Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Парка

Go down 
+5
Блейз
Mean girl
The Dark Mind
FireNaruto
Vlad
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue105/105Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyПон 11 Яну - 18:43

- Жив съм, въпреки че шефа загуби доверие в мен. Дред е виновен, но ще си плати. - сви рамене Блууд. - И да, по работа съм, но като гледам нещата са се закучили и имам малко свободно време. Какво ще кажеш да продължим обучението ти? Умирам от скука. - оплака се асасинът и погледна Аои изпитателно.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyПон 11 Яну - 18:57

- Идваш точно на време. За малко да умра от скука. Нека продължим... - Аои го погледна в очакване за пояснение на промяната на физическите черти.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue105/105Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyПон 11 Яну - 20:49

Крайблууд кимна.
- Вече можеш да сменяш цвета на очите си. - обобщи асасина. - Сега да поработим над лицето. Преди всичко трябва да имаш допир с нечие чуждо лице, преди да можеш да откраднеш чертите му. Собствени черти, за жалост, няма как да си измислиш. След допира, споменът за лика се запаметява много по-силно в съзнанието ти. Опитай си да си спомниш някое лице, което си докосвал. Изкарай ясно образа в мислите си. Събери енергия, тъмна енергия, която използваш за манипулиране на сенки, в някоя от дланите си, може и в двете. И докосни лицето си, изпращайки спомена, примесен с енергията, към себе си. Ъъъ, незнам как по-добре да ти го обясня. Пробвай.

/Опиши опита си./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyПон 11 Яну - 21:35

Аои се замисли. Лице, което да беше докосвал. Изведнъж изплува в съзнанието му едно специфично и споменът как го докосва преди да го убие. Това беше лицето на един мечемайстор.. Аои си припомни как ръката му се плъзва по лицето на Чейн, опиращ дланта в брадата му и забиващ показалеца и средния си пръст в очите му. На асасинът му беше платено да ги извади преди Чейн да уме. Така и стана. Лицето на мечемайсторът беше продълговато, с изсечени скули, тънък нос, веждите му бяха орлови, а очите му в два различни цвята – котешко жълно и огнено червено. Под червеното около се спускаше белег, който много наподобяваше светкавица. Устните на Чейн бяха големи и плътни със завити надолу ъгълчета. Кожата му беше матова, а челото набръчкано. Всичко в Чейн контрастираше по възможно най-странен начин. Аои не очакваше да си спомни и бенката, която мечемайторът имаше на левия клепач. Беше я забелязал при един от близките им сблъсици при премигване. Спомни си дори по какъв начин се извиваха миглите на мечемайстора. Явно Блъъд беше прав – лице, което бива докоснато се запаметяваше безотказно. Защо Аои не беше обърнал внимание на този факт преди си остана загадка. Асасинът се концентрира първо върху очите си, затвори ги и промени цвета им. В момента, в който направи това Аои започна да събира черната си енергия в двете ръце, които бяха доближени една до друга образуващи шепи. Чувствайки, че тя ще прелее от шепите му Аои положи ръцете върху лицето си и си представи отново чертите на Чейн. Задържа ги така няколко минути изпращайки спомена примесен с енергията към лицето си. Чустваше как кожата му се свива и опъва, пари и дразни – точно както му пареха и дразнеха очите при опита да промени цвета на им. Те не му пареха сега. Явно ставаше само първия път. Аои чувстваше кожата си като изгоряла на слънце. Той разтвори пръстите си и ги плъзна по бузите си. Толкова ясно си спомняше Чейн, все едно сега седеше пред него и можеше да види всяка негова, почти невидима, бръчица около очите. Аои отвори клепачите си.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue105/105Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyСря 13 Яну - 2:07

Аои усещаше, че промените са в действие и не беше далече от истината. Блууд за кратък миг от секундата разшири очите си в изненада, не от факта, че познаваше лицето, а това колко бързо схващаше младият асасин до него. Но умението се задържа за твърде кратко и Аои пак възвърна чертите си. Блууд отново беше надянал обичайната си физиономия - непукизъм, обгърнат в иронично и безпричинно веселие, придружено с крива усмивка.
- Почти...но си на прав път. Опитай се да го задържиш за малко по-дълго. Колкото да сме сигурни, че ще схванал всичко.

/Again. Smile/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyСря 13 Яну - 16:41

Аои погледна Блъъд. Не беше доволен, че не успя да задържи маската си дълго време. Явно трябваше да вложи повече воля и желание за успех. Той наистина беше от бързо схватливите. Имаше огромна жажда за знания и сила, което го правеше по-добър ученик, защото се обучаваше не с досата, а с голямо желание за това. Поседя така известно време втренчил се в Блъъд. Погледът му просто минаваше през него и се губеше в нищото. Лицето на Чейн си беше доста спецефично и трудно, но в момента Аои не можеше да се сети за някое друго, което беше косвал. Асасинът бързо си спомни единствените думи, които си бяха продумали при близкия сблъсък, когато беше забелязал бенката.
- Дошъл си да ме убиеш, значи? – измърмори недоволно Чейн.
- Не, дойдох да изпия една чаша абсент с теб.
- Кой те изпрати?
- Няма значение. – отговори ледено асасина.
Аои успя да отблъсне меча му и отскочи назад. Мечемайсторът беше наистина добър. Справил се бе с почти сяка негова атака. Но Аои беше успял да нанесе дълбока рана на дясното му бедро, която забавяше скоростта му и го правеше тромав. Виждайки това асасинът се спуна напред със своята скорост и нанесе фатален удар на мечемайсторът. Чейн се строполи на земята, мечовете му се разпръснаха из стаята, а този, който държеше в ръка се беше забил в стената. Аои се наведе и извади очите му. Мечемайсторът умираше мъчително, кръвта се събираше в локва под него. Асасинът гледаше как умира с удоволствие и лунатична усмивка на лице. С последни сили Чейн успя да проговори като се закашляше в собствената си кръв, която бликаше от устата му.
- Никой ас.ин не е успявал дори да ме рани до сега, а ти нап..во ме ми взе животът. Момче, имаш талант. Развивай го и не позв..явай никой да ти се пречка в това на...ние. Расти, ставай по-силен и не умирай млад. – Чейн издъхна, а Аои просто се завъртя и потъна в мрака
Аои отмести погледът си от Блъъд. Затвори очите си и промени цветът им – дясното стана червено, а лявото котешко жълто. Очите продължаваха да бъдат затворени. Той доближи ръцете, които образуваха шепа и започна да събива черната си енергия в тях. Когато усети, че ще започне да прелива Аои положи ръцете върху лицето си. Отново си представи лицето на Чейн и всяка една негова подробност – продълговато му лице с изсечените скули, тънкия нос, орловите му вежди, белега под червеното му око, който наподобяваше светкавица, устните със завитите ъгълчета надолу, матовара му кожа и набръчканото му чело, начинът по който му се извиваха миглите, колко дълги бяха те. Асасинът дори си спомни кривата му усмивка, която видя когато беше успял да го среже по бедрото. Аои започна да изпраща тъмната си енергия към лицето и да я примесва със спомена за лицето на Чейн. Той чустваше как му се опъва кожата, разтегля се и се свива, но сега не му пареше и не я чувстваше изгоряла на слънцето. Аои разтвори пръстите си, отвори клепачите си очите му белснаха изпомежду тях, отлепи ръцете си от лицето бавно и ги спусна до тялото си.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue105/105Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyСря 13 Яну - 20:07

Блууд го гледаше безмъвлно за около 10 секунди, после кимна.
- Добре. Готов си. Усвоил си го перфектно. А сега мисля да се отбия до кръчмето, което наскоро отвори врати. Днес алкохолът е безплатен. С мен ли си?

/Умението, + 20 Магия, 20 Опит, 40 Слава./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyСря 13 Яну - 20:31

- С теб съм, звучи ми доста интересно. Дано да не се окаже скучно. - отвърна Аои ледено.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue105/105Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (105/105)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyСря 13 Яну - 20:38

- Да тръгваме. - кимна му Блууд и веднага прокара длан през лицето си. Сега Аои виждаше пред себе си някакъв пъпчив младеж с уплашен поглед. - Все пак имам врагове тук. Хайде.
И двамата се опътиха към мястото.

/Ако искаш пиши там направо./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyЧет 14 Яну - 1:49

Аои навлезе в парка. Хареса си едно дърво и се качи на него. Намери си перфектния клон - огромен и стъбилен. Той се излегна на него и се заслуша в тишината.
Върнете се в началото Go down
Alix Duval

Alix Duval


Aries Брой мнения : 116
Join date : 28.12.2009
Age : 36
Местожителство : Бургас

Данни на персонажа
Име: Аликс Дувал
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue0/0Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyЧет 14 Яну - 2:11

Аликс дойде в парка. Съсредоточи се и усети аура му. Беше ужано студена, готова да убие някой. Тя тръгна по нея и го видя. Лежеше на един клон. Седеше и го гледаше. До тук добре, намерила го беше, а от сега нататък?
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyЧет 14 Яну - 2:13

Аои я погледна и лицето му кривна в усмивка.
- Страх те е да се качиш при мен ли? - въпрос зададен с монотонен глас.
Наоколо започна да става студено, температурата падаше с всяка изминала минута.
Върнете се в началото Go down
Alix Duval

Alix Duval


Aries Брой мнения : 116
Join date : 28.12.2009
Age : 36
Местожителство : Бургас

Данни на персонажа
Име: Аликс Дувал
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue0/0Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyЧет 14 Яну - 2:16

- Не – отвърна тя.
Аликс изкачи дървото. Нямаше къде другаде да седне освен върху него. Тя се плъзна по тялото му и го възседна с лице към него.
- Не ти ли е студено?
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyЧет 14 Яну - 2:20

- Смела си. Малко жени са си позволявали да направят това.
Аои я погледна в очите. На момичето му ставаше все по-студено и по-студено.
- Рискуваш да настинеш.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue120/120Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyЧет 14 Яну - 2:21

Клей беше напълно безшумен когато стъпи на територията на парка. Нощта тепърва почваше, а той се тревожеше за ученичката си. Надяваше се да е достатъчно разумна, за да не дойде на тази спонтанна среща, но не можеше да бъде сигурен. Беше усетил развълнуваната и женственост при допира с ледената аура на непознатия. Беше благодарен само за едно - в невежеството си непознатият бе избрал парка. Местата сред природата бяха няй-удобни за рейнджърите, а Клей беше по-силен отколкото позволяваше на външния свят да види.
Над парка се стелеше необичаен хлад. Всичко беше тихо. Той седна и отвори съзнанието си, за да открие мислите и умовете на всички животни в района - от най-малкото насекомо до най-големият бозайник. За късмет парка беше обитаван предимно от птици. Тези същества бяха изключително зорки. И Тоша беше тук. Клей огледа вскичко през многобройните будни очи на нощните птици.
Ето го, удобно разположен на един масивен клон. Нямаше начин да усети погледа на прелитащия над него прилеп, но Клей знаеше, че не бива да подценява противника си и не си позволи да навлезе в територийте на парка повече. Остана където беше, чакайки и дебнейки през очите на животните.
Ето я и нея, качваше се на клона при него. Колко глупава можеше да бъде? Клей изчака не искаше да позволи на емоциите да го завладеят.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Alix Duval

Alix Duval


Aries Брой мнения : 116
Join date : 28.12.2009
Age : 36
Местожителство : Бургас

Данни на персонажа
Име: Аликс Дувал
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue0/0Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyЧет 14 Яну - 2:25

Не ме е страх от теб и няма да настина... – последва замислено мълчание – Всъщност страх ме е от теб и до много, но не мога да си обясня какво ме привлича в теб. Не мога да изритам от съзнанието си. Само при мисълта за теб ми се налага да стисна силно бедрата си. А те видях за пръв път преди няколко часа. Какво си ти, по дяволите?
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyЧет 14 Яну - 2:32

- Какво съм аз? Аз не съм никой или нищо - както ти е удобно.
Температурата продължаваше да пада, а кожата на девойчето настръхваше.
- Ако мислиш да оставаш около мен има само един начин да се стоплиш. - гласът му беше по-студен и от лед.
Аои я огледа отново впивайки погледът си в нея. Това красиво и сочно рейнджърско тяло го влудяваше в този момент. Искаше да и разкъса дрехите още сега и много скоро това наистина щеше да стане.
- Къде е... Слав? Явно ти е станал скучен.
Върнете се в началото Go down
Alix Duval

Alix Duval


Aries Брой мнения : 116
Join date : 28.12.2009
Age : 36
Местожителство : Бургас

Данни на персонажа
Име: Аликс Дувал
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue0/0Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyЧет 14 Яну - 2:36

Слав е блеко леке в мислите ми. Искам те.
Аликс се надвеси над синеокия и го целуна по устните – бяха толкова студени – точно такива каквито си ги представяше.
Наоколо нямаше никаква светлина, беше новолуние. Рейнджърката вкара ръцете си под блузата му и започна да го дере. Ако настиснеше още малко – пускаше кръв.
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyЧет 14 Яну - 2:45

Аои я хвана за косата, издърпа я рязко към себе си, не го интересуваше, че можеха да паднат от клона, и я целуна. Целувката беше груба и дълбока. Дъхът му беше точно толкова опиянителен, колкото аура му. Имаше аромат на приключение. Асасинът пусна с едната си ръка косата й и тя намери гърдата й. Хвана я и я срисна силно забивайки пръстите си в нея. Мачкаше я грубо, дори болезнено, а девойката не можеше да изстене с пълно гърло, защото целувката продължаваше.
Върнете се в началото Go down
Alix Duval

Alix Duval


Aries Брой мнения : 116
Join date : 28.12.2009
Age : 36
Местожителство : Бургас

Данни на персонажа
Име: Аликс Дувал
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue0/0Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyЧет 14 Яну - 2:51

Аликс успя да се отскубне от целувката му. Не искаше тя да свършва, но трябваше да си поеме въздух. Не издържаше вече. Тя скочи от клона.
- Хвани ме.
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyЧет 14 Яну - 3:00

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Alix Duval

Alix Duval


Aries Брой мнения : 116
Join date : 28.12.2009
Age : 36
Местожителство : Бургас

Данни на персонажа
Име: Аликс Дувал
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue0/0Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyЧет 14 Яну - 3:08

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyЧет 14 Яну - 3:15

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Alix Duval

Alix Duval


Aries Брой мнения : 116
Join date : 28.12.2009
Age : 36
Местожителство : Бургас

Данни на персонажа
Име: Аликс Дувал
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue0/0Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyЧет 14 Яну - 3:18

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Парка - Page 2 Left_bar_bleue1026/1026Парка - Page 2 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 EmptyЧет 14 Яну - 3:24

Spoiler:

Аои я погледна и се усмихна лунатично. Нахлузи си панталона, приближи се към нея и я погледна в очите.
- Обазалагам се, че съм вторият мъж в живота ти. Подходящ избор.
Той я целуна по носа, устните му бяха по-ледени и от преди малко. Неусетно потъна в сенките.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парка
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Околностите :: Свободната зона-
Идете на: