Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Телепортната сграда

Go down 
+6
Кай Дейвис
Mean girl
bLaCk_HoLe :]
Vlad
Кейтлин Паркър
Рейкадо Сансоу
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Телепортната сграда - Page 3 Left_bar_bleue60/60Телепортната сграда - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/60)

Телепортната сграда - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда - Page 3 EmptyПон 14 Дек - 22:14



Усмихна се след което казах
-Дано да сте доволни..остават му около 5 минуни живот..Ако имате нещо да му казвате давайте..
След което бях стигнала до 180 и продължавах да си бройкам..Писна ми изправих се след което се приближих към Грен и най-случайно Херакъл се мателезира до мен ...Стърчеше над нас с около десетина глави .. погледна го ..лицето ми се озари и възкликнах
-Оо момче как си ..не те очаквах да те видя..
Той кимна и огледа ситуацията
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Телепортната сграда - Page 3 Left_bar_bleue35/35Телепортната сграда - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/35)

Телепортната сграда - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда - Page 3 EmptyВто 15 Дек - 17:51

Херакъл се огледа, а Матю каза на събеседниците си:
- Започва да ми харесва все повече! - През това време Грен се гърчеше и му оставаха още малко минути живот. Накрая Хелвин извади една кама и започна да я "гали" с нея. Тялото й изтръпна и всичко друго нямаше значение за него. Другите мъже погледнаха Елиа и бяха готови да се бият за нея стига да продължаваше.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Телепортната сграда - Page 3 Left_bar_bleue60/60Телепортната сграда - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/60)

Телепортната сграда - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда - Page 3 EmptyВто 15 Дек - 18:07

Херакъл изръмжа към мъжките индивиди, а аз закрачих към гърчишия се Грен..като стигнах до него го погледнах в очите и го попитах
-Грен откъде беше сигурен , че ще те уставя жив..
след което клекнах като го гледах с кръвожаден поглед отмятайки кичур коса назад ..След няколко секунди го хванах за врата и започнах бавно да се изправям заедно с него..Като Херакъъл продължаваше да ги гледа на кръв..Единствено когата нях при Вайл и Киба ..Стоеше мирен ..всякъш нещо в тея индивиди го притесняваше,,четеше се по погледа му
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Телепортната сграда - Page 3 Left_bar_bleue35/35Телепортната сграда - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/35)

Телепортната сграда - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда - Page 3 EmptyВто 15 Дек - 18:50

Мъжете се стреснаха от погледа на Херакъл и си тръгнаха макар и с прикрит страх. Вече в очите на момичето виждаха не красиво момиче, а дяволски силен звяр. През това време Грен погледна Елиа и започна да говори гърчейки се в ръцете на вон Айнзберн. Матю и Хелвин се засмяха гледайки Грен и Елиа. От устата на Грен започнаха да текат капки кръв които се стичаха по гладката кожа на момичето карайки кожата на Елиа да изтръпва от радост.
Върнете се в началото Go down
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Телепортната сграда - Page 3 Left_bar_bleue60/60Телепортната сграда - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/60)

Телепортната сграда - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда - Page 3 EmptyВто 15 Дек - 19:52

Болката на хората ме караше да се усмихвам..Това преди ме нараняваше..но сега ми допадаше..на горкия Грен му изтичаше времето ..оставяха му само няколко секунди..Поне щеше да умре..като ме гледаше така усмихната..и щастлива..Продължих да се взирам в очите му .. в тях не се четеше нищо освен жажда за кръв . С едното пръсче избърсах края на устата му и облизах пръста си ..
-Грен оставати ти по-малко от 5 секунди..имаш ли нещо да казваш..на тези хора..
след което обърнах глава към Хелвин и групичката му..
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда - Page 3 Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда - Page 3 EmptyВто 15 Дек - 20:08

- Копелета...императора...важна мисия...пратен от него. Ще си...платите!
После умря в локва кръв.
- Красота. - сподели Хелвин. - Да почистим това и да се махаме. Приключихме тук. Мисля да отида във владенията на Кариен и да си намеря някаква друга работа. Може пък да видя дали наистина Бялата лейди е толкова красива. Е, приятно ми беше да се запознаем, Елиа-чан.
След тези думи тримата се заеха за работа, като Матю преди това сви още един масур.

/Свободна си да си тръгнеш./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Телепортната сграда - Page 3 Left_bar_bleue60/60Телепортната сграда - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/60)

Телепортната сграда - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда - Page 3 EmptyВто 15 Дек - 20:46

-Императорът ли ? Мисия?!
утидох до халвин и го опрях в стената кат го погледнах в очите...
-Какво за Вайл..Да де Императора..
Като си вдигнах единия крак леко нагоре.По-лесен достъп до ножа,ако случайно направят нещо
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда - Page 3 Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда - Page 3 EmptyВто 15 Дек - 20:58

- Хъх, интересно поза. - Хелвин изпуши облаче дим в лицето й. - Незнам за какво говореше този мъртъв тъпак. А сега за жалост нямам много време за разговри. Все пак градската стража може да надуши скоро за това убийство. Негово Величество явно е дал мисия на този кретен. Не бих искал да разбере, че съм я провалил. Предлагам ти и ти да се ометеш, преди да е станало лошо.
Той я отмести от себе си със странна лекота, но без да е груб и продължи с работата си.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Mean girl




Aries Брой мнения : 1069
Join date : 29.07.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere in time!

Данни на персонажа
Име: Cara Rahl
Жизнени точки:
Телепортната сграда - Page 3 Left_bar_bleue60/60Телепортната сграда - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/60)

Телепортната сграда - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда - Page 3 EmptyВто 15 Дек - 21:04

-Дано да не си замесен защото не отговарям...
Изсъсках през зъби след тфа Херакъл изчезна така местериозна както и се появи ..След което изкарах ножа из ботуша резнах полата тук там , за по-голяма свобода и след тфа блузата като прибавих
-Не си го и помисляте да кажете нещо..
след което тръгнах към Цитаделата
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Телепортната сграда - Page 3 Left_bar_bleue105/105Телепортната сграда - Page 3 Empty_bar_bleue  (105/105)

Телепортната сграда - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда - Page 3 EmptyВто 15 Дек - 21:27

- Хубаво момиче. - каза Бирос с усмивка, гледайки извивките на бедрата й, докато се отдалечаваше.
- Но опасно. - отвърна Хелвин.
- Не ми пука, ако я видя пак, ще я черпя нещо, може пък да ми пусне. - засмя се Матю.
- Само в мечтите ти. - засмя се в отговор Хелвин.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Venomancer

Venomancer


Aries Брой мнения : 129
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : Плевен

Данни на персонажа
Име: Цветослав Цветанов
Жизнени точки:
Телепортната сграда - Page 3 Left_bar_bleue0/0Телепортната сграда - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Телепортната сграда - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда - Page 3 EmptyПет 15 Яну - 23:53

Цветослав дойде в телепортната зала и скочи в телепорта като си мислеше за академията.
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Телепортната сграда - Page 3 Left_bar_bleue35/35Телепортната сграда - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/35)

Телепортната сграда - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда - Page 3 EmptyСъб 16 Яну - 16:41

Лесли дойде като го телепортираха до Академията.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Телепортната сграда - Page 3 Left_bar_bleue114/117Телепортната сграда - Page 3 Empty_bar_bleue  (114/117)

Телепортната сграда - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда - Page 3 EmptyЧет 1 Апр - 22:19

Асе мина от след като беше минал през телепортната зала в Илиноис момчето се озова в Лорион . Градът над който беше надвиснала тази голяма опасност . Той излезна от телпортната зала за да намери управителят на града и да му съобщи за надвисналата опасност която идваше от към Бурното море все още незнайна .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Телепортната сграда - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телепортната сграда   Телепортната сграда - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Телепортната сграда
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Телепортната сграда
» Телепортната сграда
» Телепортната сграда
» Жилищна Сграда
» Телепортната зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Лорион-
Идете на: