Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Квартирата на Елизабет

Go down 
АвторСъобщение
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 29
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Квартирата на Елизабет Left_bar_bleue60/60Квартирата на Елизабет Empty_bar_bleue  (60/60)

Квартирата на Елизабет Empty
ПисанеЗаглавие: Квартирата на Елизабет   Квартирата на Елизабет EmptyЧет 5 Авг - 15:55

Квартирата не беше голяма, но я бях подредила по мой вкус. Живеех тук вече близо три години и честно казано нямах намерение да се местя скоро. Квартирата се състоеше от три стаи - всекидневна, кухня, спалня и баня и всичките по мой дизайн.

Когато се прибрах оставих покупките на масата в кухнята и погледнах през прозореца. Вече се стъмваше, бавно но сигурно. Значи на следващият ден вече имах уредена среща, а?
Легнах си и дълго време се бях загледала в тавана, после неусетно съм се унесла в сън.
***
Събудих се в късният следобед на следващият ден. По дяволите бях проспала почти целият ден! и почти беше време на срещата ми със онези хора. Станах и се оправих на бързо. Тичешком излезнах от апартамента и се затичах към оговореното място.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
 
Квартирата на Елизабет
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Етелус'Сев :: Лорион :: Горен Лорион-
Идете на: