Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Reminder Topic

Go down 
+19
Ринкуджики
Juugo
MikePowell95
DualSworder
Mraka
sunshine.galcho
ЧернатаБрада
Redwine
F1reF1stAc3
Mean girl
The moon shadow
vikos
Rodgey.
fuck_you
...
Chibi Demon
Кай
Кейтлин Паркър
Vlad
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Chibi Demon

Chibi Demon


Брой мнения : 50
Join date : 24.10.2009

Данни на персонажа
Име: Шин Шичи
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue0/0Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyСря 28 Окт - 18:42

Някой от разкавачите ще пише ли в стаята за приемни испитания, моля
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue0/0Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyЧет 29 Окт - 22:40

Така,обеснявам какъв ми е случая и защо няма да пиша:
утре в училище ще има купон за Хелуин,демек няма да ме има вечерта.Другиден сутринта в 7 заминавам за Ловеч,на екскурзия..Връщам се в неделя вечерта и се очертава да не сядам,защото най-вероятно ще има продължение някъде вечерта на екскурзията,в понеделник съм на линия!
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue105/105Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyПон 2 Ное - 15:38

Така, утре имам контролно от което зависят много неща. Днес ще съм адски неактивен, надявам се другите разказвачи да ми помогнат в този труден момент и после да ми дадат статистика на кой какви статове да добавя.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
...

...


Leo Брой мнения : 88
Join date : 22.10.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Пейтън Жозеф
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue0/0Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyПон 2 Ное - 16:10

Мооооля ви от сърце и душа ... 2-ма сте на линия . бъдете малко по-разбрани ... чакам от одавна
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue105/105Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyПон 2 Ное - 16:12

О, да, утре съм ваканция. xD Сега го разбрах.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue35/35Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/35)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyПон 2 Ное - 16:12

Сори но днес и аз съм зает. От 2 до 4 бях на тренировки. Сега се прибирам трябва да уча и към 5:30 тръгвам пак. Евентуално ще седна чак вечерта.
Върнете се в началото Go down
...

...


Leo Брой мнения : 88
Join date : 22.10.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Пейтън Жозеф
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue0/0Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyПон 2 Ное - 16:17

Добре .. знам за теб и за Vlad мимии??? xD ти свободна ли си ? * полюшва си крачетата* xD
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 29
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue60/60Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyПон 2 Ное - 18:27

Извинявай, че не съм ти отговорила по-рано, просто бях на вън. Разбира се, свободна съм, до към 8 и 30 - 9 ще отговарям на гокото мога : )
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue105/105Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyПет 6 Ное - 9:25

Днес и утре съм на нещо като екскурзия в Рибарица. Бая поработих над Източните земи, но все още не са напълно готови за пускане, така че ще трябва да изчакат до идването ми. Имам молба към останалите разказвачи да отговарят в която тема могат в мое отсъствие. Натоварвам ви много тези дни, но такива са обстоятелствата. Smile После ще ви черпя една бира или нещо друго по ваш избор.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue0/0Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyПет 6 Ное - 9:26

Споко,Влад,аз съм грипна ваканция и имам предостатъчно време!Приятно на екскурзията..
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue105/105Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyПон 9 Ное - 14:23

Знам, че тези дни никакъв ме няма. Но просто нямам абсолютно никакво време за нищо. Дори нямам време да вкарам нововъведенията. Но след ден-два, да се надяваме, че ще се освободя и ще го направя.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Rodgey.

Rodgey.


Брой мнения : 71
Join date : 27.10.2009

Данни на персонажа
Име: Роуджоу Ирасос
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue0/0Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyСря 11 Ное - 10:47

Може ли някой на мен да ми ише, чакам от вчера и ги гледам кои потребители са във форума и обикновено има по два-три светло-сини Разказвачи и никой не ми отговаря. Пишат само в другите теми и заобикалят Водопадите. Мооля, някой да отговори. Please
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue35/35Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/35)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyСря 11 Ное - 15:04

сори аз немоа тая седмица.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue105/105Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyПон 16 Ное - 15:28

Така. Имам една лоша новина. Нямам интернет и сега пиша от една зала за да ви уведомя, че присъствието ми във форума ще е изключително лимитирано. По веднъж или максимум 2 пъти на ден. Останалите Разказвачи не си дават много зор, което не е хубаво в тази ситуация, но не мога да ги карам насила. Просто ще ги помоля когат имат свободно време да пишат. Когато влезе отново ще видя как са се справили и в краен случай мога да назнача още някой техен колега, вече имам един на ум.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
vikos




Leo Брой мнения : 26
Join date : 09.11.2009
Age : 25
Местожителство : Горно Нанадолнище

Данни на персонажа
Име: Джони Йохансен
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue0/0Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyВто 17 Ное - 17:26

Не са ми писали от онзи ден. Знам, че Влад отсъства, но само напомням. Ако има някой който да е на Академията ще го помоля да ми пише.
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue35/35Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/35)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyВто 17 Ное - 17:35

Сори, не те видях!
Върнете се в началото Go down
vikos




Leo Брой мнения : 26
Join date : 09.11.2009
Age : 25
Местожителство : Горно Нанадолнище

Данни на персонажа
Име: Джони Йохансен
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue0/0Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyЧет 19 Ное - 18:30

Става ли някой наистина да ми пише?
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue35/35Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/35)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyЧет 19 Ное - 18:33

Оооо сори! Тамън ми се отвори свободно време.
Върнете се в началото Go down
The moon shadow

The moon shadow


Aries Брой мнения : 267
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Местожителство : ...в нейзвестното...

Данни на персонажа
Име: Клеър Хийтън
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue0/0Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyЧет 19 Ное - 19:16

От вторник чакам в Ривърлейк. : (
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue60/60Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyЧет 19 Ное - 20:15

Ние с Колапсо чакаме от понелник (16ноември ) чакаме да ни пишитее...
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue35/35Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/35)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyЧет 19 Ное - 20:26

и аз чакам да ми пишат! Кат ше ми говориш така ше си чакаш Влад да ти пише!
Върнете се в началото Go down
The moon shadow

The moon shadow


Aries Брой мнения : 267
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Местожителство : ...в нейзвестното...

Данни на персонажа
Име: Клеър Хийтън
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue0/0Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyЧет 19 Ное - 20:35

Ми окей, хубаво, ще чакаме. Нямам нищо против. Само ти недей така да говориш, щото като си разказвач, това ти е работата и трябва да си я вършиш, а не да се пулиш наляво и надясно, че някой като ти говорел така, нямало да му отговаряш. Като си станал разказвач си поел някаква отгворност, спазвай си я и в крайна сметка не сме ти умряли за разказвачеството Wink

Еееей пък сега наистина много ти се издразних. "Като ще ми говориш така"...Чакай малко, бе, човек, от кога си толкова важен, че да не ти говорим както си искаме. Плюс това темата е направена точно за тая цел: да си кажем, когато не ни отговорено, за да ни се отговори.

И ако обичаш, сега недей да ме засипваш с хиляда глупави коментара, щото знам какво ще стане. Поредния глупав спор. Аз казах, каквото имах да казвам и сега е по-добре да не се получи ситуация от типа на "аз казах едно, а ти хиляда и едно"
А, и още нещо-не ми отговаряй, ще си чакам Влад.
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue35/35Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/35)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyЧет 19 Ное - 21:52

ОФФ Ти знаеш ли Изи как ми говори а? Имам си пълноо право!
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue60/60Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyЧет 19 Ное - 22:58

Ти си разказвач мамка му..Тфа дет става в скаип няма нищо общо с форума и не се имай за нещо повече щот си админ ! Тфойта работа е да разказваш еее..
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Reminder Topic - Page 2 Left_bar_bleue105/105Reminder Topic - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 EmptyПет 20 Ное - 19:35

Може да се каже, че отново съм на линия, поне за weekenda. Ако някой има за добавяне някакви статове и т.н., да каже тук колко и откъде.
На Лесли като единствен разказвач едва ли му е било лесно, така че има моята благодарност.
Също така ще ви помоля да ми кажете ако на някой трябва да му се отговаря, защото не мога да прецена кой докъде е стигнал. Скоро ще влеза в ритъм.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Sponsored content





Reminder Topic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reminder Topic   Reminder Topic - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Reminder Topic
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Правилата :: Обща дискусия-
Идете на: