Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Again in Shelter...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Juugo

Juugo


Taurus Брой мнения : 188
Join date : 06.07.2009
Age : 28
Местожителство : Зад теб!

Данни на персонажа
Име: Рас ван Каос
Жизнени точки:
Again in Shelter... Left_bar_bleue45/45Again in Shelter... Empty_bar_bleue  (45/45)

Again in Shelter... Empty
ПисанеЗаглавие: Again in Shelter...   Again in Shelter... EmptyПет 9 Апр - 15:37

Здравейте, повечето от вас никога не са ме чували ама аз не се обръщам към вас, а към Влад надявам се че не ме е забравил.

Влад от доста време не съм влизал във Форума ти. Доста неща съм изпуснал забелязах. Пробвах се няколко пъти да си направя нов герой тук и да започна наново, но тръпката ми, която я имаше преди много време преди половината потребители. Тук сега единствените ми познати потребители са Влад и Кейтлин. Надявах се пак да се опитам да почна и се надявам да мога да се вживявам както преди. Искам да попитам дали мога да се завърна с този акаунт. Може би ако бях продължил щях да съм на мястото на Вайл(xD). Надявам се, че ще наваксам ако мога да продължа с Джууго лудият лечител и убиец Very Happy
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Again in Shelter... Left_bar_bleue114/117Again in Shelter... Empty_bar_bleue  (114/117)

Again in Shelter... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Again in Shelter...   Again in Shelter... EmptyПет 9 Апр - 16:20

Juugo написа:
Здравейте, повечето от вас никога не са ме чували ама аз не се обръщам към вас, а към Влад надявам се че не ме е забравил.

Влад от доста време не съм влизал във Форума ти. Доста неща съм изпуснал забелязах. Пробвах се няколко пъти да си направя нов герой тук и да започна наново, но тръпката ми, която я имаше преди много време преди половината потребители. Тук сега единствените ми познати потребители са Влад и Кейтлин. Надявах се пак да се опитам да почна и се надявам да мога да се вживявам както преди. Искам да попитам дали мога да се завърна с този акаунт. Може би ако бях продължил щях да съм на мястото на Вайл(xD). Надявам се, че ще наваксам ако мога да продължа с Джууго лудият лечител и убиец Very Happy



Одобрявам твоята "Молба" можеш да се завърнеш , но трябва и Влад да се съгласи .
Върнете се в началото Go down
Juugo

Juugo


Taurus Брой мнения : 188
Join date : 06.07.2009
Age : 28
Местожителство : Зад теб!

Данни на персонажа
Име: Рас ван Каос
Жизнени точки:
Again in Shelter... Left_bar_bleue45/45Again in Shelter... Empty_bar_bleue  (45/45)

Again in Shelter... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Again in Shelter...   Again in Shelter... EmptyПет 9 Апр - 16:25

Радвам се...
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Again in Shelter... Left_bar_bleue105/105Again in Shelter... Empty_bar_bleue  (105/105)

Again in Shelter... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Again in Shelter...   Again in Shelter... EmptyПет 9 Апр - 19:14

Разбира се, че можеш да се завърнеш. Дори приемам новината с радост. Smile
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Juugo

Juugo


Taurus Брой мнения : 188
Join date : 06.07.2009
Age : 28
Местожителство : Зад теб!

Данни на персонажа
Име: Рас ван Каос
Жизнени точки:
Again in Shelter... Left_bar_bleue45/45Again in Shelter... Empty_bar_bleue  (45/45)

Again in Shelter... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Again in Shelter...   Again in Shelter... EmptyПет 9 Апр - 19:15

Благодаря ти...
Върнете се в началото Go down
Karibdus
Разказвач
Разказвач
Karibdus


Virgo Брой мнения : 324
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : Metaland

Данни на персонажа
Име: DIO
Жизнени точки:
Again in Shelter... Left_bar_bleue0/0Again in Shelter... Empty_bar_bleue  (0/0)

Again in Shelter... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Again in Shelter...   Again in Shelter... EmptyЧет 15 Апр - 22:25

Chaos rewards those who... kill in it's name.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Again in Shelter... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Again in Shelter...   Again in Shelter... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Again in Shelter...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Спам и флууд раздел-
Идете на: