Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Бараките На Първичния Удар

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките На Първичния Удар - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 EmptyНед 26 Дек - 17:43

Вик Ош Линдер каза на бившия си ученик:
- Последната година опасен звяр върлува в Демерион. Веднъж месечно изчезват обикновени хорица, а понякога дори и някой страж. Кметът беше наредил масивно издирване, но чудовището не оставя и следа...Явно разполага с човешки интелект. Като се добави към това и факта, че убийствата му се извършват само по пълнолуние...като тази вечер. Според мен си имаме работа с върколак, но няма как да съм сигурен. Искам от теб да го откриеш и ако можеш, да го убиеш. Но знай, ако прецениш, че не си способен да го победиш, не загубвай живота си безрасъдно. Все пак е наистина важно да ни съобщиш за човека-звяр. Разчитам на теб, Олаф. Няма да напускам бараките цялата нощ. Ако стане напечено можеш да ме потърсиш. Успееш ли да го убиеш, обаче, изпитанието ти се счита за взето.

/Пиши на улиците. Опиши вечерта и пълнолунието./

Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките На Първичния Удар - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 EmptyВто 28 Дек - 17:20

"Вълча Песен"

Бранители на сребърния зъб.
Бранители на пълнолунието.
Войни и зверове хора и животни.
Бием се заедно сякаш сме едно.
Бием се да защитим нашия предовдител.



Бе първото което ми навя в главата когато зърнах луната. Толкова пълна и в същия миг празна. Но аз знаех НИЕ знаехме че той е там и ни води. Води ни по пътеката на вечното изкуство. Воени тактики и битки никога несвършващи. Реки от кръв и планини от човешка плът. След няколко часов размисъл и разходка из града ако можеше тай да се нарече. Се съсредоточих върху издирването на това нещо. Луните лъчи осветяваха пътя ми предвождаха ме към него. В далечината чух братята ми пеещи новата стара песен. Братя вълци търсещи плячката си. Чух и друг вой който беше на нещото което търсех не бе много далеч от града скоро щеше да е тук и аз щях да го чакам.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките На Първичния Удар - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 EmptyПет 31 Дек - 15:13

В далечината се чу женски писък, последван от мъжки викове. По близката улица премина патрул, който явно се беше отправил към инцидента. Олаф се зачуди дали да не ги последва.
Тогава чу тихо кикотене недалеч от себе си. Той се обърна, готов на всичко. На една от външните стени на близката къща се беше облегнал мъж, чиято глава бе лишена от плът и сега под луната светлина блестеше напукан череп. Череп, който се стори познат отнякъде на побойникът...доколкото можеше да се различи един череп от друг.
- Бау. - зийнаха челюстите на черепа и от тях изпадаха три тънки черни змии, който забиха глави в заледената земя и потънаха в нея.
Мъжът протегна длан напред. Пръстите му бяха покрити с накъсана и разложена плът. Показалецът сочеше към Олаф.
- Ето го върколакът. - изрече човекът...съществото. Патрулът се закова на място, сякаш по команда и се обърна към побойникът.
- Убийте го! - извика капитанът им и те се затичаха към Олаф с вдигнати оръжия.

/Избори:
1. Бягаш.
2. Биеш се.
3. Разубеждаваш ги.
4. Личен избор.
Опиши./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките На Първичния Удар - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 EmptyНед 9 Яну - 18:08

-ГЛУПАЦИ. /бяха първите ми думи. Бях разярен защото виждах няколко хора които ме познаваха и които доста добре знаеха за моята същност. Свалих си горната дреха бях гол над кръста ключат на кралете проблясваше под луната светлина. Яроста ме обгърна топлина започна да излиза от тялото ми. Пара се вдигаше очите ми почервеняха.
-Та аз съм Олаф.Д.Асе неме ли помните. Та аз съм Ученик в Бараките На Първичния Удар. Аз съм онзи който извадих Гарт Карен от побърканите му чуства. Вик О Шлиндер лично ми заръча да пазя улиците тази нощ. /Извадих Огненият Чук На Разрухата. Ударих чука в земята пред мен парата около мен се изпари мигновено. Хората опулиха очи сякаш никога неса ме виждали никога неса ме познавали. Сякаш говорех глупости. За това изрекох може би последните си думи.
-Ако неми вярвате убийте ме. Но тоз що ме сочи за виновен той е виновникът. /Стиснах здраво чука си наведох глава затворих очи и се помолих.

"Последната Молитва"

Аз що славя твойто име. Аз що ти се прекланям. Отново те умолявам. Нека тези хора доживеяд да видят утрината зора. Нека тези хора що ти пазиш да видят истината в моите очи. А тоз що в мрачна нощ кръв търси. Тоз що човешка плът яде трябва да умре. Дай ми сили велики разрушителю. Дай ми сили и аз зора да зърна.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките На Първичния Удар - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 EmptyСря 12 Яну - 22:34

Олаф изрече на ум последните слова от молитвата си.
- Познавам те...ти си... - започна единият от стражите изненадано, но друг го прекъсна:
- Ти си бил върколакът! Не мога да повярвам!!
Какво бръщолевеха тези тъпаци? Не можеха ли да ОТВОРЯТ очите си все пак?!
Олаф нямаше да вдигне ръка срещу тях, беше го решил. Но тялото му сякаш не го слушаше. През мускулите му потече топлина, а по вените - втечнен пламък. Няколко рязки болезнени спазми схванаха крайниците му.
- Гааааахх... - изплъзна от устата му и той отвори очи. Зрението му беше станало къде-къде по-добро. Виждаше все едно бе ден. Обонянието му също се беше покачило няколко нива. Инстинктите му го тикаха да погледне луната и да нададе първичен животински вой.
Той погледна ръцете си. Слава на Олаф, те не бяха покрити с козина, а ноктите му не бяха израстнали и не се бяха заострили. Но нищо чудно скоро...
- Няхахахахахахохоооооо. - засмя се с искрено удоволствие съществото с оголен череп вместо лице. - Разбираш ли, момче? На всяка пълна луна различен човек е върколакът! Не е ли забавно? Хеххехеохооооо!
Стражата се затича към Олаф отново с твърди физиономии. Само един се огледа объркано, сякаш търсеше нещо. Олаф го разпозна. Беше мъжът, който пазеше портите преди време, когато побойникът бе отишъл на мисия. Стражът се загледа точно в смеещото се същество и разшири очи. Сякаш досега не го беше виждал.
- Там! - изрева той и се затича към него. Другите се поколебаха, но после продължиха към Олаф.

/Опиши действията си. Явно си подвластен на някакво заклинание от страна на съществото. Имаш същите избори като преди малко + още един - можеш да атакуваш съществото, без да си сигурен дали ще имаш време да приключиш с него./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките На Първичния Удар - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 EmptyСря 19 Яну - 17:22

Нещо в мен се бе променило чуствах тялото си по-леко от преди. Имайки масивната му структура си е цяло мъчение да живееш в него, но аз бях привикнал. Сега обаче то .... то беше леко, а оръжието ми бе като перце. Невярвах и на очите си които виждаха като .... като през деня. Слухът ми също се бе подобрил чух как два вълка свалят елен който имаше четирнадесет разклона на рогата си това го чух от общуването на вълците. Поне тай си мислех или поне тай единият вълк сподели на дълголетния си приятел. Сега обаче не бе време да се разсейвам към мен идваха стражите, а онзи който бе виновен за всички това за добро или зло стоеше и гледаше. Стиснах здраво оръжието си и побегнах. В страни от мен имаше затънтена уличка. Свих в нея пет крачки след като влезнах в нея скочих на дървени съндъци които се намираха до една от къщите. В тази къща която всъщност бе кръчма се чуваха силини звукове от пеещи хора. За съндъците знаех бях ги видял през деня до като обикалях града. С един подскок и се покатерих на покрива. В бързината зърнах как пазачите продължават по мрачната улица. Сега бяхме останали само аз той и пазача който ме познаваше. Знаеше за мен повече от колкото останалите за това неме бе нападнал. Скочих на съседния покрив за да се доближа до онзи. След което слезнах обратно на площада. Застанах срещу човека с черепа.


"Само Смърта Е Вечна"

Пред мен стоеше Артхас бе стиснал тренировачния си меч. Стратегията ми беше да парирам първите два три удара и да го нападна от ляво в крака,а след това в ребрата. Той се стрелна към мен парирах първия удар той отдръпна меча си след което атакува от долу и ме удари през ръката. Мечът ми хвръкна във въздуха, а аз бях на земята с опрян тренировачен меч в гърлото.
-Имаш още да учиш детето ми. За сега отиди в леглото си ние с майка ти отиваме да патрулираме. /Усмихнах му се и го прегърнах след което отидох и си легнах. Събудих се намирах се в някакво мазе нямаше изход нямаше каде да ида,а отвън хората умираха чувах ги.

"Поглед От Небесата"

Очите му светеха с цвета на луната, а от тях течеше на горе червена течност която се изпаряваше няколко сантиметра по нагоре във въздуха. Хората я наричаха Ярост. Младият Побойник се стрелна и с Чардж и замахна към хълбока на противника си. Който отбягна ударът Олаф продължи да нанся удари, а мъжът парираше с невидимо оръжие. Младежът изрева с всичка мощ няколко от близките прозорци се напукаха и се изстрля към мъжа с черепа. Олаф.Д.Асе нанасяше всичко което знаеше върху този човек или незнаеше яроста му бе огромна за да разбере. Двамата танцуваха в невидим танц, а пазачите дори не забелязваха какво се случва чуха рева. Но нищо повече само проблясаци на метал сблъскващ се с метал.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките На Първичния Удар - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 EmptyПет 21 Яну - 15:48

Олаф замахна с Огненият чук на Разрухата отгоре-надолу, масивният метален къс се сблъска с неистова сила в черепа на съществото. Младият побойник с изумление усети силно съпротивление, все едно бе ударил непоклатима канара. Той напрегна мускулите си и усили натиска с всички сили. Врагът му изхриптя нещо и около черепът заструи странно сияние. Олаф издаде гърлено ръмжене, повдигна чука рязко и пак замахна. Вторият удар последва траекторията на първия, но беше още по-силен. Опонентът му направо беше отхвърлен на няколко метра назад и падна в кишата на пътя.
Олаф се приближи към него, с вдигнат чук. Очите му грееха с ярост, а инстинктите му го подтикваха да удря съществото, докато от него не остане единствено прах.
- Кхаххяхохохо. – отново се изсмя „черепът” и снегът около пътя се надигна, завихри се и погълна тялото му, направи ледена вихрушка и когато се разсея, съществото отново беше изправено, а в ръцете си държеше две оръжия, наподобяващи големи сърпове, създадени от сняг и лед. Черепът му бе напукан от удара на Олаф, а в очите му се бе зародила отровно-зелена светлина. То се нахвърли срещу побойникът и замахна със сърповете към шията му с неочаквана бързина.

/Хвърли зарче. При 1 ще те уцели смъртоносно, при 2 ще те рани, при 3,4,5 ще блокираш, а при 6 ще блокираш и контра-атакуваш смъртоносно./

Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките На Първичния Удар - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 EmptyПет 21 Яну - 23:19

Младият побойник който изглеждаше подивял от ярост вдигна оръжието си за да се предпази. Идващите масивни ледени оръжия щяха да бъдат проблем, но както сигорно вече бе разбрал бруталната физическа сила е неговото приемущество. Това нещо пред него не притежаваше сила, а магия някаква страна магия побойникът бе готов да умре и в последния миг преди удара съжали че не е успял да изпълни завета на пра родителите си.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките На Първичния Удар - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 EmptyПет 21 Яну - 23:19

The member 'F1reF1stAc3' has done the following action : Зарче

'Въпрос на късмет' :
Бараките На Първичния Удар - Page 3 De3
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките На Първичния Удар - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 EmptyСъб 29 Яну - 4:11

Съществото атакува с неочаквана бързина и Олаф инстинктивно разбра, че няма да може да се отдръпне. Вместо това той вдигна чука пред себе си и стоманата му посрещна ледените остриета. Силата зад удара на опонента му беше чудовищна, а опората под краката на младият побойник не беше стабилна - лед, завит от снежна покривка. Олаф се приплъзна назад няколко метра, оставяйки зад себе си следи, наподобяващи изорани бразди, изпод които се виждаше каменният паваж на улицата. Но беше блокирал атаката.
- Интересно. - каза врагът му с хриптящ глас. - Не очаквах от теб да оцелееш.
Яростта на Олаф не беше заглъхнала. Нямаше как да затихне от една атака, колкото и смъртносна да бе изглеждала.
Сега беше негов ред да накаже скелетоподобното същество. Предусещайки този развой на събитията, то вдигна двата сърпа пред себе си и застана в защитна поза.
- Хайде! Ела!

/Опиши атаката си./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките На Първичния Удар - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 EmptyСъб 29 Яну - 14:13

Мигове от действията ми проблясваха в главата ми. Неможех да контролирам нищо сякаш ... сякаш бях в чуждо тяло. Усещах това което заместителят ми яроста ще направи, а той бе готов на всичко за да спечели......

"Към Края И Пак Отново"

Вървях на пред готов да умра готов да оставя тялото си и да отида при Олаф. Готов на всичко за да дам тялото си, но да спечеля краят ми идваше. Предчуствах го вкуса на кръв бе изпълнил моята уста. В далечината усетих нова глутница вълци. Водачът на която ги водеше към Демерион явно искаха да се бият на моя страна или тай предполагах. Можеше да ме спасят вероятно можеше и да успеят. но пазачите на портите щяха да ги изтребят преди да влезнат в градъ. Краят ми идваше.


Младият побойник сякаш се дуумеше какво да направи. Но яроста не би трябвало да му позволява такова нещо. Явно времето му изтичаше трябваше да се справи с противника в най-бърз срок от време. Преди яроста да изчезне напълно. Той се затича на пред, а Огненият Чук На Разрухата оареше градския паваж както фермер оре нивата си за да засее пшеница. Скелето подобното същество понечи да атакува, но Олаф опъна тялото си назад. Завъртя оръжието си и хвана с две ръце. След полукръг отпусна дясната и продължи другия полукръг с дясната си ръка. Всичко продължаваше в една неспирна вихрушка помитаща снега из улиците на Демерион в бурна вечер през декември. Понесъл се в един мигновен и всъщото време вечен танц всичко започна отново. Началото на нещо вечно или мигновено началото на нещо смислено и безмислено или краят на един живот.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките На Първичния Удар - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 EmptyСъб 29 Яну - 17:00

Тежката правоъгълна буца стомана бе пресрещната от магическите ледени остриета и от сблъсъка ръцете на Олаф, а в следствие и цялото му тяло, изтръпнаха. Снегът около двамата бе повдигнат от паважа и се разхвърча във всички посоки. Леденото острие на съществото издаде хрущящ звук и се пръсна на парчета.
- Не! – извика скелетоподобното същество и направи крачки назад, вдигайки вторият си сърп с намерение да блокира следващият удар, но Огненият Чук на Разрухата премина през тази бариера с неочаквана лекота. Сякаш оръжието на младият побойник бе обладано от яростта му и излъчваше пурпурна светлина, намекваща за болка. Олаф го стовари директно в зейналият череп пред себе си и врагът отхвърча на приблизително десет метра, падна на снега и започна да се въргаля в него поне още толкова. Когато най-сетне тялото му се сблъска в довара на една от околните сгради от мястото на сблъсъка се разхвърчаха кости и разкъсани парчета плат.
- Кхааааааа.... – чу се замиращ зов и когато Олаф се приближи да провери ефекта от атаката си забеляза само издаващи отровен сярен дим останки. Черепът го нямаше в купчината кокали.
В далечината се чу хоров вой на вълци. Пълната луна даряваше Шелтър с магиката си. Олаф усети как постепенно дивото в него заглъхва. Заклинанието, което го беше завладявало си беше отишло, но сякаш беше оставило утайката си в тялото и съзнанието му.
Две улици по-далече стражите, които го бяха преследвали се заковаха на място и започнаха да се оглеждат изумени. Не знаеха как се бяха озовали тук.

/Пожъна успех. Можеш да се върнеш при майстора си./

Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките На Първичния Удар - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 EmptyПет 4 Фев - 17:58

Прибирах се .... Най-накрая .... бях победил. Енеригята .... Енергията ми привършваше. Трябваше да се прибера при майстора да му кажа
за развойа на събитията. Коцуках и се подпирах с двете си ръце върху Огненият Чук На Разрухата торшах плочките в Залата на майстор Вик О Шлиндер.
Той ме видя от бюрото си и се изправи, а аз припаднах. Няколко часа по-късно се свестих разказах всичко на майстора и зачаках неговото решение.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките На Първичния Удар - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 EmptyСъб 5 Фев - 4:54

Олаф отвори очи и се изправи в седнало положение. Беше загубил съзнание от изтощение и беше спал на едно от походните легла в бараките. Майстор Вик Ош Линдер се приближи към него и каза:
- Изкачваш се в йерархията. Преминаваш в следващото ниво. Ще те очаквам утре, когато ще продължим по-напредналото ти обучение. А сега имам малко работа. Спи тук...
Още преди Вик да довърши словата си, Олаф усети как клепачите му отново се затварят. Все още не беше възвърнал енергията си. Приятното чувство на успеха все още го беше завладяло. Беше успял. Преди да затвори очи и да потъне в света на сънищата, той фокусира отдалечаващият се Майстор, който носеше със себе си черепа, от който не се отделяше почти никога.

/Минаваш в следващото ниво(трябва да обсъдим точно в какъв подклас преминаваш), получаваш 20 стата, които да разпределиш по твой избор, а атаката на Огненият Чук на Разрухата се покачва с 8 и става 30./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Бараките На Първичния Удар - Page 3 Left_bar_bleue114/117Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 EmptyПон 7 Фев - 19:49

Сабудих се беше минал поне един ден пак бе утро. Слънцето огряваше леглото ми тялото ми беше изпълнено с болка. Но душата ми пируваше от победата с доста зор се изправих от леглото си. Взех Огненият Чук На Разрухата и закуцуках към майстор Вик О Шлиндер. Преди да излезна от спалното помещение обаче закусих и то доста обилно. Обяд Вечеря и Закуска за няколко дена ме чакаше на масата въпреки че вече бяха истинали ги излапах лакомно. По пътя си към залата на първичния удар срещнах няколко побойника които ме гледаха ужасено и някак си с възхищение. По пътя си също тъй срещнах Гарт Карен който ме прегърна здраво.
-Радвам се че си уживял момче битката ти е била ужасяваща майстор Вик ми каза. Той те е наблюдавал през цялата битка. Щеше да те защити най-вероятно ти не трябва да умираш това бяха част от думите му. /понечих да изреча моите благодарности, но Гарт притисна с ръка устата ми.
-Запази си силите за пред майстора момче ще са ти нужни. /Кимнах му и се запътих към залата влизайки в нея видях майстора който се бе подпрял на един пилар и гледаше черепа. Явно се бе онесъл в размисъл защото неме забеляза първоначално. Аз се поклоних и казах.
-Добър следобед господарю Вик О Шлиндер.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Бараките На Първичния Удар - Page 3 Left_bar_bleue105/105Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 EmptyЧет 10 Фев - 13:08

- Добър ден, Олаф. – поздрави го Вик. – Личи ти, че си си отпочинал добре. И това е хубаво, защото имам задача за теб. От момента, в който успя да се справиш с предишната си мисия и да победиш врагът си, вече не си побойник, а си начислен към пакта на викингите. Викингите са основната бойна еденица на Демерион, те са крайъгълният камък на армията ни. Мнозина от обучаващите се при мен спират обучението си на тази фаза, а съвсем малка част от тях, най-надарените, продължават напред, към по-висшите степени на бойно изкуство. Като викинг вече имаш определени задължения. Налага се да изучиш основна военна стратегия и тактика, знания, които ще ти позволят да следваш ефективно заповеди по време на масова битка и ще ти послужат като основа за развитие на по-напреднали умения...ако решиш да продължиш. Но дотогава има време. За сега искам от теб да отидеш до щаба на Пазителите на Демерион и да говориш с Кейлаб. Той ще те въведе в останалото и ще ми докладва за успехите или провала ти. Успех, Олаф, очаквам от теб високи резултати.
Нещо като лека усмивка се бе появила за миг върху устните на Вик Ош Линдер, а в очите му се четеше гордост. Майсторът бе наистина доволен от напредъка на ученика си.

Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Sponsored content





Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараките На Първичния Удар   Бараките На Първичния Удар - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бараките На Първичния Удар
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Бараките
» Бараките
» Бараките
» Бараките
» Бараките На Зейлор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Демерион :: Демерион-
Идете на: