Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кой как излъга днес??

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Кой как излъга днес?? Left_bar_bleue0/0Кой как излъга днес?? Empty_bar_bleue  (0/0)

Кой как излъга днес?? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой как излъга днес??   Кой как излъга днес?? EmptyЧет 1 Апр - 14:40

Аз сутринта вкарах в криза майка си,че имам 4-та двойка по математика и тя горката започна да истерясва и аз да й се обеснявам,че ще я поправя след което тя окончателно се върза и тъкмо да започне да крещи : "Честит първи април.."
После баба,че дядо се е обадил,че кокошките са избягали и нямало да може да събере яйца до събота хД После гаджето,че съм се подстригала на късо каре и той пощуря от радост,обаче бързо му сломих надеждите.И накрая най-добрата си приятелка,че съм бременна и тя се стресираа..
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 29
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Кой как излъга днес?? Left_bar_bleue60/60Кой как излъга днес?? Empty_bar_bleue  (60/60)

Кой как излъга днес?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой как излъга днес??   Кой как излъга днес?? EmptyЧет 1 Апр - 15:16

Обаждам се на баба ми и викам.. "Имам 2 по математика" и тя "Моляя?! Ма как така?! Ти даже 5ици нямаш!! Как така от 6 на 2?!" и аз само "Дишам ве бабче, честит първи април" хД
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
 
Кой как излъга днес??
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Лафче-
Идете на: