Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Телепортната сграда

Go down 
+6
Mean girl
FireNaruto
Рейкадо Сансоу
bLaCk_HoLe :]
Кейтлин Паркър
Vlad
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСъб 6 Юни - 16:48

Тя се намира в центъра на Илиос и представлява средно голяма къща, с червени керемиди и само един прозорец. Вътре имаше няколко стаи и една от тях играеше ролята на "Телепортна зала" и служеше за пряк път към по-важните местности в Шелтър. Пред тази стая стояха двама елитни стражи и един майстор магьосник за да предотвратят злоупотреба с телепорта. Телепортната връзка до Владенията на Кариен е блокирана.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСъб 6 Юни - 19:13

-Добър ден.-троснато и студено казах аз и влязох в малката къща
-Към магическта академия,коя стая трябва да използвам?-набързо попитах аз
-Третата,момиче.-отговори ми един човек и аз се запътих към центъра с кръга на 3-тата стая.Мислех за академията и след секунда вече ме нямаше в къщата с червените керемидки.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
bLaCk_HoLe :]

bLaCk_HoLe :]


Брой мнения : 234
Join date : 29.05.2009

Данни на персонажа
Име: Анна Асакой
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyНед 7 Юни - 15:01

Анна се озова в Телепортната сграда на Илиос.Очевидно трябваше да продължи пеша до Ридем.Когат излезе от стаятя,видя как очите на един стражите зашариха по нея,като я огледаха отдолу-нагоре.Погледът му спря до лицето на Анна,което отново не се виждаше.Тя се усмихна насила и излезе от сградата леко и плавно.
Върнете се в началото Go down
bLaCk_HoLe :]

bLaCk_HoLe :]


Брой мнения : 234
Join date : 29.05.2009

Данни на персонажа
Име: Анна Асакой
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyНед 7 Юни - 19:29

Анна влезе задъхана в телепортната сграда.Онзи от стражата отново беше там,и отново я изгледа странно.Тя му се намръщи в отговор.И му хвърли леден поглед.Той каза:
-Използвай отново същата стая.-и неговият глас беше леден.Тя му кимна в отговор и отново толкова бързо,влезе в една от стаите...
Върнете се в началото Go down
Рейкадо Сансоу
Разказвач
Разказвач
Рейкадо Сансоу


Брой мнения : 170
Join date : 04.06.2009

Данни на персонажа
Име: Рейкадо Сансоу
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyНед 7 Юни - 19:33

След секунди в сградата отново останаха само пазачите и майстора магьосник.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПон 8 Юни - 17:52

Вайл влезе безцеремонна в сградата и каза на стражите :
- Махнете се от пътя ми.
Те го направиха безмълвно и се поклониха. Не биваше да се спори с Императора. Първо се телепортираха подред Найт и Селин. Най-накрая го направи Вайл. Архи-дядото го чакаше от другата страна на телепорта.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Рейкадо Сансоу
Разказвач
Разказвач
Рейкадо Сансоу


Брой мнения : 170
Join date : 04.06.2009

Данни на персонажа
Име: Рейкадо Сансоу
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyВто 9 Юни - 0:47

Рей се телепортира в сградата , като секунди преди това бе напуснал академията. Той се привел в ред като не беше с качулка и още от академията започна да прикрива аурата си. Неискаше никой да разбере , че е убиец все пак мисията му беше строго секретна. Сансоу се усмихна на стражите , след което мина покрай тях насочвайки се през улиците към източните части на града.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПет 12 Юни - 15:23

Стражите го посрещнаха на колене. Приятна гледка. Вайл излезе на улиците и пое юздите на черния си жребец от една слуга.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Рейкадо Сансоу
Разказвач
Разказвач
Рейкадо Сансоу


Брой мнения : 170
Join date : 04.06.2009

Данни на персонажа
Име: Рейкадо Сансоу
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyНед 14 Юни - 23:56

Хлапето отново бе дегизирано като обикновен гражданин и влезе в сградата от където трябваше да мине за да се прибере до академията. Насочи се към центъра на залата , като даде знак на стражите и мага , че знае какво трябва да прави за да се телепортира успешно до следващата му дестинация. Застана в центъра на залата като затвори очи и мислите му преминаха изцяло в академията. Не минаха и няколко секунди преди Рей да изчезне от Илиос.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyЧет 18 Юни - 17:11

Телепортирах се тук и бързо излязох от сградата,тръгвайки към уличките на Илиос.Трябваше да повървя малко и докато вървя,трябваше да мисля и за това,как ще вляза в Черната Цитадела,без да ме хвърлят в тъмницата...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСъб 20 Юни - 12:25

Влязох тихо в сградата.Приближих се до Мага.Беше късно,сигурно щеше да се учуди,какво правя навън по това време,но..Нищо не можех да направя по въпроса:
-Добър вечер,към Академията,моля.-казах тихо аз и зачаках нахокването си..
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСъб 20 Юни - 12:34

Мага се понамръщи малко, защото беше пийнал и сега го цепеше тиквата(не само него), но каза завалено.
- Добре, хайде да приключваме.
И скоро момичето вече беше в Академията.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
FireNaruto

FireNaruto


Cancer Брой мнения : 190
Join date : 28.05.2009
Age : 30

Данни на персонажа
Име: Саяте Дончо
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСъб 1 Авг - 0:34

По едно време Дончо погледна и какво да види светлосиня блестяща светлина а след няколко секунди се появи като по чудо пред телепорта.Хвърли набързо няколко погледа и забеляза че телепортаторите са други магиосници.Това беше някаква по различна стая,в нея и имаше едно прозорче от коюто влизаше светлина за осветляванане(сигорно си лягат с кокошките).Здравеите,знаете ли нещо за старшият полеви лейтанант Хъмар Поул,ако ми споделите малко информация,или ако ми кажете кои знае,хмм мога да ви почерпа по една бира или с плодове,абе каквото си изберете от бара-Попита Дончо с интерес.Дончо зачака за одговор.

П.П Влад пак ако искаш ще ти зема една бира като си доидеш тука.Само ми измакни малко информация Doll !
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСъб 1 Авг - 0:53

Мъжете изглежда бяха изненадани от внезапния въпрос. После единия от мечоносците, едър мъж с белег на бузата, каза:
- Той ми беше главнокомадващ при една битка. Този белег е от нея. Добър човек е с подчинените си, но адски зъл с враговете. Познавате ли го? - попита той Дончо. - А за бирата, не се безпокойте, ние не пием на работа.

/Е, аз си бях на Червен бряг досега, но следващата седмица пак ще си идвам. Smile Можем да се видим xD/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
FireNaruto

FireNaruto


Cancer Брой мнения : 190
Join date : 28.05.2009
Age : 30

Данни на персонажа
Име: Саяте Дончо
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСъб 1 Авг - 1:42

По кусно ще намина ако се досетите за нещо ми го саобщете-каза Дончо и побягна към бара за инфо.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyНед 9 Авг - 8:44

Бях се телепортирала в Илиос и сега само чаках момента,в който ще вляза в банята и ще си взема гореща вана.Беше страшно късно и стражата,и мага спяха.Не намерих за прилично да ги будя в нечовешко време.Не бях с лоши цели..само щях да си ида у дома.С тихи крачки излязох от сградата,оставяйки след себе си аромата на мента.Тръгнах към частната собственост подарък от баща ми.Походката ми бе финна,грациозна и сякаш се носех по улиците...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПон 17 Авг - 16:32

Телепортирана тук,излязох от сградата,тръгнах по улиците към вкъщи,за да се преоблека,не беше много подходящо да ида,като Кейтлин,ако исках планът ми да проработи..
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyЧет 20 Авг - 1:20

Тичах,нямах време за обеснения,мислех за Академията,застанала в средата на кръга и изчезнах след миг.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПет 2 Окт - 11:08

Стигнах пред телепортната сграда петнайсеттина минути след,като излязох от вкъщи и там точно трябваше да питам на къде е отишъл Вайл:
-Извинете,дали бихте могли да ми помогнете..Императора и Гвардейците му към Академията ли тръгнаха?-попитах с отчаян тон аз.Гледах ги с умоляващ поглед да ми кимнат поне,ако им е забранено да ми кажат,но трябваше да разбера.В главата ми постоянно се въртяха кошмарни мисли.Как можа така да ме зареже и да тръгне да се бие без и дума да обели.Какво щях да правя в такова пълно неведение.Очите ми се разшириха.Незнаех,как да го проумея.Не беше длъжен да ми казва-вярно,но аз мислех,че поне ще ме извести по някакъв начин,че ще се сети за мен въобще..Какво ли се заблуждавах.Глупава,детинска проява на слабост..И все пак исках да знам къде е и добре ли е,защото за сега той беше единственият,за когото се тревожех истински.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПет 2 Окт - 14:28

Пазачите на телепортната сграда бяха объркани и просто поклатиха глава. Тези дни постоянно имаше движение, но Императора не бе минавал от тук. Нито пък който и да е от гвардейците му.
- Желаете ли да ви телепортираме някъде? - попитаха я стражарите.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСъб 3 Окт - 8:27

-Да,в магическата Академия,моля.-казах аз.Те ми посочиха начертаното кръгче,когато влязох в него се телепортирах в магическата академия.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue60/60Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (60/60)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПет 30 Окт - 21:37

Двете дойдохме ..тук ..И бавно започнахме да навлизаме в залата заснахме отстрани и я погледнах като казах
-Момиче не ми се струваш добре..
след което я погледнах в очите ..и се опитвах да прикрия свойте страдания
Върнете се в началото Go down
Nightmare

Nightmare


Брой мнения : 134
Join date : 09.10.2009

Данни на персонажа
Име: Колапсо
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПет 30 Окт - 22:11

Колапсо не пое риска да я гледа в очите и извърна поглед към телепортната машина каза:
- Хайде да се махаме оттук. Стига ни толкова, а и ни чакат тренировки, за да не ни се случват повече такива небивалици. - каза тя с лека ирония (гордостта й не можеше да понесе, че са я надхитрили) след което тръгна напред редом с Шайло
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue60/60Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (60/60)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПет 30 Окт - 22:15

-Аа няма ли да ма изчакаш ее ...
казах като изприпках след нея..Хванах им темпото и стигнахме до човека като с умивка на лице му проговорих
-Извинете ше ни ли телепортирате ли до Академията
..
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПет 30 Окт - 22:16

Стражите ги изгледаха, после свиха рамена и се съгласиха.
Скоро двете момичета се бяха върнали в Академията благополучно.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Sponsored content





Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда Empty

Върнете се в началото Go down
 
Телепортната сграда
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Телепортната сграда
» Телепортната сграда
» Телепортната сграда
» Жилищна Сграда
» Телепортната зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Илиос-
Идете на: