Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Лесли ?

Go down 
+4
Кай
Aoi
Redwine
F1reF1stAc3
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next

Лесли ?
да изритаме лесли без заместник ?
Лесли ? Vote_lcap30%Лесли ? Vote_rcap
 30% [ 3 ]
да изритаме лесли и Айви да бъде негов заместник ?
Лесли ? Vote_lcap40%Лесли ? Vote_rcap
 40% [ 4 ]
да не изритваме лесли ?
Лесли ? Vote_lcap30%Лесли ? Vote_rcap
 30% [ 3 ]
Общо гласове : 10
 
Poll closed

АвторСъобщение
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue114/117Лесли ? Empty_bar_bleue  (114/117)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Лесли ?   Лесли ? EmptyПон 14 Дек - 20:41

имам мн важен вапрос за всички ви след като забелязах че няколкото хора които играят искат Лесли вън от разказвачите имате вариянт да вотвате и защо сте избрали вашия глас



моя глас е да го изритаме и да вземем Айви защото тя знае повече от него не е 12 годишна и постояно е тук или в скайпа и сам 100% че е по добра от него .
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue120/120Лесли ? Empty_bar_bleue  (120/120)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyПон 14 Дек - 20:51

Това не е лоша идея. Не е приятно да се заяждат с теб без причина. А дори да си сбъркал/а нещо, то може да бъде казано и без да ти се държи тон, особено когато става въпрос за нов и неопитен играч.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue1026/1026Лесли ? Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyПон 14 Дек - 21:07

12 годишен играе с 21 годишен, май е разменил цифрите. Мен не ме зарибява толковамного като разказвач (не, че ми е отговарял (1-2 пъти най-много)), старанието куца...
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue35/35Лесли ? Empty_bar_bleue  (35/35)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyПон 14 Дек - 21:43

Ми ок! Гласувайте! И какво като е по-голяма от мен?! Играл съм в много форуми като разказвач.

1. Никой не ми е казвал да му пиша освен Цецо, но прочетох съобщението по-късно!

2. До 23 декември съм зает.

и 3. Обещавам че от Коледната ваканция влизам в норма! Предлагам да ме оставите коледната ваканция като изпитателен срок! Никой няма да пише и аз ще отговарям. На 4-ти януари си пишете мнението! Съгласни?!

4. Аз като отговорих на Айви и се ядосах, защото попринцип знам, че не е редно да разказваш ти сам. Затова сори, но вие решавате!
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue105/105Лесли ? Empty_bar_bleue  (105/105)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyПон 14 Дек - 22:08

oink oink. We shall see. For now, I'll let the mortals wage their wars for power.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue60/60Лесли ? Empty_bar_bleue  (60/60)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyПон 14 Дек - 22:28

Аз съм да го махните без никой да слагате !!
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue114/117Лесли ? Empty_bar_bleue  (114/117)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyПон 14 Дек - 23:04

Mean girl написа:
Аз съм да го махните без никой да слагате !!

искаш да ме оставиш сам с призрака Кейтлин Паркър която не е влизала от праисторическата ера и Владд който има важни испити сега ?
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue120/120Лесли ? Empty_bar_bleue  (120/120)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyВто 15 Дек - 0:00

F1reF1stAc3 написа:
искаш да ме оставиш сам с призрака Кейтлин Паркър която не е влизала от праисторическата ера и Владд който има важни испити сега ?

FireFistAce аз няма да те оставя да се справяш сам, даже и народа да не ме ще!
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue114/117Лесли ? Empty_bar_bleue  (114/117)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyВто 15 Дек - 7:03

Vlad написа:
oink oink. We shall see. For now, I'll let the mortals wage their wars for power.

oo dear immortal grant me power to destroy this world Very Happy
Върнете се в началото Go down
Tommy

Tommy


Capricorn Брой мнения : 230
Join date : 07.11.2009
Age : 36
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Yakushiji Yashamaru
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue0/0Лесли ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyВто 15 Дек - 11:06

@ Лесли:
Гледай сега батковото, с изпитателни срокове, без изпитателни срокове - нищо няма да се промени. А и къде пише, че трябва да се молим на разказвач да ни отговори? Не е ли твое задължение като такъв да следиш какво става?

---------

За анкетата:
Който не си върши работата - уволнение. Не е ли така на всякъде?
Върнете се в началото Go down
http://myanimelist.net/profile/Candy_Holic
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue114/117Лесли ? Empty_bar_bleue  (114/117)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyВто 15 Дек - 15:10

Tommy написа:
@ Лесли:
Гледай сега батковото, с изпитателни срокове, без изпитателни срокове - нищо няма да се промени. А и къде пише, че трябва да се молим на разказвач да ни отговори? Не е ли твое задължение като такъв да следиш какво става?

---------

За анкетата:
Който не си върши работата - уволнение. Не е ли така на всякъде?

да така е Том след като от месец месец и половина не е писал 1 пост свързан с разказване мисля че трябва да го оволним + това и да пише файда от него никаква погледни миссиония център когато той е давал миссий няма пост по дълаг от 2-3-4 реда което е минимума и дава някфи ТЪПИ миссий за разлика от мен и влад примерно скоро време ще направя и такава анкета за Кейтлин Паркър щото и тя не е вилзала от ХИЛЯДОЛЕТИЯ
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue35/35Лесли ? Empty_bar_bleue  (35/35)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyВто 15 Дек - 15:35

Говорете си бе, но знайте че най-важното т.е. дали да остана КАЗВА ВЛАД! НЕ ВИЕ! Той ми го каза. Пък и к'во, не всеки има въображение за мисии. Мразете ме правете каквото искате ама на мен НЕ МИ ПУКА какво мислите за мен! Ако Влад ме махне ок! Ако ме остави още по-добре. И няма некъв си там Макс да настройва всички с/у мен! Ако беше толкова сериозно ВЛАД щеше да направи темата и даже по - етична. Както и да е!
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue114/117Лесли ? Empty_bar_bleue  (114/117)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyВто 15 Дек - 15:54

Лесли написа:
Говорете си бе, но знайте че най-важното т.е. дали да остана КАЗВА ВЛАД! НЕ ВИЕ! Той ми го каза. Пък и к'во, не всеки има въображение за мисии. Мразете ме правете каквото искате ама на мен НЕ МИ ПУКА какво мислите за мен! Ако Влад ме махне ок! Ако ме остави още по-добре. И няма некъв си там Макс да настройва всички с/у мен! Ако беше толкова сериозно ВЛАД щеше да направи темата и даже по - етична. Както и да е!

несам настройвал никого просто реших да направя темата защото много хора се оплакват че не струваш като разказвач и другото несам некаф си там а аз съм МАКС МАКС не некаф си там МАКС несе заяждай с мен с МАКС !!!
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue120/120Лесли ? Empty_bar_bleue  (120/120)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyВто 15 Дек - 15:57

Лесли написа:
Говорете си бе, но знайте че най-важното т.е. дали да остана КАЗВА ВЛАД! НЕ ВИЕ! Той ми го каза. Пък и к'во, не всеки има въображение за мисии. Мразете ме правете каквото искате ама на мен НЕ МИ ПУКА какво мислите за мен! Ако Влад ме махне ок! Ако ме остави още по-добре. И няма некъв си там Макс да настройва всички с/у мен! Ако беше толкова сериозно ВЛАД щеше да направи темата и даже по - етична. Както и да е!

Виж сега, точно заради ето тази арогантност хората не искат да си разказвач. Да, така е, решението е на Влад. Ти наистина ли мислиш, че да си груб и да се отнасяш с пренебрежение към хората е достатъчно, за да бъдеш водещ в тази игра? Понеже нека не се лъжем - голяма част от удоволствието от играта зависи от въображението и желанието на разказвача. Ако сам преценяваш, че нямаш доататъчно въображение, защо се обиждаш? Тук не е въпроса в това дали те мразим, даже съм напълно убедена, че никои не те мрази, просто не си вършиш работата както трябва. Казваш, че това, че си на 12 няма значение. Напротив има. Нямаш все още достатъчно нормален житейски, а и литературен опит, за да прецениш и разбереш, че това дето Влад е измислил е наистина уникално добро и е направено с цел не да се убива време, а да се развива въображение и да се даде сцена за лично творчерство. Влад е създател на идеята, на форума и краиното решение е негово, но всяка игра е наша, всеки герои е личен и в крайна сметка героите правят играта.

За това моят най-мил и приятелски съвет, даден с цялата любов на света, е ти сам да се отдръпнеш като разказвач, за да не се чувстваш мразен и нападнат. Играй с нас, бъди част от цялото, но не разваляй удоволствието на всички с несериозност и арогантно поведение. От там нататък, дали някои ще те замести, аз или които и да е друг е решение наистина на Влад.

Пожелавам ти приятна игра и знам, че ако стана разказвач ще се постарая да ти я направя весела и забавна, понеже лоши чувства към теб, а и който и да е друг, нямам.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue35/35Лесли ? Empty_bar_bleue  (35/35)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyВто 15 Дек - 16:08

Дали пък нямам литературен опит а? Ти нито си ме виждала нито нищо за да кажеш, че нямам литературен опит. Житейски имам доста въпреки възрастта си. Сори за държанието, но заради проблемите ми в даскалото несъзнателно си го изкарвам със скандали на вас.

Второ: Точно на Макс ИМАМ пълното право да си го изкарвам. И аз съм човек. Дори и да иска да не съм разказвач може да направи една съвсем етична тема. Какво е това "да изритаме"? Така ли тряа да се държи с мене? Ае кажете? Ти сама го каза, че ако станеш разказвач дори да не те искат ще се постараеш. Същото ще направя и аз. Тамън ми минаха тестовете и тамън влизам в график. Всеки има причини. Ето Кейт! 14 години: Двойно повече тестове от мен, двойно повече домашни от мен, двойно повече даскало. Аз лично съм против вие да казвате кой да се маха. Защото може да не пиша често, може да не измислям мисии ма тамън влизам в график. Ако ви е неприятно ок. Махам се от форума и проблема се решава. И щом оня там как беше не знам, не ми зачита правата да не очаква това от мене.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue114/117Лесли ? Empty_bar_bleue  (114/117)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyВто 15 Дек - 16:15

това всичкото не е от сега още от като почнах да играя ти се заяждаш с хората влад един път те оряза но мисля че наистина не трябва да бъдеш разказвач
Първо : постовете ти като разказвач НЕ СТРУВАТ
Второ : 12 годишно лапенце си още слушаш мама и тати оная седмица те беха наказал и и висеше пред компа и нищо не правеше и нямаше кой да разказва в форума ( преди още аз да бъда разказвач )
Трето : постояно си зает и неможеш да отговаряш за разлика аз и Айви можем защото след като се прибера от работа след като си сабуя обуфките веднага първата работа да се намъкна в форума и да видя кой кво писал а за Айви тя почти по цял ден е тук прочела е почти всичко в форума за разлика от теб и мен
Четвърто : Да мразя те още от времето когато започна да се заяждаш с мен и скоро време ще те сасипя в тоя форум и накрая ще те убия както ще убия малкото копеленце Блейз за коледа ........... и несам некаф си там а аз съм МАКС!! МАКСССССССССССССССССССССС !!!!!! НЕ НЯКАФ СИ ТАМ ЗАПОМНИ ГО АЗ СЪМ МАКС ЧОВЕКАТ КОЙТО ЩЕ ТЕ ПОГУБИ ЩЕ ТЕ РАЗРУШИ !!! МАКС!!! тъпо лапенце сащия като брат ми си баси тапака нещастен
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue120/120Лесли ? Empty_bar_bleue  (120/120)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyВто 15 Дек - 16:39

Лесли написа:
Дали пък нямам литературен опит а? Ти нито си ме виждала нито нищо за да кажеш, че нямам литературен опит. Житейски имам доста въпреки възрастта си. Сори за държанието, но заради проблемите ми в даскалото несъзнателно си го изкарвам със скандали на вас.

Второ: Точно на Макс ИМАМ пълното право да си го изкарвам. И аз съм човек. Дори и да иска да не съм разказвач може да направи една съвсем етична тема. Какво е това "да изритаме"? Така ли тряа да се държи с мене? Ае кажете? Ти сама го каза, че ако станеш разказвач дори да не те искат ще се постараеш. Същото ще направя и аз. Тамън ми минаха тестовете и тамън влизам в график. Всеки има причини. Ето Кейт! 14 години: Двойно повече тестове от мен, двойно повече домашни от мен, двойно повече даскало. Аз лично съм против вие да казвате кой да се маха. Защото може да не пиша често, може да не измислям мисии ма тамън влизам в график. Ако ви е неприятно ок. Махам се от форума и проблема се решава. И щом оня там как беше не знам, не ми зачита правата да не очаква това от мене.

1 Ти пак не ме разбра каво ти казах. Да, нямаш достатъчно литературен опит! Ти си способен да четеш от 6 години насам. Аз мога да чета от 18 годиини насам. А, познай кой е прочел повече! От тия 18 години четене 12 се занимавам стриктно с литература. Говоря 4 езика, айде да не се зачекваме за кой колко знае и колко може и кой кой е виждал и какво може и не може да каже.

2 Влизаме ти в положение. Ок имаш даскало, имаш изпити, тестове, щуротии, важни са ти. Евала! На повечето хора на твойте години хич не им пука за подобни неща. Но трябва да ти кажа, мило момче, че всеки си има проблеми и никой няма да те чака да си ги разрешиш, че да се върнеш отново към останалите неща от живота си. Колкото по-бързо го разбереш, толкова по-добре за теб. И това да не можеш да се справиш със всичко, дето са ти го сипали в чинията, не е страшно.

3. Пак ти казвам. Няма нужда да драматизираш. Няма нужда да се махнеш от форума. Играй! Играй колкото искаш, развивай си героя, забавлявай се. Никой не те гони или мрази, но явно не се справяш като разказвач. Да, може би Макс е можел д анапише темата по-мило, но като се замислиш... Защо да го прави? Ти с кой си бил учтив до сега, че да очакваш учтиво поведение?

4 Казвам го за 2ри и последен път... Не ми се карай! Накрая аз ще ти се скарам и няма да ти хареса. Тва, дето Макс го е написал ще ти се стори приспивна песничка. Не те заплашвам. Само казвам, да не кажеш, че не съм те предупредила.

@FireFistAce Макс, недей с лошо, няма смисъл. Ти си разбираш от работата, върши си я, пък каквото трябва да стане ще стане. (И аз прозвучх като Кръстника ) Cool
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue35/35Лесли ? Empty_bar_bleue  (35/35)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyВто 15 Дек - 16:49

Сега ще говоря спрямо всичко без тон и главни букви:

1. Няма да се сравняваме, няма проблем.

2. Казах вече, че влизам в график и за напред няма да има такива неща. Класните минаха всичко мина и премина.

3. Никой не ме мрази?! Да бе да! и със Макс никога не съм се заяждал поне не и нарочно.

4. Имам причина за да не пиша и да влизам и да не правя нищо. От други форуми съм свикнал, че когато един ти е почнал тренировка или нещо именно същия човек трябва да свърши разказването. На тебе Макс ти бе почнал изпитанието и затова не съм писал. На Цветослав или Venomancer не съм писал, защото прочетох съобщението късно. На Елиа и писах няколко поста. Признавам не влагах старание, защото не съм четял заедно с Влад и Елиа за да вникна в характерите на героите. Ако почна да разказвам на някой и съм забравил да му довърша той напомня и довършвам. Правете изводите, а аз ще мисля.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue114/117Лесли ? Empty_bar_bleue  (114/117)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyВто 15 Дек - 16:59

Лесли написа:
Сега ще говоря спрямо всичко без тон и главни букви:

1. Няма да се сравняваме, няма проблем.

2. Казах вече, че влизам в график и за напред няма да има такива неща. Класните минаха всичко мина и премина.

3. Никой не ме мрази?! Да бе да! и със Макс никога не съм се заяждал поне не и нарочно.

4. Имам причина за да не пиша и да влизам и да не правя нищо. От други форуми съм свикнал, че когато един ти е почнал тренировка или нещо именно същия човек трябва да свърши разказването. На тебе Макс ти бе почнал изпитанието и затова не съм писал. На Цветослав или Venomancer не съм писал, защото прочетох съобщението късно. На Елиа и писах няколко поста. Признавам не влагах старание, защото не съм четял заедно с Влад и Елиа за да вникна в характерите на героите. Ако почна да разказвам на някой и съм забравил да му довърша той напомня и довършвам. Правете изводите, а аз ще мисля.


"Забравил да му довърша той напомня и довършвам" ??? това не трябва да се случва ти си разказвач 99% от свободното време тря ти минава в форума като мойто дори и да играя нещо дафам алт и таб и гледам дали някой е писал
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue120/120Лесли ? Empty_bar_bleue  (120/120)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyВто 15 Дек - 17:19

Лесли написа:
Сега ще говоря спрямо всичко без тон и главни букви:

1. Няма да се сравняваме, няма проблем.

2. Казах вече, че влизам в график и за напред няма да има такива неща. Класните минаха всичко мина и премина.

3. Никой не ме мрази?! Да бе да! и със Макс никога не съм се заяждал поне не и нарочно.

4. Имам причина за да не пиша и да влизам и да не правя нищо. От други форуми съм свикнал, че когато един ти е почнал тренировка или нещо именно същия човек трябва да свърши разказването. На тебе Макс ти бе почнал изпитанието и затова не съм писал. На Цветослав или Venomancer не съм писал, защото прочетох съобщението късно. На Елиа и писах няколко поста. Признавам не влагах старание, защото не съм четял заедно с Влад и Елиа за да вникна в характерите на героите. Ако почна да разказвам на някой и съм забравил да му довърша той напомня и довършвам. Правете изводите, а аз ще мисля.

Ето с този тон, вече можем да си говорим. А, за това, че един разказвач като си поеме някого друг не му се меси съм съвсем съгласна. За това товойто намесване - грубо и без въпрос защо и как - в моя пост и моя герой беше зле посрешнато.

Заяждането, ако става не нарочно, значи има много сериозен проблем. Да беше нарочно, да имаше причина, ОК, ама не си се заяждал или поне не нарочно... лоша работа! Айде помисли си какво и как, пък то ще се чуе какво ще стане.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue1026/1026Лесли ? Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyВто 15 Дек - 18:14

Лесли написа:
Говорете си бе, но знайте че най-важното т.е. дали да остана КАЗВА ВЛАД! НЕ ВИЕ! Той ми го каза. Пък и к'во, не всеки има въображение за мисии. Мразете ме правете каквото искате ама на мен НЕ МИ ПУКА какво мислите за мен! Ако Влад ме махне ок! Ако ме остави още по-добре. И няма некъв си там Макс да настройва всички с/у мен! Ако беше толкова сериозно ВЛАД щеше да направи темата и даже по - етична. Както и да е!

Е! Е! Е! Макс не е "некъв си там Макс"! Той е "THA MAX!" (:
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue60/60Лесли ? Empty_bar_bleue  (60/60)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyВто 15 Дек - 18:52

Признавам си неприятно ми е да ми пишат други хора,свикнала съм си с Влад..Като виждате аз попринцип си го качам със седмици да ми пише ..но тфа е извън темата ..Относно до Лесли..Разказването му не струва..истина е..Тънкообиден е..Дори едно 10 год лапе ще пише по зарибяваше от него..отколкото до Макси..пише яко ...не ми е писал..щот последния път го сиктирдосах :Д ...Аз съм за премахването на разказвачи , които са нередовни или тези дет не си вършат работата..Би трябвало да се даде възможност и на други да покажат , че могат нещо повече..Е да аз не съм кой знае колко по-голяма от Лесли..Но и да си призная не обичам да чета литература..Падам си по извратени неща..както и да е..както виждате повечето разкавачи някак си се справям с отг на Влад и дори успявам да го заитересовам ..както и да е ..АДМИНИТЕ КОЙТО НЕ СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА ВЪН
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue35/35Лесли ? Empty_bar_bleue  (35/35)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyСря 16 Дек - 17:50

След дълго и сериозно обмисляне реших следното:


- Оттеглям се от поста Разказвач

- Отстъвам си мястото на Айви


Приятна игра на всички. Беше ми приятно и дано да съм ви доставил удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue120/120Лесли ? Empty_bar_bleue  (120/120)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyСря 16 Дек - 19:36

Лесли написа:
След дълго и сериозно обмисляне реших следното:


- Оттеглям се от поста Разказвач

- Отстъвам си мястото на Айви


Приятна игра на всички. Беше ми приятно и дано да съм ви доставил удоволствие.

Щом си сигурен и ако Влад е съгласен, аз съм на линия!
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Лесли ? Left_bar_bleue0/0Лесли ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? EmptyСря 23 Дек - 22:43

F1reF1stAc3 написа:
това всичкото не е от сега още от като почнах да играя ти се заяждаш с хората влад един път те оряза но мисля че наистина не трябва да бъдеш разказвач
Първо : постовете ти като разказвач НЕ СТРУВАТ
Второ : 12 годишно лапенце си още слушаш мама и тати оная седмица те беха наказал и и висеше пред компа и нищо не правеше и нямаше кой да разказва в форума ( преди още аз да бъда разказвач )
Трето : постояно си зает и неможеш да отговаряш за разлика аз и Айви можем защото след като се прибера от работа след като си сабуя обуфките веднага първата работа да се намъкна в форума и да видя кой кво писал а за Айви тя почти по цял ден е тук прочела е почти всичко в форума за разлика от теб и мен
Четвърто : Да мразя те още от времето когато започна да се заяждаш с мен и скоро време ще те сасипя в тоя форум и накрая ще те убия както ще убия малкото копеленце Блейз за коледа ........... и несам некаф си там а аз съм МАКС!! МАКСССССССССССССССССССССС !!!!!! НЕ НЯКАФ СИ ТАМ ЗАПОМНИ ГО АЗ СЪМ МАКС ЧОВЕКАТ КОЙТО ЩЕ ТЕ ПОГУБИ ЩЕ ТЕ РАЗРУШИ !!! МАКС!!! тъпо лапенце сащия като брат ми си баси тапака нещастен

Ако продължаваш ще направа същата тема самоче с тебе , защото това не е нормално поведение за един ушким "възрастен" "разказвач" .
Първо Португас айде постарай се поне като критикуваш някого да няма толкова много грешки бе мен Wink
Второ ти в момента се държиш като по малък от 12 годишен
Трето за разказвачески умение прав си Лесли не е много добър , но пък ти :? да го критикуваш айде стига сме се залъгвали това си е цял майтап . Нещо от сорта на крадеца вика дръжте крадеца
Четвърто кой ти дава правото да правиш такива неща ?
Пето ПОРАСТНИ ей държиш се като 10 годишен , тегли майни без причина и така .
Шесто ти сам се издаваш , викаш мразил си Лесли еми то да ти кажа единствената причина поради , която си я направил тая тема е , защото мразиш Лесли не , че е сгафил нещо . " ЗА ГАФОВЕ СЪЩО ДА НЕ ГОВОРИМЕ "
Седмо тая тема в момента не значи нищо . Опа не извинете ме значи следното : Кой мрази Лесли , кой обича Португас и на кой му е през **** ... това е НЕ ЗНАЧИ НИЩО , а иначе ...

...АКО ТРЯБВА ДА ПИТАТЕ МЕНЕ ЗА ДОБЪР РАЗКАЗВАЧ НИТО ЛЕСЛИ НЕ Е НИТО ПРОТУГАС , НО ПЪК ЛЕСЛИ СИ Е ПЪРВИ И НАЛИ ЗН. КОЙ СВАРИ , ПО ПРОСТОТИЯ СМЕЯ ДА ТВЪРДЯ , ЧЕ ПОРТУГАС БИЕ ВСИЧКИ .
По РП също бие всички ама отзад на пред . Я стига та не беше ли той човека дето до скоро всички админи му правеха забележка , че му е ужасно РП-то . Е къде се е чуло и видяло разказвача да е с по - лошо РП от това на потребителите , а ми с най - лошото РП във форума ... Не просто това е излагация спрямо целия форум ... айде искам 1 човек да се обади и да ми каже честно дали поведението на Португас подобава за един пълнолетен мъж :?


Извинявам се на всички , но просто неможах да се сдържа от ... простотата, това е ... няма да коментирам повече ...

НЕ АНГАЖИРЪМ НИКОЙ С МНЕНИЕТО СИ МОЛЯ ! ! ! ( не ме карайте да се повтарям )




Цитирам Лесли :
" След дълго и сериозно обмисляне реших следното:


- Оттеглям се от поста Разказвач

- Отстъвам си мястото на Айви

Приятна игра на всички. Беше ми приятно и дано да съм ви доставил удоволствие. "
>ТОВА Е ПОВЕДЕНИЕ НА ВЪЗРАСТЕН<
Аз ще го уважа и ще кажа думата , която най - малко обичам да употребявам , но ми е любима "СБОГОМ" също така не се сърди наистина не беше с кой знае какво РП та да си разказвач , но ако имаме предвит като цяло нивото във форума ... Отностно гласовете и те не значът нищо едните са от хората , които мразят Лесли както по рано казах другите са от подкупени може би , немислите ли , че не е трудно да изнудите някой потребител когато имаш правомощията Wink А за Португас поздрав от Лесли >ЦЪКИЧ< Надявам се да разбереш какво имам в предвит , но пък жалко ако знаеш и английския като българския . Да позовлих си леко заяждане , не обичам хората , които забравят от къде са тръгнали !
Португас , "като не искаш мира на ти секира" Wink казъл го е Хан/Кан Крум Wink или още нещо мисля , че беше от Цезър или поне от Рим " ако искаш мир приготви се за война"

Все пак повтарям " НЕ АНГАЖИРЪМ НИКОЙ С МНЕНИЕТО СИ МОЛЯ " и въпреки това знам , че някой ще се обади поради ... как да го кажа ... липса на възпитание . Та когато получа отговор от Португас можеби ... знай , че това е още началото Wink око за око зъб за зъб ( еврейска поговорка ) . Не искам да се занимавам с тебе освен ако не ми дадеш повод , но съм човек , който има вроден талант да спори можеби е и населдствено Wink а , също така мисля , че и коефициянтът ми на интелигентност е доста по висок от твоя за това моляте нека да не падам на твоето ниво .Предварително ти казвам сърдечни благодарности .
ПАК СЕ ИЗВИНЯВАМ НА ВСИЧКИ ПРОСТО СЕ ПОУВЛЯКОХ ЗНАЕТЕ КАК Е Wink Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лесли ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лесли ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Лесли Пиерон
» Къщата на Лесли и Селехин
» Спалното помещение на Лесли

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Лафче-
Идете на: