Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Първи етаж

Go down 
+3
Кай
Venomancer
Vlad
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue35/35Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/35)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyСъб 9 Яну - 12:27

Лесли се усмихна подло като погледна Цветослав и каза:
- Те не знаят, че аз съм след теб! Ти ще тръгнеш преди мен, а дракона ми ще те пази за да мога да те открия. Ти ще влезеш там и ако се стигне до битка ще помагам. Съгласен?
Върнете се в началото Go down
Venomancer

Venomancer


Aries Брой мнения : 129
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : Плевен

Данни на персонажа
Име: Цветослав Цветанов
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue0/0Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyСъб 9 Яну - 12:39

Цветослав се засмя и каза:
- Съгласен съм! Скоро трябва да тръгваме. - И остана на бара мълчейки.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue105/105Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyСъб 9 Яну - 14:59

Лесли написа:
Лесли не стана и каза:
- Няма да стане! Първо, че пазачите тук са малко... некадърни, второ, че няма да се получи ако сме със стражата. Те не харесват хората от нашия континент. - Последва кратко мълчание след което погледна Лен и каза: - А Вие г-це Лен от къде знаете толкова?

Когато чу коментара на Лесли за стражата лицето й помръкна и тя му хвърли леден поглед, после пусна ръката на Цветослав и му каза:
- Беше ми приятно да се запозная с теб, но трябва да тръгвам. Ти се пази, не искам да загубиш живота си в безмислено геройство. И...няма значение.
Тя го целуна бързо и леко по бузата и бързо излезе от таверната.
Двамата останаха сами, а часът вече наближаваше. Можеше да тръгват, ако не искат да закъснеят.

/Пак по 1 пост от двамата на Улиците, после 1 от мен с уточнения./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
ЧернатаБрада

ЧернатаБрада


Брой мнения : 10
Join date : 05.11.2009

Данни на персонажа
Име:
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue0/0Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyСря 13 Яну - 18:59

Едуард Теач заедно с Монахат или както го наричаха Човекът От Ада , Кралс и Зое вленаха в кръчмата седнаха на една маса и започнаха разговора си Едуард погледна Карл и каза .
-Какво научи за следващите кораби ? /А Карл бъркна в задния си джоб от там извади един лист хартия подадего на Едуард и каза .
-Ето това са всички кораби които ще патуват насам в следващата седмица пожелавам ви приятно патуване Господарю Теач . /след което Карл и Зое станах и си тръгнаха , а Черната Брада и Монахът останааха да пият .
Върнете се в началото Go down
ЧернатаБрада

ЧернатаБрада


Брой мнения : 10
Join date : 05.11.2009

Данни на персонажа
Име:
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue0/0Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyВто 26 Яну - 8:49

-Ой Монах ставай трябва да тръгваме чака ни коръб за грабеш . /извика Едуард по неговия войник Монаха се исправи и двамата е запатиха към кораба с който бяха дошли .
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue114/117Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyСря 24 Мар - 20:08

След като Аслан влезна в таверната видя около петдесет души кой от кого по-голям чудак . Момчето не бе свикнало да вижда такива хора от там от където идваше хората бяха по дружелюбни . Доколкото тук всеки се блъскаше и си търсеше побоя . След като Аслан намери една свободна маса седна при него дохвърча младо момиче и го попита дали ще желае нещо за пиене . Момчето и каза че ще желае една халба ейл . Добре огледа цялото помещение там имаше Бард който пееше песни за велики герои биещи се за Императоркия стол и разказваше исторй които бяха на около две три хиляди години . Около Аслан хората говореха за ексекуцията която щеше да е утре . Някой казваха че той не е толкова лош човек но други казваха че той е по-лош и от императора . Не след дълго Ейла на младежа дойде момичето го попита дали ще иска още нещо . Младежа отвърна че иска да остане на саме тя се отдръпна от момчето . След като Аслан започна да пие от Ейла си и да ослушва хорските прикаски . До него се спря млад човек с лъскаво черни дрехи и дълга руса коса на около двадесет и две/три години той огледа хората на около и дойде пред Аслан и каза .
-Извинявам се може ли да седна до вас ? /Младежа се усмихна .


/Опиши какво правиш извинявай че ти поръчах Ейл няма да ти взема пари за това . /
Върнете се в началото Go down
Mraka

Mraka


Aquarius Брой мнения : 37
Join date : 22.03.2010
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Аслан Нимирин
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue0/0Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyСря 24 Мар - 21:00

Аслан го забеляза още като се оглеждаше, "Щом като се огледа и дойде при мен, явно търси нещо и аз отговарям на критериите..." .Почти веднага се намрази заради това, че заподозря русокоското в нещо нередно.Черните дрехи не бяха дрипи, но не бяха и прекалено скъпи но косата беше най-русата руса коса от всички руси коси, които бе виждал.Абсолютно жълта и поддържана а това сигурно не беше лесно ако живееш на мръсно, така че Аслан реши че човекът срещу него е свикнал на по-висок стандарт, от колкото си личи от дрехите.В крайна сметка ейлът си каза думата и посмекчи предпазливоста му.
-Заповядай. - каза сухо той и гласът му прозвуча по-враждебен от колкото му се искаше.

/Няма страшно - както виждаш не водя никакви счетоводни сметки за парите на героя си, така че ще свърша парите когато ти кажеш Smile /
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue114/117Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyСря 24 Мар - 21:18

-Между другото аз съм Карл . /Каза русокосия мъж след като сервитиорката дойде той си поръча чай от зелена драконова трева и пияна гъба . След като чайат му дойде той отпи и се отпусна на стола си . Погледна към Аслан и каза .
-На каде си тръгнал момче . /Карл се усмихна Аслан го погледна в лицето и видя че човекът го гледаше с някък си любопитен поглед . По лицето му личеше че е заинтересуван от Аслан и погледът му сякаш прозираше през тялото душата мислите Аслан за момент се почуства като листо на дърво през есента и сякаш вятърът го пробиваше . Това бе само за момент след което Карл каза .
-Неси от тук некроманте какво търси по тези земи да не би да си тръгнал към академията ? /Карл пак се усмихна .


/Опиши какво правиш . П.П случайно да неси чел колелото на времето ? Smile /
Върнете се в началото Go down
Mraka

Mraka


Aquarius Брой мнения : 37
Join date : 22.03.2010
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Аслан Нимирин
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue0/0Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyСря 24 Мар - 21:30

Последните думи мигновено скъсиха разстоянието между двамата.Очите на Аслан за миг се отвориха от изненада.Не вярваше да поддържат тайна полиция която да се преоблича като руси младежи за да изкорени тъмните сили от този пристанищен град така че реши че момчето срещу него е по-скоро дружелюбно и любопитно.Аслан се приведе напред и каза с по-приглушен глас:
-С оглед на утрешната екзекуция, мисля че ще е по-добре да поговорим на по-скришно,... Карл.

/Прочетох първите две книги и третата до средата но след първата книга всичко се точи прекалено много и изглежда прекалено еднакво - според мен поредицата не е добра./
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue114/117Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyСря 24 Мар - 22:13

След като Карл чу какво каза момчето повика сервитиорката и й даде няколко монети след което каза на момчето .
-Последвай ме . /след което двамата с Карл се качиха на четвъртия етаж в една стая където никой нямаше да ги чуе . Карл се обърна към момчето и каза .
-Разкажи сега . /И наостри уши за да чуе каква е тайната на Аслан .


/Опиши какво правиш . П.П аз съм на първа глава много итнтерсено ми е . /
Върнете се в началото Go down
soulblader

soulblader


Pisces Брой мнения : 6
Join date : 08.04.2010
Age : 30
Местожителство : ~ DiMiTrOvGrAd ~

Данни на персонажа
Име: Соул Ван Закия
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue0/0Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyПет 9 Апр - 20:17

След около има няма 20 мин следене на картата Закия достигна някво място в което се виждаше ,че имаше и други хора то беше на няколко етажа това вече беше Таверна "Пияният котак" момчето се усмихна и незнайно защо леко се огледа сякаш тъсеше някой ,но накрая влезе в таверната и още след 1 вата му крачка вътре леко се закашка заради опушеното помещение ,но след няколко секунди се оправи и почна да оглежда мястото това приличаше на кръчма имаше много маси и миризмата на вино и бира се осещаше дори и през цигарения дим като Закия си каза:
-Сега само трябва да намеря кой е оправителя и поне да си запазя стая за през ноща докато все още най вероятно имат свободи защото бая хора май се бяха запътили на тук..а и ми е чудно дали пак ще видя онова момиче..
Като след тези думи момчето направи няколко бавни крачки навътре и почна да се оглежда.
Върнете се в началото Go down
https://www.molten-wow.com/
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue114/117Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyСъб 10 Апр - 14:14

При Соул дойде едно младо момиче което му предложи да седне на една от малкото свободни маси . Попита го какво ще желае Соул отвърна халба бира и попита за стая , а момичето му каза че има няколко свободни стаи и ако побърза може и да спи в тях ако ли не трябваше да отиде в съседния бардак и да си наеме момиче за през ноща което щеше да излезне много солено . На около хората пушеха пиеха пееха танцуваха всички бяха весели и щасливи . Но имаше един мъж облечен в черно с качулка на главата който излъчваше страна аура която Соул почуства че прилича много на неговата . Кой ли бе този човек и какво ли правеше тук ? . Се зачуди Закия , а мъжът стоеше мирно и кротко и пиеше някаква страна зеленикава течност .


/Опиши действията си . П.П в момента се води битка на пристанището , но приемам че ти си дошъл преди битката за да нете замесвам в неща които могат да бъдат фатални за теб . /
Върнете се в началото Go down
soulblader

soulblader


Pisces Брой мнения : 6
Join date : 08.04.2010
Age : 30
Местожителство : ~ DiMiTrOvGrAd ~

Данни на персонажа
Име: Соул Ван Закия
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue0/0Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyСъб 10 Апр - 15:09

П.П в момента се води битка на пристанището , но приемам че ти си дошъл преди битката за да нете замесвам в неща които могат да бъдат фатални за теб . /ок става ,че още няма и как да се бия/

Закия найстина беше много зачуден за този човек и дори се опита да го огледа малко по добре като си каза: -Кой ли е този мъж и защо имам такова усещане .. Но след това се опомни от песните на хората и шума като се усети ,че както момичето му каза стайте са останали само няколко и сега Закия леко се беше зачудил дали направо да не стане и да зададе няколко въпроса на човека или да отиде да си запази стая ,но все пак това можеше да е само някакво недоразомение спрямо Закия и за това си помисли ,че просто може да се чувства така заради пътя който беше изминал ,но все пак облеклото и пиенето на човека не бяха много нормални като за това място все пак повечето хора който пиха не бяха като него ,но за да не е и неучтив Закия попита момиче точно каде трябва да отиде в това място ,че да си запази стая докато не са свършили..
Върнете се в началото Go down
https://www.molten-wow.com/
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue114/117Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyСъб 10 Апр - 19:47

Момичето го погледна и каза .
-Ами при мен може да си поръчате стая аз ще ви донеса ключа . /След което тя остави питието на Соул и замина на някаде след десетина минути тя се върна и остави ключе направено от желязо на масата и една хартия на която беше написана сметката . Закия почна да се бърка из джобовете , но не намери пари . Момичето губеше търпението си и всеки момент щеше да пповика пазачите да изхвърлят този нещастник от таверната . Точно когато тя си отвори в устата в ръката и издрънчаха няколко монети . Човекът с черната роба ги беше пуснал там и каза .
-Аз ще платя сметката на този младеж . /Робата беше черна , а в центъра на гърдите имаше череп . Червен череп който сякаш искаше да каже на Соул "Аз Съм Твоят Повелител Твоят Бог" . Секунда по късно Соул се осъзна и помисли че е халюцинирал , а човекът с черната роба седеш до него на масата и каза .
-Чу ли гласът , гласът на нашият бог гласът на КОСАЧА ? /Под качулката се подаваше сива кожа която сякаш беше изсмукана от нещо , а зъбите му бяха черно кафеникави и мъжът продължи да говори .
-Чуствам че имаш малък опит с изкуството на черната магия .


/Опиши какво правиш можеш да си тръгнеш или да си поговориш с човека може и да ти е от полза ? Единствено Косачът знае отговора /
Върнете се в началото Go down
soulblader

soulblader


Pisces Брой мнения : 6
Join date : 08.04.2010
Age : 30
Местожителство : ~ DiMiTrOvGrAd ~

Данни на персонажа
Име: Соул Ван Закия
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue0/0Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyНед 11 Апр - 13:21

Закия се буквално беше много объркан не можеше да си оправи дори думите защото имаше няколко въпроса към самия човек ,но и беше сякаш оплашен да го пита .
Чак вече следкато се по успокой Соул погледна човека вече по сериозно и каза:
-Извинете за не уважението ,но просто незнам какво ми стана ..но просто този глас това усещане какво е ? И защо решихте да ми платите сметката дори не ва познавам ?
Като в този момент момчето си спомни за последните думи на мъжа за Косача и черната магия и леко се усмихна с думите:
-Значи това е било.. за това усещането ми към вас е такова вие практикувате черна магия ..
Като Закия веднага реши да покаже уважение към човека и му се извини още няколко пъти за държанието си и реакцийте си ,но просто не очакваше да види или да срещне такъв човек точно на такова място.
Върнете се в началото Go down
https://www.molten-wow.com/
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue114/117Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyНед 11 Апр - 19:05

soulblader написа:
Закия се буквално беше много объркан не можеше да си оправи дори думите защото имаше няколко въпроса към самия човек ,но и беше сякаш оплашен да го пита .
Чак вече следкато се по успокой Соул погледна човека вече по сериозно и каза:
-Извинете за не уважението ,но просто незнам какво ми стана ..но просто този глас това усещане какво е ? И защо решихте да ми платите сметката дори не ва познавам ?
Като в този момент момчето си спомни за последните думи на мъжа за Косача и черната магия и леко се усмихна с думите:
-Значи това е било.. за това усещането ми към вас е такова вие практикувате черна магия ..
Като Закия веднага реши да покаже уважение към човека и му се извини още няколко пъти за държанието си и реакцийте си ,но просто не очакваше да види или да срещне такъв човек точно на такова място.



-Ти си тръгнал към академията и искаш да станеш един от нас . /Усмивка покри лицето на непознатият Некромант .
-Да и аз практикувам черна магия всъщност аз съм един от Посветените в академията . Просто реших да ти помогна с патуването до академията ако искаш . /Некроманта стана от стола си погледна към Соул и каза .
-Отивам да лягам пътят е дълъг ако искаш да патуваш с мен утре в 9 пред "Пияният Котак" .


/Качи се в на някой от по горните етажи и се наспи после опиши действитята си дали ще патуваш с него или не ? /
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue114/117Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyЧет 27 Май - 17:04

Асе влезна в кръчмата заедно с неговия добър приятел Копието . Двамата се огледаха и в дъното на една маса видяха Майстора на некромантите . Докато Португас пристъпваше към него усети зловеща аура струяща от него . Пиро магът буквално усети колко стотици хиляди хора бяха избити от ръцете на некроманта . Хейлар Ла Найт стъпи на пред и се поклони след което седна до Копието косъмчетата по ръцете краката и гърба на Асе бяха настръхнали от силата струяща от човека пред него . До като двамата с Копието си говореха Португас обмисляше думите си как да каже на Майстора за услугата която искаше след като двамата учители се умалчаха Асе каза .
-Ако може да ви попитам за една услуга Майсторе . /При което наведе главата си от учтивост и него погледна в очите .
-Искам ... мммм ..... да .... ви .. помоля за една услуга . /Първоначално заекващ от страх , но накрая исплю камъчето .
-Искам да направите ритуала за да се збия с Кристалния Дракон . /Асе се огледа нервно след което дойде сервитиорката . Копието поръча две бурета с бира , за което се наложи бармана да ги донесе . Асе се усмихна и намигна на сервитиорката след което се обърна към Некормансера и зачака отговора му .
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue105/105Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyНед 30 Май - 15:12

Майстор Алине впи червеният си взор в младият гвардеец, за който вече се носеха толкова слухове. Отвън битката бе замраяла, но гневът му постоянно растеше. Найтен Деф...този прокълнат от боговете некромант, който си бе позволил да накърни баланса и всичко, за което останалите некроманти се бореха. Да оскверни за пореден път името, което те постепенно бяха започнали да си изграждат. За пореден път да разпространи слуховете, че некромантите са олицетворение на злото. Найтен Деф...Някога бе просто поредният амбициозен некромант и дори приятел на Алине. На къде бе тръгнал Шелтър през последните години? Майсторът имаше лошо предчувствие.
- Ще ти помогна, Португас Д. Ейс. - отвърна той на гвардееца. - Но преди това ще искам една услуга от теб. Докато бях на съвета на Майсторите в Магическата Академия, осъзнах, че един мой много добър приятел отсъства, което не е в негов стил. Доколкото ми е известно, той е бил първият ти учител.
Ейс разшири леко очи, осъзнал за кой говори Астеридакс Алине.
- Хелс Мелтън. - вметна Копието и отпи от бирата, която му бяха донесли, после се оригна не съвсем деликатно.
- Точно той. - съгласи се некромантът. - Опитах се да открия къде е...изчезнал, и разбрах, че последно е бил видян в Делвион, столицата на Кариен, Бялата лейди.
- Хм, бива си я тази женица. - сви рамене Копието и Алине го погледна с повдигната вежда. Жавелин отново сви рамене и се ухили.
- Ако си съгласен да ми помогнеш да открия Майстор Мелтън, аз на свой ред ще направя за теб ритуалът. Съгласен съм да го направя още сега.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Първи етаж - Page 2 Left_bar_bleue114/117Първи етаж - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 EmptyВто 1 Юни - 0:42

КАКВО В ИМЕТО НА МЛА'АХ ??? /Асе се изправи язярен за момент аурата му да се излее на яве , но Огнения Дух я контролираше . Асе удари в масата от нея се отчупи близо половината маса погледна към Майстора на некромантите и каза .
-Това е невъзможно трябва веднага да отпатувам към Делвион . /След което се обърна към Копието и каза .
-Извинявам се приятелю щеше да е прекрасна битка в Кристалната пещера , но това е наложително трябва да намеря Хелс . /Докато Асе излизаше от кръчмата няколко човека припаднаха покрай него явно духът неуспява да задържи яроста на Асе която го беше обвзела . Португас се запъти към Пирстанището
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първи етаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи етаж   Първи етаж - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Първи етаж
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Първи Етаж
» Първи Етаж
» Втори етаж
» Четвърти етаж
» Трети етаж

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Бароустоун :: Таверна "Пияният котак"-
Идете на: