Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 "Цигулката на Мая"

Go down 
+7
Кай
Nightmare
Mean girl
FireNaruto
Рейкадо Сансоу
Кейтлин Паркър
Vlad
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Nightmare

Nightmare


Брой мнения : 134
Join date : 09.10.2009

Данни на персонажа
Име: Колапсо
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue0/0"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyВто 27 Окт - 20:47

Колапсо влезе предпазливо. Шумът от токчетата й отекваше из залата,което й подсказа, че бе огромна. Изключителна хладнина и мрак я връхлетяха. Пристъпваше полека, акто бе наострила всяко от сетивата си и бе аблолютно готова за изненади....
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue105/105"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyВто 27 Окт - 21:46

Vlad написа:

Вратата на стаята беше здраво заключена.

Момичетата нямаше как да излязат всъщност. От другата страна на вратата се чух тих разговор. Хубаво щеше да бъде ако Елиа и Колапсо направеха тихо някакъв план, ако някой влезеше.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Nightmare

Nightmare


Брой мнения : 134
Join date : 09.10.2009

Данни на персонажа
Име: Колапсо
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue0/0"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyВто 27 Окт - 21:57

Колапсо се доближи до Елия и й прошепна " Заставаш пред вратата, а аз зад самата врата .... понеже си личи,че са глупави ще дойдат към теб, а аз ще ги убия в гръб.. Ясно?" Момичетата се приготвиха да изпълнят плана.

ПС Сорка Влад, ама две блондинки кат се саберат....
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue105/105"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyВто 27 Окт - 22:51

Чу се изщракване на ключ в ключалка и вратата се отвори:
- Будни ли сте гълъбчета? - каза единия от онези мъже в бара и влезе вътре, другия чакаше вън.
Той погледна изненадано към Елиа и каза:
- Ъ? Как се освободи?
После се втурна като тъп бизон срещу нея.

/Опишете какво правите, но не казвайте какъв ефект е имала атаката ви - аз ще кажа. Wink/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Nightmare

Nightmare


Брой мнения : 134
Join date : 09.10.2009

Данни на персонажа
Име: Колапсо
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue0/0"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyВто 27 Окт - 22:54

Kолапсо бе абсолютно убедена, че трябва да са двама, за това не излезе от прикритието си, а само както мъжът беше в гръб хвърли с все сила ножа си и кимна на Елиа да залегне (надяваше се да я види) - сега и оставаше само един. Момичето знаеше,че така издава местоположението си на другия от мъжете, за това в сенките се придвижи и смени позицията си.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue60/60"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/60)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyВто 27 Окт - 22:59

Колапсо хвърли ножа..аз се наведох като бях легнала на земята ..преплъзнах се м/у краката му след което с пръстите си натиснах мускола на бедрото му , което би предизвикало огромна болка ..поне така бях видяла на таблото .след което се скри в една сянка в стаята
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue105/105"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyВто 27 Окт - 23:14

Мъжът се срина крещейки от болка, а камата на колапсо се заби в гърба му и го довърши. Горкият кретен.
Другият обаче влезе в стаята с меч в ръка и нападна Колапсо, като замахът му беше бърз.

/Сега е ред на Елиа да пише, после е мой и накрая на Колапсо./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue60/60"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/60)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyВто 27 Окт - 23:17

Приплъзнах се по пода и направих същото самоче бях зад него и го направи на ръката с която държах меча
-Колапсоо лягай долу ..
Като изкарах камата от джоба си и я опрях в вратъ му и прибавих
-За какво сме тук всъщност..
говорех му близко до ухото а гласът ми се слееше като мед
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue105/105"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyВто 27 Окт - 23:19

- Тц, мразя ги тези самоуверени гласчета. - но не мръдна. - Хубаво, убийте ме ако искате, все ми едно.

/Получавате и двете по 2 Атака и 1 Защита от цялата работа./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Nightmare

Nightmare


Брой мнения : 134
Join date : 09.10.2009

Данни на персонажа
Име: Колапсо
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue0/0"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyВто 27 Окт - 23:22

Колапсо се изправи и го погледна високомерно, разходи се до трупа на другия мъж и взе камата си, върна се и я опря в гърлото на мъжа:
- Кажи къде е котката ми ! Виждам, че не се стахуваш да омреш, е добре все пак ни кажи,защото болката е нашата специалност. Кажи ни сега или после ще се молиш за смъртта си.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue105/105"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyСря 28 Окт - 17:25

- На долния етаж, в склада. - каза мъжът веднага, но без да показва страх. - Сега ще ме пуснете ли или ще ме убиете?
Гласът му беше примирен и някак си незаинтересован. Но вътрешно го беше страх.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue60/60"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/60)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyСря 28 Окт - 17:54

-Колапсо тръгвай аз ще устана да го поразпитамм малко...
СЛед което бавно движех камата около вратъ му и казах
-Хъ кази ми най-краткия път до академията и за какво използвахте сила с/у две безащитни момичета..
Продължавах да говоря все така спокойно и той едва ли можеше да предзкаже действията ми..Една грешнаа дума е мъртав..
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue105/105"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyСря 28 Окт - 18:03

- През телепортната зала в Илиос. - отвърна мъжа. - А колкото до другия въпрос, ти ни предизвика с държането и високомерните си думи.
Човекът погледна към мъртвия си другар със съжаление.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue60/60"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/60)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyСря 28 Окт - 18:13

-Мерси.хъх до колкото държанието ми ..съжелявам ..
След което стиснах камата й я забих в гърдите й я завъртях по посока на часовниковата стрелка
Върнете се в началото Go down
Nightmare

Nightmare


Брой мнения : 134
Join date : 09.10.2009

Данни на персонажа
Име: Колапсо
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue0/0"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyСря 28 Окт - 20:38

Колапсо вече слизаше по стълбите. Деижеше се леко и ефирно в прикритието на сенките. Почти бе невъзможно някой да заподозре, че е тук. Стигна до една огромна врата приличаща на врата на склад. Приготви камата си като я превъртя в ръката си. Тихо открехна вратата. Беше тъмнно и изключително студено, което не й говореше за нищо добро. Още при първата крачка, шумът от токчетата й отекна в пространството - подксаза й, че залата е изключително голяма. Момичето направи втора крачка като не затвори вратата зад себе си, а я остави леко открехната ....
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue35/35"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/35)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyСря 28 Окт - 22:25

Но трима пазачи на склада я зябелязаха!

/Сега ако искаш можеш да ги убиеш или да ги заблудиш и после да ги убиеш! Избери си! Опиши си действията, но остави резултата на мен./
Върнете се в началото Go down
Nightmare

Nightmare


Брой мнения : 134
Join date : 09.10.2009

Данни на персонажа
Име: Колапсо
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue0/0"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyСря 28 Окт - 23:00

Колапсо реши да ги убие направо - нямаше време за губене - не знаеше какво се е случило с Шайло и това я вбесяваше. Тя изтича до клетката в която видя Шайло , по - скоро го чу и после видя. Удари здраво по клщчалката с надежда да я отвори. След което момичето чу стъпките на пазачите. Ясно и бе, че трябва да й помогне Шайло, 3ма на 1 не бе добре. Но все пак Тя превъртя камата мажду пръстите си и застана между пазачите и клетката. Направи им знак да започнат.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue105/105"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyЧет 29 Окт - 21:02

Момичето нямаше шанс срещу тримата и те бързо я обезоръжиха(все пак трима мъжаги срещу малко красиво момиче...).
Но в същия миг вратата на клетката се отвори рязко и Шайло скочи върху нахалниците и прегриза на единия гърлото. Другите се депресираха и си плюха на петите.

/Няма смисъл да ги гониш. Можеш спокойно да опишете как излизате от това проклето място. Но гледайте да е по-скришом. :0/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue60/60"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/60)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyЧет 29 Окт - 21:22

Тръгнах по коридора на долу..вървях си нормално и търсих с поглед Колапсо и котето..чух писък и тръгнах да тичам по посока на него ..Слязох по някви стълби и стигнах до отворена врата,,Видях два силуета..приближих се и видях ..Колапсо и Шайло
-Да се махаме
предложих им като се озовах пред тях и се наведох пред Шайло и каза
-Съжалявам момче..не исках да се получи така
след което започнах да го галкам зад ушичките
Върнете се в началото Go down
Nightmare

Nightmare


Брой мнения : 134
Join date : 09.10.2009

Данни на персонажа
Име: Колапсо
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue0/0"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyЧет 29 Окт - 21:59

Колапсо го прегърна и започна да му шепне нещо на ушенце след което се изправи, прокара пръсти през косата си и каза да тръгваме. Шайло отново вървеше редом с нея. Момичето на излизане от склада си взе камата и се подготви излезе и започна да ходи по стълбите нагоре, като се криеше в сенките, а котката ходеше ниско и тихо.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue60/60"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/60)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyЧет 29 Окт - 22:32

Аз си вървях най-обикновенно не ми пукаше особенно какво ще стане..изведнъж ме връхлетяха поредици от спомени от цидателата..Навлязоха в главата ми неканени...хванах се и паднах на колене..всичко ми дойде в повече за това останах на колене докато се оправя
Върнете се в началото Go down
Nightmare

Nightmare


Брой мнения : 134
Join date : 09.10.2009

Данни на персонажа
Име: Колапсо
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue0/0"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyЧет 29 Окт - 23:27

Колапсо се обърна към нея и я хвана под ръка като каза:
- Ще ти помогна, ако ти има нещо, нека първо да излезем оттук.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue105/105"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyПет 30 Окт - 2:43

Двете видяха пред себе си една отворена врата, която явно извеждаше на задната уличка зад кръчмата. Точно от каквото имаха нужда сега. А и изглежда нямаше никой, който да им се изпречи на пътя.

/Излизате на улиците. От там можете да изберете накъде да ходите. Ако искате да се върнете в Академията, може да използвате Телепортната сграда в Илиос, но не се дръжте много подозрително пред стражите там, защото те не са побойници в някой пропаднал бар, а елитни войници. Smile/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Nightmare

Nightmare


Брой мнения : 134
Join date : 09.10.2009

Данни на персонажа
Име: Колапсо
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue0/0"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyПет 30 Окт - 16:51

Колапсо я хвана под ръка и двете излязоха, следвани от Шайло. Момичето придържайки Елиа се отдалечи се скриха между някаква стена и някакви дървени бъчви(хД) Колапсо я сложи да седне, като се обляга на стената и я погледна:
- Какво ти е, ако ми кажеш мога и да ти помогна. - погледна жално тя.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
"Цигулката на Мая" - Page 3 Left_bar_bleue60/60"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/60)

"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 EmptyПет 30 Окт - 17:07

-Хъмм ..добре съм
започнах да я обеждавам като се хванах за главата и започнах бавно да се изправям
-Колапсо трябва да се приберем по скоро в академията..
Като вече се бях изправила на краката си ..но усещах че не мога да помръдна..Това беше станало отвсичките спомени който въррхлетяха така нагло в главата ми и все едно не искаха да я напуснах..Киба ..Деф..Вайл..Нейт..не че с него много се имахме....След което се облегнах на стената и постоях малко с затворени очи..след десетина минути..Успях да прогоня мислите
-Давай да тръгваме..чче това мястоо ме подтиска
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Цигулката на Мая" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Цигулката на Мая"   "Цигулката на Мая" - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
"Цигулката на Мая"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» "Каляската на Бялата лейди"
» Кръчма "Трите Плъха"
» "Трапезата на Императора"
» "Старата котва"
» "Стълбата на величието"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Илиос-
Идете на: