Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кръчма

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Кръчма  Left_bar_bleue114/117Кръчма  Empty_bar_bleue  (114/117)

Кръчма  Empty
ПисанеЗаглавие: Кръчма    Кръчма  EmptyНед 1 Авг - 21:46

Кръчмата, въпреки че е леко порутена отвън, вътре е топла и уютна. Самото помещение е изработено от дърво, за да предпазва от външните температури. Залата е изпълнена с десетки маси, които приканват хората да пийнат по нещо. Управителките на тази уютна кръчма са Нили и Шели. Едната е страсна червенокоса сервитьорка, а другата - тъмнокоса и хладна на вид красавица. Въпреки че са жени, те знаят как да защитават това място и са изучени от малки деца в изкуството на ръкопашния бой.

Кръчма  E011fbbd
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Кръчма  Left_bar_bleue114/117Кръчма  Empty_bar_bleue  (114/117)

Кръчма  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма    Кръчма  EmptyСря 4 Авг - 15:28

Вратата на кръчмата се отвори и се блъсна в стената. Всички намиращи се в нея се обърнаха и погледнаха към Олаф който бе ядосан много много ядосан. Мисълта че някой се опитва да оскверни честа на най-великия и силен бог на неговия съименик Олаф бе немислима. Хората които бяха в кръчмата в лицето на бармана сервитиорката и двама мъже единият младо момче с клиощаво тяло, а другият унил мрачен мъж доста голям на размери и малко по голям от Асе. Който закрачи смело към мъжа и го потупа по рамото. След като човекът се обърна Олаф го попита.
-Ти ли си Гарт Карен ?
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Кръчма  Left_bar_bleue105/105Кръчма  Empty_bar_bleue  (105/105)

Кръчма  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма    Кръчма  EmptyСря 4 Авг - 16:46

Едрият мъж се обърна съвсем бавно и впери мътен поглед в светлите и гневни очи на Олаф. Изглеждаше пиян и адски раздразнен. Въпросът на на младежа сякаш го беше изнервил още повече.
- Да, аз съм. Проблем ли имаш с мен?
Той се изправи и Олаф разбра, че всъщност мъжът е доста по-едър отколкото го бе взел в началото. Направо се извисяваше над него. Гарт го огледа от главата до петите и изръмжа:
- Да не си някакво ново попълнение? Не са ли те учили на добри обноски. Първо трябва да се представиш, преди да искаш името на друг!
Изглеждаше готов всеки момент да се сбие.

/Опиши подхода си./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Кръчма  Left_bar_bleue114/117Кръчма  Empty_bar_bleue  (114/117)

Кръчма  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма    Кръчма  EmptyСря 4 Авг - 20:36

-Майстор Вик ме праща за да ти кажа че ако продължаваш да оскверняваш Олаф нашият бог. /Олаф за миг млъкна и премисли нещата в главата си въпреки големината на този човек май можеше да го победи. Все пак обучението което е имал преди не е било на празно и както баща му Артас казваше "Ти си роден за да се биеш". Без да се усети Асе леко се усмихна, а от вратата подухна лек ветрец който развя част от косата му и той продължи.
-Ще бъдеш наказан, а аз ще те пребия. Това е немислимо което правиш как смееш да оскверняваш нашият бог Олаф е най-великото същество най-великия бог най-силното нещо което някога е съществувало. НЕПРОСТИМО./след като Олаф извика удари в масата която се намираше близо до него.
-НЕПРОСТИМО аз ще те отърва от това което си станал ако продължиш по този път. /След тези думи Олаф просто стисна юмруците и се приготви за първата атака от страната на Гарт. След което щеше да му потроши пияните кости.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Кръчма  Left_bar_bleue105/105Кръчма  Empty_bar_bleue  (105/105)

Кръчма  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма    Кръчма  EmptyЧет 5 Авг - 14:38

Нещо прещрака в погледа на Гарт, той се обърна и отново седна на стола си, с гръб към Олаф. Едрата му ръка се обви около халбата му с бира и той я надигна към устните си. Ръцете му трепераха, а глинената чаша се пръсна на парченца.
- Какво знаеш ти...Какво знаеш за мен, че си позволяваш така да ми говориш?! - започна да говори едрият бесерк, в гласа му се доляваше хаос от чувства - гняв, тъга, самоомраза. - Незнаеш през какво съм минал! Губил ли си някога човек, който си обичал от дъното на душата си?!
Гарт отново се обърна към Ейс и той видя, че очите на гигантския мъж са блеснали от тъга и ярост.

/Опиши действията си./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Кръчма  Left_bar_bleue114/117Кръчма  Empty_bar_bleue  (114/117)

Кръчма  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма    Кръчма  EmptyЧет 5 Авг - 15:39

Олаф удари с лявата си ръка по дясното си рамо, а яроста започнада угасва леко по леко. Няколко минути по късно Асе наведе глава и разтърка лицето си с двете си ръце сякаш ставаше от дълбок сън. Момчето леко заобиколи масата и седна на стол срещу Гарт. Мъжът тъжно отпиваше от бирата си, а няколко капки от очите му допълниха чашата. Косата на Олаф бе паднала върху лицето му само дясното му око се виждаше. Той протегна едната си ръка към ръката на Гарт и я хвана. След което я стисна здраво до като огромният берсерк не вдигна главата си и не видя сълзите капещи от окото на Асе.
-Споделям болката ти братко. /Каза с тих глас който бе облян в тъга и мъка.
-Помниш Кемос нали?
-Е там загубих всичко и всеки който обичах. /Сълзите продължаваха да се стичат като на малко дете което иска сладкиш от сладкарницата, а майка му няма пари да му купи.
-Там всичките ми мечти бяха разбити само за една нощ. Една единствена нощ когато всичко се изпълни с кръв. Реки от кръв течаха в улиците на селото което гореше ли гореше. Пламъците изяждаха сградите една по една сякаш гарвани ядяха мършав труп. Труп на вълк който умрял от глад и припаднал в гората. /Олаф рязко вдигна главата си на горе и с едната си ръка изтри очите си. Косата му се отпусна на зад тай че цялото му скулесто лице се виждаше в светлината от факлите в таверната.
-Но несе предадох продължих да се боря минах през Гората На Търговеца. Сам самичак раздиран от чуствата си и намерих нов път по който да тръгна. Въпреки загубените ми родители Нами.Д.Асе и Артас въпреки това че телата им бяха разкъсани от върколаците. На пук на всичко аз продължих и промених болката в сила. Сега съм по-силен и душите на родителите ми бдът над мен. Знам че си изгубил жена си която си обичал от дъното на сърцето си, но времето минава. А ние неможем да живеем вовеки в тъгата си. Остави бирата и тръгни с мен нека двамата да станем велики войни и душите на изгубените цени за нас хора да се гордеят с нас. Нека Олаф богът на разрухата да бди над нашите тела а душите ни да са част от неговата. Сега Гарт ела с мен умолявам те в противен случай ще трябва да те затворат. В тъмница сам самичак раздиран от спомените си ще умреш без да си направил нищо в този си живот. Просто ще го пропилееш на празно, а жената която те е обичала ще те напусне след смърта ти. Умолявам те ела с мен приятелю нека да ти покажа пътя на силата и радоста на разрухата и щастието. /Олаф леко се усмихваше косата му леко стърчеше около главата му. Бармъна и сервитиорката които бяха в помещението гледаха с очуда невярвайки на очите си. Обикновено Гарт сигорно щеше да е пребил човека пред себе си, но за сега се сдържаше, а Олаф изчакваше неговия отговор.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Кръчма  Left_bar_bleue105/105Кръчма  Empty_bar_bleue  (105/105)

Кръчма  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма    Кръчма  EmptyПет 6 Авг - 16:17

Олаф:

Лицето на Гарт бе пребледняло, докато огромният бесерк изслушваше разказа на Олаф. Когато по-младият мъж най-сетне приключи, Гарт протегна дясната си длан и стисна рамото му.
- Благодаря ти, че ми показа пътя, който бях забравил и за това, че ме измъкна от мъката ми. Бях затънал в мрака, ала сега виждам, че има надежда. Знам какво трябва да направя и ще дойда с теб, където и да кажеш. Ще се извиня на Майстор Линдер и ще се опитам да изкупя грефовете си пред нашия Бог. Повече никога няма да падна духом. Ти си преживял по-голям кошмар и от мен, но духът ти все още е жив. Кажи ми, непознати приятелю, как е твоето име?
Хората в кръчмата вече се бяха успокоили, като видя, че няма да има бой и продължаваха да обсъждат собствените си работи, да пият и да ядат, почти забравили за двамата берсерки.

/Опиши отговора си, реакцията на Гарт и как тръгвате към Бараките/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Кръчма  Left_bar_bleue114/117Кръчма  Empty_bar_bleue  (114/117)

Кръчма  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма    Кръчма  EmptyПет 6 Авг - 16:41

Олаф се усмихна малко или много нямаше никакво значение за него в този момент той бе радостен че помогна на брат берсерк. Той се изправи и стисна ръката на Гарт и каза.
-Олаф.Д.Асе син на Нами.Д.Асе и Артас приятно ми е. /След като Гарт му отвърна двамата си заговориха като стари приятели. Виски в кръчмата гледаха с изумление явно това което бе направил Асе беше нещо напълно неочаквано за тях. Двамата излезнаха от Кръчмата заляти в приказки на кой как му минали годините.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кръчма  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчма    Кръчма  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кръчма
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кръчма "Трите Плъха"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Демерион :: Демерион-
Идете на: