Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ковачницата

Go down 
+8
Redwine
Venomancer
Aoi
Кай
F1reF1stAc3
The moon shadow
Рейкадо Сансоу
Vlad
12 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue105/105Ковачницата Empty_bar_bleue  (105/105)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Ковачницата   Ковачницата EmptyЧет 28 Май - 0:13

Ще се запитате - Какво прави ковачницата в двора на Академията? Не е ли малко странно? Главният ковач на име Кайл Айрън е имал дълъг спор с миналия Архи-Майстор и това довело до изместването на ковачницата от предишното й място в двора...Защо? Питайте самия ковач, на мен не иска да ми каже. Важното е, че продава качествени стоки на убийствени...ъъ...исках да кажа на достъпни цени. Освен стандартните оръжия и брони тук можете да намерите и някои омагьосани принадлежности, подходящи за Магове. Също така Кайл предлагаше и оръжия по-поръчка. Като цената им се определя от качеството , което желае копувача. Универсално, а?Smile

Цената варира в зависимост от качеството :

Принадлежности за Мечемайстор :
Spoiler:

Принадлежности за убиец(може да има повече от една от даден тип или с други думи може да си наблъска наметалото с мнооого стомана) :
Spoiler:

Лъкове и други принадлежности за Рейнджър :
Spoiler:

Принадлежности за Маршъл :
Spoiler:

Омагьосани предмети :

Омагьосаните предмети са универсални. Те могат да се използват от всичките четири магическа класа - Дух, Пиро, Уми и Казе.
Spoiler:

В ковачницата може да продавате ненужните си предмети на половината от истинската им цена, защото ковача е алчен и нагъл.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Рейкадо Сансоу
Разказвач
Разказвач
Рейкадо Сансоу


Брой мнения : 170
Join date : 04.06.2009

Данни на персонажа
Име: Рейкадо Сансоу
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue0/0Ковачницата Empty_bar_bleue  (0/0)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyСъб 6 Юни - 16:40

Разходката и размислите на момчето го доведоха до околностите на академията и по-точно до ковачницата , която бе пълна с много оръжия. Никое обаче не хващаше окото на хлапето , ако искаше да убие някого обаче му трябваше добро оръжие , той разглеждаше и пробваше различните оръжия. Никое не пасваше на момчето и затова той се отправи към ковача като имаше специална молба за оръжие.
-Здравей ковачо , искам да ми исковеш специално оръжие...-започна момчето-Това , което искам представлява предпазител за предмишницата , но не е просто предпазител , а във вътрешната част се крие острие. Острието да се изкарва , чрез натискането пръстен , които да нося на пръста си. Става ли и колко ще ми струва ?


Снимка на това , което искам : Ковачницата Assassinscreedblademech.th
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue105/105Ковачницата Empty_bar_bleue  (105/105)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyСъб 6 Юни - 17:09

Кайл Айрън слушаше внимателно поръчката и се замисли. Беше правил подобни оръжия по поръчка за някои от по-напредналите асасини и не очакваше това младо момче да знае за подобен тип оръжия.
- Ще ти струва 300 жълтици. - поясни ковача, без да пита за качеството. Падаше си малко измамник и щеше да се опита да одере всички пари от момчето. - И ще е готово след ден. Устройва ли те това? Има и експресна поръчка, но ще ти струва повечко...
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Рейкадо Сансоу
Разказвач
Разказвач
Рейкадо Сансоу


Брой мнения : 170
Join date : 04.06.2009

Данни на персонажа
Име: Рейкадо Сансоу
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue0/0Ковачницата Empty_bar_bleue  (0/0)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyСъб 6 Юни - 17:20

Рей гледаше очудено , ковача за парите бе съгласен , но за времето ,което щеше да му отнеме не.
-Как да ме устройва , напълно съм наясно с това оръжие не отнема толкова време за да се направи , а цената ме устройва. Знам , че става бързо , така че не си мисли че можеш да ме преметнеш...-развика се Сансоу на Кайл.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue105/105Ковачницата Empty_bar_bleue  (105/105)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyСъб 6 Юни - 17:25

Ковача се стъписа и се огледа да не би някой да чуе. Не му се искаше да разберат, че се опитва да мами учениците :
- Добре, добре. След час ще е готово.
После се обърна и се зае за работа с думите :
- Гадно хлапе...
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Рейкадо Сансоу
Разказвач
Разказвач
Рейкадо Сансоу


Брой мнения : 170
Join date : 04.06.2009

Данни на персонажа
Име: Рейкадо Сансоу
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue0/0Ковачницата Empty_bar_bleue  (0/0)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyСъб 6 Юни - 17:58

Момчето си мислеше , че ще се получи точно така , ковача се съгласи да направи поръчката му без да иска допълнително злато за експресна поръчка. Това накара хлапето да се усмихне широко , той седеше и гледаше как ковача му прави новото оръжие и продължаваше с размислите си върху думите на Дред. "Той бе велик майстор и явно в думите му имаше някаква истина" - мислеше си хлапето , докато се любуваше на приготвянето на оръжието му.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue105/105Ковачницата Empty_bar_bleue  (105/105)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyСъб 6 Юни - 18:36

Оръжието почти готово. Предпазителя на предмишницата беше от черна кожа и беше семпла, но практична изработка и имаше каишки, с които можеше да се настройва колко да е стегнат около ръката на момчето. Тънкия и остър шип беше прикачен в долната страна на предпазителя. Ковача се приближи към момчето и му го подаде :
- Пробвай го.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Рейкадо Сансоу
Разказвач
Разказвач
Рейкадо Сансоу


Брой мнения : 170
Join date : 04.06.2009

Данни на персонажа
Име: Рейкадо Сансоу
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue0/0Ковачницата Empty_bar_bleue  (0/0)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyСъб 6 Юни - 18:38

Очите на Рей бяха изпълнени с възхищение , той неможеше да се нарадва на новото си оръжие. Когато ковача му го подаде , той нямаше търпение да го изпробва. Стегна го на ръката си , като го гледаше с голяма наслада. Сансоу извади острието , като се любуваше и на него. Когато най-сетне дойде за малко на себе си единственото което излезе от устата му беше:
-Страхотно е ...-като дори в гласа му се усещаше колко му се е харесало оръжието.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue105/105Ковачницата Empty_bar_bleue  (105/105)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyСъб 6 Юни - 18:45

Айрън кимна и изпита един от редките си пристъпи на гордост от работата си. По-често се радваше на парите си, но сега беше доволен от продукта на труда си.
- Използвай го добре. И ето ти три резервни шипа, в случай, че сегашния се изхаби. Подарък са.

/Рей добавям към инвентара ти новата ти придобивка и ти взимам 300 злато./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Рейкадо Сансоу
Разказвач
Разказвач
Рейкадо Сансоу


Брой мнения : 170
Join date : 04.06.2009

Данни на персонажа
Име: Рейкадо Сансоу
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue0/0Ковачницата Empty_bar_bleue  (0/0)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyСъб 6 Юни - 18:47

Рей не отделяше очи от оръжието си , и когато ковача му каза че му дава резервни шипове той се сети , че трябва да си плати за новата придобивка.
-Благодаря ковачо добро е !-хлапето извади парите си , като ги даде на ковача. После прибра шиповете и си тръгна като преди това стегна оръжието добре , така че да не му се изхлузи от ръката.
Върнете се в началото Go down
Рейкадо Сансоу
Разказвач
Разказвач
Рейкадо Сансоу


Брой мнения : 170
Join date : 04.06.2009

Данни на персонажа
Име: Рейкадо Сансоу
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue0/0Ковачницата Empty_bar_bleue  (0/0)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyПон 15 Юни - 0:44

Хлапето дойде при ковача като нямаше търпение той да изработи новото му оръжие. Застана до него като започна да му обяснява точно какво иска , Рей вече знаеше че ще трябва да се пазари с ковача защото иначе щеше да свали и кожата му. След като обясни точно какво иска , момчето каза на ковача:
-Искам поръчката да е експресна , като оръжието е готово плащам...-тонът му бе студен , така че ковача да разбере , че си има работа не с кой и да е.


Е тфа е оръжието : Ковачницата Sword.th
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue105/105Ковачницата Empty_bar_bleue  (105/105)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyПон 15 Юни - 13:31

- Добре. - съгласи се ковача. - Мога да използвам метал от по-добро качество и да го нагъна многократно при създаването, което ще подсили самото острие...Но ще ти струва 500 Злато...Готов ли си да ги платиш?
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Рейкадо Сансоу
Разказвач
Разказвач
Рейкадо Сансоу


Брой мнения : 170
Join date : 04.06.2009

Данни на персонажа
Име: Рейкадо Сансоу
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue0/0Ковачницата Empty_bar_bleue  (0/0)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyПон 15 Юни - 22:42

Рей първо се позамисли върху думите на ковача , дали по-доброто качество на метала щеше да му е от полза питаше се той. Като веднага след тази мисъл му просветна и още една "Разбира се , че по-доброто качество на оръжието ще ти е от ползва" - това не бе толкова мисъл колкото някакъв вътрешен глас на момчето. Той се обърна с гръб към ковача като започна да брой жълтиците си за да е сигурен , че ще може да плати. Когато се обърна към ковача вече бе приготвил парите , и му ги подаде с думите:
-Направи едно добро оръжие ...
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue105/105Ковачницата Empty_bar_bleue  (105/105)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyПон 15 Юни - 23:34

Мъжа само това и чакаше. Кимна и се залови за работа. Избра подходяща дръжка, докато нагряваше метала. Остави я настрана и хвана тежкия чук и клещите. Мускулите му изпъкнаха когато заудря по стоманата, потта му се лееше и...не беше нужно момчето да гледа всичко това, затова реши да изчака час докато оръжието стана готово.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Рейкадо Сансоу
Разказвач
Разказвач
Рейкадо Сансоу


Брой мнения : 170
Join date : 04.06.2009

Данни на персонажа
Име: Рейкадо Сансоу
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue0/0Ковачницата Empty_bar_bleue  (0/0)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyВто 16 Юни - 0:08

Рей се оглеждаше наоколо нерво , докато чкаше. Подхвърляше нерво кесията с парите си като само чакаша оръжието си да стане и да си тръгва от това място ...
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue105/105Ковачницата Empty_bar_bleue  (105/105)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyВто 16 Юни - 5:11

- Готово! - изрева Айрън и повдигна все още нагорещеното оръжие в ръцете си. Викът му стресна задремалото момче. Изковаването беше отнело повече време от очакваното. Ковача му подаде оръжието и една специално пригодена кожена ножница за него. - Ножницата е подарък. Острието на оръжието е многократно огънато, едва ли ще имаш проблеми със здравината. Може да ми го донасяш за профилактична проверка, когато видиш, че започне да изтъпява и изхабява.

/-500 злато + Къс меч(или дълга кама, незнам) по специална поръчка/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
The moon shadow

The moon shadow


Aries Брой мнения : 267
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Местожителство : ...в нейзвестното...

Данни на персонажа
Име: Клеър Хийтън
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue0/0Ковачницата Empty_bar_bleue  (0/0)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyСря 7 Окт - 19:02

Клеър влезе тихо в ковачницата. Преди не беше идвала тук и сега се огледа любопитно. Помещението не беше голямо, имаше само 1-2 малки прозореца, покрити с прах и отпечатъци от пръсти. Но все пак тук се намираха доста полезни неща. Трябваше да се подготви за битката. Момичето подпря ръцете си на тезгяха и с хладен тон каза:
-Искам кама-600 злато. Моята малко овехтя от употребата.-усмихна се половинчато тя.-И гледай да е от добра стомана, иначе имам и друга кама...която мога да я използвам.-подметна уж нехайно и погледна доволно острието на една от старите си ками. Не знаеше защо, но продавачът не й вдъхваше доверие, изглеждаше й като изпечен мушеник.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue105/105Ковачницата Empty_bar_bleue  (105/105)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyСря 7 Окт - 19:28

Ковача наистина си падаше мошеник, но в момента знаеше, че ситуацията е напечена и не е време за измамите му.
- Мисля, че имам точно, каквото ви трябва. - каза й той и й направи знак да изчака малко. После се скри в задните части на ковачницата, влезе в нещо като малък склад. Не се забави дълго. Когато се върна, носеше със себе си комплект от 5 ками в едната си ръка и една по-дълга тяхна сестра в другата. - Ще ти дам всичко това за 600 злато. Това са най-добрите ми ками. Изковани са със старание и са балансирани перфектно. Малките са за хвърляне. Голямата е за близък бой.
Остриетата проблясваха подкупващо и ковача всякаш не му се щеше да ги продаде толкова евтино. Но нямаше време за пазарлъци и остави на Клеър да реши дали да ги вземе.
- Стоманата им е първо качество. - подкани я той.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
The moon shadow

The moon shadow


Aries Брой мнения : 267
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Местожителство : ...в нейзвестното...

Данни на персонажа
Име: Клеър Хийтън
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue0/0Ковачницата Empty_bar_bleue  (0/0)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyСря 7 Окт - 19:57

-Виж какво, не ми е до игричките ти точно сега. Ако не си разбрал след няма и два часа започва битката с Пустиняците и нямам време за губене. Всичко това само за 600..Аз си мислех, че една кама се продава за 600.-каза Клеър като наблегна на думата "една".-Ще те попитам още веднъж, уважаеми господин ковачо-започна със заплашителен тон тя, като изговаряше бавно и ясно всяка дума.-Сигурен ли си, че това е нещото, което търся? Качествената кама, която ми трябва?-попита тя и насочи своята извадена кама към него.-Това тук може да е захабено, но в моите ръце като нищо ще се озове в дебелото ти шкембе.-налицето й се появи доволна усмивчица.-И ако искаш да знаеш, ако не ми дадеш добро оръжие, някой от войните, който би трябвало да съм убила, може да дойде тук и...-тук не довърши изречението. Той със сигурност я беше разбрал.-Тка че, отново питам, къде е добрата кама? Най-добрата. Ако ми направиш и някаква отстъпка и ми дадеш нещо наистина качествено може и да си помясля да ти спася жалкия задник от Пустинния народ. Защото знаеш ли какво?-гласът й се бе понижил до зловещ шепот.-Одеве бях при тях. О да, те се молеха за смът, за нашата смърт. Като дойдат, ще изтребят всичко, до което се докопат. Най-вече безполезните като теб.-Май беше попрекалила, но трябваше да го сплаши. Не искаше да и пробута някакъв боклук.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue105/105Ковачницата Empty_bar_bleue  (105/105)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyСря 7 Окт - 20:16

Кайл Айрън цялия почервеня от гняв.
- Първо момиченце, не мисля, че ако ме убиеш ще се измъкнеш безнаказано. Второ, в момента ти предлагам много повече, отколкото бих направил обикновено. Голямата камане е направена с единствената цел да изглежда хубаво! Три месеца съм си играл с нея и с този улей по средата олекотява допълнително и без това неумоверно лекото острие. Не намалява здравината, защото благородната стомана е била огъвана лично от мен повече от 100 пъти и охлаждана в ледена вода. За баланса й съм пожертвал хиляди усилия и единствено опита ми ми помогна да успея.
Той ядно подхвърли камата на тезгяха пред себе си. В момента си мислеше колко много може някой, който не разбира от изкуството на коването да нагруби ковач като него. Това момиче сигурно разбираше само от изкуството да убива.
- Камъните, които бях сложил за украса са лунни. Купих ги от един честен амбулант и се мъчих да ги оформя с еднаква форма. Така и не й намерих име на тази кама, каквото и да измислех не й отиваше. - той се понамръщи малко и възвърна хладнокръвието си. - А другите пет, които ти давах наистина не са от първо качество, но мислех да ги дам като бонус за другата...Ако не друго поне вършат добра работа в убиване и не е голяма загуба, ако ги оставиш в нечие око и не си ги прибереш. - по думите му си личеше, че който помисли да направи подобно нещо с майсторски изработената му кама би бил тъпак. Кайл пак погали голямата кама и допълни.
- Дръжката не изглежда чак толкова удобна, но всъщност изобщо не се хлъзга.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
The moon shadow

The moon shadow


Aries Брой мнения : 267
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Местожителство : ...в нейзвестното...

Данни на персонажа
Име: Клеър Хийтън
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue0/0Ковачницата Empty_bar_bleue  (0/0)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyСря 7 Окт - 20:32

-Добре, това се искаше от теб.-каза доволно Клеър.-И не се ядосвай толкова, целият си червен. Нали не си си мислил, че ще вземе нещо, за чието качество нищо не знам и е под въпрос?-изсумтя тя.-Виж, драги мой, убиването е изкуство и ние асасините обичаме винаги да се подсигуряваме с най-доброто. И не ме заплашвай с последствията ако случайно камата ми се забие във врата ти. Не ме познаваш.-изсъска тя и извади една кесия със 600 злато в нея. Хвърли я на тезгяха, взе камите и с бързи крачки тръгна към вратата на ковачницата.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue105/105Ковачницата Empty_bar_bleue  (105/105)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyСря 7 Окт - 20:43

/+20 Атака, - 600 злато/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue114/117Ковачницата Empty_bar_bleue  (114/117)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyПет 16 Окт - 14:49

Португас.Д.Асе влезна в ковачницата огледа се видя пръстен и амулет които много му харесаха видя че прастена струва 100 злато а амулетат 300 имаше някакъф човек и си помисли че това е ковачат и отиде при него и му каза
-Добар ден господине искам да купя онзи прастен от 100 злато и амулетат които има формата на пентаграм за 300 злато
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue35/35Ковачницата Empty_bar_bleue  (35/35)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyПет 16 Окт - 15:09

Обаче беше попаднал на някакъв работник който му каза:
- Момче! Продавача е надолu по коридора последната врата в ляво!

1. Не си разказвай сам! Добре, влезнал си и си видял неща които са ти харесали. Трябваше да напишеш:
- Португас си хареса .... и след като се огледа и не видя никой започна да търси някой работник който да го упъти до продавача. Видя някакъв човек и отиде при него.

2. Оправи си грамотността! Има няколко флууд теми където е позволено да пишеш неграмотно! Но тук се пише грамотно!

И до тук!


Последната промяна е направена от Пиерон на Пет 16 Окт - 18:07; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Ковачницата Left_bar_bleue105/105Ковачницата Empty_bar_bleue  (105/105)

Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата EmptyПет 16 Окт - 17:36

Ковачът обаче забеляза Португас, обясни му свойствата на амулета и пръстена, каза му, че подсилват Пиро магията и му взе парите.

/-400 Злато, + Магически амулет и Магически пръстен/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Sponsored content





Ковачницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ковачницата   Ковачницата Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ковачницата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Ковачницата
» "Ковачницата на Едгон"
» Ковачницата На Гошал
» Ковачницата На Лоранс
» Ковачницата на Джози

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Околностите :: Свободната зона-
Идете на: