Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Предложение

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Shaolin




Брой мнения : 1
Join date : 03.11.2009

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Предложение   Предложение EmptyВто 3 Ное - 19:33

3. Къде трябва да пишем?

Ще направя отделни теми за всеки един от вас(или за всяка една отделна група от хора) и там, под водачеството на даден Разказвач, вие ще пишете и надявам се, забавлявате.

А та каде е забавлението ние играем като кукли по вашата свирка , каде ще е забавлението като вие ни казвате какво да правим ... да разказвате ок ама пак чак да пишем тва което вие искате ... Каде е нашата история каде са нашите мисли и емоции може да не искам да отида да се бия с някои ама щом разказвача казва ше тряя голяма простотия е това ... Направете го кой кадето си поиска да си пише вие просто си разказваите в битките ...
Върнете се в началото Go down
...

...


Leo Брой мнения : 88
Join date : 22.10.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Пейтън Жозеф
Жизнени точки:
Предложение Left_bar_bleue0/0Предложение Empty_bar_bleue  (0/0)

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение EmptyВто 3 Ное - 19:36

Мнем .. пафка сори ама аз не съм съгласна .. а забавлението е формалност xD
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Предложение Left_bar_bleue60/60Предложение Empty_bar_bleue  (60/60)

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение EmptyВто 3 Ное - 20:09

Shaolin написа:
3. Къде трябва да пишем?

Ще направя отделни теми за всеки един от вас(или за всяка една отделна група от хора) и там, под водачеството на даден Разказвач, вие ще пишете и надявам се, забавлявате.

А та каде е забавлението ние играем като кукли по вашата свирка , каде ще е забавлението като вие ни казвате какво да правим ... да разказвате ок ама пак чак да пишем тва което вие искате ... Каде е нашата история каде са нашите мисли и емоции може да не искам да отида да се бия с някои ама щом разказвача казва ше тряя голяма простотия е това ... Направете го кой кадето си поиска да си пише вие просто си разказваите в битките ...

Ами според мен не си прав : ) Ако ни няма нас разказвачите, кой ще ви дава мисии, кой ще тренира новобранците в академията, кой ще следи за битките и така нататък? Това е такъв тип форум в който разказвачите са просто необходими, и съжалвам ако това ти убива забавата.. На мен как така не ми убива нито забавата, нито желанието да пиша РП? Не разбирам защо реши, че забавата изчезва?
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Предложение Left_bar_bleue35/35Предложение Empty_bar_bleue  (35/35)

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение EmptyВто 3 Ное - 20:13

Добре де! Ами ако ни няма нас как ще се обучавате. Ще има Пауър плей, безпорядък и т.н.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Предложение Left_bar_bleue105/105Предложение Empty_bar_bleue  (105/105)

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение EmptyВто 3 Ное - 20:26

Shaolin написа:
3. Къде трябва да пишем?

Ще направя отделни теми за всеки един от вас(или за всяка една отделна група от хора) и там, под водачеството на даден Разказвач, вие ще пишете и надявам се, забавлявате.

А та каде е забавлението ние играем като кукли по вашата свирка , каде ще е забавлението като вие ни казвате какво да правим ... да разказвате ок ама пак чак да пишем тва което вие искате ... Каде е нашата история каде са нашите мисли и емоции може да не искам да отида да се бия с някои ама щом разказвача казва ше тряя голяма простотия е това ... Направете го кой кадето си поиска да си пише вие просто си разказваите в битките ...

Ако искаш да си пишеш самостоятелно си има програма Mircosoft Word. Ако искаш да пишеш във форум, който буквално е чат, изпълнен с безмислици и постове от 1 ред - има си хиляди такива из нета.
Не си мисли, че на мен и на другите разказвачи винаги ни е приятно да водим. От нас се изисква много повече отколкото си мисиш.

И още нещо - когато пишеш в тази тема, поне си формулирай предложението по човечен начин, вместо да критикуваш безпочвено.

"Каде е нашата история каде са нашите мисли и емоции може да не искам да отида да се бия с някои ама щом разказвача казва ше тряя голяма простотия е това"

Явно не си прочел и 1/3 от правилата и обясненията. Казал съм недвумислено, че е позволено да си изграждате историята както си искате. Да си пишете самостоятелни постове и т.н., в които разказвачите изобщо не са длъжни да участват. Емоции? Къде си видял някой разказвач да забранява да описвате емоциите си? Дори това се толерира.
Винаги давам шанс на играча да не се бие с определено НПЦ. Първо разгледай как водим, преди да хвърляш някакви обвинения.

"Направете го кой кадето си поиска да си пише вие просто си разказваите в битките ..."
Да не би да искаш да ми кажеш, че трябва да позволя на някой случайно решил потребител, който току-що се е регистрирал във форума да отиде в най-опасната зона и да я покори с 1 единствено измислено от себе си умение?
Освен това - на всеки му е позволено да ходи където си иска. Просто си има последствия.


"А та каде е забавлението ние играем като кукли по вашата свирка , каде ще е забавлението като вие ни казвате какво да правим ..."
Не те карам да играеш във форума, ако не ти е забавно. Това с куклите е най-неточното определение, което съм чувал. Нито уважаваш старанието и помощта, която оказваме на потребителите, нито дори се опитваш да влезеш в наше положение.

"да разказвате ок ама пак чак да пишем тва което вие искате ..."
Това пък откъде го измисли. Когато някой отиде да научи нещо е нормално, дори в истинския живот, да прави каквото му каже инструктора му.


От целият ти пост ми стана едно ясно. Нито си прочел достатъчно от обясненията, нито си се постарал да се информираш как работи форума.
За предложението ти съм благодарен. Може и да обмисля да даря повече свобода и да направя форума в един безреден хаос, което недвумислено ще доведе до западането му.

А да не говорим, че си има тема за предложения на първо място и изобщо не си си направил труд да я потърсиш. No comment.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Предложение Left_bar_bleue105/105Предложение Empty_bar_bleue  (105/105)

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение EmptyВто 3 Ное - 20:50

... написа:
Мнем .. пафка сори ама аз не съм съгласна .. а забавлението е формалност xD

Забавлението не е формалност. То е главната цел на форума, ако някой го приема като задължение значи просто не съм се постарал достатъчно добре за да е забавно на всички.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
...

...


Leo Брой мнения : 88
Join date : 22.10.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Пейтън Жозеф
Жизнени точки:
Предложение Left_bar_bleue0/0Предложение Empty_bar_bleue  (0/0)

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение EmptyВто 3 Ное - 20:51

не бе бъзикам се .. супер си е форума .. не се пали толковa лесно .. xD
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Предложение Left_bar_bleue105/105Предложение Empty_bar_bleue  (105/105)

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение EmptyВто 3 Ное - 20:57

Не мога да не се паля при този пост на "пафката". Най-мразя някой да говори какво му е на акъла, без капка грамотност, без помен за уважение и най-важното...Без нито едно доказателство. Супер неинформираност и т.н.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
...

...


Leo Брой мнения : 88
Join date : 22.10.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Пейтън Жозеф
Жизнени точки:
Предложение Left_bar_bleue0/0Предложение Empty_bar_bleue  (0/0)

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение EmptyВто 3 Ное - 21:00

Еми извинявай не знаех че ще нащрави така
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Предложение Left_bar_bleue105/105Предложение Empty_bar_bleue  (105/105)

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение EmptyВто 3 Ное - 21:12

Няма защо ти да се извиняваш, ти не си виновна за нечие поведение, освен за твоето. А то си е на ниво от моя гледна точка. xD Просто съм нервен...Затова избухвам така.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Sponsored content





Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Предложение
» Предложение :)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Правилата :: Обща дискусия-
Идете на: