Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Коментари и мнения за войната и нейния край

Go down 
+4
Блейз
Кейтлин Паркър
Кай
Vlad
8 posters
АвторСъобщение
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue105/105Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (105/105)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyВто 20 Окт - 20:29

Критики, коментари и т.н. Тук е мястото за обсъждане на този дълъг ивент. Всяко мнение е добре дошло.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue35/35Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (35/35)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyВто 20 Окт - 20:45

Супер беше! Особенно специалните мисии! Те са ми любими! Иначе критики от мен има само за забавянето на постовете, но и разказвачите са хора.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue0/0Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (0/0)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyВто 20 Окт - 20:48

Войната ми се стори много изпипана,страшно подготвена.Всяка стъпка,всичко беше направено с много план благодарение на нашата гордост-Влади...Естествено имаше забавяне,всеки си има ангажименти,за това пък беше много качествено всичко и интрига се вкара,и умения и въобще идеално стана!!!Чудесно от всякъде!
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue0/0Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (0/0)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyВто 20 Окт - 22:56

Умееш да хвалиш ( Умееш да се мазниш :П )
а войната я биваше иначе Wink хареса ми Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue0/0Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (0/0)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyСря 21 Окт - 10:33

Първо:Причини да се мазня на когото и да било нямам!
Второ:Умея да хваля нещата,които си струват да се хвалят,ако беше пълен провал щях да си го кажа направо,както всичко останало,което не ми е по вкуса и не ми е харесало ПЕРСОНАЛНО на МЕН!

Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
The moon shadow

The moon shadow


Aries Брой мнения : 267
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Местожителство : ...в нейзвестното...

Данни на персонажа
Име: Клеър Хийтън
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue0/0Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (0/0)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyСря 21 Окт - 12:47

И на мен войната ми хареса, няма смисъл да казвам защо-иначе ще започна да се преповтарям с по-горните мнения Smile
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue114/117Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (114/117)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyСъб 31 Окт - 20:59

въпреки че участфах в 1 битка много много се искефих и ще продалжа да се бия Smile
Върнете се в началото Go down
Райън Паркър

Райън Паркър


Capricorn Брой мнения : 60
Join date : 30.10.2009
Age : 29
Местожителство : My h0uSe ;]

Данни на персонажа
Име: Райън Паркър
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue0/0Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (0/0)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyСъб 31 Окт - 21:08

Войната ми харесва, най-яко ще е когато победя Вайл и стана император! Му-ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue35/35Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (35/35)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyСъб 31 Окт - 21:11

Т'ва ще стане точно никога:
1. До колкото знам с Кейт сте се разбрали да сте си роднини тука. Тя и Вайл май имат връзка.
2. Вайл ще те отрепа като муха.
Върнете се в началото Go down
Райън Паркър

Райън Паркър


Capricorn Брой мнения : 60
Join date : 30.10.2009
Age : 29
Местожителство : My h0uSe ;]

Данни на персонажа
Име: Райън Паркър
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue0/0Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (0/0)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyСъб 31 Окт - 21:11

Не го приемай лично, беше шега. :> Ама сюжетът по-малкия брат на гаджето на Вайл убива Вайл е як! хДД
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue105/105Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (105/105)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyСъб 31 Окт - 21:22

Разбира се, че е як. xD Надявам се да измислиш нещо хитро, с което да сразиш това копеле. xD
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue35/35Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (35/35)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyСъб 31 Окт - 21:26

Убиите го, но искам да има негов заместник. Все пак и аз ще ставам една Велика сила в Шелтър.
Върнете се в началото Go down
Райън Паркър

Райън Паркър


Capricorn Брой мнения : 60
Join date : 30.10.2009
Age : 29
Местожителство : My h0uSe ;]

Данни на персонажа
Име: Райън Паркър
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue0/0Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (0/0)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyСъб 31 Окт - 21:35

Измислил съм нещо наистина хитро, ще го убия докато е в леглото с някое момиче, бързо и неочаквано, без да оставям улики! xD
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue0/0Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (0/0)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyНед 1 Ное - 20:00

Да не сте посмелии...толкова хубаво момче,грехота е такава красота да се унищожаваа..
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue35/35Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (35/35)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyНед 1 Ное - 20:01

аа Кейт вече оформих цел съюз с/у Вайл.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue105/105Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (105/105)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyНед 1 Ное - 20:10

Да, общо взето форума се раздели на два лагера. Вайл и опозиция. Много ми е интересно. Дори си промених charecter sheet-а за тази цел. xD
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
...

...


Leo Брой мнения : 88
Join date : 22.10.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Пейтън Жозеф
Жизнени точки:
Коментари и мнения за войната и нейния край Left_bar_bleue0/0Коментари и мнения за войната и нейния край Empty_bar_bleue  (0/0)

Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край EmptyНед 1 Ное - 21:17

Нито знам как е започнала .. нито как е свършила .. кой е участвал и така нататък .. за тва нямам мнение по вапроса xD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коментари и мнения за войната и нейния край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари и мнения за войната и нейния край   Коментари и мнения за войната и нейния край Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коментари и мнения за войната и нейния край
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коментари
» Правила за войната

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Правилата :: Обща дискусия-
Идете на: