Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Телепортната сграда

Go down 
+6
Кай Дейвис
Mean girl
bLaCk_HoLe :]
Vlad
Кейтлин Паркър
Рейкадо Сансоу
10 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Рейкадо Сансоу
Разказвач
Разказвач
Рейкадо Сансоу


Брой мнения : 170
Join date : 04.06.2009

Данни на персонажа
Име: Рейкадо Сансоу
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyНед 7 Юни - 20:00

Тя се намира в центъра на Лорион и представлява средно голяма къща, с червени керемиди и само един прозорец. Вътре имаше няколко стаи и една от тях играеше ролята на "Телепортна зала" и служеше за пряк път към по-важните местности в Шелтър. Пред тази стая стояха двама елитни стражи и един майстор магьосник за да предотвратят злоупотреба с телепорта.

ЗАБЕЛЕЖКА:Телепортната връзка до Владенията на Кариен е блокирана.

Върнете се в началото Go down
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyНед 7 Юни - 20:17

Телеортирах се тук се огледах.Помещенията на всяка телепортна сграда бяха дусущ еднакви.Очите ми пламнаха от неприкрито любопитство.С тихи и бързи стъпки излязох от стаята и застанах пред стражите на вратата.
-Добър ден...-тихо и студено казах аз,незнаех дали ще искат нещо затова изчаках,докато ми кажат дали мога да тръгвам.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Рейкадо Сансоу
Разказвач
Разказвач
Рейкадо Сансоу


Брой мнения : 170
Join date : 04.06.2009

Данни на персонажа
Име: Рейкадо Сансоу
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyНед 7 Юни - 20:23

Тъй като Лорион бе сърцето на съпротивата във владенията на Вайл , стражите небяха напълно верни на императора , просто се страхуваха за живота си. Когато момичето застана до тях те й казаха:
-Момиче , пази се - пазачите познаха момичето , то бе обрало таверната ясно си личеше от описанието на бармана. - Вайл ти е много ядосан...-тя направиха път на момичето да мине по пътя си.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyНед 7 Юни - 20:25

-Благодаря за загрижеността,но не мисля,че Вайл ми е ядосан,а дебелия кръчмар,няма значение,много ви благодаря за предупреждението,ще се пазя...-усмихнах се аз и грациозно продължих към изхода.Косите ми се мяткаха по кръста и изпълняваха всичко с унисона на бързата ми походка.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПон 8 Юни - 16:39

С Джес пристигнахме в сградата и влязохме през вратата в помещението.Първо тя влезе,а след нея влязох и аз.
-Добър вечер.-усмихнах се за пореден път и добавих-Към магическата академия сме отново...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Рейкадо Сансоу
Разказвач
Разказвач
Рейкадо Сансоу


Брой мнения : 170
Join date : 04.06.2009

Данни на персонажа
Име: Рейкадо Сансоу
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПон 8 Юни - 16:44

Майстора им посочи центъра на залата , като им каза:
-Ето .. застанете там и си мислете за академията и за секунди ще сте там.-каза им магьосника , като им се усмихна широко.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПон 8 Юни - 16:48

Застанахме и се хванахме за ръце.Насочихме мислите си към телепортната зала в академията и скоро ни нямаше в помещението.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСря 17 Юни - 19:09

Телепортирах се.Чаровната усмивка още не бе слязла от лицето ми и аз се приближих с тихи стъпки до Майстора магьосник,отговарящ за сигурноста и злоупотребите с телепорта.Звънкият ми глас се разнесе,още с поздрава:
-Добър ден!-и аз извадих бележката от Майк за мисията,за да докажа,че не злоупотребявам.Освен всички детайли по пристигането ми попитах
-Знаете ли къде мога да намеря Бил Драйхег?
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСря 17 Юни - 19:16

Мага погледна момичето и също я поздрави. Изглежда тя идваше от Академията, където той беше завършил преди време.
- Господин Драйхег е всеизвестен контрабандист. - усмихна се мъжът. - Можеш да го намериш на пристана. Обикновено следи лично разтоварването на стоката си. Потърси шхуната "Елфски лъч" ако не го видиш на дока. Това е личния му съд. Мага остана доволен, че е успял да помогне на красивото момиче.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСря 17 Юни - 19:22

-Благодаря за информацията...-изчуруликах аз и излязох от телепортната сграда.Очите ми заблещукаха,отправяйки се по уличките към пристанището,силно се надявах да разбера,защо ме пращат при един контрабандист.Все така безизразното ми лице,на което от време-на време проблясваше усмивка, остана свежо под влиянието на бриза,усещайки го още от излизане на сградата.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Кейтлин Паркър
Разказвач
Разказвач
Кейтлин Паркър


Gemini Брой мнения : 764
Join date : 29.05.2009
Age : 28

Данни на персонажа
Име: Кейтлин Паркър
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyЧет 18 Юни - 17:04

В тишината на нощта аз се появих в телепортната сграда.Поздравих за добър вечер,кадифеното ми гласче се разнесе из помещението:
-Добър вечер,към Илиос,моля.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/index.htm
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyЧет 18 Юни - 17:09

- Добре и се пазете, нощите в Илиос не са безопасни. - отвърна й Мага и скоро момичето вече се беше телепортирало.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
bLaCk_HoLe :]

bLaCk_HoLe :]


Брой мнения : 234
Join date : 29.05.2009

Данни на персонажа
Име: Анна Асакой
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПон 27 Юли - 10:37

Анна се телепортира на секундата в Лорион.Излезе от стаята с тихи крачки и огледа мястото в тъмнината.Видя стражите,които стояха на пост в тъмнината и тихо и плавно приближи към тях.Погледна ги в очите,с поглед който всяваше ужас.След това намести добре своята качулка и излезе навън по едни стълби.Беше нощ.Анна започна да прави много малки крачки,отивайки към пристанището.Харесваше тъмнината...това беше единственото време,когато тя се чувстваше спокойна...
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПон 27 Юли - 17:35

Стражите я загледаха подозрително, но я оставиха да продължи по пътя си. Единия каза:
- Ако пак ме погледне така ще я задържа за разпит.
Другия поклати глава и извади една наскоро свита цигара.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
bLaCk_HoLe :]

bLaCk_HoLe :]


Брой мнения : 234
Join date : 29.05.2009

Данни на персонажа
Име: Анна Асакой
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПет 7 Авг - 10:43

Анна този път беше по-бърза и не остана да се наслади на нощта в Лорион.Нямаше търпение да се прибере в Академията.И да си почине малко.Това пиене й се отрази зле.Този път когато мина покрай стражите,не беше толкова недружелюбна.Усмихна се и ги поздрави.
-Добър вечер.-промълви тя и се запъти към стаята,която водеше към Академията.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПет 7 Авг - 13:08

Те също я поздравиха, единия бегло, другите двама с повече старание. Съвсем скоро Анна вече беше в Кулата на магията.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue60/60Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (60/60)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyЧет 13 Авг - 2:01

Елия явно беше тука и се уметее хД ,шот и беше мно студено хД
Върнете се в началото Go down
Кай Дейвис

Кай Дейвис


Брой мнения : 20
Join date : 09.08.2009

Данни на персонажа
Име: Кай Дейвис
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПет 14 Авг - 16:29

Кай и Брук се появиха в залата,а на кай му се пригади като се почувства като домат на които са му правили дисекция и след това са сменили вътрешностите му.Леко изпъшка като се огледа с онази странна усмивка.
-Хайде да тръгваме,Брук.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис




Virgo Брой мнения : 9
Join date : 09.08.2009
Age : 29
Местожителство : Севлиево

Данни на персонажа
Име: Брук Дейвис
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПет 14 Авг - 17:23

Брук гледаше като фрасната с мокър парцал и още се чудеше какво става.
-Да,да тръгваме каза момичето като пусна брат си,защото ако му трябваше бавачка щеше да си наеме.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyПет 14 Авг - 17:30

Стражите се спогледаха и ги пуснаха да минат безпроблемно. Бяха познали в новодошлите ученици от Академията.

Малко след като двамата излезнаха от Телепортната сграда, вътре влязоха двама млади мъже. Когато стражите ги видяха паднаха на едно коляно и наведоха главите си с думите:
- Ваше Императорско Величество! Бригаден Генерал Киба!
- Свободно. - отвърна с досада Вайл и допълни. - Не се моткайте. Нямам цял ден.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue60/60Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (60/60)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСъб 15 Авг - 2:31

Влязохме и аз прибрах Херакъл.И започнах с любопитство да разглеждам това място..По едно време ми стана студено и се загърнах ф палтото ми и се усмихна..Изкарах си цигарите и запалих една като се облегна на една стена и започна да си дърпам..Спомних си за Господаря Вайл , но след това потънах ф мрачни мисли .. .
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСъб 15 Авг - 2:48

Мага, който телепортираше хората се беше напил здраво и беше изпаднал в безсъзнание. Вайл стоеше над него и се сдържаш да не го убие. Другите двама отговорници на телепортната сграда се бяха омълчали и чакаха присъдата си.
- Киба, можеш ли да ме телепортираш в Черната цитадела директно? - попита Императора със спокоен тон.
- Да, господарю. Само, че ще ми отнеме десетина минути.
- Добре. - каза просто Вайл, обърна се към заспалия Маг и стисна юмрук. Врата на мага изпука и се прекърши от самосебе си. Вайл се усмихна злобно. После се обърна и видя как в сградата влиза едно познато момиче.
- Лейди Айзенберн, какво съпвадение. - каза той сухо, като кимна на Киба да започва телепортацията. - Какво ви води тук по това време?
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue60/60Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (60/60)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСъб 15 Авг - 2:56

-Господарю Вайл...-казах аз като се поклоних..-Не знам какво да правя ...Търся си заниманив..-допълних като се изправих и направих няколко крачки напред към Имератира.Обаче преди това загасих фаса. Бях усмихната както винаги, Макарче ми беше студено..-А Вие какво правите тук..Императоре..Вече бях на 2-3 метра от него и пак го огледах хД.Падах си леко первезница хД..След което погледнах Киба и му се усмихна топло и го поздравих,,след това отново започнах до оглеждам помещението..Но погледа ми отнова се спря над Вайл.. о
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСъб 15 Авг - 3:42

Поради някаква странна причина, Вайл реши да се държи добре сега, въпреки че беше меко казано ядосан на некомпетентността на стражите.
- Просто се връщам към задълженията си. - каза той и все пак не успя да скрие студенината в гласа си. За да смекчи малко обстоятелствата се усмихна едва едва. Нямаше причина да се държи гадно с момичето. Всъщност, той нямаше причина въобще да се държи зле с никой, но го правеше. xD - Студено ли ти е? - попита я той. Нощта наистина беше студена. Той съблече горната си дреха и я подаде на Елиа. Въпреки че момичето беше облечено с палто, изглежда й беше доста студено. Черния жакет(яке) на Императора щеше да й е малко широчко, но щеше да й пази топло.
- След малко заклинанието ще е готово, Ваше Височество. - обади се Киба, който също беше поздравил Елиа, когато я видя.
- Добре, Киба. Лейди Айзенберн, вие желаете ли Киба да ви телепортира някъде? Щом сте дошли в телепортната сграда, значи все пак сте имали за цел да отидете някъде.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Телепортната сграда Left_bar_bleue60/60Телепортната сграда Empty_bar_bleue  (60/60)

Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда EmptyСъб 15 Авг - 4:18

Сгуших в така нареченото яке и осетих уникалния парфюм на Господаря хД. Бях опиенана от него . Усмихвах се макар че продължаваше да ми е студено ,, -Господарю. Защо ми го дадохте няма ли сега на Вас да Вие е студено..И защо се усмихвате на сила ..Случайно да не Ви съм досадна .. позаинтересувах се ..След което се замислих на къде да тръгна. Сънят ме гонеше, тАка че реших да се пребера у нас в академията де и съобщих това на Киба..като не отделях очи от Вайл :Д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Телепортната сграда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда Empty

Върнете се в началото Go down
 
Телепортната сграда
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Телепортната сграда
» Телепортната сграда
» Телепортната сграда
» Жилищна Сграда
» Телепортната зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Лорион-
Идете на: