Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Привет, и с това въпрос

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Siviq




Брой мнения : 1
Join date : 24.01.2010

Привет, и с това въпрос Empty
ПисанеЗаглавие: Привет, и с това въпрос   Привет, и с това въпрос EmptyНед 24 Яну - 22:06

От един приятел научих за тази игра. Струва ми се интересна, неангажираща от към време, за това желая да създам герой и да започна приключението. Но не ми стана ясно точно в какво време се развива действието. И по точно, във времето на магия и мечове или във време нещо като днешното, със сите им коли, пушки, интернети и тн. По това искам да съобразя героя който ще създам. Учудването ми идва от това, понеже някой от хората който играят тука са с описание на герой, който са имали самолетни катастрофи и тн. За това не разбрах точно в каква действителност се отнася играта. След полученото разяснение, вярвам ще мога да изградя образа на героя си.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Привет, и с това въпрос Left_bar_bleue105/105Привет, и с това въпрос Empty_bar_bleue  (105/105)

Привет, и с това въпрос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет, и с това въпрос   Привет, и с това въпрос EmptyНед 24 Яну - 22:25

Привет. Действието се развива в епоха, или да го наречен отделен свят, в който магията обезсмисля технологичното развитие по уважителни причини. Smile
Оръжията са мечове, лъкове, алебарди и т.н., пистолети и пушки няма. Наистина има много потребители, които за разлика от теб, не са се интересували предварително за това и евентуално са изписали цял куп небивалици.
Изключение от това е един потребител, който предварително ме помоли да участва в играта с пистолети и т.н., при единствено мое условие да няма контакти с други играчи и изобщо с политиката на форума, което той прие. Незнам как му е било интересно.
Ако имаш други въпроси можеш спокойно да ги задаваш и се надявам ако започнеш игра да ти е интересно. Smile
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
 
Привет, и с това въпрос
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Правилата :: Обща дискусия-
Идете на: