Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Пазителите На Демерион

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Пазителите На Демерион - Page 2 Left_bar_bleue114/117Пазителите На Демерион - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Пазителите На Демерион - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пазителите На Демерион   Пазителите На Демерион - Page 2 EmptyСъб 2 Апр - 21:09

След въпросите на Кейлаб трябваше да измисля оправдание. Не трябваше да се издавам за това кеото всъшност стана или трябваше да му кажа истината ? Не не това бе невъзможно бях обвързан с три враждуващи империй които всеки миг можеха да се сблъскат и да поведът света към .... към нов катаклизъм. Приближих се няколко крачки на пред и колничих.
-Аз Олаф.Д.Асе син на Артхас син на Нами.Д.Асе правнук на Португас.Д.Асе коленича тук пред вас отдавайки цялата си вярност и лоялност на вас. Коленича тук очакващ наказанието за моята глупост. Но робът ме подмами държеше се добре слушаше ме няколкото дена реших да му купя нови дрехи от Търговския лагер в гората. Но незнаех че това мръсно псе ще ми изгирае такъв номер. До като крачехме към лагера той се спъна и аз се наведох подадох му ръка. Все пак трябва да уважаваме слугите си без тях сме загубени или да се борим сами с дивото. След като му подадох ръка той хвърли пепел в очите ми някакъв лорионски трик. Ритна ме в ребрата и аз паднах смаза раката ми с крак и отне оръжието ми. Започна да бяга по пътя аз се опитах да го настигна и го стигнах, но тогава той се обърна и ме халоса с Огненият Чук На Разрухата загубата е огромна. Това оръжие е антика от Приказният век самият Огнен Император или тай нареченият ми пра пра дядо Португас.Д.Асе го е развявал. Водил е стотици битки с него и не е загубил, а аз глупакът го изгубих и то в ръцете на някакъв роб. Очаквам вашето наказание както дете очаква прегрътка от майка си.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Пазителите На Демерион - Page 2 Left_bar_bleue105/105Пазителите На Демерион - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Пазителите На Демерион - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пазителите На Демерион   Пазителите На Демерион - Page 2 EmptyВто 5 Апр - 14:20

Кейлаб продължи да гледа безизразно Олаф и викингът остана с впечатлението, че военначалникът е проникнал през лъжата му. Може би просто трябваше да каже истината, но дали можеше да му се довери? Можеше ли въобще да се довери на някой?
- Не разбираш важността на престъплението си. – каза накрая той. – Твоята грешка, колкото и неволна и случайна да я описваш, привлече вниманието на висшестоящите в Демерион. Поех голям риск, когато ти позволих да направиш този мъж свой роб. Този шпионин най-вероятно е събрал важна информация за защитните укрепления на града и какво ли още не и когато е преценил, че знае достатъчно е планирал бягството си. Имаше настоявания да те третирам като предател, но това не е съвсем справедливо. Вместо това те понижавам един ранг и те пращам в Демерионските мини да изкупиш греховете си, работейки като обикновен роб.
Кейлаб замълча и Олаф забеляза, че тази присъда не се нравеше на капитанът на градският гарнизон. Но сравнение с другата алтернатива, беше доста мека.
- Няма определен срок, в който ще работиш там, управникът на града или аз, ако ме опълномощят, ще реша кога си заработил делата си.

На следващото утро Олаф се намираше извън стените на Демерион. Не му бяха позволили да вземе със себе си собствени вещи, освен дрехите си. Кейлаб експертно бе преценил дали бившият викинг се е възстановил достатъчно за да започне изкупителната си работа, а после бе изпратил бърз вестоносец до имението на Ерипската фамилия, която управляваше мините, както и търговията с роби и метали.
Сега Олаф крачеше редом с оковани мъже, чиито възрасти варираха от белобради старци до юноши. Ръцете му бяха обездвижени чрез просто приспособление, представляващо здрава дъска, с две дупки по средата, в която сега бяха заклещени китките му. Горната половина на тези средновековни белезници са издърпваше нагоре, като преди това бъде махнат предпазителя, което не беше лесна задача дори за хора, които можеха да използват дланите си, ако не знаеш цаката.
Мините бяха на два дни нормален ход от Демерион. Групичката роби и техните пазачи стигнаха за един ден усилено ходене. Двама мъже умряха по пътя, единият(който явно беше алдеонец) - от студ, а другият - от неуспешен опит за бягство.
Когато каменният масив на мините се изправи пред погледа, там в подножието на Егните, слънцето вече беше залязло.
- Хайде, стига сте се мотали! - даде команда единият от пазачите и върволицата нови миньори навлезоха в малкото селце, в което щяха да прекарат определена част от живота си.


/Ставаш ранг „Побойник”. Опиши отговора си в Мините./

Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
 
Пазителите На Демерион
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Демерион :: Демерион-
Идете на: