Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята на Елиа

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 4:49

- Нареждания на Вайл. Не съм тук по мое желание. - леден тон зазвуча в стаята - Всъщност не пия.
Аои влезе още по навътре, огледа всичко наоколо, прецени кое може да се използва за оръжие, кое не. Всички възможности за вход и изход. Той седна на леглото й, вдигна възглавницата, завъртя се и легна като кръстоса краката си един върху друг. Затвори очите си, но не свали гарда си. Толкова много пареха.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue60/60Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 4:53

-Няма ли да се представите поне..аз съм Елисавелла вон Айзенберг..
След което тя сипа бяло вино иседна срещу него на леглото усмихвайли се..Не знаеше защо Вайл го е направил..защо би и пратим някой от академията да я пази взесто някой гвардеец..бееше и странно , но щеше да го приживее
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 4:57

- Аз съм Акума Аои. Не ме подценявай с този поглед, може да съм със затворени очи, но го усещам по себе си. Наздраве. - последва ледено мъчание - Облечи се, ризскуваш да настинеш.
В стаята беше започнала бавно да пада температурата от момента, в който Аои беше прекрачил прага й.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue60/60Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 5:08

-Беше ми добре преди да влезеш..
каза тя мрачно като отпи от виното..След като преглътна от вино ..тя се изправи и отиде до гардероба , разрови се вътре и намери няква дрешка..Като хавлията се спусна по тялото й..след която тя е облече..А Аой не беше видял нищо,поне така симислеше тя,защото беше със затвпоремои очи..тя оново се върна ма леглото като отпи и каза
-Доволен?
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 5:14

- Всъщност не. Харесваше ми повече без халата.
Аои отвори очите си и се взря в тези на Елисавелла. Младото девойче за момент изпита страх, който бързо се преля в студ. Кожата й настръхна. Перверзна усмивка разкриви безизразното лице на Аои за миг. Той отново затвори очите си и привидно се отпусна напълно.
- Цяла вечер ли ще седиш и ще ме гледаш с недоверие. Не те съветвам. Отпусни се. Легни. Пий. Говори ми. Както казах - тук съм, за да съм ти компания, също така и да те пазя.
Елисавелла за момент видя дъха си, но миг след това разбра, че е било само въображението й.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue60/60Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 5:23

-Мислиш , че мога дда се отпусна в компнията на непознат..Който случайно е бая первезен..

след тфа тя се усмихна и го опогледна като отпи пак от чашата си..След тфа стана и започна да се разкарва из стаята като гледаше пода и се замисли какво прави Вайл..Усещаше две аури..
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 5:27

- Предлагам ти да се върнеш тук до мен. Изнервят ме стъпките ти. Тежки са, чуваш се. Досадно е.
Аои беше отворил очите си и следеше всяко нейно движение. Не беше дошъл да й нарежда това и онова, просто тези тежки стъпки и парещите му очи много скоро биха го изкарали извън контрол, а товага стаята щеше да замръзне напълно. Пък и му беше приятно да усеща топлината й.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue60/60Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 5:35

-Защо си толкова студен, защо когато отиде някъде става толкова студено..А сега кръвта ми кипи ..но тялото ми изстива..
говореше тя докато вървеше към него..Тя седна до него като се надвеси и започна да го гледа ..чакаше си тоговорите на зададените въпроси..след малко нещо и писна и тя легна като опря славата си на дланите, продължавайки да го гледа
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 5:41

В момента в който мигна Елиа срещна ненормално сините му очи втренчени в нея. Устните му бяха на един дъх разстояние. Тя можеше да усети дъха му. Може да беше по-студен от полярен вятър, но имаше странен аромат, аромат, който можеше да се опише и определи като приключение. Елиа усещаше студ да лъха и от кожата му, студ, който като чели я погали нежно по тялото.
- Студът проблем ли ти е? Има един начин да се стоплиш, а да стоплиш и мен с него.
Аои хвана косата на Елиа с едната си ръка, помириса я без да отлепва очите си от нейните, започна да си играе с кичура като го премяташе през пръстите си. Тези движения леко го подръпваха и тя усещаше леко скубане, но не беше неприятно чувство.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue60/60Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 5:48

Косата й беше се спуснала пред дълбокото й деколто ипочни нищо не се виждаше..Срещайки студа,галещ плътта й .На лицето й стоеше игрива усмивка..
-Предпочитам да ми е студено..
каза тя катоо придърпа кичура коса от пръстите му и продължаваше да се взира в сините му очи..както беше я научил Вайл(или Влад).."Очите бяха прозорец към душата на човек"..Опитваше да разбера какъв човекк е..След няколко минути тя оърна погледа си луната и се загледа в нея като се замисли
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 5:55

Аои поклати глава. Нямаше как да го разгадае взирайки се в очите му. Онази лунатична усмивка пак се появи на лицето му. Беше му скучно. Не обичаше да му е скучно. Отпусна се назад изпъвайки цялото си тяло на леглото. Затвори очите си и усмивката му изчезна като в мрака. В стаята продължаваше да пада темературата и много скоро Елиа наистина видя топлия въздух, който издишаше.
- Облечи се. Трепериш. Но ти предпочиташе студа.
И наситна Елиа беше започнала да трепери. Ръцете й бяха сковани от студ, а Аои дори беше съблякал якето си. Лежеше без да се завие по риза с къс ръкав и изобщо не даваше индикация, че му е студено.
- Ако искаш да си легнеш, ще ти направя място.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue60/60Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 6:03

-Защо продължаваш да правиш този непоносим студ..
Каза тя като усещаше студаа вече в кръвта си..Нямаше друг избор освен да легне до него..Тя се приближи много бавно и се излегна като продължаваше да гледа Луната.Какво не беше на ред в този човек..Появи се от нищото и й съобщи, че императора го е наел
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 6:10

"Добро момиче" - помисли си Аои и с няколко сенки укрепи вратата и прозорците. Сега никой не можеше да влезе или да излезе. Елиа се беше загледала в лунаха. Чу само студени думи, които й се сториха по-ледени от атомферата в стаята.
- Скучно ми е.
Пред очите й се материализира момиче, което закриваше прозореца и луната. Елиа се стресна и седна на леглото гледайки я с неверие. Това, което виждаше в момента беше нейна гола двойница, която не само приличаше на нея, а и имаше всяка специфична черта на тялото й. Елиа разтърка очите си и когато ги отвори отново момичето я нямаше. Без да се усети в изненадата и леката си уплаха тя беше хванала ръката на Аои. Стискаше я, а ноктите й му бяха пуснали кръв. Акума беше втренчил лунатичен поглед в нея.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue60/60Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 6:14

-Стига си си играм с мен и съзнанието ми досадно е..
Съобщи му тя като се опита да се одръпне от него..Защо го правеше искаше да я подлуди..ИСкаше да я изкара извън неври..още малко и трябвашр..В този негов поглед имаше нещо много стрнно същевремнно и интересно
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 6:25

Аои се изстреля и вече беше върху нея. Държеше и ръцете здраво над главата й, захвата му беше силен и болезнен.
- Както казах скучно ми е. Поведението ти е толкова типично. Правиш се на смела, а свъщност те е страх до безобразия. Няма човек, който да е пролял кръвта ми и да се е измъкнал безнаказано.
За един миг двете ръце на Елиа се озоваха сграбчени в едната му, а натискът върху тях се увеличаваше. Девойката имаше чувството, че ще й счупи китките. А защо да не го направи? За какво са й? Няма да й трябват за определен период от време, а и има дух магове, нали така? Натискът се увеличаваше, а студената ръка на Аои се плъзна по талията й като пръстите се спряха малко под пъпа й. Асасинът наведе главата си над нейната. Дъхът на приключение омая Елиа и тя усети студените му устни върху своите. Нямаше език, само меки и плътни, студени устни. Дъхът беше толкова предизвикателен. Всякаш и казваше "Отдай се...". Аои беше по-силен от нея, не можеше да се съпротивлява, а й рискуваше животът си. Нямаше как да не знае какво се беше случило със Селехин. Искаше ли да загуби животът си? Аои захапа горната й устна и острите му зъби се впиха в нея. Една или две капки пръв от нейната попаднаха в устата на Аои. Беше странна на вкус. Сладка. Рядко срещано явление. Аои пусна устната й от захапката си.
- Още ли нямаш проблеми със студа?
Елиа почувства как ръцете й направо замръзват, все едно наистина щяха да се счупят като бучка лед.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue60/60Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 6:47

-Господине махнете се от мен..
успя да каже като изви главата си назад и прехапа долнатта си усна ..колкото и да се опитаваше да се отскубне от него не можеше...ЗАщо все нея..забогаа не и стигаше мъжът на бала, Деф,Киба а сега и Аой..Толкова ли не можеха да и устоят..
-За кръвта Вие сте виновен .И ръцете ще ми трябват..
Елиа мразеше да се моли беше нешото , което не понасяше..Сега нищо не можеше да направи..Ръцете й бяха приковани и претиснати от неговите..Тя изви гърба си и отново го погледна в очите ..
-ВИнаги съм подозирала , че мразя студа..защото съм отрааснала в такава земя в която постоянно валеше сняг..
Студът обръщаш тялото й, започна да и надява спомени...

10-тина години по-рано..Снегът не спираше да вали..ЧУваха се сблъсаци на стомана ,викове и крясъци раздиращи, околната тишина..А самата Елиа я подготвяха за трона..Тя беше едва на 6..Беше малка неопитна..Но трябваше да я коронясат за да поеме престола..ЗАщото баща и беше убит или поне такива слухове се носеха..Снегът около кралството на рода Айзенберг беше добил червен цвят, попил кръвта на загиналите смелчаги..В Стаята където я коронясваха нахлу един войник който се приближи към нея..Малката го устави да говори..
-Принцесо, важно е да избягате ..След мен тръгнаха няколко войника желаещи вашата смърт..Войника издъхна в краката й..Икономът Инор..я поглед и тя му отговри
-Няма да оставя кралството си..няма начин
БЕше неопитна , но беше ужасно твърдоглава..Последното нещо което видя беше Игор се приближа към нея..друго не помнеше..След някоолко дена се беше събудила в една карета която беше ръководена от него..НЯколко години пътуваха без посока..ЕЛиа растеше..разккрасяваше се..поумняваше..След дълги спорове с икономът, който беше техен служител от две поколени..се съгласи с нея.Тогава те тръгнаха към Академията.ДЕвойчето се беше решило да изучава техниките на войната и някой ден да намери убиеца на баща си...
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 6:56

Аои просто я пусна, отмести се от нея, стана от леглото, помести си якето, разгъна завивките и отново седна на него. Наведе се, разкоча си кубинките и изхлузи краката си от тях. Той нагласи възглавницата си, разкопча колана си, изниза го от гайките на панталона, пусна го на земята, наглави уакизашито си да му е под ръка за бърза реакция и легна. Аои затвори очите си и се отпусна наистина напълно.
- Кръвта ти не ври, така както аз обичам. Безинтересна и скучна си. Може би след години... - последва кратко мълчание - Сега мисля да поспя. Ти прави кактово искаш, но стъпвай внимателно. Не предприемай необмислени действия спрямо мен или каквото и да било - спя леко. Вратите и прозорците са укрепени - няма да има излизащи или влизащи лица докато аз съм тук.
Аои обърна гръб на Елиа. Очите му направо копнееха да си починат за няколко часа.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue60/60Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 7:03

Елиа беше станала от леглото преди той дда беше се обърнал..Изръмжа нещо..След което се отправи към горещия бесейн..Точно това и трябваше вряла вода която да стопли кръвта й..Когато влезе тя беше затворила вратата след себе си..Момичето в движение свали дрехите си ..Потопи се бавно в басейна и се отпусна вътре..Затвори очите си и се зарадава, че е на топло,,Врялата вода успя да стопли всяка част от тялото й..на лицето и се плъзна една доволна усмивка
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 7:08

Постепенно Елиа усети как водата започва да изстива. Странно. Отвори очи и го видя. Аои седеше срещу нея. Водата вече беше хладка. Той се изправи и Елиа успя да види цялото му голо тяло, което мина пред очите й. Добре огледа всеки един дълбок и не чак толкова дълбок белег по гърна, кръста и задната част на бедрата му. Толкова ли много болка му се е наложило да понесе? Аои хвана една хавлия на близкия рафт и я уви през кръста си. Не обичаше да си ляга мръсен. Кога беше влязъл, колко време беше стоял там си остана мит за Елиа. Аои излезе безшумно, изобщо не се чуваше. Асасинът се върна, облече се и се мушна в леглото. Топлата вода му се беше отразила добре на нервите. Аои затвори очите си и задряма.


Последната промяна е направена от Aoi на Нед 10 Яну - 21:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue60/60Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 7:13

Елиа отново започна да мърмори..Излезе от водата като също се уви в една кърпа..Аоой започваше да и лази по нервите..нО нямаше смисъл да га напада ..защото си личеше ,че е по силен от нея..Тя седна на едно каапе като приди тфа си беше заела книга..Момичето си запали сигара и започна да чете лист по лист.Трябваше по някъв начин да си стабилизира нервите..И това беше начина..ДО нея имаше и чаша вино..Тя редуваше цигарите с глътка вино[b]
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 13:34

Аои се събуди от цигарения дим, но не помръдна и не отвори очите си. През главата му минаваха мисли как би й отрязал главата, но не можеше. Мисията му беше да я пази, което означаваше и от него самия. Дразнеше го фактът. Държанието й направо му лазеше по нервите. Определено това момиче щеше да умре от ръката му, но нямаше да е точно тук и сега. Аои изпита желаие да стане, да хване цигарата й и да я загаси в челото й. Едва се отдържа. Ако Елиа продължаваше с това темпо много скоро виното щеше да завърти главата й. Аои стана безшумно отдите до рафта с книги. Разгледа ги и взе "Анатомия и важни акупункурни точни". Такава книга му беше попадала в ръцете, но така и не я беше дочел. Спомняше си докъде е стигнал и за щастие книгата се оказа абсолютно същата като онази. Асасинът се върна в леглото и разтвори книгата по средата. Намери мястото, на което беше спрял и продължи. Много скоро щеше да я завърши, ако не се случеше нещо интересно. Аои четеше и от време на време хвърляше някой друг поглед на Елиа в очакване да се напие, за да я приспи набързо. Желанието му да я убие кипеше в него, но девойката имаше огромен късмет, че мисията му беше съвсем противоположна.
В стаята продължаваше да бъде все така студено и като чели ставаше още по-студено. Прозорците бяха направили конденз от външната страна, което означаваше, че навън е много по-топло отколкото вътре. На Аои не му пречеше, дори не усещаше собственият си студ.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue60/60Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 17:55

Елиа също я хващаха нервите.Аой не беше единствен..УСети , че главата й започва да се зайва и остави чашата..След което тя остави и книгата, загасяйки цигара..Изправи се и отново вратата на бАлко, по простата причина , че вън беше по толпо..Когато тя излезе един топло, приятен вятър,разроши косите й..Тя се усмихна..Седна на един стол и се загледа в изгряващото слънце..УСети се , че Аой не и мисли доброто и тоя факт я притесняваше..
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 21:00

Аои остави Елиа да се порадва малко на слънцето и да се стопли, но това продължи за не повече от 6-7 минути. Младото момиче усети нечии ръце около кръста й - Аои. Той я сграбчи и я преметна на рамото си и я внесе вътре. Вратат към балкона моментално беше залостена. Аои просто я тръшна на леглото.
- Щом съм тук, за да те пазя следвателно има от какво. Това, което направи туко що беше безрасъдно. Не мърдай по-далеч от ръбовете на леглото, за да не ти покажа истинското си лице.
Аои отново се настани удобно от другата страна на леглото и продължи да си чете книгата. Оставаше му още малко да я завърши.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue60/60Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (60/60)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 21:07

-Нищо няма да ме нападне в Цитаделата освен Ти..
Изръмжа тя като се легна и му обърна гръб..Нямаше кфо да прави..в стаята освен да спи..Елиа пристегна хавлията и затвори очи..като заспа
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Стаята на Елиа - Page 2 Left_bar_bleue120/120Стаята на Елиа - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 EmptyНед 10 Яну - 21:27

В стаята стана адски горещо. Аой беше нащрек в мига, в който температурата започна да се покачва. За отрицателно време в стаята едва се дишаше. Елиа се събуди обляна в пот.
Асасинът го видя пръв. Пред вратите на балконе се материализираше с бясна скорост огромно, огнено кълбо. Очертанията му ставаха все по-ясни и по ясни. Стотни от секундата по-късно. Пред стоеше Огнен Голем. Изчадието лъхаше на сяра и бързо изгаряше целия кислород в стаята.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Sponsored content





Стаята на Елиа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Елиа   Стаята на Елиа - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Елиа
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Айви
» Стаята на Португас.Д.Асе

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Черната цитадела-
Идете на: