Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Къщата на Лесли и Селехин

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Къщата на Лесли и Селехин Left_bar_bleue35/35Къщата на Лесли и Селехин Empty_bar_bleue  (35/35)

Къщата на Лесли и Селехин Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Лесли и Селехин   Къщата на Лесли и Селехин EmptyПет 30 Окт - 22:41

Отвън:

Къщата на Лесли и Селехин House1

Oтвътре:
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Къщата на Лесли и Селехин Left_bar_bleue35/35Къщата на Лесли и Селехин Empty_bar_bleue  (35/35)

Къщата на Лесли и Селехин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Лесли и Селехин   Къщата на Лесли и Селехин EmptyПет 30 Окт - 22:43

Щом пристигнахме аз вързах очите на Селехин и започнахме бавно да крачим към бъдещия ни дом. Щом стигнахме на входната врата развързах покривалото и зачаках реакцията на Селехин.
- Харесва ли ти?
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Къщата на Лесли и Селехин Left_bar_bleue105/105Къщата на Лесли и Селехин Empty_bar_bleue  (105/105)

Къщата на Лесли и Селехин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Лесли и Селехин   Къщата на Лесли и Селехин EmptyПет 30 Окт - 22:55

Момичето зяпна и започна да се разхожда насам-натам.
- Никога не съм виждал подобно нещо. - промълви тя. - В пустинята градовете са разположени до оазиси, но дори в най-великите, домовете не са така добре оборудвани.
Тя седна на леглото в спалнята и се засмя доволно:
- Толкова е меко. Благодаря, Лесли! Но...ще можем ли да издържаме всичко това? Сигурно ще има и данъци и...
Лицето й помрачня, не искаше да затруднява допълнитено Лесли.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Къщата на Лесли и Селехин Left_bar_bleue35/35Къщата на Лесли и Селехин Empty_bar_bleue  (35/35)

Къщата на Лесли и Селехин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Лесли и Селехин   Къщата на Лесли и Селехин EmptyПет 30 Окт - 23:00

- Няма проблем! Ако това ти се струва като дворец ти трябва да видиш другите. Това е една от най-малките. Спокойно сега! - Казах й аз като се доближих до нея и я целунах. Легнах на леглото и й казах: - Малко да поспим а? Много танци много разговори днеска. Пък и утре ще ставам рано. Ти ако искаш остани да огледаш къщата по- обстойно. - Останах по боксерки, а Селехин беше по онази копринено тънка ношничка от изпитанието ми. Прегърнах я и отново усетих топлината на тялото й долепено до моето. Усетих черешовият аромат и нежната й прегръдка. След няколко минути вече се бях унесъл в сън.
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Къщата на Лесли и Селехин Left_bar_bleue35/35Къщата на Лесли и Селехин Empty_bar_bleue  (35/35)

Къщата на Лесли и Селехин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Лесли и Селехин   Къщата на Лесли и Селехин EmptyСъб 31 Окт - 8:10

Събудих се рано, а Селехин още спеше. Целунах я по бузата и тръгнах към телепортната сграда за да се обуча в Академията.
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Къщата на Лесли и Селехин Left_bar_bleue35/35Къщата на Лесли и Селехин Empty_bar_bleue  (35/35)

Къщата на Лесли и Селехин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Лесли и Селехин   Къщата на Лесли и Селехин EmptyСъб 31 Окт - 13:15

Дойдох и казах:
- Прибрах се! - След като чу гласа ми, Селехин ми се хвърли на врата.
- Защо толкова рано?
- Защото отиваме в Замъка на Дио. - Взехме си оръжията, провизии и тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Лесли и Селехин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Лесли и Селехин   Къщата на Лесли и Селехин Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Лесли и Селехин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Лесли ?
» Къщата на Ая
» Къщата на Десу
» Къщата на рейнджърката
» Лесли Пиерон

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Ривърлейк :: Частна собственост-
Идете на: