Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Некрополис

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Некрополис - Page 2 Left_bar_bleue114/117Некрополис - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Некрополис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Некрополис   Некрополис - Page 2 EmptyВто 30 Мар - 17:22

След като Аслан прочете книгите се почуства по мъдър и умствено по силен усещането беше прекрасно . Той си помисли дали Майстора няма да му помогне докато се чудеше . Аслан усети как нещо се опитва да го смачка духом нещо което се приближаваше към академията скоро след като погледна през прозореца го лъхна вятър с миризма на разядена плът . След като се върна в главната зала той видя че Майстор Алине го нямаше всъщност почти никой не беше там Аслан отиде при едно момче и го попита .
-Къде е Майстор Алине ? /Аслан се опитваше да се държи колкото се може по любезно за да несе забърка в неприятности все пак беше Апокалит първата степен на Некромантите , а младежа му отговори .
-Няма го отиде на годиншното събиране на Майсторите в Магическата академия . /Момчете беше притеснено и каза .
-Ти усети ли го ? /Аслан се почуди какво да е усетил и го попита .
-Какво да съм усети ? . /А младежът му отвърна .
-Аурата на Смърта аурата която преди секуда се опита да ни смачка духом и тялом . /Аслан наистина беше усетил нещо подобно и каза .
-Да какво е това и какво ще правим ? /Момчето го погледна и каза .
-Мисля че трябва да отидем при Копието гвардеецът на Вайл който управлява източните земи , а за аурата мисля че Найтен Деф но несъм сигурен . /Найтен Деф ли? си помисли Аслан . Младежът продължи да говори .
-Трябва да отидем в Бороустоун в замъкът на Копието . Очертава се война и единственото което ни остава е да се защитаваме . /Момчето се обърна и излезна от стаята и каза че ще чака Аслан одвън с конете . След като Аслан бе готов излезна и видя стотици ученици които се бяха подготвили да ходят при Копието .



/Пиши в Бороустоун в улиците от там ще ти пиша пак . Получаваш 3 магическа атака за предишния пост ако искаш ме намери в скайпа да си лафим . skype - F1reF1stAc3 /
Върнете се в началото Go down
 
Некрополис
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Източната Академия-
Идете на: