Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Писания за училищния живот

Go down 
АвторСъобщение
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Писания за училищния живот Left_bar_bleue35/35Писания за училищния живот Empty_bar_bleue  (35/35)

Писания за училищния живот Empty
ПисанеЗаглавие: Писания за училищния живот   Писания за училищния живот EmptyСря 12 Май - 21:52

Една сутрин се събудих. Станах и си измих очите. Седнах на масата и започнах да ям. След около половин час ядене вече се наядох. Това бе една сутрешна закуска. След още петнадесет минути вече бях готов за училище. Отпочинал от вчерашното класно отново включих мп3 плейъра и заслушах музика по пътя както винаги. Стигнах и бях там много рано. До тук беше един обикновенно утро преди поредния училищен ден. Слушах музика докато не дойдоха моите съученици. Спорехме дали имаме домашно и се оказа, че нямаме. Влизаме в час по математика. Отваряме тетрадките след което госпожата ни пита за класното. Решавахме задачи, а през последните петнадесет минути никой не слушаше госпожата. Часът свърши и отидохме в час по История. Там ни чакаше динозаварът наречен Стоянка Пейчева. Започва да говори, а аз не чувам и думичка от това. И този час свърши. Вече бяхме в напрежение, защото трябваше да пеем химна на св. св. Кирил и Методий, но като по чудо се отървахме. Тасева говореше и слушах с интерес голям. Този час не ни бе любим, но пък госпожата беше на второ място в нашия ТОР 5 на учители. Часът отмина бързо и стана време за голямо междучасие. Отидохме до близкия супермаркет. Чудих се какво да си купя и накрая реших. Групичката излезна от магазина, а след нея и двамата с моя приятел. Четвърти час бе Английски. Седнах на последния чин в колонката към прозореца. Започнахме да правим тест. Направих няколко упражнения след което с Георги се заиграхме на карти. Играхме всякакви игри и часът свърши. Отидохме в музиката, там ни чакаше Таматя Димитрова по прякор Томатя. Директорката влезе и първа група ни пуснаха да си ходим, а втора група останаха да готвят както по програма. Отидохме на спирката и зачакахме четворката. Тръгнахме пеш като си говорихме за отминалия ден и как другите са прецакани. Видяхме, че четворката идва и забързахме темпото към следващата спирка. По пътя моя приятел Георги се подхлъзна в калта и падна на ръце. Изцапа си анцунга и ръцете. Стигнахме до спирката и Георги хвана четворката успешно, а аз продължих по пътя към блока си. Сложих си слушалките и заслушах музиката от сутринта. Прибрах се и си пуснах ТВ-то. Изненадващо бе, че си бях в нас в 11:45.
Ето така мина днешният ми ден.
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Писания за училищния живот Left_bar_bleue35/35Писания за училищния живот Empty_bar_bleue  (35/35)

Писания за училищния живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писания за училищния живот   Писания за училищния живот EmptyЧет 31 Яну - 10:15

Започнах мой влог канал. Погледнете ако искате и ако ви хареса ме гледайте всеки понеделник и събота. Smile ЦЪК
Върнете се в началото Go down
 
Писания за училищния живот
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Лично творчество-
Идете на: