Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Humanity Goodbye

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Karibdus
Разказвач
Разказвач
Karibdus


Virgo Брой мнения : 324
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : Metaland

Данни на персонажа
Име: DIO
Жизнени точки:
Humanity Goodbye Left_bar_bleue0/0Humanity Goodbye Empty_bar_bleue  (0/0)

Humanity Goodbye Empty
ПисанеЗаглавие: Humanity Goodbye   Humanity Goodbye EmptyСря 27 Яну - 12:21

Тази тема е вдъхновена от песента на Scorpions - Humanity : https://www.dailymotion.com/video/x2ajbu_scorpions-humanity-videoclip_music

Humanity
Auf wiedersehen it's time to say goodbye
The party's over as the last good dies and angel cries

Humanity,
It's au revoir to your insanity
You sold your soul to feed your melodies, your fantasies and lies

You are a drop in the rain,
Just a number not a name
You won't see it
You don't believe it
At the end of the day
You are a needle in the hay
You signed and sealed it
And now you gotta deal with it

Humanity humanity
Good bye

Be on your way
Adios amigo
There's a price to pay
For all the idiotistic games you played
The world you made is gone

You are a drop in the rain,
Just a number not a name
You won't see it
You don't believe it
At the end of the day
You are a needle in the hay
You signed and sealed it
And now you gotta deal with it

Humanity humanity
Good bye

In your eyes
I'm staring at the end of time
Nothing can change us
Noone can save us from ourselves

You are a drop in the rain,
Just a number not a name
You won't see it
You don't believe it
At the end of the day
You are a needle in the hay
You signed and sealed it
And now you gotta deal with it

Humanity humanity
Good bye

добре... с Влад много честно говорим за такива неща... 1-во чуйте песента и ако не разберете текста :Д го прочетете.
Та мисълта ми е: Според вас има ли бог, дали има хора които ни контролират (Илюминати). Как ще разгледаме мисълта на Фридрих Ницше: "Много и премного се раждат: за излишните бе измислена държавата." , дали и той е членувал в "Илюминати" ? Защо има хора които искат да владеят другите хората? Кой иска хората да воюват? Влиянието на телевизията и новините върху психиката на хората. Влиянието на интернета. Къде е бог когато трябва на хората. Учението на Христянството е с цел печелене на пари и така нататека.
Моля да пишат хора които могат да мислят. Коментари от вида "ахахахахаха", "Бог съществува" да няма защото ще се трият от мен!
Когато представите една теза трябва да представите и доказателства!

Религия
Според мен, бог не съществува, той е един вид средство за печелене на пари. Това ще го подкрепя с историята, в която чрез продажбата на индулгенций са печелели пари. "Неверниците" са били изгаряни, и всеки който дръзнел да унищожи тъй нареченият авторитет на църквата също е биван изгарян на клада. ЗАЩО ? Нали вярата им ги учи да не убиват, да не са алчни и така нататека? Защо подяволите самите свещенници не спазват законите, които те един вид са създали? Всичко е в парите ! Волтер: "Когато стане въпрос за пари, всички сме от една религия!" тази мисъл е точно на мястото си! Волтер явно е прогледнал и е разбрал за какво става дума... трябва всички да си отворим очите, а не да живеем в заблуда !
Адолф Хитлер: "Колкото по-голяма е една лъжа, толкова по-лесно ще и повярват."
Всичко е една ЛЪЖА !

Войната
Тя се води попринцип за нещо безмислено. Американците обвиниха Ирак, че имат ядрена бомба. За да се "защитят" от тази измислена ядрена бомба, те решиха да направят война... но всъщност тази война е за да си подобрят икономиката, която в край на сметка се срина и никой не разбра каде изчезнаха толкова пари. Носят се слухове че 2010 година ще е 3-тата световна война. Добре... сега пък кой ще е виновен... разбира се че Американците. Те манипулират жителите си, както ги накараха да започне тази война в Ирак, а именно да си унищожат кулите близнаци Sad . Какво ли ще направят сега, че да започне тази война ? Хмм... може би Косово... новата дъжава в Европа, създадена за да могат Американците да поставят свойте военни бази в европа и един вид да започнат да я разяждат както рака разяжда човека... но това са само мой си виждания на нещата. Не съм се "филмирал" :Д просто реших да видя как другите хора мислят върху тези неща Smile .
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Humanity Goodbye Left_bar_bleue114/117Humanity Goodbye Empty_bar_bleue  (114/117)

Humanity Goodbye Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Humanity Goodbye   Humanity Goodbye EmptyСря 27 Яну - 13:21

не прочетох цялото но за две неща съм съгласен БОГ ГО НЯМА ако го е имало нямаше живеем в МИЗЕРИЯ УБИЙСТВА и Мангали които нападат момичета посред нощ и ги изнасилват и нарко дилари който се гръмат на сред дискотеките и другото нещо да със сигорност има ИЛЮМИНАТИ вземете пример с икономическата криза и така нататък
Върнете се в началото Go down
Karibdus
Разказвач
Разказвач
Karibdus


Virgo Брой мнения : 324
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : Metaland

Данни на персонажа
Име: DIO
Жизнени точки:
Humanity Goodbye Left_bar_bleue0/0Humanity Goodbye Empty_bar_bleue  (0/0)

Humanity Goodbye Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Humanity Goodbye   Humanity Goodbye EmptyСря 27 Яну - 20:06

Хмм добре ! Но ако примерно някой си вярващ дойде и ти каже: "Хей всичко хубаво ти се случва благодарение на бог, а всички убийства са за доброто на човечеството." ти какво би му отговорил ? Smile
Без цинизми моля да не забравяме че това е интелектуална тема Smile
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Humanity Goodbye Left_bar_bleue120/120Humanity Goodbye Empty_bar_bleue  (120/120)

Humanity Goodbye Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Humanity Goodbye   Humanity Goodbye EmptyСря 27 Яну - 20:55

За Бог, Илюминати, Висши сили, космическа енергия, както искате го наречете, може да се спори страшно много. Почти цялата ми филисофия за живота изхожда от едно простичко вярване - човекът е страхливо създание. Ние сме едни малки торби с течност, които съществуват от порядъка на 60 до 80 години средно и след това умират. Нуждата да вярваме, че не сме сами сред мрака на Вселената, идва от ужаса на това колко сме незначителни. Идваме и си отиваме. Животът ни не носи просветление, няма да остави следа. Въртим се в орбитата си и ще се вътрим още милиони години, точно както сме се въртяли вече 50 милиона години. Биологията ни ще се промени, но значението ни ще е същото - прашинка сред звездите. Нуждата да вярваме, че има Бог, че някъде някой съди действията ни, че някога ще получим просветление и смисъл, е резултат на недоразвитите ни съзнания. Толкова необятна е вселената, че ако успеем да осъзнаем самотата в нея ще се прекършим. За това вярваме. В Бог, в Зену, в зелени марсиянци, в Смисъла... Някъде там, отвъд пространство и време, сигурно има и други такива, или съвсем различни от нас, които изпитват същата нужда да са значими. Може би има хиляди такива народи, същества и планети, но и те като нас са химична случайност - искра сред звездите. Аз врвам, че сме сами, отиваме си и толкоз. Еволюцията ще каже до къде ще стигнем докато сме живи, но умрем ли играта свършва.
Всички други въпроси за войната, за хората и жаждата им за власт, за тайните общества отговарям по същият начин - нужда да бъдем значими. Воюваме, защото сме слаби, искаме да бъдем на върха на малката си синя планета. Смятаме, че идеалите и ценностите ни са миродавни и се тупаме у гърдите с мощни юмруци. Още сме неандерталци. Бием се за религия... това пък е най-голямата глупост, но за нея след малко. Бием се за ресурси и богатства. Какви ресурси, какви богатства? Ако планетата ни е била някога красиво сочно грозденце, в момента е на път да стане смарангясана стафида, а ние вместо да се грабнем за руско-американо-индийско-японските си глави и да мислим къде да си търсим дом, се занимаваме с конфликти насред Изтока с хора, които са в тъмните векове на развитието си.
И стигнахме до черешката - религията. Християнство. Нека не бъркаме Вяра и Религия. Вярата е психологическа необходимост, а религията е обществен строй, манипулиращ тази необходимост. От историческа гледна точка християнството се заражда в момент, в който Римската Империя е огромна. Толкова много племена и вярвания се натрупват, че номера с "Императора е пратеника на Боговете на Земята" не минава. "Кои богове?" питат хората, и верно боговете са бая. На практика за всеки са различни. От дума на дума, легенда на легенда, има теория, че първия слух за Христос е пуснат точно от Великите жреци на Империята, хората започват да се обединяват около тази митична фигура. Разбира се управата се нахвърля над възможността. На кой не му харесва покорен трудолюбив народ, който обръща и друагата буза?! Единствения проблем - нещата не се въртят около Императора. Ами ще го намерим този дърводелец, ще го убием и всичко ще кротне. И то точно така става, само няколко века по-късно половината свят вече е християнизиран. Бавно са доизпипали детайлите, но резултата е един - покорно общество ориентирано около общото благо. Та, понеже сме много извисени ние християните, сега сме решили, че светът няма да чака мюсюлманите да си решават проблемите с еволюцията. Исляма е е точно на 1400 години. Християнството къде е било 14, 15, 16, та чак до 18 век?! Ами да в Тъмните години, Инквизиция, Свещени войни. И искаме заради един пиклив нефт сега да наблъскаме 4 века религиозна еволюция, ако може в 10 години. Е, как да стане?
И кажете ми сега, какъв бог, какви хора, каква вяра, какъв смисъл?! Ние сме една мравка в мравуняка на Вселената. Раждаме се, живеем и умираме. Точка.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Humanity Goodbye Left_bar_bleue114/117Humanity Goodbye Empty_bar_bleue  (114/117)

Humanity Goodbye Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Humanity Goodbye   Humanity Goodbye EmptyСря 27 Яну - 21:35

Karibdus написа:
Хмм добре ! Но ако примерно някой си вярващ дойде и ти каже: "Хей всичко хубаво ти се случва благодарение на бог, а всички убийства са за доброто на човечеството." ти какво би му отговорил ? Smile
Без цинизми моля да не забравяме че това е интелектуална тема Smile

хъх ..... бих го наритал Smile нали ти разказвах как един дойде и ме покани да ходя с него на църква аз му казах бог го няма не съществува той щеше ревне пред мен ...
Върнете се в началото Go down
Karibdus
Разказвач
Разказвач
Karibdus


Virgo Брой мнения : 324
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : Metaland

Данни на персонажа
Име: DIO
Жизнени точки:
Humanity Goodbye Left_bar_bleue0/0Humanity Goodbye Empty_bar_bleue  (0/0)

Humanity Goodbye Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Humanity Goodbye   Humanity Goodbye EmptyЧет 28 Яну - 12:51

Redwine I bow to you... в думите ти има толкова много истина...
но... не съм съгласен с това, че сме сами... от къде знаеш че примерно цялото човечество не е един вид експеримент... една прашинка в ковиоз с слуз (тъмната материя, космоса) и отгоре някакви си създания разглеждат какво ще направим ние в определени ситуаций. Всичко е една мистерия.... от къде да знам дали някой в момента не е спрял времето за да вземе нещо... не можем даразберем, защото той го спира ако ще и 50000 века да минат... за нас ще са като 1 миг... даже в момента докато пиша мигът вече е минал... малко се отклонявам... та... защо да искаме да се докажем пред някой, който не виждаме... това няма никъкав смисъл... истина е че хората се страхуват от безкрайната тъмнина (смъртта) но това не е повод за създаване на илюзията че има задгробен живот, в който само най-добрите отиват, а отайката остава отдолу (ад). Нима дяволът не е богът на материалното, а "всевишният" е един вид покровителя на душите, на това което може да се усети не да се пипне... може би това е ползвано за да даряват всички хора покъщината си на църквата хД всъщност това е не официална информация, но папата и римската църква са най-богатите на света... ето къде отиват толкова пари хД защо като са толкова святи не помогнат на бедните... ЗАЩО? Защото трябва всяка вечер да пият скъпо вино, да ядът паржоли и така нататека... за жени не мога да говоря хД може и наистина да са толкова "святи" .

охх Макс... верно че имаше 1 ахахахах хД
Върнете се в началото Go down
(Ae)Maeth

(Ae)Maeth


Брой мнения : 122
Join date : 13.01.2010

Данни на персонажа
Име: Летеан
Жизнени точки:
Humanity Goodbye Left_bar_bleue15/15Humanity Goodbye Empty_bar_bleue  (15/15)

Humanity Goodbye Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Humanity Goodbye   Humanity Goodbye EmptyПет 26 Фев - 20:15

"Колко несъвършен е този Бог,ако човек е Негов образ и подобие."
Мисля,че ще ти е по-лесно ако просто спреш да гледаш в себе си и погледнеш хората около теб Wink
Върнете се в началото Go down
Juugo

Juugo


Taurus Брой мнения : 188
Join date : 06.07.2009
Age : 28
Местожителство : Зад теб!

Данни на персонажа
Име: Рас ван Каос
Жизнени точки:
Humanity Goodbye Left_bar_bleue45/45Humanity Goodbye Empty_bar_bleue  (45/45)

Humanity Goodbye Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Humanity Goodbye   Humanity Goodbye EmptyНед 27 Юни - 0:16

Току-що ми дойдоха тези хрумвания за Илюминатите. Ами ако те си ни контролират и манипулират. Гледат ни как си тровим животите с войни и спорове кой бог е по-верен. Може би те точно това искат да си сприм докато те ни отмъкват единственото което ни принадлежи по право - живота. Не могат да ни кажат дали можем да го прекратим или не говоря за църквата, която смята, че е грешно да се самоубиваме, не могат да ни кажат дали да слушаме моцарт или Металика. Ако наистина има християнски бог и той ни забранява да се самоубиваме това е зашото се страхува какво ще намерим след нашата смърт какво има отдвъд дали е по-хубаво е от сега или е по лошо кой знае. Дали така наричащия се бог не е Илюминат криещ се в сенките и оправляващ света.

За американците то е ясно. "Америка не може да съществува без да води война" - Баща ми. Те икономически не могат да съществуват по друг начин просто защото не се опитват.

Redwine ще оспоря мнението ти. Не е възможно да сме сами. Имам предвид от милярди слънчеви системи с по 10 планети в всяка и още повече милярди галактики не можеш да твурдиш, че сме сами дали сме нечии експеримент съм около 40% сигурен.

Проблема на повечето хора е, че гледат прекалено не глобално на нещата и общо взето голяма част от човешката раса да не кажа цялата е нарцисистка. Все още хората са прекалено вглъбени от собствените си проблеми. И живота на хората в повечето случеи е един и същ щом минат през училището и всички учебни заведения които един човек посети той почва работа, някой създават семейство, потомство и накрая умират. Ще ме извинявайте но такъв живот е същия на този които Redwine описа ние сме нищо в този цикъл просто прашинка и ако не излезем от този затворен кръг не вярвам на нашата раса да й остават повече от 100 години живот, даже и това е много. Аз лично не искам да живея така. Помислете над това!
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Humanity Goodbye Left_bar_bleue114/117Humanity Goodbye Empty_bar_bleue  (114/117)

Humanity Goodbye Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Humanity Goodbye   Humanity Goodbye EmptyПон 28 Юни - 17:32

За света мисля че всички ще умрем рано или късно надявам се да умра по-рано от всички останали тук защото ... както ти каза всичко се върти в един проклет кръг който никога няма да спре както в колелото на времето всичко се повтаря единственото което е различно са хората ... и не мисля че трябва да ни е страх от смърта или от нещо друго няма смисал трябва да се радваме на малкото което имаме въпреки че и това е грешно защото в тази държава ни изнасилват с данъци етц етц .... и мисля че всички трябва да бъдем това което искаме което душата и тялото ни искат пример место да бъда някфа тъпа мъжка кифла аз съм такъв какъвто искам въпреки че 40% от градъ мислят че сам наркоман другите 59% мислят че съм изрод 1 процент са ми прятелите и хората които са дръзнали да поговорят с мен дори и за 10-15 минути разбират че аз съм просто труп със собствено желание и мисля че всички трябва да крием истинската си същност от другите защото когато хората открият какво си или какъв си започват да те манипулирват ... и за това следвам този път никой не знае какъв съм в съшност просто съм на бал с маски а истината за мен е скрита покрита дълбоко забита и тай ми е по-добре .... за края на света ако изобщо има нещо такова е този текст от песничка


Your Time Is Coming Tonight
You'll Be Killed At The Speed Of Light
Destiny You Can't Fight
Crushed By Comets
Transmogrified
DETH Will Bring You New Life
A Slave Forever On The Planet Of Hell
Eighty Thousand Years Since The Comet Took
Flight
Your Destiny Is Pain Forever

The Earthquakes
The Clouded Sky Breathes Fire
Lava Sprays ONTO The Seas
The Oceans Boil
The Deserts Freeze

Masses Flee Into The Streets
Meteors Fly With A Magnatized Heat
Crush And Take Human Deceivers
Fry The Souls of The NON-BELIEVERS

Smashing Killing Devouring All
No One Is Saved The Chosen Fall
Run With The Hordes Trample The Weak
Crush The Skulls Of Those that Can't Speak
Sweating Bleeding Your Eyes Go Wide
The Earth Is Ending It's About to Collide
The Clouds Part The World Goes Black
The Comet Speeds Forth For It's Final Attack
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Humanity Goodbye Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Humanity Goodbye   Humanity Goodbye Empty

Върнете се в началото Go down
 
Humanity Goodbye
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Спам и флууд раздел-
Идете на: