Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мистерии

Go down 
+4
Кай
Мистгън
Vlad
Mean girl
8 posters
АвторСъобщение
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Мистерии Left_bar_bleue60/60Мистерии Empty_bar_bleue  (60/60)

Мистерии Empty
ПисанеЗаглавие: Мистерии   Мистерии EmptyСря 28 Окт - 22:33

В северозападната част на Аралско море се намира сотров Барса-Калмъс. Жителите на околните области казват, че от него връщане няма.


Островът с нищо не издава за страшната слава, която му се носи. Дълъг е 27 километра, а на широчина достига почти 12 км. На юг представлява плато, изтигнато на 100 метра над морската шир. Това плато крие своите тайни.

Връщаме се в 60-те години на миналия век. Геодезическа експедиция била изпратена на мистериозния остров. Никой от местните не пожелал да съпроводи изследователите, дори се опитали да ги убедат да не отивам там.

Когато екипът стигнал до платото, неочаквано се заоблачило, спуснала се гъста мараня. И в същия миг радиовръзката с лагера изчезнала. След около 40 минути маранята се разсеяла и връзката се възстановила.

От брега заповядали на групата незабавно да се връща. Оказало се, че са минали не 40, а 1480 минути или цяло 1 денонощие и 40 минути. През това време островът бил неколкократно претърсван, но безрезултатно.

Легендите носят, че още през 30-те години на острова изчезнала първата експедиция. Оцелял само един от членовете й. Но успял да се добере до най-близкото селище на брега чак след 3 месеца. Пратили го в психиатрична клиника, защото настоявал пред всички, че на острова е изкарал само 3 дни.

Стария рибар Нурпеис Байжанов се спомня, че някога баща му и брат му ловили риба край острова.

"Неочаквано видели в небето да се издика истински Шейтан. Това е голяма колкото теле птица с криле колкото корабни платна, с клюн, по-дълъг от самото й тяло, пълен с остри зъби".

Гледката същисала мъжете и те побързали да отплават към брега.

На смъртния си одър бащата на Бейжанов му дал зъб от клюна на Шейтана.

Когато той бил изследван в Институтат по палеонтология, специалистите били категорични: зъбът принадлежи на гигантски летящ гущер птеранодон от от семейството на перодактилите, измрели преди повече от 145 милиона години



Фрази от Корана се появяват и после изчезват от тялото на деветмесечно момченце от село в република Дегестан, разкри пред РИА Новости представител на местната джамия.

"На семейството Якубови им се роди момченце преди девет месеца. Няколко дни след раждането по тялото му започнаха да се появяват надписи на арабски", твърди източникът.

При раждането си детето имало хематом върху брадичката. И когато той отшумял под него се появил надпис "Аллах".

"Надписите се появяват в понеделник и петък, през което време температурата на детето нараства до 40 градуса. То плаче и крещи. Надписите се съхраняват в продължение на три дни, след което постепенно изчезват и на тяхно място се появяват нови", признава за необичайното явление и майката на момченцето Мадина Якубова.

Малкият Али е второто дете в семейството. Първата им рожба е момиче, но при нея никога не се е проявявал този феномен.

Представители на духовната администрация на мюсюлманите в Дегестан засега се въздържат от коментар, като заявяват само, че и те са били изненадани от случващото се с Али, както всички останали.

Имамът на селото обаче е категоричен, че това са знаци на Аллах.




Откакто свят светува сексът е естественият начин за продължение на поколенията. Удоволствието от физическия контакт между мъжа и жената идва в по-късен етап от човешката еволюция. Съответно с времето се зараждат и различни техники и пози, които доставят на партньорите върховни удоволствия.

Днес всички сме подвластни и зависими от сексуалността. Малко от нас навярно се замислят откъде точно идва тази лаконична думата „секс”, която обозначава този широк набор от инструменти и начини за телесно удоволствие.

Според легендите тя идва от древни времена, като за нейни „родители” се считат кръвожадното африканското племе Туреки. Те населявали югоизточната част на Африка. Левият бряг на река на Куривари било мястото, където Туреките практикували всевъзможни сатанински ритуали. Те били толкова свирепи и безпощадни, че дори крокодилите се страхували и бягали от тях.

Абсолютно всичко при тях било на първично ниво. Съответно и секса преминавал под формата на брутален ритуал. Сношенията между мъжете и жените се практикували задължително три пъти седмично. Абсолютно правило било по време на акта партньорите да се бият до кръв, дори припадък. Този, който на следващата сутрин покажел най-много „любовни следи” като синини и рани, получавал най-голямо парче месо.

Вярвало се, че на другия край на река Куривари живее дебне розово-син свиреп дракон и никой не смеел да преплува реката. Само младеж на име Мкуй проявил храброст и се осмелил да прекоси водния поток със сала си. След около седмица той се завърнал при племето като разказал изключително красива история.

На отсрещния браг Мкуй не срещнал страховит дракон, а млада двойка, която се целувала и прегръщала по изключително нежен начин. Любовната сцена трогнала и възбудила младежа. Единствената дума, която му хрумнала в момента, докато описва видяната картина била „секс”.

Така легендата за секса като символ на чистата любов и нежност между мъжа и жената тръгнала от Африка и се разпространила по цял свят.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Мистерии Left_bar_bleue105/105Мистерии Empty_bar_bleue  (105/105)

Мистерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистерии   Мистерии EmptyПет 4 Дек - 11:24

Интересно. ^^
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Мистгън

Мистгън


Брой мнения : 102
Join date : 18.10.2009

Данни на персонажа
Име: Мистгън
Жизнени точки:
Мистерии Left_bar_bleue30/30Мистерии Empty_bar_bleue  (30/30)

Мистерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистерии   Мистерии EmptyПет 4 Дек - 12:54

Невярвам :d
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Мистерии Left_bar_bleue105/105Мистерии Empty_bar_bleue  (105/105)

Мистерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистерии   Мистерии EmptyПет 4 Дек - 13:58

Е да, прочетох само последното. Думата "секс" привлече нечистото ми подсъзнание.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Мистерии Left_bar_bleue35/35Мистерии Empty_bar_bleue  (35/35)

Мистерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистерии   Мистерии EmptyПет 4 Дек - 15:35

Да питам историите истински ли са?
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Мистерии Left_bar_bleue60/60Мистерии Empty_bar_bleue  (60/60)

Мистерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистерии   Мистерии EmptyПет 4 Дек - 17:30

мМ мисля , че да..Но Влади и мен темата за Секс ме привлече Wink)
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Мистерии Left_bar_bleue35/35Мистерии Empty_bar_bleue  (35/35)

Мистерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистерии   Мистерии EmptyПет 4 Дек - 20:52

И мен също!
Върнете се в началото Go down
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Мистерии Left_bar_bleue0/0Мистерии Empty_bar_bleue  (0/0)

Мистерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистерии   Мистерии EmptyПон 4 Яну - 20:35

Ти си на дванайсет това не е за тебе ( за Лесли )...
Браво интересно е ...( За мийн гъръл ! )
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Мистерии Left_bar_bleue35/35Мистерии Empty_bar_bleue  (35/35)

Мистерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистерии   Мистерии EmptyПон 4 Яну - 20:43

Малий как си го търсиш. Не говоря само за мен. Ае да мълчиш, щото двама могат да те убият, ама не! На теб ти трябва една мравка и падаш.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Мистерии Left_bar_bleue60/60Мистерии Empty_bar_bleue  (60/60)

Мистерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистерии   Мистерии EmptyПон 4 Яну - 21:10

ПС стиа ..Има си спам тема Айй въшката от тематаа Pfu
Върнете се в началото Go down
(Ae)Maeth

(Ae)Maeth


Брой мнения : 122
Join date : 13.01.2010

Данни на персонажа
Име: Летеан
Жизнени точки:
Мистерии Left_bar_bleue15/15Мистерии Empty_bar_bleue  (15/15)

Мистерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистерии   Мистерии EmptyПон 25 Яну - 5:13

Много дълго това а вече съм на кола + уиски тъй,че ме прощавай но с това шарено писане,нема начин да го прочетем цялото Smile
Но...доколкото аз разбрах става дума за мистерийте на секса ? ама явно само за някой са мистерий ,вземи и потърси малко литература но пък тук се сещам вече на полу-пияна глава за една фраза от една песен
"...на 12 са във форма ,а на 20 стари баби..."
хахаха ама не се сещам в момента на кой беше,утре или по-късно днес ще ти пратя линк ако се интересуваш Smile
Пък ако не иде реч за това сорка,ама ми се спами щото после ще спя хахаха Smile
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Мистерии Left_bar_bleue114/117Мистерии Empty_bar_bleue  (114/117)

Мистерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистерии   Мистерии EmptyПон 25 Яну - 10:15

Vlad написа:
Е да, прочетох само последното. Думата "секс" привлече нечистото ми подсъзнание.


перверт .....
Върнете се в началото Go down
sunshine.galcho




Cancer Брой мнения : 25
Join date : 13.11.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Тейлър вон Айзенберг
Жизнени точки:
Мистерии Left_bar_bleue0/0Мистерии Empty_bar_bleue  (0/0)

Мистерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистерии   Мистерии EmptyПон 25 Яну - 10:42

(Ae)Maeth написа:
Много дълго това а вече съм на кола + уиски тъй,че ме прощавай но с това шарено писане,нема начин да го прочетем цялото Smile
Но...доколкото аз разбрах става дума за мистерийте на секса ? ама явно само за някой са мистерий ,вземи и потърси малко литература но пък тук се сещам вече на полу-пияна глава за една фраза от една песен
"...на 12 са във форма ,а на 20 стари баби..."
хахаха ама не се сещам в момента на кой беше,утре или по-късно днес ще ти пратя линк ако се интересуваш Smile
Пък ако не иде реч за това сорка,ама ми се спами щото после ще спя хахаха Smile

Не вс е свързано със секса хД.Има и интересно - очудващи факти хд
Върнете се в началото Go down
(Ae)Maeth

(Ae)Maeth


Брой мнения : 122
Join date : 13.01.2010

Данни на персонажа
Име: Летеан
Жизнени точки:
Мистерии Left_bar_bleue15/15Мистерии Empty_bar_bleue  (15/15)

Мистерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистерии   Мистерии EmptyПон 25 Яну - 12:29

sunshine.galcho написа:

Не вс е свързано със секса хД.Има и интересно - очудващи факти хд

Учудващ факт е гръдната обиколка на Лола "Ферари" и безмерната ми глупост(понякога) Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мистерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мистерии   Мистерии Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мистерии
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Спам и флууд раздел-
Идете на: