Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любимите ви неща в жиовта ?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Любимите ви неща в жиовта ? Left_bar_bleue114/117Любимите ви неща в жиовта ? Empty_bar_bleue  (114/117)

Любимите ви неща в жиовта ? Empty
ПисанеЗаглавие: Любимите ви неща в жиовта ?   Любимите ви неща в жиовта ? EmptyСря 20 Яну - 12:51

храни чуства дрехи общо взето всичко което обичате .


1 Храни : Милка / Фанта Бззт / Паржоли / Чипс
2 Чуства : Омраза / Ярост / Любов
3 Дрехи : Кубинките си и якето + камуфлажи
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Любимите ви неща в жиовта ? Left_bar_bleue120/120Любимите ви неща в жиовта ? Empty_bar_bleue  (120/120)

Любимите ви неща в жиовта ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимите ви неща в жиовта ?   Любимите ви неща в жиовта ? EmptyЧет 21 Яну - 1:14

Ха, интересна тема. Като се замисля нямам любими материални неща, като изключим Бебето (лаптопа) и Черното чудовище (фотоапарата). Иначе нистина любимите ми неща са предимно миризми, колкото и странно да е:

1 Уханието на приключения. Това е фраза, която Веси използва за Аои. Всъщност дойде от мен и представлява много конкретно нещо - когато мужът до мен запали цигара в размекнато удоволствие след секс. Ето това е аромат на приключения.

2 Изгоряла клечка кибрит.

3 Замръзналия сняг в 5 сутринта и газовете от коли и автобуси.

4 Не е миризма - когато е толкова горщо лятото, че ти се струва как слънцето прави Цсссссс по кожата ти.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
(Ae)Maeth

(Ae)Maeth


Брой мнения : 122
Join date : 13.01.2010

Данни на персонажа
Име: Летеан
Жизнени точки:
Любимите ви неща в жиовта ? Left_bar_bleue15/15Любимите ви неща в жиовта ? Empty_bar_bleue  (15/15)

Любимите ви неща в жиовта ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимите ви неща в жиовта ?   Любимите ви неща в жиовта ? EmptyПон 25 Яну - 1:23

хах ми те са много но най-любимите ми:

Самия живот(лесно е да умреш - и е бързо,Живота е хубав истинско предизвикателство за години наред Smile )
Истината (само Истината,Цялата Истина,Голата Истина или поне 30% от нея ако я казвам аз Wink )
Студът (има само една Истина във Вселената - Всичко замръзва)
Себе си ( да малко съм Нарцис-влюбен но много малко)
Женствените (Истинските) Жени (поне това което е останало от тях Exclamation )
RPG(mmorpg) игрите от настолни до 3D щуротии
Уиски с лед(2-3 бучки големи)
Кучките (харевам и котарака си но той е педал,така,че остава кучето ми което е женско,така,че...)
Снимките (снимки с мен и компания и хубава жена)
...
и много други
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любимите ви неща в жиовта ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимите ви неща в жиовта ?   Любимите ви неща в жиовта ? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Любимите ви неща в жиовта ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Спам и флууд раздел-
Идете на: