Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Лесли ?

Go down 
+4
Кай
Aoi
Redwine
F1reF1stAc3
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2

Лесли ?
да изритаме лесли без заместник ?
Лесли ? - Page 2 Vote_lcap30%Лесли ? - Page 2 Vote_rcap
 30% [ 3 ]
да изритаме лесли и Айви да бъде негов заместник ?
Лесли ? - Page 2 Vote_lcap40%Лесли ? - Page 2 Vote_rcap
 40% [ 4 ]
да не изритваме лесли ?
Лесли ? - Page 2 Vote_lcap30%Лесли ? - Page 2 Vote_rcap
 30% [ 3 ]
Общо гласове : 10
 
Poll closed

АвторСъобщение
Tommy

Tommy


Capricorn Брой мнения : 230
Join date : 07.11.2009
Age : 36
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Yakushiji Yashamaru
Жизнени точки:
Лесли ? - Page 2 Left_bar_bleue0/0Лесли ? - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Лесли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? - Page 2 EmptyСря 23 Дек - 23:03

Блейз написа:
F1reF1stAc3 написа:
това всичкото не е от сега още от като почнах да играя ти се заяждаш с хората влад един път те оряза но мисля че наистина не трябва да бъдеш разказвач
Първо : постовете ти като разказвач НЕ СТРУВАТ
Второ : 12 годишно лапенце си още слушаш мама и тати оная седмица те беха наказал и и висеше пред компа и нищо не правеше и нямаше кой да разказва в форума ( преди още аз да бъда разказвач )
Трето : постояно си зает и неможеш да отговаряш за разлика аз и Айви можем защото след като се прибера от работа след като си сабуя обуфките веднага първата работа да се намъкна в форума и да видя кой кво писал а за Айви тя почти по цял ден е тук прочела е почти всичко в форума за разлика от теб и мен
Четвърто : Да мразя те още от времето когато започна да се заяждаш с мен и скоро време ще те сасипя в тоя форум и накрая ще те убия както ще убия малкото копеленце Блейз за коледа ........... и несам некаф си там а аз съм МАКС!! МАКСССССССССССССССССССССС !!!!!! НЕ НЯКАФ СИ ТАМ ЗАПОМНИ ГО АЗ СЪМ МАКС ЧОВЕКАТ КОЙТО ЩЕ ТЕ ПОГУБИ ЩЕ ТЕ РАЗРУШИ !!! МАКС!!! тъпо лапенце сащия като брат ми си баси тапака нещастен

Ако продължаваш ще направа същата тема самоче с тебе , защото това не е нормално поведение за един ушким "възрастен" "разказвач" .
Първо Португас айде постарай се поне като критикуваш някого да няма толкова много грешки бе мен Wink
Второ ти в момента се държиш като по малък от 12 годишен
Трето за разказвачески умение прав си Лесли не е много добър , но пък ти :? да го критикуваш айде стига сме се залъгвали това си е цял майтап . Нещо от сорта на крадеца вика дръжте крадеца
Четвърто кой ти дава правото да правиш такива неща ?
Пето ПОРАСТНИ ей държиш се като 10 годишен , тегли майни без причина и така .
Шесто ти сам се издаваш , викаш мразил си Лесли еми то да ти кажа единствената причина поради , която си я направил тая тема е , защото мразиш Лесли не , че е сгафил нещо . " ЗА ГАФОВЕ СЪЩО ДА НЕ ГОВОРИМЕ "
Седмо тая тема в момента не значи нищо . Опа не извинете ме значи следното : Кой мрази Лесли , кой обича Португас и на кой му е през **** ... това е НЕ ЗНАЧИ НИЩО , а иначе ...

...АКО ТРЯБВА ДА ПИТАТЕ МЕНЕ ЗА ДОБЪР РАЗКАЗВАЧ НИТО ЛЕСЛИ НЕ Е НИТО ПРОТУГАС , НО ПЪК ЛЕСЛИ СИ Е ПЪРВИ И НАЛИ ЗН. КОЙ СВАРИ , ПО ПРОСТОТИЯ СМЕЯ ДА ТВЪРДЯ , ЧЕ ПОРТУГАС БИЕ ВСИЧКИ .
По РП също бие всички ама отзад на пред . Я стига та не беше ли той човека дето до скоро всички админи му правеха забележка , че му е ужасно РП-то . Е къде се е чуло и видяло разказвача да е с по - лошо РП от това на потребителите , а ми с най - лошото РП във форума ... Не просто това е излагация спрямо целия форум ... айде искам 1 човек да се обади и да ми каже честно дали поведението на Португас подобава за един пълнолетен мъж :?


Извинявам се на всички , но просто неможах да се сдържа от ... простотата, това е ... няма да коментирам повече ...

НЕ АНГАЖИРЪМ НИКОЙ С МНЕНИЕТО СИ МОЛЯ ! ! ! ( не ме карайте да се повтарям )




Цитирам Лесли :
" След дълго и сериозно обмисляне реших следното:


- Оттеглям се от поста Разказвач

- Отстъвам си мястото на Айви

Приятна игра на всички. Беше ми приятно и дано да съм ви доставил удоволствие. "
>ТОВА Е ПОВЕДЕНИЕ НА ВЪЗРАСТЕН<
Аз ще го уважа и ще кажа думата , която най - малко обичам да употребявам , но ми е любима "СБОГОМ" също така не се сърди наистина не беше с кой знае какво РП та да си разказвач , но ако имаме предвит като цяло нивото във форума ... Отностно гласовете и те не значът нищо едните са от хората , които мразят Лесли както по рано казах другите са от подкупени може би , немислите ли , че не е трудно да изнудите някой потребител когато имаш правомощията Wink А за Португас поздрав от Лесли >ЦЪКИЧ< Надявам се да разбереш какво имам в предвит , но пък жалко ако знаеш и английския като българския . Да позовлих си леко заяждане , не обичам хората , които забравят от къде са тръгнали !
Португас , "като не искаш мира на ти секира" Wink казъл го е Хан/Кан Крум Wink или още нещо мисля , че беше от Цезър или поне от Рим " ако искаш мир приготви се за война"

Все пак повтарям " НЕ АНГАЖИРЪМ НИКОЙ С МНЕНИЕТО СИ МОЛЯ " и въпреки това знам , че някой ще се обади поради ... как да го кажа ... липса на възпитание . Та когато получа отговор от Португас можеби ... знай , че това е още началото Wink око за око зъб за зъб ( еврейска поговорка ) . Не искам да се занимавам с тебе освен ако не ми дадеш повод , но съм човек , който има вроден талант да спори можеби е и населдствено Wink а , също така мисля , че и коефициянтът ми на интелигентност е доста по висок от твоя за това моляте нека да не падам на твоето ниво .Предварително ти казвам сърдечни благодарности .
ПАК СЕ ИЗВИНЯВАМ НА ВСИЧКИ ПРОСТО СЕ ПОУВЛЯКОХ ЗНАЕТЕ КАК Е Wink Smile

Блейз, моето момче, ти също се научи къде са запетайките, тиретата и прочие в изреченията.
Аз не съм против никой. Има и печатни грешки. Не твърдя, че пиша най-правилно, защото от многото езици, които знам се забърквам понякога, но все пак, Блейз, като говорим за правопис - пооправи своя.
Върнете се в началото Go down
http://myanimelist.net/profile/Candy_Holic
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Лесли ? - Page 2 Left_bar_bleue0/0Лесли ? - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Лесли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? - Page 2 EmptyСря 23 Дек - 23:08

Темата е за друго ... в момента не коментираме мене , а ти най - нагло си спамиш . Ако се имаш за голям РПГ играч да направиме една битка , равни умения равни статистики всичко равно Smile , но да води Влад !
Да те видиме + това не съм направил една корекция на поста и грешките не са чак толкова много , освен ако нямаш уорд и не го пуснеш там , затова моля ти се задръж си аргументите казах МОЛЯ ! Но като гледам ти явно не си прочел поста , което ме навява на мисалта , че си пишеш пълни измислици Wink
На тебе ще ти кажа друга приказка . Приятелите на моите врагове са мои врагове Wink .

ВЕЧЕ МОЛБИТЕ МИ СТАВАТ ДВЕ : МОЛЯ ДРУГИ , КОИТО СЕ ИЗКАЗВАТ НЕПОДГОТВЕНИ ДА НЯМА Smile
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Лесли ? - Page 2 Left_bar_bleue114/117Лесли ? - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Лесли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? - Page 2 EmptyСря 23 Дек - 23:20

Блейз радвам се да те видя след толкова много време отсъствие но в това което ме обвиняваш не е вярно поне повечето неща
първо несам казал че мога да пиша
второ вярно е когато пиша пост като разказвач карам една приятелка да ми редактрива правописните грешки
трето станах разказвач защото форума умираше а аз не искам това поне до като не видя твоята глава на моето копие

и скоро време ще се срещнат героите ни един срещу друг битка до смърт и не по добрия ще победи а по лошия този който има хъс за кръв този който ще ти изяде червата и ще ги повърне въърху кокалите ти а гълъба ти ще го глътна без да се замислям . така че ако си толкова отворен да се върнем малко по назад когато те поканих на дуел ти започна да обикаляш да разпитваш а не дойде при мен очи в очи да се бием ? даже бях по слаб от теб какво ти е оправданието сега а ? бяхме с 10 стата разлика и какво направи ти ? отиде в мисиония център и започна да питаш за мен тва онова хах .. може да си по интелигентен и тва тва тва но за разлика от теб мен неме е страх да се исправя срещу никой и в момента няма по силен от мен в форума (играч) и продължавам да раста а ти какво ходиш лижеш задника на Дред с твоя гълъб ......... до скоро приятелю мой ще се видим на бойното поле
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Лесли ? - Page 2 Left_bar_bleue114/117Лесли ? - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Лесли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? - Page 2 EmptyСря 23 Дек - 23:22

несе заяждай с по слабите от теб хах смешник
Върнете се в началото Go down
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Лесли ? - Page 2 Left_bar_bleue0/0Лесли ? - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Лесли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? - Page 2 EmptyСря 23 Дек - 23:28

По слабите от мене ? Явно и ти не четеш както трябва аз казах нулират мисе статовете и неговите и на равно всичко даже и уменията , а бе ти изобщо БГ знаеш ли , защото ...
Едно нещо ще ти призная , само това за замирането на форума , че си помогнал , НО( разбирасе за къде сме без това но ) ПАК ПОВТАРЯМ ТЕМАТА НЕ Е ЗА БЕЗСМИСЛЕН СПАМ И КАЗАХ НЕ АНГАЖИРЪМ НИКОЙ , НО ЯВНО ВАЗПИТЕНИЕТО НА НЯКОЙ НЕ Е ДОСТАТАЧНО .
Моляте да не говориме за лижене на задници , това е твоята роля . Всъщност ти не спазвсаш роля това си ти в действителност " този който ...." сещате се .... Та за разлика от тебе си спазвам характера на героя и имам някаква цел , а не пиша празно РП като тебе , което се крепи на вятара ( меко казано ) . УМОЛЯВАМ ПОВЕЧЕ НЕПОДГОТВЕНИ ПОТЕРБИТЕЛИ ДА НЕ СЕ ОБАЖДАТ , СЪЩО ТАКА НЕ АНГАЖИРЪМ НИКОЙ ! ! !
Отностно героя ти " най - силен на теория " или по - точно се води най - силния Smile и само един последен урок от мене в една РПГ битка не е толкова важна силата на героя колкото човека , който стои зад него . Ако заслужиш ще ти кажа още или най - малкото всичко като свърши ще ти обясня , какво съм имал в предвит
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Лесли ? - Page 2 Left_bar_bleue114/117Лесли ? - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Лесли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? - Page 2 EmptyСря 23 Дек - 23:35

добре де айде имаш поканата за дуела аз ще те чакам на Поляната На Дуелите ........ утре ще сам там надявам се тоя пат да не побегнеш оплашен
Върнете се в началото Go down
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Лесли ? - Page 2 Left_bar_bleue0/0Лесли ? - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Лесли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? - Page 2 EmptyСря 23 Дек - 23:45

ЗА КОЙ ПЪТ ДА ПОВТАРЯМ НЕ СПАМЕТЕ ПО ТЕМИТЕ !!!
Португас само ми кажи откаде познаваш героя ми и коя е причината толкова силно да иска да го убие , а и почти забравих да ти кажа , героя ми е не е боец засажаление , а е убиец Smile и си спазвам характера му заразлика от тебе . Айде стига вече в тая тема ако други имат да изразяват мнение да го правят ...
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Лесли ? - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Лесли ? - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Лесли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? - Page 2 EmptyСря 23 Дек - 23:45

Щом всички спамят - и аз се мятам в кюпа (изглеждам като малка овчица, която следва стадото, но не се сдържам)! Момчета, да вземем да ви съберем на живо и да организираме едни гол кален бой между вас, а?
Върнете се в началото Go down
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Лесли ? - Page 2 Left_bar_bleue0/0Лесли ? - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Лесли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? - Page 2 EmptyСря 23 Дек - 23:58

cheers lol!

Ти си пич Wink така ще запомня Wink , а иначе с тоя се оправихме поне за сега мисля ... отностно тебе намери ме в скайп xthe_bad_boyx за да ти кажа дата и час на калния бой Wink " не не лъжа " :П

ПП : Мразя да лъжа Wink
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Лесли ? - Page 2 Left_bar_bleue120/120Лесли ? - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Лесли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? - Page 2 EmptyЧет 24 Дек - 1:05

Миличък Блейз, най-лесното нещо на света е да си хвърлиш мнението, ей така на масата, без да го натрапваш. Вместо да хвърляш големички думички наляво-надясно, вземи се отнеси с малко уважение. Никой тук не пише перфектно, никой тук не е професионален писател! Ако не ти е кеф, знаеш какво да правиш - ей там горе, в десния ъгъл на браузера ти има едно Х натисни го и не занимавай хората с мненията, за които не желаеш да поемеш отговорност!
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Блейз

Блейз


Брой мнения : 233
Join date : 14.10.2009

Данни на персонажа
Име: Блейз
Жизнени точки:
Лесли ? - Page 2 Left_bar_bleue0/0Лесли ? - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Лесли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? - Page 2 EmptyЧет 24 Дек - 14:41

Аз казах не ангажиръм никой с мнението си , но явно на тебе възпитанието ти е толкова малко пффф "язък , че си пълнолетна" ушким жена . Държиш се като някакво лапе и просто факта , че си приятелка на Португас ми изяснява причината поради , която пишеш тука . Плюс това аз не говорех само за писането , всичко което казах е вярно , но явно и ти не четеш до край , а просто отговаряш да защитиш милия приятел . Да оставиме това на страна . Ти ми говориш да не коментирам на другите писането , ами кажи го на Португас в неговия пост доста ясно пишеше за РП-то на Лесли , ами забога като не искаш да коментират твойто няма да коментираш на другите . По твойта логика също Португас излиза виновен благодаря за съдействието все пак ми помогна от части Wink .
Помеждодругото с Португас се разбрахме снощи нещо и така да се каже снощи се оправихме , нямам причина повече да го коментирам ( поне за сега ) .
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Лесли ? - Page 2 Left_bar_bleue114/117Лесли ? - Page 2 Empty_bar_bleue  (114/117)

Лесли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? - Page 2 EmptyЧет 24 Дек - 16:10

РАЗБРАЛИ СМЕ СЕ ??? хахаха да разбрах ме се че днес на бала с маските ще те намеря и ще ти обявя дуела в лицето и тогава ще защия моята теза че не всеки е перфектен но се опитва аз несам перфектен несе опитвам аз се обичам такъв какъвъо съм а по твоя вина се стигна до тук несе оплаквай но и другото след като си толкова "ИНТЕЛИГЕНТЕН" "БЕЗГРЕШЕН" И още кой знае кфи щуротий ще измислиш както и "10.000 реда в форума" защо седиш тук при простосмъртните ами не ходиш в някой друг форум ? и .... след като ти наритам задника повярвай целия ШЕЛТЪР ще разбере за твоята загуба а и другото много ще се гавра с трупа ти повярвай ми МНОГО ем и ако искаш може да се хванем на бас ..... който загуби битката напуска ФОРУМА навитак ли си ? и още нещо


и още нещо Айви Яашамару Аои неме защитавайте няма смисал скоро животат му свършва а аз ще си го прибера Smile
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Лесли ? - Page 2 Left_bar_bleue35/35Лесли ? - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/35)

Лесли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? - Page 2 EmptyЧет 24 Дек - 16:29

Аз вече не пиша в тази тема, поради простата причина, че вече се оттеглих и само чета. Всеки тун не е идеален и така си е добре, защото идеалното не е интересно. Ако всеки беше идеален нямаше да има нужда от форуми пък тук каквито и да сме все пак НПС или АПП се излагаме. Така, че ще помоля Влад да заключи темата поради простата причина, че има и скайп за да се обиждате и не ви препоръчвам да тровите нервите си и тези на няколко души които са дошли да играят, а не да се карат. Колкото до това, че си бил най-силен във форума (Португас) е не си. Айде да викнем Кейтлин в един равен дуел. Равен стат, равни умения. Тогава ще се види кой човек е по-силен и кой управлява героя си добре. Сори за спама, но не се сдържах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лесли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лесли ?   Лесли ? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лесли ?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Лесли Пиерон
» Къщата на Лесли и Селехин
» Спалното помещение на Лесли

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Лафче-
Идете на: