Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Реката

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Реката Left_bar_bleue114/117Реката Empty_bar_bleue  (114/117)

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Реката   Реката EmptyПон 2 Авг - 19:09

Реката беше дълга започваше от Водопадът на Огъня и свършваше диркетно в океана . Крайбрежиеото на реката беше изпълнено с малки цветни камъчета и тук там имаше пясък . Самата река е предпочитано място от животните за пиене на вода както и от някои по смели търговци и приключенци .
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Реката Left_bar_bleue35/35Реката Empty_bar_bleue  (35/35)

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката EmptyСъб 25 Сеп - 21:29

Лесли - 1

Лесли лутащ се в горите около месец най-сетне реши да предприеме действие. За този труден месец, той се бе издигнал до водач на Ордена като сега трябваше да намери обежище.
- Слушайте. Ще се разделим на две друпи. Едните ще нападнат от ляво, а другите от дясно. Аз ще тръгна по левия фланг за да може да изненадаме създанията във водопада. Първо влизат десния фланг като имате за цел да изморите създанията, а другите ще ги пленим или убием.
Сред тук присъстващите има ли човек който да е добър в Дух магия?
- Да! - Отговори една от бившите асистентки на Хибеиса.
- Добре. От теб не искам да се биеш. Искам само да манипулираш създанията щом се уморят за да може да имаме по-голям шанс за победа. Това ще бъде бъдещия център на Ордена. Трябва да превземем пространството зад водопада.
- Всъщност Господарю...
- Лесли. - Прекъсна я грубо чернокоското. - За всички вас съм просто Лесли. Това, че съм нещо като лидер, не означава, че искам да ме наричате "Господарю"! Сега можеш да продължиш.
- Тук сме около десетима магове с напреднало обучение в Дух магия.
- Добре. Разделяте се на две групи. Едните влизат от левия, а другия от десния фланг. Първо влизате Дух маговете за да може по-лесно да сломим волята на създанията вътре. Всички Пиро войни да застанат точно зад "Духовете" за да направите тежки, но не фатални рани на създанията. Ще пробваме следната тактика:
Духовете разсейват създанията, а войните им правят тежки рани. След това пиро маговете ги облекчават с Пречистващ плам. Ако това не се получи влизаме в атака. Всички. Имаме и таланти от Казе и Водната магия. Ще атакуваме с всички средства, но само ако първата тактика не се получи. Ще нападнем в късния следобед. Тогава силите ни са в разцвета си, защото Окото на М'лаах ще заслепява противниците ни и ще имаме предимство. Но преди да влезнем, нека се помолим за благословията на Господаря на вечния пламък. - Лесли затвори очи като започна да призовава М'лаах за да говори с него.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Реката Left_bar_bleue114/117Реката Empty_bar_bleue  (114/117)

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката EmptyСъб 25 Сеп - 21:49

Лесли и всичките войни коленичеха и изказваха молитвите си. Толкова огромна силна неможеше да бъде върната. Един огнен пилар се спусна от небето пламъците бяха черни самият М'лаах бе създал този пилар. Край водопада нещо избухна Лесли и гилдията му се изправиха и погледнаха към мястото на избухването. От там идваше някой черна роба с голям огнен пентаграм от рамото му се плъзваше верига покрита с огнйове. Веригите и техните пламъци се свързваха с голяма огнена коса в ръката на този човек. Той се приближаваше, но никой не чуваше стъпките му. Той нямаше сянка сякаш бе илюзия. Лесли видя как хората около него леко се разтревожиха от това което виждаха. Присъствието на това пред тях беше огромно повечето бяха готови да припаднат само от малка вълна на тази сила.
-Хаха. /От този индивид идваше смях леко демоничен и арогантен.
-Пак се срещнахме . /Лесли погледна леко очудено.
-Аз Съм Огненият Император. Господарят и Повелител На Вечните Пламъци ме изпрати да видя какво искаш от него.


/Опиши действията си./
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Реката Left_bar_bleue35/35Реката Empty_bar_bleue  (35/35)

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката EmptyСъб 25 Сеп - 22:12

Лесли - 2

Лесли се унесе като чу този прякор. Нима не само той се е пренесъл напред във времето. Бе като ударен от гръм за другите. През това време те виждаха само огнения пилар. Коленичеше пред Асе, въпреки, че не му се искаше. Но все пак той бе пратеник на М'лаах.
- О, Велики Асе. От Господаря М'лаах искам само благословията му за тази битка която ми предстои. Кажете му, че ще му принасям жертви всеки месец ако трябва. Трябва ми благословията му за тази битка. Всички сме му верни. Предайте му това и ми отговорете както прецените за добре.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Реката Left_bar_bleue114/117Реката Empty_bar_bleue  (114/117)

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката EmptyНед 26 Сеп - 14:56

Огненият Император замахна с огнената си коса. Нова вълна магическа енергия обгря всички сякаш ... сякаш бяха станали по силни. Асе стъпи на пред още няколко крачки и заби огнената коса в земята. Махна качулката си лицето му бе променено от предишния път когато Лесли го бе виждал. Лицето му бе покрито с огнени заклинания.
-Ако неси станал по силен от предишния път когато се бихме с теб. /Всички започнаха да се оглеждат и да се споглеждат Лесли се е бил със самият генерал на М'лаах ??
-Ще умреш съществата вътре са по силни от колкото предполагаш Пещерите се разделят на 4 нива. Всяко едно ниво има владетел без да намериш начин да ги накараш да се присъеденят към теб няма да успееш. /Още един голям замах с косата на Асе. Той нещо си прошушна и огнен пилар се стовари върху него и той се издигна нагоре в небесата.


/Статовете които получаваш от благословията са 200./
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Реката Left_bar_bleue35/35Реката Empty_bar_bleue  (35/35)

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката EmptyНед 26 Сеп - 15:08

Лесли - 3

Лесли се стъписа като видя лицето на Асе. След като всичко се възстанови по старо му Пиерон седна на земята и се замисли върху думите на Императора. Трябваше да измисли начин да убеди 4-те господаря на Водопадите да се присъединят към него. Тук щяха да му трябват и ум и сила.
- Промяна в плана. Няма да нападаме с влизането си. Ще влизаме бавно без резки движения. Ще сформираме квадрат, като Пиро изцерителите ще бъдат в най-външните страни на квадрата. След това ще бъдат Пиро маговете и в най-вътрешните слоеве ще бъдат Пиро войните. Аз ще бъда най-отпред и няма да влизам в Квадрата. Няма да нападаме първи, но ако ни нападнат атакуваме с магии и нагорещени оръжия. Това е новият план.
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Реката Left_bar_bleue35/35Реката Empty_bar_bleue  (35/35)

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката EmptyПон 11 Окт - 21:50

Сел - 1

Сел и групичката пристигнаха при реката.
- Е, хора пристигнахме. - Нежният и глас всякаш като песен изкара животните на повърхността за миг. След това реката отново замря. Сел беше уми маг и се разбираше идеално с водните животни. Ето защо тази група бе изпратена при реката, а не в гората. Макс направи една въздушна сфера достатъчна за да издържи тримата, след което се потопиха в най дълбоката част на реката. Там Макс рисуваше докато Сел се опитваше да привлече животните на страната на ордена. "Какво получаваме ние?" "Вече никой няма да ловува тук. Всеки който дойде тук за лов или ще бъде сплашен и няма да се върне, или ще бъде убит ако не разбере от предрупреждението. Е, съгласни ли сте?" Речните животни се замислиха. Измъмриха си нещо на техния език след което казаха в един глас "Да! Съгласни сме! В замяна ние ще ви позволяваме да ловувате, но само един ден в годината. Ще вземате каквото ви трябва и чак следващата година ще ловувате! Така няма да има ускорено размножение и да има много убити хора." Ето, че вече и речните животни бяха на страната на Гилдията. Останаха само животните в Гората.
- Момчета готови сме! Нека се върнем със събраната информация за обитателите. Конрад, нали записа всичко за тях? - След този въпрос младежът кимна одобритено и тримата се върнаха, но имаха да се обучават за различните територии.
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Реката Left_bar_bleue35/35Реката Empty_bar_bleue  (35/35)

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката EmptyЧет 23 Авг - 20:26

Сел - 2

Сел тичаше, дишането й беше учестено, усещаше, че нещо нередно се случваше в Гилдията... продължаваше да тича с все сила, докато едно момиче с лешникови очи и коса я спря.
- Коя си ти и какво търсиш тук?! - Попита враждебно момичето след което разпозна Сел. - Чакай малко.. Вие?! Извинете ме госпожице.. Името ми е Кати, позната на Лесли.. - Тя направи лек реверанс на Сел.
- Добре, Кати и какво правиш тук?! Нямаме ли достатъчно силна охрана в гората и във водите?!
- Извинете ме, Конрад настоя да се засили охраната, изживява се като новия Лидер, трябва бързо да се върнете в Гилдията! А къде са Лесли и Оно?? - Попита Кати с вълнение.
- Ще се върнат, скоро! - Сел убеждаваше себе си и всички около себе си, че двамата са добре. - Добре, аз отивам натам, а ти събери всички други, които са навън и елате, не казвай, че аз ги викам, измисли нещо!
- Но, госпожице, не съм добра в убеждаването... - Каза момичето с поглед в земята.
- Каза че познаваш Лесли! Все нещо ще си научила от него. - Сел се усмихна и намигна на Кати, след което продължи да тича с всичка сила, а не след дълго я настигнаха и охранителите.

To be continued...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката Empty

Върнете се в началото Go down
 
Реката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Реката

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Манастирът на Вечните Пламъци :: Водопадът На Огъня-
Идете на: