Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Спортните площадки

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Спортните площадки Left_bar_bleue105/105Спортните площадки Empty_bar_bleue  (105/105)

Спортните площадки Empty
ПисанеЗаглавие: Спортните площадки   Спортните площадки EmptyЧет 28 Май - 0:08

Да, тук се организират спортни игри и изяви, както и от време на време турнири, които биват магически, физически или смесени. Също така тук често се играе един наскоро нашумял спорт, за който трябват само две врати, една топка и два отбора. ^_^
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Спортните площадки Left_bar_bleue0/0Спортните площадки Empty_bar_bleue  (0/0)

Спортните площадки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спортните площадки   Спортните площадки EmptyСъб 6 Юни - 14:33

Бях се налакирала и с чисто нов френски маникюр дойдох да потренирам.Очите ми блестяха,огнената аура не ми беше вече в главата,исках нещо...нещо...нещо,което е трудно и за загрявка,нещо...нещо елементарно.Ами разбира се! Огени стрели.Очите ми просто пламтяха,бях горда с постижението си,че съм се сетила,какво да правя.Оползотворявах си времето...Както и да е.Концентрирах се,но се усетих,че нямам мишена тук.Извадих ловко атамето от бутуша си и отидох до дърветата около прощадките.Направих си мишени.Сега вече бях готова.Съсредоточих се,концентрирах се,първо исках да успея да направя стрела,после още и още,и още,и все по-бързо.Така и сторих.Косата ми отново се издължи...Винаги ли щеше да става така...?-въздъхнах в съзнанието си аз,но насочих енергията си в дланите.Бавно и славно образувах срела.Продължих,като се стремях да я държа във въздуха да направя още една. Изискваше доста усилия,но се държах все още.Направих третата и спрях,сега трябваше да ги накарам да се движат по движението и бързината на ръката ми,започнах с кръгове около мен за засилка и щом се почувствах сигурна изпратих стрелите в три дървета,с две оцелих средата,третата изхвърча накриво-недостатъчна концентрация...Скастрих се аз и повторих умението.Този път направих четири и то с максимална скорост.Насочих ги по посока на 2 дървета и четирите попаднаха в средата на мишените ми.Рязко и бързо,но не ми беше достатъчно.Нещо куцаше...Стрелите всъщност хабяха много от енергията ми,но това не беше слабото ми място,енергия в изобилие...нещо друго бе по важно,за да работя със стрелите трябваше не само нежива мишена,тя все пак стоеше мирно,а ако в битка опонентът ми се местеше? А ако не можех да пращам стрелите си по друг ъгъл,а само в права линия...Не...Това нямаше да го оставя така.Образувах седем стрели.Всяка от тях,горяща силно и излъчваща топлина.Разпратих ги в четерите посоки около мен,като се опитвах да не е много бързо,за да ги контролирам добре,правех плавни завойчета,докато не ги събрах и взривих в едно,да успях!Толкова се радвах,но както и предполагах,никога нищо не бе достатъчно,правех го бавно,плавно,черпеше ми много сила,трябваше да увелича темпото,броят и налягането на огъня.Това не било съвсем лесно...-помислих си аз и направих десет,равномерно от всяка страна по пет.Образувах ги светкавично,като вложих доста усилие в това,с резки и бързи движения ги контролирах и ги разпратих в бързи завои,резки промени и обрати.Наистина ме болеше всичко.Рекордно кратко време,но за да се съберат ми трябваше много сила,плюс това над две бях изгубила контрол и се забиха в земята.Все пак успях с осем,което си беше за чиста похвала.Поощрих се сама и започнах наново с дванадесет,този път събрах всички и направих упражнението с такава скорост,че и вятъра би ми завидял.Отново и отново,с все по-голям брой,докато не паднах от изтощение,бях стигнала до 22 стрели.Сгигаше ми толкова тренировката за днес,трябваше да се похваля на Майстора утре...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Спортните площадки Left_bar_bleue105/105Спортните площадки Empty_bar_bleue  (105/105)

Спортните площадки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спортните площадки   Спортните площадки EmptyСъб 6 Юни - 15:32

/2 Магия, 1 Атака, 10 Опит Wink /
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Спортните площадки Left_bar_bleue0/0Спортните площадки Empty_bar_bleue  (0/0)

Спортните площадки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спортните площадки   Спортните площадки EmptyСъб 6 Юни - 16:15

Задъхана и уморена се изправих.Наистина ми костваше доста от силата,но се чувствах силна,все още,незнаех от къде черпя тази енергия,но въпреки че се изтощих до такава степен...нещо в мен....нещо в мен ме караше да знам,че имам силата да направя още хиляди такива стрели.Имах силата и то в огромни количества.Сякаш и от преди ми е била в кръвта,течаща във вените ми.Исках да открия нещо за родителите си,нещо ме поддиткваше в тази насока.Нещо ме караше да вярвам,че някой от двамата е имал такава сила...Не може туку-така да направя нещо толкова,толкова изтощително,а да нямам ген,да нямам ДНК на пиро...трябваше ми обеснение.Въпреки всички мъглявини в главата ми се изправих.
-Стига..това беше разгрявка,аз тука го обърнах на почивна станция...-трепнах аз и се замислих,бях чувала за така нареченият огнен дракон.Само ми трябваше идея,как да го създам...Ами да!Умито,което победих,тя го направи,но от вода,значи ми трябваше огън...Донесох съчки и клони и ги запалих с малко пламъче,което държах в ръцете си.Загасих го,защото огънят се запали,пламтеше високо във въздуха и огряваше околноста,беше горещо покрай мен.Стоварих поглед върху огъня,подадох ръце над него,като се опитах да оформя тяло и глава на дракон и добре,че бях добра по рисуане,че с малко помощ от огъня успях да го докарам да мяза на нещо.Все пак бях твърде критична със себе си,правех го за пръв път.Продължих да модерирам тялото му,като го доизкусурих,а сега естетически ми трябваха уменията,които придобих от тренировката със стрелите.Контролирах ги да се движат и извиват в посоката,която аз изкам,тук обаче беше с малко повишена трудност,трябваше да бълва огън.Трябваше да контролирам и на къде го бълва...Естетически беше невъзножно,но тук явно всичко невъзможно ставаше реалност,така и така го раздвижих,харесваше ми да си играя с огъня,биваше ме.Може би трябваше да го направя,като насъбера огромно количество огън и го концентрирам в гърлото му.Така и направих след десет минути бях наполовина умряла и в корема ме пронизваше болка на безсилие.Косата ми се удължи с червени кичури,личеше ми,че се мъча и се боря с нещо,най-накрая проклетото нещо избълва огромна стуя огън в небето.
-ЗАЩО НАТАМ!?!-развиках се аз,за това ли се измъчвах,за да го избълва във въздуха без никаква концентрация и насока от силата на моя страна.Опитах пак,с по-малко енергия,пестях я и за удължаване на струята от моята не от тази в гърлото му.Този път огненото ми драконче го избълва напред и като се опитах да завъртя струята към дървото,тя се изпари в мен.Правих и трети опит,този път поне се задържах концентрирана към струята огън и я насочих към мишената на дървото,успях с триста зора,но УСПЯХ! Добре...сега бях на предела на силите си.Отпуснах ръце и от драконът ми останаха блестящи ярко червени пламъци.Алееха в небето,докато и те не загаснаха.Облегнах се на едно от стъблата на дърветата,за да събера сили.Това ме изтощи още повече и най-вече избълването на огън от иначе огнената паст..Защо да учиш сам винаги е толкова трудно...-завайках се аз и ударих главата си назад в кората на дървото.Не осъвършенствах умението,нямах сили,щях да го направя с Майстора,а сега...сега едвам дишах.

Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Sponsored content





Спортните площадки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спортните площадки   Спортните площадки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Спортните площадки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Бойните площадки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Околностите :: Свободната зона-
Идете на: