Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Парадът на Глупоста

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Парадът на Глупоста Left_bar_bleue114/117Парадът на Глупоста Empty_bar_bleue  (114/117)

Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста EmptyПон 10 Май - 15:42

Всичко случващо се в по долните редове е истина и аз го изпитах на собствен гръб днес .


Сред милярдите градове малки и големи на планетата земя имаше едно място най-проклетото място в цял свят в град наречен Бедна Слатина . Главния герой на нашия разговор отново е Макс 20 годишно момче с голяма усмивка на лице ^^ ( написах го щот ми харесваа въпреки че не е тай ) . Сутринта в понеделник 10.5.2010 около 5 часа сутринта бащата на Макс го сабуди за работа . Макс изправи трупа си от леглото и топлото одеяло нахлузи един суичер на главата . Седна пред компютара и захапа една цигара след което я запали видя че продавачът му в TLBB е направил 40 злато оборот нощес и Макс се усмихна . След като изпуши цигарата излезна и се качи в буса тръгна към Бедна слатина по пътя изпуши още няколко цигари и чете първа глава на Колелото На Времето . На пазара в Бедна Слатина спряха и си взеха кафе от една машина Макс пак захапа една цигара и я запали дръпна си няколко пъти от нея до като разбъркваше кафето . След като прецени че е достатъчно добре разбъркано го отпи на две глътки и захвърли чашата . До като правеше това си лафеше с един от колегите на пазара . След като Макс и баща му си изпушиха цигарите отвориха вратата на синия им бус и започнаха да разтоварват стока . Около час по-късно след като разтовариха всичко Макс взе десетина лева и тръгна да купи нещо за хапване . Намъкна се в една закусвалня взе арианче с пица за него , а за баща му кашкавалка с боза . След като излезна от там се забъти до една бутка да си купи цигари след това отиде до един магазин в който си лафи с продавачката която беше около двадесет годишна металка маса яка според макс , но вече си имаше приятел ^^ . Макс и се усмихна и си купи една Мото Мушмола така и казваше продавачката , а в същност това беше мото череша . Купи си също така и една енергийна напитка гризли . След като излезна от магазина нарамил всичките работи се запъти обратно към баща му след като хапна и пуши една цигара отиде за кафе . След това се върна пуши една цигара изпи двойното кафе на четри глътки заедно с енергийната напитка хапна мото черешата и започна леко по леко да прийиждат глупаците . Различни хора тъпи глупави идиоти крокодили коркозъбели итн итн ..... Но Макс вече бе свикнал с тях и се усмихваше учтиво на всички след няколко часа работа и още 3 кафета с две енергийни напитки Макс продължаваше да работи . Дойде ред на един възрастен човек който беше нахлузил една шапка с надпис Адидас която от бяла се бе превърнала в кафеникава . Явно с нея се опитваше да прикрие факта че е плешиф . Макс се усмихна на човека и каза .
-Кажи Пич какво ще желаеш . /Старецат с треплив глас каза .
-Какво какво каза ? /Макс пофтори .
-Кажи пич . /Стареца отвърна .
-Аз несам пич . Ти знаеш ли какво е пич , а ? /С заплашителен глас той продължи .
-Пич е дете без майка и баща ( чудно как ли може да съществува дете без да е раждано от някой но както и ще да е . ) А аз си имам и майка и баща . Провери речника да видиш бе пич ша ми викал . /Макс реши да нему обърне внимание беше весел и обслужи човека . Няколко часа по късно . Идва пребледняла жена с няколко плешиви петна по главата и брада като някой деаф метал . Макс продължаваше да е весел и неи обърна внимание и я поппита .
-Какво ще желаеш мадам ? / Тя каза .
-Две кила ябалки . / Макс започна да слага ябалките и нещо му прещрака в главата и каза .
-Тошке ти ли си бе ? /Бабичката го изгледа с муцуна 0_o? и каза .
-Имаш грешка момче . /Макс се усмихна и каза .
-А добре извинявай . /След което продължи да я обслужва . Двадесет секунди по-късно Макс пак прещрака и каза .
-А бе Тошке ти ли си бе ????? /Бабичката го погледна с леко разярен поглед и каза .
-А бе несам тошка ти казах бе . /Макс я прекъсна и каза .
-А да бе извинявай обърках се . /Но бабичката не спря до там и продалжи да обижда Макс който вече беше започнал да се залива от смях .
-Как ще ме прекрастиш ти на Тошка бе . Майка ми и Баща ми са давали пари да ме кръстат ти Тошка ша ми викаш . Ща налупа с чантата в главата . /Макс вече му течаха сълзи от очите пръскаше се от смях . Но крокодила си замина и макс продълкжи да облужва клиентите . Няколко часа по-късно когато работата почти приключи Макс отиде до магазина при металката да си купи мото череша . Тамън преди да излезе един човек влезна и бръкна в хладилната витрина извади една енергийна напитка гризли и попита продавачката .
-Това бира ли е ? /Макс се вмеша в разговора и каза .
-Не това като го пиеш и ставаш шашаф като мене . /Човека и звади три и си ги купи . Мак се върна и започна се базика с баща си .
-Ее другата седмица няма идваме че ще се върне Тошка ще ни избие . /А баща му отвърна .
-Тошка кокошка . /Макс се заля в слъзи от смях . хахахаххаах ех пазара свърши Макс прибра багажа и си тръгна за Червен Бряг по пътя Макс се обърна към баща си с среиозен глас каза .
-Е брато ае другата седмица в понеделник да съм почивка . /Бащата очудено го погледна и попита .
-Защо ? /а Макс каза .
-Щото Тошка ще се върне да ме налузи с чантата в носа . /А бащата на Макс каза .
-Да бе ще сложи две павета в нея и ще ги довлече до пазара да те налузи с тех . /Макс пак се разсмя .



Това бе днешния ми ден до този момент живота е труден особено ако ти липсва мозък и ако се казваш Тошка .
Върнете се в началото Go down
Karibdus
Разказвач
Разказвач
Karibdus


Virgo Брой мнения : 324
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : Metaland

Данни на персонажа
Име: DIO
Жизнени точки:
Парадът на Глупоста Left_bar_bleue0/0Парадът на Глупоста Empty_bar_bleue  (0/0)

Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста EmptyПон 10 Май - 21:19

...
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Парадът на Глупоста Left_bar_bleue105/105Парадът на Глупоста Empty_bar_bleue  (105/105)

Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста EmptyВто 11 Май - 18:00

Незнам защо, но си го предсташих съъъвсем бистро. Даже си го озвучавах с гласа ти Макс. Smile
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Парадът на Глупоста Left_bar_bleue114/117Парадът на Глупоста Empty_bar_bleue  (114/117)

Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста EmptyСъб 15 Май - 16:29

Vlad написа:
Незнам защо, но си го предсташих съъъвсем бистро. Даже си го озвучавах с гласа ти Макс. Smile
Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парадът на Глупоста
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Лично творчество-
Идете на: