Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Бистрата река

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue105/105Бистрата река Empty_bar_bleue  (105/105)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Бистрата река   Бистрата река EmptyНед 7 Юни - 20:13

Това беше най-пълноводната река в земите на Шелтър. Около бреговете растяха всевъзможни цветя и растения, някои от които високо ценени на градските пазари, а други използвани за отрови и отвари.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue0/0Бистрата река Empty_bar_bleue  (0/0)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyНед 7 Юни - 21:40

Навлязох в Безкрайният лес.С Пъструшко,сякаш летях,тигнах до реката и вързах коня за едно дърво,слизайки да потърся следи,водещи към мистерията,къде е изчезнала Джесика.Стъпки,смачкани клони,изпопадали листа,стъпкани растения.Все тябваше да има някаква улика.Стъпвах безшумно,бързо и същевременно не оставях и следа по почвата.Очите ми гледаха всеки детайл в очакване.Тогава..
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue105/105Бистрата река Empty_bar_bleue  (105/105)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyНед 7 Юни - 22:22

...тя забеляза малко пред нея, може би на двадесет метра, един мъж, който ловеше риба. Но имаше нещо странно в него. Той не я беше видял и продължаваше да следи плувката си.

/Кейт, можеш да го разпиташ за Джесика или просто за някаква полезна информация, но може и да го подминеш, ако не искаш да рискуваш нещо "странно" да се случи. Fidgeting /
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue0/0Бистрата река Empty_bar_bleue  (0/0)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyНед 7 Юни - 22:25

-Добър ден.-привлякох вниманието на мъжът върху себе си-Да сте виждал момиче да се лута тук...? На име Джесика?-зададох въпросите си аз и плавно се приближавах до човекът с въдицата.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue105/105Бистрата река Empty_bar_bleue  (105/105)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyНед 7 Юни - 22:31

Мъжът се обърна спокойно все едно я беше очаквал и се усмихна дружелюбно.
- Добър ден, Кейт. - каза той, знаейки отнякъде името й. - Очаквах да дойдеш.
Изглеждаше съвсем обикновен и млад. Но имаше някаква нечовешка аура около него.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue0/0Бистрата река Empty_bar_bleue  (0/0)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyНед 7 Юни - 22:33

-Знаете името ми...?-погледнах изумено аз,анализирах вариантите,не бях известна...Значи или беше за добро,или за лошо-Откъде...?
-Ще ми отговорите ли на въпросите?-нервно заклепках с мигли аз.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue105/105Бистрата река Empty_bar_bleue  (105/105)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyНед 7 Юни - 22:38

- Да, знам го.
Той свали шапката си и Кейт забеляза, че ушите му са заострени във върховете. Беше елф.
- Аз съм заклинател от Дървесния замък и мога да гледам в бъдещето. Мога да те насоча към мястото, където е Джесика, но на определена цена. - усмихна се той. - Има един вампир в Лабиринта, който тормози сънародниците ми. Ако дадеш честната си дума, че ще го убиеш, ще ти кажа къде можеш да намериш ученичката.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue0/0Бистрата река Empty_bar_bleue  (0/0)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyНед 7 Юни - 22:41

-Кога трябва да го убия,преди да намеря Джес или след това?-с готовност заявих аз,което значеше,че ще бъде изпълнено.Косите ми се развяха назад и аз ги оправих,като отново сложих да се спускат по раменете ми.
-И да давам честната си дума,ще го убия...!
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue105/105Бистрата река Empty_bar_bleue  (105/105)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyНед 7 Юни - 22:47

- Така е. - съгласи се елфа, защото вече го беше видял в бъдещето. - Джесика се намира при него. Тя е негова пленничка. Има намерение да я направи една от вампирките си...
Мъжа не сподели какво беше видял в бъдещето, защото щеше да обърка тъканта на реалността.
- Има едно имение в зоната, наречена Лабиринта и те са там. Но внимавай, вампира се казва Валус Глоу и опасен, а в имението му е пълно с негови слуги-вампири. Успех и ще се видим отново. - каза й той убедено.

/Кейт, задачата ти е ясна. Намери имението на Валус Глоу в Лабиринта и се погрижи да спасиш Джесика от острите му зъбки, като гледаш самата ти да не станеш негова жертва./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue0/0Бистрата река Empty_bar_bleue  (0/0)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyНед 7 Юни - 22:52

-Благодаря за информацията.-заключих аз и се затичах към коня.Развързах го и се метнах ловко на седлото му.Запреусках в луд галоп към лабиринтите на леса.Щеше да стане напечено...Скоро изчезнах от частта с реката и навлязох дълбоко в гората.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue114/117Бистрата река Empty_bar_bleue  (114/117)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyВто 3 Ное - 14:44

Асе вдигна ръцете си на горе и заповяда на Огнения Елемент да пусне двата си меча на земята но това небеше единстевоното което направи Португас той на бързо обмисли план как да неутрализира нападателя но все пак него издаде той се държеше напълно спокойно Елемента седеше неподвижно като статуя Асе заинтересуван от това че някой се опитва да го нападне попите:
-Кой си ти и какво искаш от мен ?
/след което се втренчи в храстите от там никой несе показваше Португас се надяваше това да е Уми мага за това каза:
-Излез от храстите и се покажи ако не друго искам да знам кой си ти
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue105/105Бистрата река Empty_bar_bleue  (105/105)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyВто 3 Ное - 21:15

От храстите излезе един нисък горски елф, който се различаваше от планинските си родственици точно по ръста. Той държеше лък и беше насочил стрела към Португас:
- Аз съм Леорхарт Зеления. А ти кой си и какво правиш в леса ни? Каква е твоята цел и не прави подозрителни движения, не съм сам тук. - каза елфът, но не изглеждаше чак толкова враждебен, просто искаше информация.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue114/117Бистрата река Empty_bar_bleue  (114/117)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyВто 3 Ное - 21:22

Португас погледна елфа помисли си
-Дали има женски видовве такива елфи и дали имат цици искам да ги видя
/ и започнаха да му течат лиги от устата Smile след секунда Асе се усети и отговори на елфа
-Аз съм Португас.Д.Асе бях испратен тук от Академията за да намеря един Уми Маг и да го задържа жив или мъртав несам тук за да ви нараня или нещо подобно
/в този момент Асе пак си помисли перверзно
-Но с радост бих изнасилил някоя елфка
/и пак започнаха да му течат лиги той се усети и попита Елфа
-А ти сигорно си един от пазачите на гората сигорно знаеш сичко за случващото се в нея може ли да те помоля да ме напътиш към местонахождението на Уми Мага ?
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue105/105Бистрата река Empty_bar_bleue  (105/105)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyСря 4 Ное - 3:21

- Хм...Да, аз съм един от пазачите на региона, в който се намираш сега...Аз и отряда ми пазим този бряг на реката. - той направи знак към храстите и от там излязоха още три елфка - два мъжки и един женски, който гледаше подозрително към Португас, всякаш четейки мислите му. Асе чу още тихи стъпки зад себе си и се обърна. Зад него, от тревата до реката, се надигаше още една горска елфка, която му се усмихна и каза:
- Интересен домашен любимец имаш, човеко.
- Колкото до въпроса ти...Не съм засичал Уми мага, за който говориш, но краля на леса ни прати да разузнаем. Бил е усетил силна магия, която е смущавала хармонията на гората...Може би ако дойдеш с нас до замъка ще можеш да говориш с владетеля ни и да получиш по-подробна информация.

/Реши дали да отидеш или да продължиш търсенето още сега./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue114/117Бистрата река Empty_bar_bleue  (114/117)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyСря 4 Ное - 6:02

-Разбира се ще ви последвам до замъка
/отвърна Асе и започнаха да му течат лиги той пак си мисллеше нещо перверзно но ако кралят не Елфите е усетил силна магия това означава че уми мага ще е някакъф изруд което наведе Португас на мисли за да измисли някаква тактика как да убие или победи мага който преследваше
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue105/105Бистрата река Empty_bar_bleue  (105/105)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyСря 4 Ное - 13:13

- Добре, последвай ни тогава. - каза Леорхарт Зеления и представи останалата част от отряда си - другите двама мъже се казваха Молтред Перото и Ънтър Крилатия. Елфката, появила се Португас се казваше Ингрид Ястребовото Око, а другата - Тиара Зимен Вярър.
Те поведоха Португас към двореца си, ходеха дълго по устието на реката, после навлезоха в лабиринта на леса, завиваха наляво,надясно, връщаха се назад, после продължаваха напред, но всякаш водачът им никога не губеше правилния път. Когато най-сетне стигнаха до Дървесния дворец, Португас умираше от глад и жажда.

/Пиши в тази тема/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue1026/1026Бистрата река Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyЧет 3 Дек - 18:51

Със своя водач по неволя стигнаха реката:
- Стой тук и не мърдай докато не се върна! - каза Аои - Ще ми трябваш и на излизане от този лес.
Аои посочи на елфа един камък с показалеца си и създанието седна на него. Акума вметна в изражението си доволна усмивка и тръгна с умерена крачка нагоре по реката. Той нямаше търпение да нацапа ръцете си с малко свежа квър, но трябваше да бъде изключително внимателен. Този уми маг го блазнеше отвътре плюс това цяла група го придружаваше. Колко ли кръв щеше да пролее? Това се питаше младия асасин и разбира се, отговорът беше само един: "Колкото се може повече."
Аои ходеше по течението на реката вече два часа, а от този уми маг и неговата групичка нито следа. За това той продължи още нагоре като се услушваше за всеки излишен шум и се оглеждаше за следи оставени от тези, които търсеше...
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue114/117Бистрата река Empty_bar_bleue  (114/117)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyЧет 3 Дек - 19:13

Аои стигна до една пещера, при което влезна в нея малко по-навътре в пещерата чу някакви звуци от хора и видя двама бандити как си говорят:

/имаш 2 избора: 1. да скочиш и на двамата; 2. да изчакаш единият да си тръгне./
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue1026/1026Бистрата река Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyЧет 3 Дек - 19:20

Акума се приближи до тях безшумно и се скри зад една паднала от тавана скала. Огледа ги добре, не му изглеждаха трудни за преодоляване. Послуша малко безсмисленият им разговор за злато и елфки и внимателно им следеше невербалното поведение. След като беше прикючил да оглежда бандитите и всичко наоколо започна да манипулира сенките и на двамата като те се увиха много нежно около собствениците си. Двамата бандита продължиха да си говорят. Аои излезе съвсем спокойно пред тях: "Йо." - подметна им той и привлече моментално тяхното внимание. Аои се спусна бързо към единия от тях изваждайки уакизашито си с едната ръка, а в другата беше събрал на кълбо собствената си сянка. Той увеличи скоростта си и само докосна единия с върха на пръстите си по лицето, сянката се проплъзна между тях и се омота около врата на бандита. Аои дръпна ръката към себе си и сянката го стегна, бандита започна да се задушава и се струполи на земята. Асасинът се завъртя и се спусна към втория си противник замахвайки с уакизашито....
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue114/117Бистрата река Empty_bar_bleue  (114/117)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyЧет 3 Дек - 20:08

Аои успя да удуши първият бандит и наряза втория на пърчета, но това привлече вниманието на Уми мага, който се изправи и се запъти към бандитиде, за да види каква е тази шумотевица.
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue1026/1026Бистрата река Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyЧет 3 Дек - 20:19

Посичайки вторият кръвта му започна да се стича по уакизашито. Аои замахна на страни с него, за да отстрани насъбралата се кръв по острието му, а и тази по ръката си, с която го държеше. Асасинът прибра уакизашито в ножницата му. Изобщо не беше доволен, че тази бърза акция се оказа толкова шумна и присви очи за момент от яд. Аои се впусна напред в пещерата бавно и безшумно. Сега зад всяка скала можеше да има враг. Тишината отново беше обвила всичко и Акума се вслушваше в нея като продължаваше напред. Изведнъж Аои се спря. Някой идваше насам. По шумът от стъпките, които приближаваха Акума заключи, че този, който е тръгнал към него е сам. Въпреки че беше почти сигурен в това младият асасин застана до стените на пещерата, облегна се на тях и се обви със тях правейки т.нар. сенчесто наметало, което го скри напълно...
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue114/117Бистрата река Empty_bar_bleue  (114/117)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyЧет 3 Дек - 20:26

Уми мага влезна в помещението при двамата пазачи видя, че са умрели и се ядоса супер много, направо превартя, веднага изтича по стапалата на горе, но там не видя никой и си тръгна пак вътре, а на ум си мислеше:
-Ех, какво пък един-двама по-малко, които да ме ядосват. - и влезна обратно в пещерата.
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue1026/1026Бистрата река Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyЧет 3 Дек - 20:39

Аои последва увит в сенките уми магът навътре в пещерата. Уми магът не го усети, а може би нарочно не показваше, че усеща присъствието на Аои, въпреки че асасинът беше напълно безшумен.
Следвайки магът Акума се озова с кръгло помещение. Уми магът седна на един стол, наподобявайки трон. Аои огледа всичко наоколо, бандитите, които бяха последователи на този мъж не бяха изобщо много. В кръглото помещение се намираха 7 бандита и Уми магът. Те не изглеждаха като хора, които притежаваха огромна сила съдейки по тяхното поведение, тон и език на тялото, но магът беше нещо различно. Аои не можеше да определи колко е силен той и какви умения имаше. Това зарадва асасинът и желанието му да види кръвта на този маг по ръцете си направо взе контрол над него. Аои тръгна със Скоростта на Демона, обвит в сенките извади уакизашито си. Имаше намерение да убие един по един бандитите със скоростта на светлината, за да не му се пречкат докато разливаше кръвта на мага. Аои мина покрай първия и го разряза, на втория отряза главата и така той сваляше един по един бандитите пред очите на мага - безшумен, невидим, неистово бърз кръвта от бандитите се пръскаше навсякъде...
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue114/117Бистрата река Empty_bar_bleue  (114/117)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyЧет 3 Дек - 22:02

Уми мага се изправи от неговия трон и каза:
- Добре се справяш, ассассино, но това ще ти е последното убийство. - При което направи Водна Сфера в средата на стаята, от която излизаха Ледени Стрели, те стреляха на разбъркано из цялата стая, а Уми мага в този момент се обви в Уми Щит, който го пазеше от Ледените Стрели и каза:
-Какво ще правиш сега? - и започна да се смее изтерично.
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Бистрата река Left_bar_bleue1026/1026Бистрата река Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река EmptyПет 4 Дек - 0:07

Обвит в сенките и със скоростта си Аои имаше до известна степен предимнство пред тези стрели. Наистина те биваха изстрелвани разбъркано и на посоки, но асасинът успяваше поне за сега с крачката си да ги избягва. Той трябваше да измисли нещо много бързо, защото не можеше да продължава вечно това избегване на стрелите, а и той нямаше намерение да се крие и да бяга. Акума беше дошъл, за да пролива кръв, а не да се крие като мишка. Избегвайки за момента стремите на Уми магът Аои трябваше да мисли бързо, защото вече му писна да бяха и да играе на: "тук ме има - тук ме няма".
Аои вече беше готов с плана си. Той затвори и отвори очите си използвайки Илюзия. Магът попадна изведнъж в пустинята където нямаше вода. А уми щитът му започна да се изпарява, Водната сфера вече я нямаше - нито стрели, нито сфера. На магът започна да му става адски топло, слънцето като чели грееше само и единствено в него.
Докато магът беше изпаднал в илюзията Аои използвайки своята скорост беше подготвил почти всичко за атаката си срещу него, но му трябваше още малко време. А и тези стрели, които излизаха на разбъркахо му пречеха всичко да върви глатко. Колко време щеше да поддържа илюзията върху уми магът Аои не знаеше и не искаше да губи нито ценна капка време. Уми щитат повлият от илюзията беше загубил малка част от своята сила, но не беше достатъчно. Аои трябваше да задържи илюзията възможно най-дълго, за да не може магът да разбере какво точно става като излезе от нея, ако изобщо можеше. Аои засили Илюзията си повече и слънцето стана още по-жежко, пясъците почнаха да се топят около мага. Краят на приготовленията се виждаше...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бистрата река Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бистрата река   Бистрата река Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бистрата река
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Сребрен звън(река)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Безкрайният лес-
Идете на: