Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Лунапарк

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Лунапарк Left_bar_bleue120/120Лунапарк Empty_bar_bleue  (120/120)

Лунапарк Empty
ПисанеЗаглавие: Лунапарк   Лунапарк EmptyНед 17 Яну - 21:48

Входа за лунапарка е 50 злато. Тук могат да се намерят всякакви увеселения. Паркът е отворен по всяко време на денонощието за търсещите приключения от по-особен сорт. Можете да намерите всичко, което въображението ви роди.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Лунапарк Left_bar_bleue35/35Лунапарк Empty_bar_bleue  (35/35)

Лунапарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунапарк   Лунапарк EmptyНед 9 Май - 17:37

Лесли дойде тук. Започна да крачи бавно и сигурно из Тирвос. Стигна до Лунапарка. В началото му се стори скъпо, но после джоба на якето му натежа. Сети се, че има аванс от триста злато. Момчето плати и остана с двеста и петдесет злато в кесията си. Влезе и започна да се разхожда. Влезе в цирка. Започна да гледа. Видя дресьори на най-различни животни. Животни живеещи от север до юг и от изток и запад. След като минаха дресьорите започнаха да излизат акробатите. Излезе едно момиче. Мигновенно на Лесли му стана горещо. Това беше ефект когато близо до него имаше неидентифицирана Пиро мана. Явно момичето бе Пиро магьосничка. Правеше най-различни красиви изпълнения, а след като приключи цирка свърши. Пиерон остана впечатлен от момичето. След изпълнението момчето тръгна към съблекалните. Там го чакаха двама големи, хм, чичковци. Те го възспряха за момент, но след момент те вече бяха с висока температура. Паднаха на земята и Лесли влезе без никой да му пречи. Усмихна се злобно след което продължи. Имаше снимки на всяка съблекалня и момчето разпозна новата членка. Почука и чу един звънлив глас:
- Да! - След това разрешение Лесли влезе в съблекалнята. Момичето бе доста красиво. В началото в лицето й видя едно друго момиче, но се отърси от тези мисли.
- Добър ден! Аз съм Лесли Пиерон, приятно ми е! А ти си...
- Хърмаяни! Какво търсиш тук?
- Видях представлението ти...
- И?! Не си го видял само ти.
- Хареса ми! Кажи ми Хърмаяни, ти Пиро маг ли си?
- Да, че как иначе да правя номерата?! Защо?
- Ами просто искам да те попитам дали искаш да си част от Пиро орден?!
- Заинтересува ме! Какво предлагаш?
- Той не е мой, но пък ме попита какво предлага ордена. Ще ти отговоря. Този орден може да ти даде всичко за което си мечтала някога. Буквално.
- Хм! Ще си помисля! Добре, но нека се видим някъде навън за да обсъдим нещата по обстойно. Съгласен?
- Добре! Кога и къде?
- Нека се видим на площада след около час. Ще те запозная с една приятелка която ще се отзове на молбата ти за членство. Тя е заинтересувана от тези неща които предлагаш. Всъщност ти ми напомняш на нея, но само по характер. - Момчето излезе от съблекалнята след което отиде на площада. Отиде там и зачака двете момичета.
Върнете се в началото Go down
 
Лунапарк
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Тирвос-
Идете на: