Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Бараките

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyСъб 9 Яну - 23:27

-Вие сте братовчедка на моята любов Ингрид ? /Асе се усмихна
-Да размибра се че ще ви помогна какво трябва да направя ?
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyНед 10 Яну - 3:51

Очите на Лелсиа блеснаха от радост.
- О, благодаря ти. Просто искам да се опиташ да вдигнеш проклятието от бисера. Баща ми беше силен Пиро маг, също като теб. Но често експериментираше и накрая това го уби...Народът ми мисли, че той се е самоубил с някое от проучванията си на Пиро магията, но според мен нещо го е убило. Той всели всичките си сили в този бисер и според мен той има някаква специално предназначение. Но също така носи проклятие, което е следното. Когато някой го държи в себе си повече от два часа - изчезва. Някъде. Но къде, незнам. Може пък баща ми и всички, които изчезнаха да не са мъртви. Знам, че риска е огромен, но можеш ли да проучиш каквото можеш ако ти дам бисера. Ако видиш, че е твърде опасно, моля те не рискувай!
Тя му показа бисерчето и го погледна въпросително.

Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyНед 10 Яну - 15:00

-Добре дайте ми бисера ако обичате и ме оставете на саме с него аз ще се подготвя за битка и когато 2рия час чукне . Ще потърся ресурса на проклятието и съответно ще го унищожа така устройва ли те ?
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyНед 10 Яну - 16:36

Лелсиа му подаде бисера и му благодари като пак го помоли да внимава. После се отдалечи и остави Португас сам с малкия скъпоценен камък.

/Трябва още един пост, какво правиш през тези два часа. Можеш да се опитваш да разучиш камъка, или просто да си намериш удобно място и да чакаш времето да мине,/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyНед 10 Яну - 16:43

Асе седна под едно дърво и започна да разучава Бисера въртеше го на ляво на дясно отделяше голямо внимание на секи детаил всяка една светлинка . Португас го гледаше и времето така си и мина скоро настъпваше втория час Асе изчисти мислите и тялото си . Стисна здраво Огнения Чук На Разрухата и се приготви за Проклятието .
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyНед 10 Яну - 19:40

В началото изглежда нищо нямаше да се случи, но Ейс забеляза как бисера започна да излъчва съвсем бледа, мъждикава светлина. Около него нямаше никой, всички войници бяха или на ежедневната си тренировка или запиваха в някоя кръчма в Илиос. Това беше войнишкият живот по време на мир. Бисерът продължа да излъчва светлина и Португас го вдигна малко нагоре, към очите си. Светлината се отрази в тях и Огненият юмрук усети силна Пиро енергия около себе си. В следващият миг в земята, малко пред него, се разтвори портал...водещ надоло. Ейс усети как нещо го дърпа и всмуква нататък. Но можеше да се съпротиви ако иска. Поне така се надяваше.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyНед 10 Яну - 19:49

Асе спря да се съпротивлява защотот беше безмислено и влезна в портала .
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyНед 10 Яну - 21:52

Портала го всмука и той полетя из мрак. Беше адски студено, но после рязко студът се замени с изгаряща топлина...Не че му пречеше, дори му беше приятно. Намираше се в някаква зала, по чиито стени лазеха пламъци. Много приличаше на кабинета на Майстор Мелтън, но пламъците имаха нездравословен черен отенък. Ейс веднага усети силната и всепоглъщаща аура на Млаах. Не можеше да я обърка. От залата излизаха три коридора. Аурата струеше по-силно от единия - явно водеше към могъщия дракон.

/Можеш да избереш накъде да тръгнеш. Коридор 1 - към Аурата, коридор 2 или коридор 3. Пиши следващия си пост в тази тема/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyПет 15 Яну - 16:39

Португас.Д.Асе се появи в Бараките след дългия път той трябваше да незабавно да си намери Дух Маг които да изцери раните му след няколко минути тарсене той зърна един почиващ си Дух Маг запати се към него и го попита .
-Може ли да ме изцериш ? . /Дух магът се изправи направи няколко движения с ръцете си някаква страна и непозната енергия започна да се влива в Асе той усещаше болка която беше много голяма , но Португас се здържаше да не извика от болката след пет десет минути Асе беше като чисто нов той Благодари на Дух мага и се отдалечи седна под едно дърво с много голяма и гъста сянка . Запали една цигара глатна малко кафе , а след като я испуши заспа за да си въстанови силите .
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyПет 15 Яну - 21:20

Ейс усети как някой го докосва по рамото и веднага се събуди. Лелсиа отскочи уплашено назад пред сънения и раздразнен поглед на Португас, после коленичи до него и го попита:
- Добре ли си? Уплаших се когато изчезна, помислих си, че съм те пратила на сигурна смърт.
Големите й лешникови очи се спряха на кубинките му и тя ахна.
- Красиви са...
После тя седна до него под дървото и го загледа, без да го пита как е минало. Не искаше да досажда, защото Португас изглеждаше доста уморен. Изчакваше го той да й каже ако е успял.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyПет 15 Яну - 21:38

Асе погледна към Лелсиа бракна в джоба си и извади Бисера подаде и го и каза .
-Ето заповядайте вече няма никакво проклятие самият Млаах Богът на Пиро Енергията ми помогна да изпалня задачата си парво минах през няколко капана бих се с Огнен Голем който беше убил вашият баща . След което на връщане Млаах ме награди с тези прекрасни кубинки после на връщане се бих с Дракон който едва неме уби кубинките ме спасиха имат някаква страна магия в тях . Млаах ми даде гаранция че ще премахне проклятието от вашият Бисер , а аз имам молба към вас да предадете много поздрави на Ингрид и да и кажете че някой ден ще я посетя . /С лека усмивка говореше сладкодумно Асе вятърът духаше в косата му а сланцето падаше варху него сякаш боговете го благославят .
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyПет 15 Яну - 22:18

Очите на Лелсиа станаха още по-невероятно големи, приличаше на момиченце, на което й разказват героична приказка. Тя накрая кимна и гушна Португас.
- Благодаря много! Ще й предам поздравите! Ще й кажа за геройството ти!
После се отдръпна от него и каза:
- Виждам какво е видяла в теб. - тя се усмихна весело. - Не мога да те оставя без награда. От този момент занапред ще си винаги добре дошъл във Маунт Феруинд. Давам ти тилата "Хелиар ла Нейт". - Лелсиа се изчери малко. - Ъъ, но така ще те знаят само моят народ. На вашия език това означава "Рицар на пламъка". Също така ще се погрижа да имаш малка територия и имение във Феруинд, когато взема трона. Имаш думата ми.
Тя му подаде малка брошка във формата на пламъче.
- Не е много, но само това мога да ти дам сега. - Лелсиа изглеждаше доста смутена. Все пак в момента беше принцеса само на думи.

/+30 Слава и титлата/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyПет 15 Яну - 22:25

Асе погледна към Лелсиа и каза .
-Благодаря ви . /Асе клекна с едното коляно и целуна ръката на Лелсиа след кето каза .
-Аз трябва да тръгвам имам работа извинете ме .
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue60/60Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/60)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyСъб 16 Яну - 1:24


Елиа вървеше надолу по кородорите ..Тъмнината беше разцепвана от малките маздукащи факли (рофл :Д)..Та моми4ето взе една и започна да крачи по едни стълби надолу..накрая стигна няколко бараки и винка името на Найт..като започна да се оглежда в всички посоки
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyСъб 16 Яну - 15:55

- Тук сме. - чу тя гласа на едноокият рицар. Той, както и още двадесетина войника бяха насядали около една дълга маса в ъгъла и запиваха...преди мисия!
До Найт стоеше един благ на вид старец, който я погледна намръщено за дълъг миг, после се усмихна, всякаш му беше харесала.
- Ела тук, момиче. - каза й той. - Седни при нас. Ти си Елиа фон Айзенберн, нали?
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyСъб 16 Яну - 16:37

Асе влезна в бараките отново седна под едно дарво запали цигара ветрецът духаше в косата му и той си мислеше за Императора .
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyСъб 16 Яну - 16:39

Вайл - 57.

Императорът влезе в бараките на Цитаделата, минавайки през външната порта, войдеки се от аурата на Ейс. Не след дълго го намеря лежерно седнал под едно дръвче. Той се приближи към магът и му кимна:
- Разбрах за подвизите ви от лейди Лелсиа, сир. - каза той с лека усмивка. - Продължавате да ме изумявате. А сега нека говорим по същество. Какво умение имахте в предвид?
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue60/60Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/60)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyСъб 16 Яну - 19:39

-Да пред мисия ми запивате..Кога ше тръгваме..
подкани ги Елиа като вървеше към тях..вървеше наперено с нейната елегантна котешка походка..оглеждаше всеки през който минаваше ..Накрая стигна до старреца и каза:
-Елисавела вон Айзенберг..
След което седна и кръстоса краката си и се замисли за нещо
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyСъб 16 Яну - 20:11

Vlad написа:
Вайл - 57.

Императорът влезе в бараките на Цитаделата, минавайки през външната порта, войдеки се от аурата на Ейс. Не след дълго го намеря лежерно седнал под едно дръвче. Той се приближи към магът и му кимна:
- Разбрах за подвизите ви от лейди Лелсиа, сир. - каза той с лека усмивка. - Продължавате да ме изумявате. А сега нека говорим по същество. Какво умение имахте в предвид?


Асе си бракна в джоба изади топчето напълни го с пиро енергия и пред Императора се исправи спътникът на Португас.Д.Асе Огненият Елемент . Императортът погледна към спътникът на Португас , а в този момент Асе каза .
-Искам да той и аз да станем едно за да подобрим силата си питам ваз защото предполагам че и вашият спътник е в вас . /С лека усмивка каза Асе .
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyСъб 16 Яну - 20:58

Възрастният мъж се представи с горд тон, все едно беше важна личност.
- Аз съм Маркъс Вейнс. Едва ли познаваш по-талантлив Маршъл от мен. А долкото разбирам това е твоята специалност. Запознай се с мен, истинска легенда съм.
Той й подаде десницата си, а другите се разсмяха, защото знаеха, че дядката само се прави на арогантен.
- Остави момичето намира, Маркъс. Тръгваме след десет минути. Допивайте си алкохола. - каза Найт твърдо, но с лека несмешка. Всички се познаваха тук и бързо последваха заповедта му. Маркъс само въздъхна и каза:
- Ах, днешната младеж... - говореше за Найт. (xD).


Императорът изслуша Португас внимателно и каза:
- Не, аз никога не съм имал верен спътник като теб. Но знам умение, чрез което можете да си обедините силите...Но за жалост после няма да можете да се разделите отново. Той ще остане в теб завинаги.
Вайл погледна изпитателно Ейс и неговият дух, които се спогледаха и си кимнаха. Бяха уверени в това, което искаха.
- Значи сте твърдо решени? Добре тогава...Умението се нарича "Абсорбиране". Аз съм го кръстил така, защото само аз го умея. Поне засега. С това умение можеш да погълнеш естеството на дадено същество, каквото и да е, и да присъидиниш силите му към своите. Както аз направих с Гоал'Хал. И със Себастиан Дефиън. Но го направих насилствено, което беше болезнено за тях и тяхното съществуване спря завинаги. Докато ако съществото, което искаш да Абсорбираш, е съгласно то тогава то няма да спре да съществува, а ще остане в теб. Дори ще можеш общувате от време на време. Се едно говориш със себе си. Сигурни ли сте, че сте съгласни на тази сделка. Обмислете я добре, защото път назад няма.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyСъб 16 Яну - 21:02

-Да ние сме решили че искаме душите ни да се слеят една в друга за годините живот които ни остават заедно и Елемента е съгласен да умре заедно с мен . /Каза супер уверено и строго Португас.Д.Асе .
-Извинявам се за строгия си тон , но с него показвам колко много искам да се слея с моя Огнен Елемент . /С лека усмивка каза Асе
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue60/60Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/60)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyСъб 16 Яну - 21:08

Vlad написа:
Възрастният мъж се представи с горд тон, все едно беше важна личност.
- Аз съм Маркъс Вейнс. Едва ли познаваш по-талантлив Маршъл от мен. А долкото разбирам това е твоята специалност. Запознай се с мен, истинска легенда съм.
Той й подаде десницата си, а другите се разсмяха, защото знаеха, че дядката само се прави на арогантен.
- Остави момичето намира, Маркъс. Тръгваме след десет минути. Допивайте си алкохола. - каза Найт твърдо, но с лека несмешка. Всички се познаваха тук и бързо последваха заповедта му. Маркъс само въздъхна и каза:
- Ах, днешната младеж... - говореше за Найт. (xD).

-ЪЪ чувствам се леко неудобно , защото не съм чувала за вас
каза Елиа като по лицето и се разля една от усмивките й..Беше Сладка..Щеше да й е неудобно да бъде наобиколена от толкова много мъжки народ..Но все пак трябваше да свиква..с тфа диридже..тя се изправи и набързо обърна една чаша дето беше пред нея ..Каато разплете косата си и пак се огледа..Усещаше аури който се отличаваха от другите..Отиде при Найт и започна да му обяснява
-Знам , че с теб не разбираме много но за няколко дена трябва да се помирим..
След което седна до него
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyСъб 16 Яну - 22:48

Вайл кимна сериозно и започна да обяснява базиката.
- Важното е волята и желанието да погълнеш някоя душа. Проблема е в това, че умението не използва Пиро енергия. Нито пък някаква друга, която ти е известна. Използва Първичната енергия на човешкото тяло и разума.
Вайл седна на земята до Ейс за да не го гледа отгоре и продължи:
- Трябва ти много голяма концентрация за да влезеш във фазата нужна за първото ти "Абсорбиране". След първия път вече ще ти е по-лесно. Но процеса винаги е сложен. Като за начало искам от теб да се концентрираш на максимум. Ако искаш да е по-лесно кажи и на духа си също да го направи. После, когато се почувстваш напълно готов и медитиран се вслушай в гласа ми без да отваряш очите си и прави каквото ти кажа. Дори най-малката грешка ще е фатална.

/Опиши медитирането и се постарай в поста си, защото умението е трудно./

Найт погледна Елиа безизразно и размести с пръст леко превръзката на липсващото си око.
- Само ти си останала с това впечатление. За мен винаги си била приятно момиче. Имам син на твоите години и донякъде... - той направи пауза. - Няма значение.
От другия край на масата Маркъс спореше усилено, възмутен, че Елиа не е чувала името му. И се смееше.
- Да тръгваме. - каза Найт малко по-силно и всички станаха вкупом. - Към Безкрайния лес.

/Пиши в тази тема/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyСъб 16 Яну - 23:21

-Добре . /Отвърна Португас скръсти краката си . Седеше без да помърдва медитацията изискваше голяма празнота в мозъка и тялото Асе се концентрира да изчисти всички ненужни елементи в тялото си които биха му попречли ( несе е насрал и напикал ) . Оправи някой от точките които не позволяваха на кръвта му да тече с пълна скорост накой от белезите по тялото му започнаха да изчезват той ги лекуваше или по-точно запълваше ги с пиро енергия знаеше че това няма да му сварши работа за умението , но му трябваше максимална концентрация върху това което трябваше да научи . Португас седеше вече почти беше приключил с коцентрацията а Огненият Елемент който беше се смалил на нивото на Португас се беше концентрирал да изчисти душевната връзка между него и господарят си , а това не е лесно пиро енергията която беше останала от смаляването и в запас почти се изчерпи , но той успя да изчисти всичко между тях двамата сега душите им бяха напълно празни нямаше чуства , емоций или някакви враждебности . През това време Португас привърши с извистването на тялото си и започна да изчиства мозъка и мисълта си . Той забрави за всичко за омразата към червеноокия асасин за любовта към Ингрид за привързаноста и честа да бъде близо до Императора Вайл за приятните напивания с Копието за това как искаше да бъде до Вайл и да служи на Млаах богът на вечния пламък . Изчисти страничните звуци не чуваше бесните викове на войните които бяха наблизо не чуваше птичките които чуруликаха сладко нито лекият ветрец който подухваше несе вслушваше в листата които падаха . Единственото върху което се концентрира беше Императора Вайл и неговите думи които трябваше да го опътят към Абсорбирането . Португас помисли че е готов и каза .
-Мисля че съм готов господарю сега какво да правя . /Той седеше неподвижно даже и тропота на сърцето му беше изтънчен до минимално за да усъществи медитацията тропотат беше достатъчен колкото да подържа всички органи живи . Дишането беше намалено до минимално колкото да не умрат органите на Португас.Д.Асе и той зачака указанията на Императора Вайл .
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 EmptyНед 17 Яну - 15:59

Думите на императора бяха тихи, дълбоки и успокояващи, тон, който той не използваше почти никога. Португас се вслуша в тях и ги разбираше в мига, в който ги чуеше, но после веднага ги забравяше. Но така трябваше да е. Той се водеше по тихия словесен поток и усети как тялото му се възвиши, как крайниците му олекват, а съзнанието му започва да лети. Усети студен допир на челото си, но не отвори очи.
В следващия миг главата му се пръсна...в преносен смисъл. Но болката беше реална. Той не изкрещя, въпреки че едва се сдържа. Пред затворените му клепачи заиграха светлинли и той излезе от тялото си. Или засънува. Незнаеше къде се намира, но около него се издигаха стени от сив и древен камък.
"Изкачи се по тях." - чу той дълбокият глас на Вайл. - "Без да използваш краката й ръцете си. Полети. Накарай съзнанието си да полети."
Ейс погледна ръцете си и видя как премигват, все едно не бяха реални. Как трябваше да полети?

/Опиши как възприемаш нещата. РП-то е свободно до момента, в който аз трябва да опиша дали успяваш. Няма граници на това, което описваш преди това./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Sponsored content





Бараките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките   Бараките - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бараките
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Бараките
» Бараките
» Бараките
» Бараките На Зейлор
» Бараките На Първичния Удар

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Черната цитадела-
Идете на: