Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 8-ми декември (Национален празник на студентите)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
8-ми декември (Национален празник на студентите) Left_bar_bleue35/358-ми декември (Национален празник на студентите) Empty_bar_bleue  (35/35)

8-ми декември (Национален празник на студентите) Empty
ПисанеЗаглавие: 8-ми декември (Национален празник на студентите)   8-ми декември (Национален празник на студентите) EmptyСря 8 Дек - 20:11

Честито на всички между 19 и 24-25 (някъде там трябва да се свършва университета). Да са ни живи и здрави всички студенти във форума и да си вземат изпитите. Повече няма какво да кажа освен, забавлявайте се!
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
8-ми декември (Национален празник на студентите) Left_bar_bleue105/1058-ми декември (Национален празник на студентите) Empty_bar_bleue  (105/105)

8-ми декември (Национален празник на студентите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8-ми декември (Национален празник на студентите)   8-ми декември (Национален празник на студентите) EmptyВто 21 Дек - 15:39

Благодаря, Алекс.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
 
8-ми декември (Национален празник на студентите)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Спам и флууд раздел-
Идете на: