Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Краят

Go down 
АвторСъобщение
Gesh

Gesh


Gemini Брой мнения : 39
Join date : 08.01.2010
Age : 35
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Геш Бернардов
Жизнени точки:
Краят Left_bar_bleue0/0Краят Empty_bar_bleue  (0/0)

Краят Empty
ПисанеЗаглавие: Краят   Краят EmptyПон 1 Фев - 12:10

Събудих се от странните гласове на поредния ден. Вдигнах все още умореното си тяло. Какъв беше този шум незнаех, но главата ми определено щеше да се пръсне. Изгаряща болка. Огледах се.
?!
...
?!
...
?!
Ама къде съм подяволите?! Какво е това? Какво става с мен? Нямам плът. НЕ! Ръката ми е призрак, краката също. Всичко около мен беше потънало в мрак. Опитах се да се докосна, но не можех - пръстите ми минахава през мъглявото ми тяло. Сигурно сънувах. Не можеше да сънувам! А тези гласове ме побъркваха.
?!
Аз знаех всичко. Абсолютно всичко. Това защо съм тук, защо съм в това състояние и дори кой е виновникът, който ме е докарал до това ужасно главоболие. Исках да извикам и щях да го направя, скоро... Но трябваше да послушам още малко. И ето всичко млъкна. Затишие пред буря. Не виждах никой, но чувах всички в главата ми, включително и него. Спомените ме обляха. Тя ми лиспваше, всичко ми лиспваше. Липсваше ми противното й лице, непоносимия й глас и гнусното й държанание... на кой? На старата земя. Събрах цялото си същество и извиках:
- Появи се пред мен, влюбени в живота, младежо! Казваш, че си се осъзнал? Не. - гласът ми вибрираше от мъка - Върни ни това, което ни взе! А вие, приказни герой, знам, че ме чувате, знам, че сте тук и знам, че се опитвате да излезето от това влажно измерение! Творци, намиращи се в тях, да започнем края, нека счупим мрака с вик, вик изпълнен със желание, което изгаря да твори! - поедх дълбоко влажен въздух - Ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа~!
Върнете се в началото Go down
 
Краят
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Отвъдното :: Прагът :: Предверието-
Идете на: