Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мрачните зали

Go down 
+18
fuck_you
Блейз
Джейсън Дайс
Корагг
Kan - u_Unchou
Дейв
Illidan Stormrage
Juugo
MikePowell95
Хакате Йасуда
Кейтлин Паркър
The Dark Mind
Рейкадо Сансоу
The moon shadow
bLaCk_HoLe :]
dArk_aNgeL
FireNaruto
Vlad
22 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
АвторСъобщение
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue105/105Мрачните зали Empty_bar_bleue  (105/105)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyСря 27 Май - 17:45

Достъпа е напълно забранен за външни лица. Тук се крият тайните на асасините. Помещенията са без естествена светлина, нямат прозорци, всичко е мистерия. Което го прави още по-привлекателно за любопитните, които обаче не доживяват дълго ако са по-дръзки. "Любопитството уби котката." Майстор Асасин е Дред Безплътния. Никой не знае фамилията му и почти никой не е виждал лицето му, защото той постоянно носи качулка, но се говори, че е най-опасния асасин, който земите на Шелтър са виждали до момента. Има един единствен провал - убийството на Вайл, но все пак е успял да се измъкне и да остави белег на Негово Имераторско Величие.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
FireNaruto

FireNaruto


Cancer Брой мнения : 190
Join date : 28.05.2009
Age : 30

Данни на персонажа
Име: Саяте Дончо
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue0/0Мрачните зали Empty_bar_bleue  (0/0)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyСъб 30 Май - 14:32

Дончо влезе очуден,каза си-Какво е това място.Побиваха го тръпки като гледаше колко е тъмно или как са счупени прозорците.Зачудисе дали сенсеят му е в тази стая.Реши да го изчака няколко минути след това ако не дойде да се прибере и пак да дойде.Чакаше,Чакаше но сенсеят му още не бе дошъл реши да си отиде да се наяде и пак да намине.
Върнете се в началото Go down
FireNaruto

FireNaruto


Cancer Брой мнения : 190
Join date : 28.05.2009
Age : 30

Данни на персонажа
Име: Саяте Дончо
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue0/0Мрачните зали Empty_bar_bleue  (0/0)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 10:43

Дончо влезе олетвурен и зарадван и започна да чака Дред сенсей.Чакаше го,чакаше го,чакаше го и му омръзна нервира се и викна силно и звучно -ЕЕЕХХХОООООО ДРЕД СЕНСЕЙ.
Върнете се в началото Go down
FireNaruto

FireNaruto


Cancer Брой мнения : 190
Join date : 28.05.2009
Age : 30

Данни на персонажа
Име: Саяте Дончо
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue0/0Мрачните зали Empty_bar_bleue  (0/0)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 11:11

Дончо Чакаше Чакаше и никой не дойде.След това реши да види дали е истина или мит Грей ренджърът.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue105/105Мрачните зали Empty_bar_bleue  (105/105)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 14:13

Явно момчето беше оцелило неподходящ момент. Нямаше кой да го посрещне сега, най-вероятно следващия път щеше да извади повече късмет.


П.П. Няма нужда пишеш повече от един пост, когато чакаш Разказвача да ти отговори. Това не го кара да дойде по-бързо, защото най-често, той спи дълбоко.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
FireNaruto

FireNaruto


Cancer Брой мнения : 190
Join date : 28.05.2009
Age : 30

Данни на персонажа
Име: Саяте Дончо
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue0/0Мрачните зали Empty_bar_bleue  (0/0)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 16:38

След опита да подмами духовете дончо направо дойде в мрачните стай.Този път се бе подготвил за всичко.Бе много разбалнуван какво ли ще научи.Седна и се надяваше че сенсеят му ще дойде като извика-Ехооооооо има ли някои.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue105/105Мрачните зали Empty_bar_bleue  (105/105)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 16:42

- Носиш ли знака? - попита го един млад мъжки глас до него. Там седеше едно загърнато в черно момче. - Ако да ми го покажи и ще те заведа при Майстора. Ако не ще те помоля да си тръгнеш. Ако не го направиш ще се наложи да те убия.

/Дончо, ако искаш да се видиш с Майстора ще трябва да покажеш на пазача гривната, която Дред Безплътния ти даде./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
FireNaruto

FireNaruto


Cancer Брой мнения : 190
Join date : 28.05.2009
Age : 30

Данни на персонажа
Име: Саяте Дончо
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue0/0Мрачните зали Empty_bar_bleue  (0/0)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 16:47

Дончо го погледна усмихнато и извади медалюнат на асасина от задният си ждоб.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue105/105Мрачните зали Empty_bar_bleue  (105/105)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 16:53

- Последвай ме. - каза момчето и свали качулката си. Не беше много по-голямо от Дончо. Имаше черна коса и приятни черти. - Името ми е Хав. Ще те заведа при Майстора. Но преди това си сложи това на очите.
С тези думи Хав му подаде една черна лента за очи.
- Това ще се наложи само първия път. Преди Майстора да се убеди в ... верността ти.
Когато Дончо си постави превръзката на очите двамата тръгнаха по тъмните коридори, като Хав водеше момчето, държейки го за рамото. Дончо не виждаше нищо. След време му се каза :
- Свали си превръзката. - гласа беше на Майстор Асасина. Когато момчето го направи видя, че се намира в кабинета на Дред.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
FireNaruto

FireNaruto


Cancer Брой мнения : 190
Join date : 28.05.2009
Age : 30

Данни на персонажа
Име: Саяте Дончо
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue0/0Мрачните зали Empty_bar_bleue  (0/0)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 17:01

Дончо го погледна доста зачудено и започна да го пита-Как са ви трите имена,на какво ще ме научите,как стигнахме тук,защо ми превързахте очите с превръзка и последно може ли да ви вида лицето.
Върнете се в началото Go down
dArk_aNgeL

dArk_aNgeL


Libra Брой мнения : 116
Join date : 27.05.2009
Age : 29
Местожителство : iN yoUr dArk mINd

Данни на персонажа
Име: Карина Соарес
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue0/0Мрачните зали Empty_bar_bleue  (0/0)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 17:14

Карина влезе в Мрачните зали. Всички тук бе твърде спокойно и тихо, но на място пълно с асасини няма как да бъде по различен начин. Тя влезе, а след нея вратата се удари. Когато вече бе вътре, се сети за мъжа от вчера, който я бе завел до другите врати, където трябваше да се бори с маниака на тема "време". Той бе изцуло скрит, така че тя нямаше какво друго да си спомни за него, освен дългата тъмната роба, покриваща го изцуло. Карина застана на едно място и зачака.
Върнете се в началото Go down
http://eolinschool.forumotion.net/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue105/105Мрачните зали Empty_bar_bleue  (105/105)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 17:26

FireNaruto написа:
Дончо го погледна доста зачудено и започна да го пита-Как са ви трите имена,на какво ще ме научите,как стигнахме тук,защо ми превързахте очите с превръзка и последно може ли да ви вида лицето.

- Трите ми имена. - каза Майстора и в гласа му се прокрадна насмешка. - Тях не мога да ти споделя, но всички ме наричат Дред Безплътния и сега съм твой Майстор. Преди да започна да те обучавам искам да се уверя, че мога да разчитам на теб. Изпитанието не е достатъчно доказателство за мен. Искам да направиш следното нещо за мен...-продължи Дред, като подаде на момчето един пакет украсен с червени рози. - Искам от теб да занесеш този пакет на Сакура Шин, Мечемайсторката.
- Само това...-каза момчето леко разочаровано.
- И да оживееш след това. - каза Майстор Асасина.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue105/105Мрачните зали Empty_bar_bleue  (105/105)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 17:30

dArk_aNgeL написа:
Карина влезе в Мрачните зали. Всички тук бе твърде спокойно и тихо, но на място пълно с асасини няма как да бъде по различен начин. Тя влезе, а след нея вратата се удари. Когато вече бе вътре, се сети за мъжа от вчера, който я бе завел до другите врати, където трябваше да се бори с маниака на тема "време". Той бе изцуло скрит, така че тя нямаше какво друго да си спомни за него, освен дългата тъмната роба, покриваща го изцуло. Карина застана на едно място и зачака.


Към нея се приближи едно момче, горе доло на нейната възраст. Беше свалило качулката си и като я видя веднага спря погледа си на рамото й, където тя беше поставила гривната си.
- Името ми е Хав и имам досадната задача да завеждам всички новобранци при Майстор Асасина. Но не му казвай, де... - притесни се изведнъж момчето. - А и ти не ми изглеждаш досадна. Би ли ме последвала...А и също така, сложи това на очите си. - момчето й подаде една черна превръзка за очи. - Всеки го прави първия път. Аз ще те водя. - последното го каза със задоволство. Сигурно щеше да я държи за ръка или може би да постави длан на рамото й.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
dArk_aNgeL

dArk_aNgeL


Libra Брой мнения : 116
Join date : 27.05.2009
Age : 29
Местожителство : iN yoUr dArk mINd

Данни на персонажа
Име: Карина Соарес
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue0/0Мрачните зали Empty_bar_bleue  (0/0)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 17:38

Карина видя, че той погледна към знака на ръката й и разбра, че това й е спестило няколко въпроса, което й хареса. След като момчето се появи, тя го огледа-беше симпатичен и след като той се представи, реши да направи същото:
- Карина Соарес. Значи работата ти тук е интересна..ясно - каза тя, след което плъзна дяволита усмивка по лицето й. Фактът да не вижда нищо не й допадаше, но й беше пределно ясно, че беше нужен. Завърза кърпата около очите си, след което се остави Хав да я води.
Върнете се в началото Go down
http://eolinschool.forumotion.net/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue105/105Мрачните зали Empty_bar_bleue  (105/105)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 17:58

Хав се възползва от влиянието си на водач за да постави покровителски длан на рамото й. После я поведе по завити коридори, от време на време се качваха по стъпала, а после слизаха. Момичето се опита да запомни посоките и донякъде успя, но не беше сигурна, превръзката на очите й пречеше. Не след дъгло обаче тя чу как една врата се отваря, а ръката на Хав я пусна. Тя поседя малко така, а после чу :
- Можеш да си махнеш това от очите. - беше гласа, познат й от Главната зала. - Наричат ме Дред Безплътния и аз ще отговарям за обучението ти. Но преди това искам да знам дали имаш някакви въпроси или си готова да започваме по същество.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
dArk_aNgeL

dArk_aNgeL


Libra Брой мнения : 116
Join date : 27.05.2009
Age : 29
Местожителство : iN yoUr dArk mINd

Данни на персонажа
Име: Карина Соарес
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue0/0Мрачните зали Empty_bar_bleue  (0/0)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 18:11

Когато й позволиха да си махне превръзката от лицето, тя го направи мигновенно. Ако се намираше някъде на светло, светлината щеше да я "удари" в очите, но тук бе тъмно и тя не намери особена разлика. Разпозна веднага гласът от залата, както и името, с което се бе представил и онзи път. Нямаше смисъл от въпроси и уточнения, ясно й беше защо е тук и какво трябва да прави. Ако трябваше да знае нещо, щеше да го разбере в движение, поради което отговори само:
- Казвам се Карина Соарес и се надявам по-скоро да започнем с това, за което съм тук.
Върнете се в началото Go down
http://eolinschool.forumotion.net/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue105/105Мрачните зали Empty_bar_bleue  (105/105)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 18:24

Той замълча едва ли не изненадан. След малко каза с обичаен студен тон :
- Добре е да се чуе. Преди да започне истинското ти обучение обаче ще ти дам една...хм...задача, с която ще проверя доколко мога да ти разчитам. И колко си умела в това, което вършиш. Още като те видях, разбрах, че имаш талант, носиш със себе си аурата на асасин.
Стаята, в която се намираха беше мрачна наистина. Сигурно беше кабинета му. Имаше бюро, зад което Дред седеше в момента, а на него имаше няколко странни принадлежности. Стените бяха голи, с изключение на един рафт, в който имаше...момичето ги погледна повторно...да, имаше различни трофеи, като единия от тях представляваше кутре от нечия ръка, на което имаше златен пръстен с някакъв знак.
- Задачата ти е следната. - продължи той. - Има един нов ученик в Академията, казва се Казуми и е чирак на една моя...хм...позната на име Сакура Шин. Той притежава една малка дървена кутия, която държи в джоба си. От теб искам да ми я донесеш. Надявам се няма да срещнеш проблеми. А, и...не го убивай. Все пак е ученик от Академията.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
FireNaruto

FireNaruto


Cancer Брой мнения : 190
Join date : 28.05.2009
Age : 30

Данни на персонажа
Име: Саяте Дончо
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue0/0Мрачните зали Empty_bar_bleue  (0/0)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 20:19

Дончо влезе в Мрачните зали и извика -Ехоо Хавв.
Върнете се в началото Go down
dArk_aNgeL

dArk_aNgeL


Libra Брой мнения : 116
Join date : 27.05.2009
Age : 29
Местожителство : iN yoUr dArk mINd

Данни на персонажа
Име: Карина Соарес
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue0/0Мрачните зали Empty_bar_bleue  (0/0)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 22:55

Vlad написа:
Той замълча едва ли не изненадан. След малко каза с обичаен студен тон :
- Добре е да се чуе. Преди да започне истинското ти обучение обаче ще ти дам една...хм...задача, с която ще проверя доколко мога да ти разчитам. И колко си умела в това, което вършиш. Още като те видях, разбрах, че имаш талант, носиш със себе си аурата на асасин.
Стаята, в която се намираха беше мрачна наистина. Сигурно беше кабинета му. Имаше бюро, зад което Дред седеше в момента, а на него имаше няколко странни принадлежности. Стените бяха голи, с изключение на един рафт, в който имаше...момичето ги погледна повторно...да, имаше различни трофеи, като единия от тях представляваше кутре от нечия ръка, на което имаше златен пръстен с някакъв знак.
- Задачата ти е следната. - продължи той. - Има един нов ученик в Академията, казва се Казуми и е чирак на една моя...хм...позната на име Сакура Шин. Той притежава една малка дървена кутия, която държи в джоба си. От теб искам да ми я донесеш. Надявам се няма да срещнеш проблеми. А, и...не го убивай. Все пак е ученик от Академията.
При последните думи на Майстора "А и..не го убивай" на лицето й плъзна замодовалната усмивка, защото това бе първият човек в Академията, който очевидно знаеше на какво е способна и какво би направила, ако си е наумила нещо. Но в следващия момент лицето й помръкна, Камузи бе първият, с когото се бе запознала и макар още да не моеже да го нарече приятел, той не й беше направил нищо, за да трябва да му открадва кутията. Тогава се сети за колко хора е убивала и наказвала, като реално погледнато някои просто не са били уличили страната, на която да застанат. Но след този миг на размисли, тя се освести "Ха ха какви ги дрънкам....пречкаха ми се на пътя, заслужаваха си го." Тогава отново се замисли за Казуми.
- Майсторе, защо трябва точно той? Академията има още толкова много ученици, не може ли примерно някой асасин. Това ще ме накара да си развия повече въображението, защото ще е някой достатъчно добър за мен или поне с равни сили....
Върнете се в началото Go down
http://eolinschool.forumotion.net/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue105/105Мрачните зали Empty_bar_bleue  (105/105)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 23:09

- Не подценявай момчето. Инстинктите му и рефлексите му, доколкото разбрах от източниците ми, са достойни за теб. А също има причина да избера точно него. Може би после ще ти я обясня. Да не би да се отказваш от задачата?
Момичето може би вече беше разбрало защо я бяха карали да носи превръзка на очите. Ако се откажеше сега, сигурно нямаше да получи възможността да дойде тук отново и тайните на Мрачните зали щяха да останат скрити от очите й.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue105/105Мрачните зали Empty_bar_bleue  (105/105)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 23:18

FireNaruto написа:
Дончо влезе в Мрачните зали и извика -Ехоо Хавв.
- Не ме викай така, да не съм ти кон. - изръмжа Хав и го огледа добре. - Виж ти, не вярвах, че ще оживееш след задачата. Последвай ме.
Този път нямаше превръзка за очите и Дончо остана впечатлен и може би изненадан от коридорите, по които се движеха. Скоро се озоваха пред една врата и Хав почука и наклони леко глава, всякаш се вслушваше в нещо.
- Изчакай малко. Когато излезе момичето можеш да влезеш. - каза му момчето и се скри в близките сенки.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
dArk_aNgeL

dArk_aNgeL


Libra Брой мнения : 116
Join date : 27.05.2009
Age : 29
Местожителство : iN yoUr dArk mINd

Данни на персонажа
Име: Карина Соарес
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue0/0Мрачните зали Empty_bar_bleue  (0/0)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 23:25

"Защо винаги последните му думи така трябва да кънтят в съзнанието ми. "Да не би да се откажеш" не трябваше ли да му е ясно, че най-невероятно нещо, което аз бих направила, е да се откажа от дадена задача или предизвикателство, още повече, когато съм длъжна да го направя, за да продължа нагоре...не съм планира да си навличам и тук врагове, като им крада поверени неща, защото тези от вън бяха предостатъчно....." След това мисълта й спря, защото се бе отнесла твърде надалаче.
- Последното нещо, което бих направила е да се откажа от поверена задача, думата като "не мога" няма при мен, още по-малко "не искам", когато стана капризничева, ще разберете, Майсторе. - в думите й имаше ирония, но количества, отиващи на факта "кой стои срещу нея". След тези думи тя се обърна към Хав:
- Ще ме върнеш ли, откъдето тръгнахме, защото една от всичките пресечки ми се изгуби в съзнанието?
Върнете се в началото Go down
http://eolinschool.forumotion.net/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue105/105Мрачните зали Empty_bar_bleue  (105/105)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 23:35

Хав май чакаше само това. Още една възможност да...о, няма значение. Той не й сложи превръзката този път. Явно съгласието й на задачата беше достатъчно за да спечели доверието на Майстора. Двамата излезоха от кабинета и Хав каза на момчето, чакащо вън :
- Можеш да влизаш.
После поведе Карина по обратния път. Коридорите можеха да се опишат просто като странни. Имаха много тайни разклонения и момичето с изненада забеляза, че на места имаше тайни процепи, през които можеха да се шпионират отделенията на другите специалности. Сигурно имаше тайни тунели почти за всички местности в Академията. Дали това й се стори нередно? Най-накрая двамата стигнаха до изхода и Хав й прошепна :
- Не обръщай много внимание на задачата, Майстора много обича да...ъъ...прави номерца на другите си колеги.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
dArk_aNgeL

dArk_aNgeL


Libra Брой мнения : 116
Join date : 27.05.2009
Age : 29
Местожителство : iN yoUr dArk mINd

Данни на персонажа
Име: Карина Соарес
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue0/0Мрачните зали Empty_bar_bleue  (0/0)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyНед 31 Май - 23:51

Кари се засмя на това, което каза Хав, след което замлъкна.
- Добре, мерси за съвета, но все пак не мисля, че този, от който открадна предмета, ще го приеме така. - тъжна усмивка се появи, след което продължи. - Е, чао, Хав. Утре ще се видим отново и предай и това на Майстора.
Хав разбра какво имаше предвид тя, поради което само кимна с глава.
Върнете се в началото Go down
http://eolinschool.forumotion.net/index.htm
FireNaruto

FireNaruto


Cancer Брой мнения : 190
Join date : 28.05.2009
Age : 30

Данни на персонажа
Име: Саяте Дончо
Жизнени точки:
Мрачните зали Left_bar_bleue0/0Мрачните зали Empty_bar_bleue  (0/0)

Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали EmptyПон 1 Юни - 18:02

Дончо влезе в стаята и погледна към маистора си зарадван че е влез повишение.Погледна страно и остро маистор Дред и му показа писмото.Дончо каза-Ето ви писмото мастер Дред Сакура шан се осмихна и ви го прати.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мрачните зали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мрачните зали
Върнете се в началото 
Страница 1 от 39Иди на страница : 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Тренировъчните зали
» Подземни тунели и зали

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Магическата Академия :: Пътя на Стоманата-
Идете на: