Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 By Ibis ^.^

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ibis

Ibis


Брой мнения : 100
Join date : 05.08.2010
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Мейс Флейм
Жизнени точки:
By Ibis ^.^ Left_bar_bleue27/27By Ibis ^.^ Empty_bar_bleue  (27/27)

By Ibis ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: By Ibis ^.^   By Ibis ^.^ EmptyПон 23 Авг - 2:35

С тъгата идва вдъхновението, така да се каже Smile Написах това, за да си излея душата, в един смисъл... Надявам се да ви хареса, защото знам, че рано или късно ще му намеря всичките недостатъци Laughing

Спор
- Плюй на тези, чието достойнство го няма. Плюй двойно на тези, които мислят добро за тях. Плюй тройно на себе си, задето се сравняваш с тях...
- Устата ми ще пресъхне, приятелю.
- Пий.
- Няма.
- Защо така? Болката се чува в гласа ти, удави я.
- Болката в гласа ми отдавна не диша, приятелю. Гние и вони непрестанно.
- Пий, за да има с какво да плюеш.
- Ще пия, за да си подсиля омразата. Нямам нужда от подобно нещо, за да успея да я изкарам на бял свят.
- Този свят отдавна не е бял.
- Знам.
- Бялото е лъжа, черното още по-голяма, но също така и по-близо до истината...
- Не усещам нищо, приятелю.
- Усещаш всичко, не ми се прави на ударен. Ако не усещаше нищо, нямаше да дойдеш при мен.
- Защо трябваше да дойда при теб? Ти само ме мамиш.
- Именно за това си дошъл. Аз те мамя, но в моята измама едва половината е лъжа, за разлика от всичко, което си чувствал...
- Аз не съм чувствал нищо, приятелю.
- Чувствал си всичко, затова си дошъл при мен. Ти си обичал. Ти си ревнувал. Ти си намразил. Дошъл си при мен, за да разбереш това. Дошъл си при мен, за да разбереш загубата си. Дошъл си при мен, за да не умреш от болка!
- Дошъл съм при теб, за да умра от ръката ти.
- Именно. Дошъл си, за да те упътя към нищото. Не си дошъл да умреш, както твърдиш. Дошъл си, за да ти пратя душата в изгнание. Това няма да направя.
- Защо?
- Защото заслужаваш повече. Или по-малко. Ти си разбрал това, което злото не иска да разбереш. Ти си разбрал, че аз мога, макар и с наполовина лъжливи думи, да те упътя към други като теб.
- Не можеш. Никой не може. Всички те изгинаха. Убиха ги. Собствените им мисли ги убиха.
- Но ти си жив.
- Да, аз съм жив. Но не ми личи много.
- Ти я обичаш.
- Аз я обичах, но тя ме уби.
- Но ти си жив.
- Не съм жив.
- Жив си.
- Не съм!
- Пий.
- Няма.
- Защо така? Смъртта просмуква вече във вените ти, опияни я.
- Смъртта просмуква в душата ми, приятелю. Не мога да я опияня.
- Обичай смъртта си. Мрази нищетата. Мрази празнотията. Накарай смъртта да те заобикне, накарай я да те прегърне, преди да е решила да те сграбчи.
- Ще пия.
- Така по-бива! Плюй на тези, чието достойнство го няма. Плюй двойно на тези, които мислят добро за тях. Плюй тройно на себе си, за да не може да те оплюе смъртта.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
By Ibis ^.^ Left_bar_bleue105/105By Ibis ^.^ Empty_bar_bleue  (105/105)

By Ibis ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: By Ibis ^.^   By Ibis ^.^ EmptyПон 23 Авг - 19:56

Обожавам такъв стил спор. Не му търси недостатъците. Написаното е това, което би трябвало да е. Недостатъците само ще разколебаят нарисуваната с багри от думи картина.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
 
By Ibis ^.^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» .... Ibis O.o

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Лично творчество-
Идете на: