Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Къщата на Ая

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue120/120Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyВто 26 Яну - 18:54

-Хммм, бърз и с въображение. Я, да видим какво ще стане сега.
Аои висеше от ръба на същата скала, която преди малко бе създал. Намираше се във въздуха а вълните се разбиваха около него, главата му на сантиметри от ръбестите скали. Гринд се смееше някъде над него.
Картината се смени и Аои беше здраво завързан за някакво легло, а тялото му беше покрито с ухапвания и драскотини.
-Оууу, това е интересно. Внимавай с дъщеря ми. - смехът беше напълно стопен от гласа на стария асасин.
Озоваха се в оръжейната стая отново.
-Е, асаино мислиш ли, че ще се разберем?
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyВто 26 Яну - 19:17

Аои не беше трепнал нито за миг. Старчето се оказваше все по-интересен.
- Не виждам причина да не се разбираме от тук нататът, Гринд.
Аои влезе навътре в стаята и започна да оглежда колекцията му от оръжия.
- Интересна колекция.
Аои хвана един анки завиртя го из пъстите си бързо и ловко. Ножа полетя направо към един дървена табуретка и мина през нея, сцепвайки я на две, трески хвърчаха наоколо. Една сянка се ови около забилия се нож в стената, отскубна го и той отново се озова в ръката на асасина, повъртя се около ловките му пръсти още няколко мига и намери мястото си обратно сред другите оръжия.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue120/120Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyВто 26 Яну - 19:51

Гринд се засмя. Седна на един стол и попита почти нехайно.
-Чувал ли си за Очите на Мрака? Особено популярно умение е. Мога да кажа, че е модерно. Много го хвалят. На теб не ти е нужно, вече си надхвърлил нивото на проста, макар и убедителна илюзия. Искам да знам само какво ти е известно за това умение.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyВто 26 Яну - 19:57

- Чувал съм много и какво ли не. Предимно, че можеш да докараш опонента ти да умре от страх. Прав си, старче. На мен това умение ми е абсолютно не нужно. Беше използвано върху Даниел, но не е толкова силно - празни приказни. На ходещият мъртвец му беше достатъчен един шамар, за да излезе от него. Да всееш страх в упонента? Това го мога и без тези очи, но явно си неспособен да излезеш от т.нар. им илюзия сам, което веднага ме води до бегло предположение защо ми зададе този въпрос. Какво ми предлагаш точно?
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue120/120Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyВто 26 Яну - 20:14

-Предлагам ти да не влизаш. Предлагам ти тайна. Предлагам ти да бъдеш напълно неуязвим за това умение. Предполагам някой ен че е много по-лесно да бъдеш убит от нож в сърцето отколкото с трикове и илюзии, а и двамата знаем, че един нож не стига до сърцето на който и да е добър асасин. Ако проявяваш интерес да започваме, Ая ще се събуди скоро, а ако ли не - светът навън е просторно и свободно място, има място за всеки.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyВто 26 Яну - 20:17

- Грид, повече от съгласен съм. Предлагам да започнем. Следващата вечер ще продължим докато науча всички полезни неща, които можеш да ми предадеш. Няма да е полезно за теб, ако Ая реши да разбере от кога се разбираме, толкова добре. - посмихна се той.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue120/120Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 2:06

-Всъщност тайната е много проста. Иска се предимно логично мислене. Илюзията е най-висшата форма на лъжата. При нея се използват най-много ресурси - въображение, мислене и изказ. Когато даден индивид се опитва да те убеждава в онова, което не е той гори много енергия. Това загрява и тялото и аурата му. В моментът, в който усетиш подобно специфично и рязко почване в температурата, трябва само да кажеш Не, не е. Съзнанието мус е обърква и илюзията е разбита. Това умение е известно като Регресия. Тънкостта е да напипаш точния момент да объркаш концирания в лъжата противник. О, и да се научиш кое е обикновена лъжа и кое подготовка за Очите на мрака - последното Гринд каза през смях.-Малка демонстрация. Наблюдавай аурата ми. Дъщеря ми беше девствена до тази нощ - истина. Аз съм стар и склерозирал - лъжа.
Аои се озова насред плажа на Бурното море.
-Илюзия. Ако успееш да доловиш тънкостите да започваме.
Отново се намира в оръжейната, а интересът на Акума беше напълно погълнат.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 2:17

- "Дъщеря ми беше девствена до тази нощ", което е истина в нашия случай - аурата ти не се помръдна, нямаше индикация нито за свиване, нито за разширяване. Непоклатима. При "Аз съм стар и склерозирал", което е лъжа, аурата ти трепна за определен период от време, който бе по-кратък и от миг, но го забелязах. Преди да попадна в илюзията ти вякаш аурата ти се разшири, наду като балон. Е, Гринд, така ли е? Мисля, че съм достатъчно наблюдателен, ако думите ми са верни нека се пробваме да разбия илюзията ти още преди да си ми я приложил. - гласът на Аои беше леден и сериозен.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue120/120Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 2:30

Имам син наречен Здрав.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 2:34

Докато изричаше тези думи Аои следеше аурата му много внимателно. Тя не трепваше, не мърдаше - непоклатима. Следеше я още няколко мига - не се сви, нито разшири, но нещо я накара да потъмнее съвсем леко. Може би половин тон в по-тъмната гама промени цявета си. Не беше лъжа, но имаше нещо друго, нещо, което асасинът предположи веднага.
- Истина, но вече не е сред живите.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue120/120Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 2:47

Гринд остана мълчалив за няколко мига, сякаш да почете паметта на сина си.
-Истина, не е между живите.
Аои се озова сред дива джунга и един шарен папагал прелетя над главата му.
-Изпусна момента. Трябва да бъдеш подготвен, особено когато някой прикривюа намеренията си с истински емоции. В случея със спомена за смъртта на сина ми.
Отново бяха в стаята.
-Да опитаме отново? Дущеря ми е болна от неизлечима болест.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 3:04

Асасинът знаеше, че това не е така, но въпреки това Аои проследи аурата му. Тя трепна за по-кратък момент от миг.
- Не е болна.
Гринд кимна. Акума го усети точно тогва. Точно когато главата на стареца беше достигнала половината си път от пълното движение на кимването той бе започнал да му подготвя илюзия. Аурата му се разшири и Гринд беше вече кимнал. Илюзията летеше вече скоростно към Аои. Той бе изпуснал момента, в който трябаше да я рабие - още на половината път и енергия от приготвянето й. Аои се озова вързан за краката и висеше надолу с главата от тавана. Под него имаха три разярени кучета, които скачаха и се опитваха да си отхапят от него, а въжето се късаше бавно. Ръцете бяха вързани зад гърба му, както и краката, които бяха омотани с дебела верига.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue120/120Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 3:25

Илюзията се разпръсна почти могновено. Идеята беше да се олови момента преди да се появи, а не да се изживява.
-Отново-каза Гринд. - Братството на Тишината вече не съществува.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 3:33

Аурата на старецът отново трепна и тя започна да се разширява.
- Лъжа.
Гринд се усмихна. Точно на половината на усмивката Аои вече знаеше както точно следва. Приготвяше я. Нямаше как да попадне в илюзията му отново. Той се съсредоточи и дори видя откъслячни моменти, които Гринд му приготвяше да изживе. "Айде бе, не думай." - изпълни съзнанието на Аои и илюзията отново го беше заобиколила. Той беше разпънат на кръст, а десет мечемайстори се бяха засилили към него с катаните си, за да го пронижат. Лунатична усмивка се появи на разпънатият асасин на лицето, мечемайторите вече бяха забили мечовете си в него, но нямаше болка, нямаше кръв. Те минаваха през него като призрак през стена. Аои съвсем безпроблемно измъкна ръцете от оковите си и мина през няколко от мечемайсторите като през мъгла. Доближи се и застана лице в лице в Гринд, от очите им сякаш изхвърчаха изкри.
- Хайде бе, не думай. Мечемайстори?
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue120/120Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 3:41

-Каквото ти душа поиска... Менюто е безкрайно разнообразно. Полу-успех, обаче, не е успех. Хайде отново. Искам да се ожениш за дъщеря ми.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 3:55

Аурата на старецът не само трепна, а направо се разтърси.
- Лъжа. - посмихна се Аои.
Старецът не направи никакъв знак дали е лъжа или е самата истина, но Акума вече усещаше, че той подготвя илюзия. Отново видя няколко момента от нея и знаше каква точно ще е.
- Стига, стига, разсмиваш ме. Не може да е точно това.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue120/120Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 4:03

Гринд повдигна рамене.
-Човек трябва да опита нали? Бесните зайци ми се сториха забавни. Малко забавления са ми останали тези дни. А, сега те съветвам да потегляш. Дъщеря ми ще се събуди всеки миг. До утре вечер.
Гринд изчезна в сенките.

/получаваш умението 1 маг атака, 11 защита, 10 опит/
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 4:10

Аои кимна и се върна обратно в стаята на Ая. Тя още спеше. Той отново седна на табуретката в мрачния ъгъл и позволи на тишината да се слее в едно с него. Слънцето изгряваше и лъчите му започнаха да осветяват стаята.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue120/120Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 4:16

Ая отвори сънено очи. Аои беше заспал в ъгъла на тъбуретката. Странен избор. Ая седна в леглото. И остави на първите слънчеви лъчи да я погалят. Усети погледа на Аои и без да отваря очите си каза:
-Добро утро.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 4:22

Още не довършила поздравът си Аои вече беше до нея, а устните му върху нейните. Кратка, но дълбока целувка. Дясната му ръка се плъзна по косата й и той я издърка към себе си позволявайки кичурите да се плъзнат между пръстите му. Леденият му глас разцепи тишината:
- Ще остана няколко дни.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue120/120Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 4:27

Ая се дръпна и го погледна с интерес.
-Кака така няколко дни? Ами баща ми? Нима сте се разбрали? Какво проспах?
Тя се сгуши в него като дете, хващайки едната му ръка я уви плътно около себе си.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 4:44

- Баща ти няма право на глас. Иска да доживее да те види на 20 и нагоре, надявам се. Ако е умен ще си трае и няма да предприема необмислени ходове срещу мен.
Аои я притисна до себе си и завъртя телата им. Той опря гръб в стената до леглото, а тя беше опряла гръб в гърдите му. Ръцете на асасинът се бяха обвили около раманете й. Гласът му сякаш я погали:
- Смятам да се изкъпя. Ела с мен.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue120/120Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 4:50

-С удоволствие.
По лицето на Ая се разля усмивка и те се запътиха към банята. След горещата баня. тя отново го поведе към леглото си. От баща и нямаше и следа.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 5:01

Те влязоха в стаята и Аои легна по корем на леглото, мокър, обвит в хавлията си. Ая седна до него и започна да суши косата си търкайки я с кърпата. Тишината тук му допадаше. Аои стана и дръпна пердето. Беше прекалено всетло за вкуса му. Той отново се върна в леглото и легна по корем. Ая тъкмо хвърляше мократа кърпа на табуретката.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Къщата на Ая - Page 2 Left_bar_bleue120/120Къщата на Ая - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 EmptyСря 27 Яну - 5:25

Тя се пресегна към полуголия Аои с идеята да свали кърпата от кръста му. В нейното легло си имаше код за облекло - никакво, но се спря в последния момент. Акума беше инат, нервак, не знаеше дали ще и позволи да го направи. За това, просто прокара ръка по гръбнака му и седна на леглото. Искаше и се да се обърне и да разгледа голото и тяло. Харесваше и да предизвиква интерес. Прокара отново ръката си по гърба на Аои но този път леко заби нокти в кожата му. Беше мека като коприна, независимо от хилядите белези. Прииска и се да целуне всеки един от тях. Това беше картата на тялото му. Всеки белег всяка бемка, беше място, ня което тялото иска да бъде целунато. Винаги бе смятала така, но жеста беше прекалено интимен, за да си го позволи сега. Задоволи се с леките милувки, които ръцете и рисуваха по гърба му.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Sponsored content





Къщата на Ая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ая   Къщата на Ая - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Ая
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Десу
» Къщата на рейнджърката
» Къщата на Лесли и Селехин
» Къщата на Ийтън Хас- Мрака

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Тирвос-
Идете на: