Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Да изритаме Португас

Go down 
+2
Блейз
F1reF1stAc3
6 posters

Да изритаме ли Португас ?
Да ще го напритаме и искаме да се махне като разказвач
Да изритаме Португас Vote_lcap0%Да изритаме Португас Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Няма го наритаме ама да се махне от разказвачите
Да изритаме Португас Vote_lcap13%Да изритаме Португас Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Не неискаме да го ритаме неискаме и да се маха
Да изритаме Португас Vote_lcap25%Да изритаме Португас Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Да искаме да го наритаме ама да несе маха
Да изритаме Португас Vote_lcap62%Да изритаме Португас Vote_rcap
 62% [ 5 ]
Общо гласове : 8
 
Poll closed

АвторСъобщение
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Да изритаме Португас Left_bar_bleue114/117Да изритаме Португас Empty_bar_bleue  (114/117)

Да изритаме Португас Empty
ПисанеЗаглавие: Да изритаме Португас   Да изритаме Португас EmptyСря 23 Дек - 23:28

и тай .... Блейз иска да се махна аз нямам нищо против само ще ви помоля като гласувате да казвате защо




п.с аз гласувах да го наритаме ама да несе маха ^^
Върнете се в началото Go down
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Да изритаме Португас Left_bar_bleue0/0Да изритаме Португас Empty_bar_bleue  (0/0)

Да изритаме Португас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да изритаме Португас   Да изритаме Португас EmptyСря 23 Дек - 23:40

Кххх извинявай много искам да ми дадеш цитат или някакво доказателство , че съм ти казал такова нещо , защото това е пелна лъжа сътворена от "детското" ти въображение ...
Приятел явно не си ме разбрал , аз не спорех , защото исках да се махнеш , а защото не си прав за доста неща . Е все пак няма никой безгрешен да . Лесли , че не е добър разказвач не е да . Твойто РП също е много слабо . Как да ти кажа сега ... ами държиш се детински . Да ти кажа честно нямам точно определена цел , за да споря , ала имам причини Smile . Според мене ти липсва опит повече житейски отколкото РП ! Излагаш се на моменти много , това дразни доста хора просто не ти го казват щото им е прес патката за тебе . Така ако искаш си вземи поука ако искаш ми се дръвчи още та да продължаваш спора , който мисля , че не е нужно да те обеждавам още е ясно от кой ще бъде спечелен . Не съм лош човек затова не ща отмъщение и разни ми такива детински неща . Просто спри да обиждаш и да се държиш детински ! Не това не е ебавка ! Ако искаш да разбереш какво по точно искам от тебе пиши ми на скайп xthe_bad_boyx , а отностно това с момичето радвам се , че си намерил кой да ти корегира постовете , но е по дорбе да се пробваш и сам . И мисля , че ако корегираме това онова в тебе може да стане обичан от всички разказвач с бъдеще ... Smile под бъдеще имам предвит , който ще стане добър .
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Да изритаме Португас Left_bar_bleue35/35Да изритаме Португас Empty_bar_bleue  (35/35)

Да изритаме Португас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да изритаме Португас   Да изритаме Португас EmptyПон 28 Дек - 11:32

Ей пич! Я не се възгордявай за т'ва че пишеш дълги постове и си научил Очите на мрака от раз. Нали се сещаш, че ако на некой му дойде музата може да те надмине само с два поста!? (Поговорка!) Е хайде да не се сравняваме, че ше стане страшно. Не говоря за себе си. Ние се стараем да пишем кратки постове, но да са съдържателни и изчерпателни, а не да напишеш 50 реда само за концентрацията на героя което може да стане в рамките на 5 реда. Не пиша дълги постове да ма пиша качествени. Като разказвач не ставам да, ама поне съм се пробвал, а не като некое лапе дето се крие от битка. Като си толко велик що се скри от битката с Португас а?! Шубе! Ае да мълчиш за напред, че за момента от асасините си най-слаб.
Върнете се в началото Go down
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Да изритаме Португас Left_bar_bleue0/0Да изритаме Португас Empty_bar_bleue  (0/0)

Да изритаме Португас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да изритаме Португас   Да изритаме Португас EmptyПон 28 Дек - 12:07

ПП : Поста се однася лично към Лесли !
Темата е за друго и ние вече се разбрахме с него , не спами , а и помеждодругото мнение на 12-се годишни не ми е приятрябвало задръж си го за някой др . И точно в момента съм най - силен от асасините , пък за Португас нямам причина да го убивам . Като бях лапе и незнаех некои неща поне не се обаждах ... моля . Също така заразлика от твоята грешна представа за постовете ми , които ти дори и не си прочел в повечето случаи ... не се отклонявам изобщо от темата на РП-то и си описвам всички нещица , което е в мой + , защото , колкото по добре е описано дадено нещо ( по цветно е ) толкова по добре , айде спри щото ми писна , да давъм уроци на неинформирани момчето , опа не извинявай не момчета , а "лапета" . Айде моля ти се точно ти не ми говори за РП. щото нещицата ги знаеш само на теория Wink дори съм виждал неща , които си ги копирал от други форуми ... Спри се , защото ще става по лошо ( не е заплаха , съвет )
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Да изритаме Португас Left_bar_bleue35/35Да изритаме Португас Empty_bar_bleue  (35/35)

Да изритаме Португас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да изритаме Португас   Да изритаме Португас EmptyПон 28 Дек - 12:11

От къде и какво съм копирал. Дай един пост. И в момента ти се държиш като лапе. Асасин бил най-силен. Ха! айде ако съберем и другите хора асасини да видим кой е по-силен.
Върнете се в началото Go down
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Да изритаме Португас Left_bar_bleue0/0Да изритаме Португас Empty_bar_bleue  (0/0)

Да изритаме Португас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да изритаме Португас   Да изритаме Португас EmptyПон 28 Дек - 12:24

Ох уплаши ме , айде съберете се , изгарям от нетърпение , да ме убият и без това сме добри приятели с бога на смърта Wink . Лесли до една седмица , ако не сте свършили гореспоменатото , започвам аз . Пък ако не направиш и опит твой проблем ...
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Да изритаме Португас Left_bar_bleue120/120Да изритаме Португас Empty_bar_bleue  (120/120)

Да изритаме Португас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да изритаме Португас   Да изритаме Португас EmptyПон 28 Дек - 13:24

Макс, аз лично, за РП и за правописни грешки, няма да споря. Но кагото чета постове, по принцип, независимо чии са, те ме дразнят. Истината е, че и аз допускам доста. Тайната е в това, че ВИНАГИ си проверявам поста преди да го постна и вече хората мръннаха за това, защото ги бави. Независимо обаче, нямам намерение да спра да го правя. Адски се дразня когато някой го мързи и си мисли, че мързела, го/я прави, едва ли не, герой: "Олееее, к'во ми държите сметка на мен?! Моя гений е неоспорим, аз пиша прекрасно, и ей така, със замах, без да се замислям, 'щото ме мързи!". Или най-любимото ми: "Аз съм на ХХ години, к'во искате от мене?" Ами ще кажа какво искам, понеже правопис се учи от 1и до 4и клас, а всички тук са надскочили тази бариера:
1 Да се чете какво се пише в постовете внимателно, така че да се отговаря адекватно, ако нещо не е ясно има Скайп, има и ЛС. Питането никой не е убило до сега.
2 Като се пише, без уличен език, моля. Без думички от рода на кФо, тФа, къФ, няя (няма). Като искате героя ви да е толкоз cool, напишете ги тези гумички, но ги апострофирайте правилно! И в името на народа, ама моля ви се, научете се къде се пише Ф и къде се пише В, къде и как се слага пълен и кратък член. Ако не знаете, не е страшно - питайте!
И ето от тези две причини идва и мойто мнение, че ти, като разказвач, си добър. Понеже се стараеш. Да, допускаш грешки. Да, имаш пропуски и неща, които трява да ошлайфаш чисто правописно, но поне минаваш през усилието да помолиш някой да ти редактира, а не се опитваш да отбиеш номера. Отговаряш бързо, не се моткаш, влизаш редовно. Не виждам причина защо трябва да бъдеш махнат като разказвач.
И на последно място, най-егоистичната ми причина - Как ще ме оставиш сама?! Не те ли е срам?! Влад влиза, но двамата само няма да можем да се справим след Бала, когато всички се пръснат.

ПП: Лесли, Блейз, спрете моля ви се. Този спор никога няма да се разреши. Само ще стане по-лошо. В крайна сметка всеки да си гледа неговото РП и цели в играта. Не сме неизброймо количество герои, все някога, някъде ще има сблъсък. До тогава - стойте кротко и мислете с главите на раменете си! pig


Последната промяна е направена от Redwine на Пон 28 Дек - 13:31; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Да изритаме Португас Left_bar_bleue35/35Да изритаме Португас Empty_bar_bleue  (35/35)

Да изритаме Португас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да изритаме Португас   Да изритаме Португас EmptyПон 28 Дек - 13:28

Съгласен, но напред ще поискам битка с Блейз. За сега мисля да заровя томахавката и да си продължа обучението.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Да изритаме Португас Left_bar_bleue105/105Да изритаме Португас Empty_bar_bleue  (105/105)

Да изритаме Португас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да изритаме Португас   Да изритаме Португас EmptyПон 28 Дек - 13:30

Хахаха, гласувам за последното, защото ме кара да се смея, докато го чета. Smile
Иначе аз искам да си устанеш като Разказвач, защото ми помагаш много.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Да изритаме Португас Left_bar_bleue0/0Да изритаме Португас Empty_bar_bleue  (0/0)

Да изритаме Португас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да изритаме Португас   Да изритаме Португас EmptyПон 28 Дек - 14:36

Лесли написа:
Съгласен, но напред ще поискам битка с Блейз. За сега мисля да заровя томахавката и да си продължа обучението.
Ай не ми се прави на невинен дечко , те не знаят какво е станало ама ние много добре си знаеме Smile . Айви то аз не съм започвал , той почна да ме заплашва и да показва , че завижда , аз повече тука(в тая тема не се радвайте хД ) няма да пиша иначе бях първие след португас който гласува за последното Smile .
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Да изритаме Португас Left_bar_bleue114/117Да изритаме Португас Empty_bar_bleue  (114/117)

Да изритаме Португас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да изритаме Португас   Да изритаме Португас EmptyПон 28 Дек - 16:28

Блейз тапанар такъф .... ако неси разбрал до сега Богът на Смърта вече нети е приятел (според лични иформатори) .... а другото НЕМОЖЕШ ДА МЕ УБИЕШ + това още несам викал моя бог и имам две-три неща скрити покрити за теб когато станеш МЪЖ и дойдеш едно на едно с мен да се млатим тогава а не отворена курвичка която само плямпа глупости и си мисли че другите и вярват ..... като например ..... Ще напиша 10.000 реда на Уорд или Ще напиша 100 страници пост в форума ..... можеш и да ги напишеш ама един въпрос ще има ли някакъв смисъл или поне с е [] толкова да се доближават до Немия Бард който Влад написа ???? и последно нещо несе закачай с Лесли може да е лапе да неможе да пише постове като разказвач и тва онова ама за разлика от тебе Курвичко той си взима полука и търси как да я поправи а не вчера да ти чета поста и да се заливам от смях цитирам "Пърчето" "Хъртия" .... айде курвичко чао за сега скоро време ще се видим едно на едно ... само да те видя умираш независимо от божествата уменията а от Статовете има начин който ще използвам и ще имам предимство с повече от 100% ..... а ти Курвичко тичай там да ти вадат очите



/П.с. извинявам на всички останали че използвах толкова груби думи/
Върнете се в началото Go down
(Ae)Maeth

(Ae)Maeth


Брой мнения : 122
Join date : 13.01.2010

Данни на персонажа
Име: Летеан
Жизнени точки:
Да изритаме Португас Left_bar_bleue15/15Да изритаме Португас Empty_bar_bleue  (15/15)

Да изритаме Португас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да изритаме Португас   Да изритаме Португас EmptyПон 25 Яну - 6:15

FORUM WARS
СТИХИЯТА МИ ( КАТО БЯХ НА 15 ДЕ) Яхараааа Smile
Жалко,че са свършили,щяхме да се посмеем добре,знаете ли моят бог смразява с поглед,задушава с дъх на чесън(щот не е лапал нечесън) и от гъза му хвъркат мълний яхараааа Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
(Ae)Maeth

(Ae)Maeth


Брой мнения : 122
Join date : 13.01.2010

Данни на персонажа
Име: Летеан
Жизнени точки:
Да изритаме Португас Left_bar_bleue15/15Да изритаме Португас Empty_bar_bleue  (15/15)

Да изритаме Португас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да изритаме Португас   Да изритаме Португас EmptyПон 25 Яну - 6:18

Гласувам с ШЕСТ ПЛЮС (6+) да се чете правилно за ....
ахахаха подобни инциативи от страна на Макс и не само.Аз идея си нямам какво е станало но засега си избрах разкавач - Red(wine) нали може да ти казвам Red,че най-ми допада хахаха Smile ако имаш нещо против пиши Smile
Яхараааа
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Да изритаме Португас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да изритаме Португас   Да изритаме Португас Empty

Върнете се в началото Go down
 
Да изритаме Португас
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Португас.Д.Асе
» Стаята на Португас.Д.Асе
» Имението На Португас.Д.Асе

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Лафче-
Идете на: