Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любимият ви фентъзи роман/поредица

Go down 
+3
(Ae)Maeth
Кай
Vlad
7 posters
АвторСъобщение
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Любимият ви фентъзи роман/поредица Left_bar_bleue105/105Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty_bar_bleue  (105/105)

Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty
ПисанеЗаглавие: Любимият ви фентъзи роман/поредица   Любимият ви фентъзи роман/поредица EmptyНед 1 Ное - 19:32

Да видим сега кой какви интереси има.

Сред моите любими фентъзи поредици са:

Колелото на времето
Песен за огъд и лед
Сага за войната на разлома и неговите продължения - Войната на студенокръвните, Конклав на сенки и др.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Любимият ви фентъзи роман/поредица Left_bar_bleue35/35Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty_bar_bleue  (35/35)

Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви фентъзи роман/поредица   Любимият ви фентъзи роман/поредица EmptyНед 1 Ное - 20:00

Аз обичам Метеорът, Колелото на времето.
Върнете се в началото Go down
(Ae)Maeth

(Ae)Maeth


Брой мнения : 122
Join date : 13.01.2010

Данни на персонажа
Име: Летеан
Жизнени точки:
Любимият ви фентъзи роман/поредица Left_bar_bleue15/15Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty_bar_bleue  (15/15)

Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви фентъзи роман/поредица   Любимият ви фентъзи роман/поредица EmptyСъб 23 Яну - 18:48

Хрониките на Амбър от Зелазни и Всичко за Средната Земя на Толкин.Чел съ също и Колелото на времето но винаги ми се е струвала....твърде сапунена(в смисъл като сапунен сериал епизод 2736,примерно Smile )
За любими книги,единични Господарят Демон на Зелазни.
Върнете се в началото Go down
BladeAndSoul

BladeAndSoul


Taurus Брой мнения : 4
Join date : 02.08.2010
Age : 38
Местожителство : Valley of the end

Данни на персонажа
Име: Рагнарок
Жизнени точки:
Любимият ви фентъзи роман/поредица Left_bar_bleue45/45Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty_bar_bleue  (45/45)

Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви фентъзи роман/поредица   Любимият ви фентъзи роман/поредица EmptyПон 2 Авг - 21:54

Колелото на времето
Песен за огън и лед
Сага за войната на разлома
поне тука мненията ни с Влад се припокриват Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
FireChampion

FireChampion


Leo Брой мнения : 440
Join date : 04.08.2010
Age : 31
Местожителство : Хасков

Данни на персонажа
Име: Алан
Жизнени точки:
Любимият ви фентъзи роман/поредица Left_bar_bleue27/27Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty_bar_bleue  (27/27)

Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви фентъзи роман/поредица   Любимият ви фентъзи роман/поредица EmptyЧет 5 Авг - 13:35

Колелото на Времето
Песен за огън и лед
Сага за войната на разлома
Господарят Демон
Оракулът/Гадетелката/Пророчицата
Малазанска Книга на Мъртвите
Съшо така и доста произведения на Саймък ...
Върнете се в началото Go down
Джейна Алдемар

Джейна Алдемар


Брой мнения : 4
Join date : 15.09.2010

Данни на персонажа
Име: Джейна Алдемар
Жизнени точки:
Любимият ви фентъзи роман/поредица Left_bar_bleue21/21Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty_bar_bleue  (21/21)

Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви фентъзи роман/поредица   Любимият ви фентъзи роман/поредица EmptyВто 5 Окт - 22:22

Хм ...
Определено
Сага за войната на разлома,
Колелото на Времето,
Хрониките на Амбър
(Поредицата на Зелазни с Робърт Шекли също : "Донеси ми главата на принца", "Ако с Фауст не успееш", "Просто шеметен фарс")
Малазанска книга на мъртвите
и може би "Вещерът".
Върнете се в началото Go down
FireChampion

FireChampion


Leo Брой мнения : 440
Join date : 04.08.2010
Age : 31
Местожителство : Хасков

Данни на персонажа
Име: Алан
Жизнени точки:
Любимият ви фентъзи роман/поредица Left_bar_bleue27/27Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty_bar_bleue  (27/27)

Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви фентъзи роман/поредица   Любимият ви фентъзи роман/поредица EmptyЧет 7 Окт - 17:03

Сага за войната на разлома с Пъг а исках да кажа Миламбер ? Чел съм я преди толкова много време че вече почти не я помня :/
А Също така и малазанската книга ... Хммм ... Ти определено имаш добър поглед над хубавото фентази когато го видиш Wink
Върнете се в началото Go down
Lubby

Lubby


Aries Брой мнения : 23
Join date : 16.04.2010
Age : 37
Местожителство : Бистрица, София/Червен бряг, Плевен

Данни на персонажа
Име: Бар'Ото
Жизнени точки:
Любимият ви фентъзи роман/поредица Left_bar_bleue30/30Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty_bar_bleue  (30/30)

Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви фентъзи роман/поредица   Любимият ви фентъзи роман/поредица EmptyЧет 11 Ное - 0:36

Ан МакКафри: Драконови ездачи от Перн
Дейвид Едингс - Белгариада ; Малореон
Дейвид Фарланд - Повелителите на руни
Реймънд Фийст- Конклав на сенки; Сага за войната на разлома /първо попаднах на поредицата за конклава...чак после Влад ми отвори очите Wink/
Робърт Джордан - Колелото на времето
Роджър Зелазни - Амбър,Хроники,Разкази,Романи и Еднорог-вариации /прекарах няколко месеца със Родж.....има страхотно въображение пича Wink/
Сергей Луканенко - Патрулите
Стивън Бруст - Талтош
Тери Гудкайнд - Мечът на истината
Тъй като АЗ нямам любима книга, а имам любин жанр та това са повечето от книгите които прочитам когато нямам какво друго да чета. Сигурен съм , че съм пропуснал нещо, като Тери Пратчет дискове мискове, дядо колето бога на махмурлука а у ,но не ми се сърдете много.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви фентъзи роман/поредица   Любимият ви фентъзи роман/поредица Empty

Върнете се в началото Go down
 
Любимият ви фентъзи роман/поредица
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Фентъзи литература-
Идете на: