Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Предложения и препоръки

Go down 
+7
Блейз
F1reF1stAc3
Мистгън
Кейтлин Паркър
FireNaruto
MikePowell95
Vlad
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue114/117Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyСъб 9 Яну - 22:52

Ами аз нямам опит с тая раоти но немисля че трябва да бъдем претенциозни към останалите аз бях някаф супер слаб с постовете по 2-3 реда но след 3 месеца нон стоп писане тук вече всички виждат че съм станал по добър така че всеки може да се научи Smile
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue105/105Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyСъб 9 Яну - 22:53

Липсата на въображение понякога наистина е болезнено осезаема. Но нали за това е форума - човек да се забавлява и да развие въображението си в същото време. Нека им се даде шанс на хората, поне аз така мисля.
Но може да им се прави забележка и да им се каже да си едитнат историята.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Chaos

Chaos


Брой мнения : 14
Join date : 09.01.2010

Данни на персонажа
Име: Езио Фогрипър
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyСъб 9 Яну - 23:01

F1reF1stAc3 написа:
Ами аз нямам опит с тая раоти но немисля че трябва да бъдем претенциозни към останалите аз бях някаф супер слаб с постовете по 2-3 реда но след 3 месеца нон стоп писане тук вече всички виждат че съм станал по добър така че всеки може да се научи Smile

Остава и правописа си да оправиш. Шегувам се. И аз правя такива понякога.

Знам, че форумът е да се забавляваме и да развием не само въображението си но и общата култура. Обаче ако не им поставите условия, за да направят опит това никога няма да стане.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue114/117Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyСъб 9 Яну - 23:08

това се мачим да постигнем несе притеснявай ^^
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue114/117Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyСря 20 Яну - 12:45

Предлагам да направим ново кличе за форума и да го рекламираме в профилите си по другите форуми и сайтове за повече хора в форума .
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 27
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue60/60Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyПон 8 Мар - 10:46

Аз предлагам нов клас за обучение , но единсвено само женската Аудитория ще може да се възползва от него:

Морещиците са жени обучавани от ранна детска или юнешска възраст за убийци. Служат си с агиел, облечени са в кожа от шията до петите. Когато ще убиват или измъчват жертвата си са облечени в червено, а през останалото време — в кафяво. Много рядко, когато една морещица си избира другар, тя се облича в бяло. Косите им винаги са сплетени на плитка — символ на професията им. Морещиците са създадени, за да защитават Вайл. Те могат да пленят всеки, който се опита да ги нападне с магия и да обърнат собствената му магия срещу него.

От момента на създаването им като неумолими защитници на Вайл морещиците са изпитвали сляп страх от Господаря . Обучението, което те са преминават, е описано нечовешко. В изпълнение на целта да станат Морещици, бива погубвано бавно и по особено жесток начин тяхното собствено семейство. Самите бъдещи морещици трябвало да участват в това мъчение, защото по специален начин били изтезавани без да се позволява смъртта им. В следствие на последното те загубвали личността си от болката. Това е концепцията за тяхната особена жестокост и неумолимост впоследствие.

Агиел представлява червена кожена пръчка със средна дължина около 30 см. С агиел си служат морещиците, за да измъчват своите жертвите.Агиела причинявя болка на всички даже и на този който го притежава.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue114/117Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyПон 8 Мар - 14:03

От мен за сега има много класове които още никой несе е обучавал + това скоро време идват нови земи итн .... .Безмислено е още класове да има .
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyПон 8 Мар - 14:26

Още класове!? Пълна безмислица..Сякаш няма достатъчно.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
antarktida

antarktida


Брой мнения : 17
Join date : 16.03.2010

Данни на персонажа
Име: Райан Филипс
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyСъб 20 Мар - 22:30

Предложението ми е да направите Гилдии, в които да влизаме и да има някакви преимущества или подобни неща. Според мен ми сванахте идеята Smile
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue35/35Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/35)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyНед 21 Мар - 7:19

Не са ли достатъчни фракциите. Щото всяка Гилдия ще има територия и т.н. Според мен засега не е наложително.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue105/105Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyНед 21 Мар - 15:46

По принцип гилдии има, но не са официални. Въпросът е вие да ги откриете след като завършите Академията, в която учите.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
antarktida

antarktida


Брой мнения : 17
Join date : 16.03.2010

Данни на персонажа
Име: Райан Филипс
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyСря 24 Мар - 0:12

Писна ми ! След всеки мой пост чакам по 2 дни за да ми отговорите. Имате нужда от повече разказвачи.
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue35/35Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/35)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyСря 24 Мар - 12:50

Брато и разказвачите сме хора. Правя каквото мога, но просто ми е ограничен достъпа до компа. Ако си живял със студент ще ме разбереш!
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue114/117Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyСря 24 Мар - 17:23

antarktida написа:
Писна ми ! След всеки мой пост чакам по 2 дни за да ми отговорите. Имате нужда от повече разказвачи.


като си толкова отворен кво правиш тука аз съм чакал по седмица за пост ама знам че ХОРАТА ИМАТ ЛИЧЕН ЖИВОТ не като някой останали НО ЛИФЕРИ
Върнете се в началото Go down
antarktida

antarktida


Брой мнения : 17
Join date : 16.03.2010

Данни на персонажа
Име: Райан Филипс
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyСря 24 Мар - 19:29

НО ЛИФЕРИ може да кажеш на майка си и на баща си ! Моя личен живот е със сигурност по - добър от твоя, а това че ви мързи да пишете е друг въпрос. Колко пъти точно теб съм те виждал как след мой пост пишеш на друг и мен ме оставяш за по -късно или за друг път.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue114/117Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyСря 24 Мар - 20:39

Несъм видял че си ми писал за това + това пиша защото искам несам длъжен да ти пиша и никой неможе да ми каже и следващият път когато споменеш майка ми ще те бана защото мога и никой няма да ми каже нищо .
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyСря 24 Мар - 21:05

Добре де,нека се вземе впредвид,че и ние сме хора,някои ходим на училище,други на работа,трети по лекции..Отделно всеки има ангажименти било то лични от какъвто и до е характер и служебни.Форумът е за забавление,не всеки да брои кой колко поста е написал в някакъв период от време и кой колко пъти е влязъл за същия период от време.Не на всеки по всяко време му е удобно и да влиза,и да пише.Защо трябва да се изказват обвинения към когото и да е по този въпрос.Имате забавяне-има си тема.Напомня се за съответния пост и ако няма реакция до 24 часа може да крещиш,колкото поискаш..Ти писал ли си в Reminder-a? Отговор за забавянето получил ли си и изявил ли си си претенциите публично? От какъв зор трябва да се нападаме,нали е за забавление и развлечение тва нещо,ебати?!Вярно да се съобразяваш-ОК,обаче наистина по някога се получава някой да си има проблем с влизането във форума,в такива ситуации има и други разказвачи...Пишеш ЛС и все някой ще се отзове,който е на линия и който има време да го направи...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue114/117Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyСря 24 Мар - 21:39

Напълно си права .
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue35/35Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/35)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyСря 24 Мар - 22:02

Съгласен съм с Деа!
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyНед 16 Май - 9:16

Аз имам предложение за повече активност във форума,искам да кажа ... ако искате да се организира някакъв вид празник по улиците на някоя от столиците,като карнавал или фестивал,например... и съответно всеки да може да пише на него.Хем ще е нещо различно,хем и повече хора ще могат да пишат и да се включат в РП-то..
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue105/105Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyНед 16 Май - 19:56

Звучи добре. Сега след последната война дори ще има причина - победата. Аз съм за.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyНед 16 Май - 19:57

Значи няма да го убиеш...!? |гледа с надежда|
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Предложения и препоръки - Page 2 Left_bar_bleue105/105Предложения и препоръки - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 EmptyСъб 22 Май - 20:07

Е, няма да издавам краят, но ще е хубав за форума. Така да се каже, за Шелтър. Нещо като брутален кървав хепи енд. Smile
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Sponsored content





Предложения и препоръки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложения и препоръки
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Предстоящи нововъведения и предложения относно тях

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Правилата :: Обща дискусия-
Идете на: