеж спря разходката, падайки на едно коляно и хващайки ръката и. Сърцето на Алис се разтуптя като на птичка. Снежно бялото и лице се зачерви около бузите и скулите.
-Би ли дошла с мен на тържеството на Беки Симънс идната неделя? – попита той и се засма, като стана и каза – Стана много забавно!
Лицето на Алис пребледня. Усмивката и помръкна и очакванията и излетяха. По бузата и се плъзна сълза, топла и прозрачна като кристал. Тейлър все пак не знаеше какво иска тя.
-Добре, ще дойда с теб. – каза тя с треперещ глас. След това се затича към къщата, избутвайки всички гости по пътя и, и отиде в стаята си. Елиз тръгна след нея, и я завари на леглото обляна в сълзи.
-Какво стана, мила? – попита я тя, а Алис пророни
-Мамо, знаеш че го обичам нали? Помислих си, че и той е обича, а само ме покани на тържество!
-Виж Алис.. – подхвана майка и, както винаги със своя спокоен и мил тон, като я прегърна – Тейлър те мисли за най-добрата му приятелка. Може би те обича, но и двамата сте още прекалено млади за нещо толкова сериозно..

Следва продъжение...

Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue60/60Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyСря 20 Яну - 17:01

1.Болката започва да ме убива,
а стъклото в ръката ми пак се впива.
Вае твойто име върху мен
всеки миг и всеки ден.
Защо, Любов, защо си малко?
Че те нямам е много жалко!

Припев:
Искам те за мен,
до мен да си!
Искам те за мен
и моля те до мен бъди!

2.Всяка нощ за тебе сънувам
а на сутринта те бленувам.
Всеки миг за теб аз мечтая!
Кога ще си при мене гадая..
Хей, Любов, там ли си?
Моля те, при мене се върни!

Припев:
Искам те за мен,
до мен да си!
Искам те за мен,
и моля те до мен бъди!

3. И ето дойде ноща
Обля ме във синя тъма
Помислих си, къде ли си?
А за мене помисли ли ти?
Ех, Любов, кога ще дойдеш?
Кога пак живота ми ще стоплиш?

Припев:
Искам те за мен,
до мен да си!
Искам те за мен
и моля те до мен бъди!
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue60/60Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyСря 28 Апр - 20:50

Не бе до мен
във студ и мрак.
Сама бях ден след ден,
пак и пак.
Не съм до теб сега.
Сама ридаеш ти в нощта,
и се чудиш аз къде съм.
Дали бях само сън?
Приятелка ми беше.
Живота ми крепеше.
Осъзнах обаче, че за любовта,
даже и приятелска да бъде тя,
трябват две сърца.
Аз своето ти дадох.
Всичко мое аз ти дадох!
Ти обаче го изпусна и го заболя!
Осъзнах, че приятелството само аз крепя.
И се отказах.
Години спомени просто предадох.
Писна ми само аз да се мъча, нали?
Любовта приятелството на крака държи.
Грижата също, за другия.
А ти тази грижа захвърли я.
Край, всичко свърши, не ме търси!
Когато приятелка ти трябва
друга намери!
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue105/105Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyПет 30 Апр - 19:26

Много красиво стихче.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue35/35Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/35)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyПет 30 Апр - 22:51

бравоо.
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue60/60Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyСъб 1 Май - 0:22

10x за хубавите коментарчeта ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue35/35Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/35)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyПет 14 Май - 11:13

Любовна смърт

Всяка вечер, той тъгува за нея,
Всеки ден, той я благославя.
Иска тя вечно да е с него,
Но тя дори не знае за него.
Момчето влюбено въздиша,
Ала тя така и не разбира.

След дни момчето вече се терзае,
Друг с нея е, късно е.
„Само приятели!” Повтаряше си той,
Но не можеше да спре да мисли за нея.
Искаше я за себе си, желаеше я,
Но тя го приемаше само като приятел.

На следващият ден той не се появява,
А в дома му намират само любовно писмо.
Намират го мъртъв,
Мъртъв, но още обичащ.
Дават й писмото, прочита го.
Терзае се „Само приятели!”
Тези думи не му понасяха,
Ала сега никой не можеше да му помогне.


Последната промяна е направена от Лесли на Пет 14 Май - 16:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue105/105Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyПет 14 Май - 14:30

Yeap
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue60/60Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyПет 14 Май - 22:17

Спомен

Спомена любим от век далечен
в моето сърце аз пазя.
Ще остане той там вечно.
Колкото и мрачно бъдещето да изглежда.
Спомена е весел, спомен красив.
Дори може да се каже, че е малко игрив.
Спомен за една любов голяма.
Спомен за една любов без драма.
Помниш ли целувките ни страстни?
Помниш ли леките, невинни ласки?
Помниш ли нашата пейка?
Помниш ли символите издълбани на нея?
Аз помня, да помня колко те обичах.
Помня как винаги във теб се заричах.

Сега се засмей, на спомена любим,
защото спомени много,
но малко толкова красиви.
Не плачи, помни за мене,
както съм била,
не както съм сега.
Помни ме красива, и влюбена жена.
Твоята жена, на тебе посветила своята душа.
Но знаеш, детската любов отлита.
Като птичка в мрежа се заплита.
А спомена винаги в сърцето ще седи.
Спомен за онези дни щастливи.
Спомен който ни развеселява.
Който красивото в душите ни оставя.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue35/35Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/35)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyСъб 15 Май - 15:02

браво
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue60/60Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyСря 19 Май - 22:35

От Ада

Там текът реки от кръв
навързани в безкрайна връв.
Там душите викат и крещят,
умират. В пещ от болка те горят.
Демони от там излизат
и в Земята те навлизат.
Тяхно царство там е, сеят зло.
Водят битка с онова, земното "добро".
Дяволът владее там,
във на Ада дълбините.
И всичко там е, знам,
със реки от кръв покрито.

От там излизам аз, сама.
Дяволът е мой баща.
С кръв се храня, сея мъка и тъга.
Не страдам.
Всяко добро със злоба подминавам.
Болката е мойто второ име,
и раздавам я. Във мене много има.
Мъртва, вещица, неземна,
жена на дълбини подземни.
Така човечеството ме нарича,
и част от него в мен се врича.
Мислят си, че така ще се спасят,
но мойто име като призовът
само по- бързо ще умрът.
Богиня на смъртта, на погубени души съм аз.
Внимавай. Ставам по-силна с всеки час.
И за тебе ред ще дойде, ще те заболи.
За това, пази си гърба
мой мили, любими.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue60/60Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyСря 26 Май - 22:18

Жажда

Чу се нещо как се пръсва
на милиони парчета.
Чу ли как едно сърце разпръсна се,
със звук като от много звънчета?
Оставих те, върнах се,
и отново и отново.
Този филм вече изтърка се,
знам, че имаш право.
И теб те заболя, аз предполагам.
Така ми каза ти,
и аз така на себе си налагам.
Обичаше ме ти,
но аз колко пъти те предадох?

Любовта ни бавно,
капка по капка изпивах.

Свърши тя, останах жадна
за още и още любов аз съм
гладна.

Но при тебе също свърши,
няма я, замина си.
Колкото и да я искам
ще преглътна жаждата завинаги.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue60/60Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyЧет 8 Юли - 11:36

В музикалната кутийка

Вмузикална кутийка
танцува кукла една.
Тъжната и песен се чува на далеч.
Сълзите от сърцето и ще капят веч.

Приклещена във малката кутия
куклата танцува и лее сълзи.
Заслушаш ли се, чуваш как ридае.
Замислиш ли се, защо плаче не знаеш.


Последната промяна е направена от fuck_you на Вто 7 Сеп - 17:07; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue60/60Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyВто 7 Сеп - 15:57

I'm okay

It's alright, I'm okay!
I'm so much better when you're far away...
I used to love you in the past,
but now I can live without you.
I get renegade
from you so fast!
We were in the middle of something,
but I'm over!
Can't you get it darling?
I'm so, so over!


Последната промяна е направена от fuck_you на Вто 7 Сеп - 17:06; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
FireChampion

FireChampion


Leo Брой мнения : 440
Join date : 04.08.2010
Age : 31
Местожителство : Хасков

Данни на персонажа
Име: Алан
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue27/27Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (27/27)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyВто 7 Сеп - 16:07

много красиво ... ъм .... творчество ... Трябва да издадеш стихозбирка
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue60/60Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyВто 7 Сеп - 17:06

О, мерси! ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue60/60Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyВто 7 Сеп - 20:11

Laboro

Скараха се, помниш ли?
После се сбиха...
Онези двамата, помниш ли ги?
Двамата, които се намразиха.
Единят беше ти, крещеше, мяташе предмети.
Другата бях аз, обиждах те, удрях те.
Бяхме ли глупави, или бяха само защитни похвати?
Защитавахме се един от друг, от самотата.
А преди да се скараме?
Казах ти, че не мога вече,
че не те обичам вече.
След това ти се вбеси.
Удари ме, посегна ми.
Заболя ме, отвърнах ти.
Въпреки това още те обичам.
Спри да ме слушаш, не разбра ли?
Че говоря глупости ти не видя ли?
Остани до мен, ругай ме, бии ме.
Но бъде до мен, обичай ме, цени ме.
Противореча си, знам.
Но така е, когато човек не иска да е сам.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
FireChampion

FireChampion


Leo Брой мнения : 440
Join date : 04.08.2010
Age : 31
Местожителство : Хасков

Данни на персонажа
Име: Алан
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue27/27Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (27/27)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyВто 7 Сеп - 23:24

HappinesCry
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue60/60Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyЧет 9 Авг - 14:59

Добър вечер, Вайл, стари приятелю.
Осъмна ли вече в утрото на своята нощ?
Жал ми е, гледам, по-слаб си от всякога.
А не беше ли някога изпълнен със мощ?

Добър вечер, принце, събуждай се.
Не ми казвай, че вече няма за какво.
Твоя поданичка съм, виж ме, завърнах се!
Ставай! Всей във мене още малко зло.

Чакам да ми кажеш ”Добър вечер”.
Не го ли споменах?
Хайде, стига любезности вече.
Света ти те чака, да му вдъхнеш още страх.

Добър вечер, тъмен.
Още ли в чашата с червеното вино се давиш?
Не, виждам, че подгонил те е спомен смътен
за красотата на изминалите нощни дни.

За ново начало бавно отваряш очи.
Събудих те и вглеждаш се във тъмнината.
Виждам, всичко в теб започна да пламти.
Събудих те за края на играта.


Посветено главно на Влад, за това, че за всичките години, в които играя, това остана любимият ми форум, този с най-интересна история, и този в който се роди писателят или поетът в мен (не съм открила още с точност кое). Това е един поздрав за Влад и за това, че го е създал и ме е накарал по някакъв начин все още да го помня! (:
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Fan write  : ) - Page 2 Left_bar_bleue105/105Fan write  : ) - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 EmptyЧет 2 Авг - 12:56

Благодаря ти.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Sponsored content





Fan write  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan write : )   Fan write  : ) - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Fan write : )
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Лично творчество-
Идете на: